Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) petipetya válasza kano (#7000) üzenetére


petipetya
nagyúr

Használd örömmel :C

"nincs rá lezsóidő"

(#7002) ÉvyBaba


ÉvyBaba
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! E-twow booster gt 2020 vásárlásán agyalok! Haveromtól venném át. 800 km t futott példány. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire megbízható? Hallottam olyanról, hogy az akkumulátor hajlamos a meghibásodásra. Ez mennyire valós!? 100 kg körül vagyok, ezt mennyire bírja? Munkába járásra használnám napi 10 km távolságra összesen. Köszönöm előre is a segítséget :)

(#7003) bb.bocs válasza kano (#6997) üzenetére


bb.bocs
őstag

az volt a lényege hogy ha a googlebe beírod, akkor megtudod olddani a problémát ,a helyett hogy leszarozod az eszközt :D mint kiderült meg is oldottad, oktatóvideót megnézted és megy :D a csavar az orosz progi volt akor ez másnak is tanulságos. én is orosz progit használok. a bip a hibajelzés amihez van a leírásban táblázat elvileg hogy melyik mit jelent :) örülök hogy sikerült megdoldani :) balesetmentes gurulást :) (bár már eléggé alkalmatlan a fránya idő :( )

(#7004) BerserkGuts válasza kano (#7000) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Huha hat ezert nem akartam sose okos rollert meg xaomit :)
Nehogymar a roller okoskodjon inkabb a fapados kugoo.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#7005) kano válasza BerserkGuts (#7004) üzenetére


kano
nagyúr

:K

bb.bocs
:R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7006) petipetya


petipetya
nagyúr

Használtok ilyen jellegű thermo-melegítőt a sisak alá? Vagy ezt, amit a kerékpáros topicból túrtam elő? A rendes téli sapkámat próbáltam elsőre, de az túl vastag a sisak alá.

"nincs rá lezsóidő"

(#7007) m4rk.89 válasza petipetya (#7006) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Nekem ez van és télen kevésnek bizonyult.

(#7008) TheProb válasza kano (#6948) üzenetére


TheProb
veterán

450 USD körül, erősen alkalmi vétel volt, jah.

Más:
Azóta se vettem elő a Pro2-t, jött rá azóta update, fel szabad rakni?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7009) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Eladtam a rolim, sajnos már olyan szintre jutottam vele, hogy nem volt mint csinálni rajta, bő fél év alatt teljesen elkészült, én meg szeretek szerelgetni, így meghirdettem, és el is vitték. Magyarországon nem volt gyorsabb ami 80-ig leverte volna gyorsulásban.

Következő Projektem:

Dualtron Thunder váz
72-84%-os aksi 300A-es BMS-sel
Brutál vezérlők 2x250A
11-es 110-es gumik

Saccra olyan 20000-25000Watt lesz csúcsban.

(#7010) hajose


hajose
csendes tag

Nem találtam erre találatot, ezért megkérdezem.
Küldött már vissza valaki erollert Kínába, vagy az EU lerakatba?
Most én itt tartok, csak nem tettem még ilyet, s nem tudom melyik csomagküldővel tegyem meg.
(Persze az eladóval meg van beszélve)

(#7011) Drag77 válasza hajose (#7010) üzenetére


Drag77
senior tag

UPS,DHL,GLS szerintem mind jó.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#7012) kano válasza B-L-A-C-K (#7009) üzenetére


kano
nagyúr

Csúcs lehetett! :R :C
Esetleg kérhetnék tanácsot Tőled, hogy egy Xiaomi Essential roller akku pakkját lehet bővíteni? Nem volna rossz, ha tovább bírná.
Köszi! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7013) B-L-A-C-K válasza kano (#7012) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Külső aksit lehet rá rakni, a talp és a kormány közé szokták. Keresd Rugli Csaba barátom facebookon, ő meg is csinálja neked.

(#7014) ultio válasza kano (#7012) üzenetére


ultio
senior tag

Mennyit bír?
Az enyém elmegy kb 20 km-t, 85 kg vagyok menetkészen.

rasti rusti

(#7015) kano válasza ultio (#7014) üzenetére


kano
nagyúr

Fogalmam sincs, még nem is mentem vele. De én 90-92 kg vagyok, így kb 18km-re számítanék.
Csak érdeklődtem, hogy meg lehet-e csinálni.

B-L-A-C-K
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7016) mrrr74 válasza hajose (#7010) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nézz rá erre: csomagnet.hu

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#7017) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#7009) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

No Gratula hozzá. Én most a Kaabo Mantis-om ismerkedek vele, szétszedtem már első defektem után a hátsó kereket...simán kicseréltem a belsőt a másikat meg meg"heggesztettem" szóval van egy csere belsőm...talán jó lesz. Most hétvégén leszigeteltem, hogy ne ázzon el sehol ha esne a fránya eső. Te mit csinálnál még rajta?

(#7018) LoyalGuard válasza Ezekiel Ston (#7017) üzenetére


LoyalGuard
tag

Nekem sikerult ma elcsusznom a mantissal...
Az volt a szerencsem hogy nem mentem sokkal, csak olyan 15km/h korul.
Mama a bicikliuton setalt teljesen nyugodtan, kikerultem de amikor kerultem vissza megcsusztam. Volt rajtam cucc rendesen, igy nagyobb gond nem tortent, de a jobb tenyerem lila es a bal vallam faj. A mantis meguszta feluleti serulesekkel, majd holnap atnezem.

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#7019) Ezekiel Ston válasza LoyalGuard (#7018) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Basszus részvétem. Igen ettől én is idegsokkot kapok mikor látom kolbászolni a bicikliúton és ha illedelmesen szólok hogy lépjen arrább még neki áll feljebb.
Én tegnap vettem protektoros kabátot+új téli kesztyűt ami védi a tenyeret+bütyköket+normál bukóm is lett már mióta megvolt júniusban a nagy bumm nekem. Szóval én már felkészültem teljesen az ilyenekre. Most azt tervezem, hogy lecserélem a gyári fos 10x2,5-es kereket 10x3-asra és az picit talán jobb lesz.

(#7020) LoyalGuard válasza Ezekiel Ston (#7019) üzenetére


LoyalGuard
tag

Sajnos en sem kezeltem jol a helyzetet, megkerdezte hogy vagyok de elkezdtem vele uvolteni hogy mit keres ott es takarodjon. :( Lattam hogy nemnagyon van tudataban hogy rossz helyen setalgat. Persze mutogatta hogy a felfestes szerint az gyalogos jarda is, valojaban a felfestes csak arra figyelmeztetett, hogy keresztben atsetalhat gyalogos. (Amolyan zebra lesz hamarosan)
Megusztam majd 1000km-ert eses nelkul, erre ez... Szomoru.

Egyebkent ez a dozsa gyorgy uttol a margithid fele kezdod szakaszon volt. Ott jol el van valasztva a bicikliut es a jarda.

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#7021) Ezekiel Ston válasza LoyalGuard (#7020) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én most már mindig úgy közlekedek, hogy az az elvem "mindenki nekem akar jönni!" Inkább lelassítok, leszállok, eltolom mellette, nem veszélyeztetve épségem. Sok a birka...

(#7022) arcsin válasza Ezekiel Ston (#7021) üzenetére


arcsin
senior tag

Nekem van csengöm a kezdetek óta. Bár nem eroller, hanem Frédi és Bénis, lábbal hajtós, de sokszor lecsöngettem már az embereket az útból :DDD

(#7023) petipetya válasza LoyalGuard (#7018) üzenetére


petipetya
nagyúr

Min csúsztál meg?

"nincs rá lezsóidő"

(#7024) LoyalGuard válasza petipetya (#7023) üzenetére


LoyalGuard
tag

Ahogy visszaneztem a felvetelt, eloszor egy levelkupac lehetett, utana pedig a bicikliut padkaja... Szoval reszben en csesztem el szerintem. Azon viszont nem valtoztat hogy a mama nelkul ez meg sem tortenik.

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#7025) ultio


ultio
senior tag

Budapesten ki szerel Kugoo rollereket?

rasti rusti

(#7026) kano válasza LoyalGuard (#7024) üzenetére


kano
nagyúr

Azért nem gondolnám, hogy csak Ő volt a hibás. Nyilván rossz helyen sétált, de azért nem is volt szerencséd a levelekkel.. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7027) Dr.Zoo válasza ultio (#7025) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mit kellene szerelni?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#7028) LoyalGuard válasza kano (#7026) üzenetére


LoyalGuard
tag

Igen. nyilvan kisertettem a sorsot... :U

Elotte ket gyalogost kikerultem sikeresen, sajnos ot mar nem tudtam. (akik egyebkent lehuzodva megalltak amig elmentem mellettuk.)
Viszont csak ismetelni tudom magamat.
Semmi keresnivaloja nem volt ott ahol azert relative a biciklisek is gyorsan mennek. (Eloztek mar meg ott bringasok ugy, hogy 25-el mentem regebben...)
Kb. 5-6 meterrel arrebb ott van egy eleg szepen kiepitett es hosszu setalo resz.
En ott benaztam hogy nem figyeltem a levelekre, aztan a padka megdobott. Ez en hibam a tortenetben. Ami, ha ő nincs ott, nem tortenik meg.

Nyugodtan tedd fel a kerdest:
Hol menjek ha:

-Jardan a gyalogosok szolnak meg es nem is szivesen megyek. (kiveve ha semmi mas lehetosegem nincsen)
-Az autok kozott leugatnak es ott sem szivesen megyek. (kiveve ha semmi mas lehetosegem nincsen)


Ezek utan pedig a bringauton se menjek mert a gyalogos leugat. :C
Tudom sokat kerek...

(Ha csak siman uresben elesek, akkor csak az szerepel ebben a postban hogy en voltam egyedul balf*sz es tanuljatok belole)

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#7029) ultio válasza Dr.Zoo (#7027) üzenetére


ultio
senior tag

Valószínű, hogy elektromos hiba. Bizonyos időközönként egy másodpercre elmegy a hajtás, azaz rángat. Leginkább rossz úton, de tükörsima aszfalton is képes produkálni. Van, hogy nem jön elő pár száz m-ig, van hogy szinte folyamatosan rángat másodpercekig.
Amit tudtam, szétszedtem, nincs kábel szakadás, törés, forrasztások, csatlakozók rendben. Elképzelhető, hogy gázkar hiba, kopás.
Aksi rendben van, felújítva, maga a roller nagyon jól gyorsul, hatótáv alattam (85 kg) szűk 20 km.

rasti rusti

(#7030) DigitXT válasza ultio (#7029) üzenetére


DigitXT
félisten

Nincs kopó alkatrész a gázkarban.

(#7031) ultio válasza DigitXT (#7030) üzenetére


ultio
senior tag

Szerelőtől kaptam tippként :) .
És hogy működik akkor a gázkar?

rasti rusti

(#7032) DigitXT válasza ultio (#7031) üzenetére


DigitXT
félisten

Hall szenzoros. Egy mágnes van a műanyag karban, ahogy azt forgatod, a
változó mágneses mezőt érzékeli a szenzor: éppenséggel lehet kontakhiba
a kábeleinél, de kopás kizárt (mivel nem érintkezik a mágnes a szenzorral).

(#7033) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Valószínűleg döglődik a Hall szenzorod.
Valahol van a pincében még 2-3 darabom.
Ki tudod te is cserélni, sima 3 pólusú csatlakozót kell lehúzni az LCD alatti alaplapról.
Meg kell egy páka, átforrasztani a 3 lábát a szenzornak.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#7034) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#7033) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Annyi, hogy nekem a fék kotlott meg, neked valószínűleg a gázkar szenzora.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#7035) kano válasza LoyalGuard (#7028) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, igazad van. Sajnos ez van, míg nincsenek ezek szabályozva...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7036) DigitXT válasza Dr.Zoo (#7033) üzenetére


DigitXT
félisten

Na igen, nekem is kell lennie egy pár darabnak a padláson, mivel elcsereberéltem
B-L-A-C-K-kel: neki motor szenzor kellett, nekem meg gázkar, mivel a balesestes
S1-nek tőből ki volt szakadva. A sors iróniája, hogy már tuning gázkarral nyomom.

Szerk: hm, elnézve a képeidet, talán mégsem kizárt a kopás. Ha beljebb megy a
szenzor valahogy, tulajdonképpen darálhatja maga a mágnes. Bár beragasztják...
Lényeg a lényeg, hogy így-vagy úgy, de lehet gázkar hiba. Ki kéne mérni/cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#7037) Ezekiel Ston válasza arcsin (#7022) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

És mit csinálsz amikor mint a zombi megy és egyáltalán nem érdekli semmi és csak tipeg topog és nem hall? valamelyik nap 30 centire a fejétől csöngettem a csengőmmel, még nem is észlelte a birka hogy ott vagyok...

(#7038) arcsin válasza Ezekiel Ston (#7037) üzenetére


arcsin
senior tag

Kiabálok, leugrok, elesek :D ebben a sorrendben :)amúgy ált idöben kezdek el. Kedvencem amikor csengetek, hátranéz és ugyanott megy tovább:C

(#7039) Ezekiel Ston válasza arcsin (#7038) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Én nem ugrálok...lelassítok séta tempóra és elmegyek mellette -ha tudok, ha nem akkor leszállok és finoman erőteljesebb hangon jelzem hogy ott vagyok egy "ELNÉZÉST..." És már tolom is arrább az embert egybe, ha nem vesz komolyan.

(#7040) petipetya válasza arcsin (#7022) üzenetére


petipetya
nagyúr

A lábbal hajtóson a filléres csengő nagyon kényelmes, mivel többször lehet megnyomni gyors egymásutánban: ding-ding-ding. Az M365 csengőjét viszont lassabban lehet kezelni, így azzal csak egyszer van idő jelezni. Amúgy jó találmány, a gyalogosokon kívül köszöntem már vele rolleres kisgyereknek, lecsengettem már az útban állókat a boltan, és a női nem egyes képviselőinek is jelzek néha szolídan.

"nincs rá lezsóidő"

(#7041) petipetya válasza LoyalGuard (#7024) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sosem lehet tudni mi van alatta, például léptem már kutyaszarba gyalogosan falevélen keresztül. Szombaton pont átmentem egy olyan szakaszon a rollerral, volt is egy kis görcs a gyomromban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7042) elder troll


elder troll
senior tag

Beneveztem egy ilyen első gumira az ES2-re, kb egy hónap alatt megérkezett, és 2,5 óra volt a szerelés kompletten. Ebben benne volt, hogy szinte az elejétől kezdve laza volt 3 csavar, ami bár szemmel látható volt, de szét kellett szedni a meghúzásához majdnem az egész szerkezetet. Anyám sokat csuklott, de gyakorlatilag jobb lett, mint új korában. Korábban írtam, hogy lötyög az eleje, és zavaró hangja van, ez teljesen megszűnt.
Érzetre 3x jobban tapad az eleje a virsli gumihoz képest (gyári), amit már szinte slick-re koptattam közel 2 év alatt (februárban lesz 2 éves). Cserébe egy kicsit jobban merül, talán még beleférek a heti 1 töltésbe, de ha kétszer kell tölteni, akkor is bőven megérte a biztonságosabbnak tűnő közlekedés miatt, és a lyukacsos kialakítás miatt több úthibát nyel el.

[ Szerkesztve ]

(#7043) Gigi01


Gigi01
őstag

Én ugye 150-ért vettem kintről.Ti még olcsóbban,az volt ab

[ Szerkesztve ]

(#7044) petipetya válasza Gigi01 (#7043) üzenetére


petipetya
nagyúr

"van itt afrikai meg minden"

besírtam :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7045) Gigi01


Gigi01
őstag

Nem bántam meg!Grázba ahol járok,tükör sima mind
24-el simán megyek mindenhol!Csak a kupik nyissannak ki,.
Amúgy besírsz,én is,van!Legjobb szalagmunkás a magyar mellett!
Bármennyi van,megcsinálja!Ha kell,este 11-ig,tolja,tulóra nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#7046) Gigi01 válasza petipetya (#7044) üzenetére


Gigi01
őstag

Itt több afrikai van,mint osztrák!Ausztriában!Osztrták egy sincs.

(#7047) chatran válasza elder troll (#7042) üzenetére


chatran
őstag

A lyuggatottat vetted, vagy a tömör verziót?

(#7048) kano válasza elder troll (#7042) üzenetére


kano
nagyúr

"Anyám sokat csuklott..." Ezzel Te dicsekszel? :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7049) elder troll válasza kano (#7048) üzenetére


elder troll
senior tag

Unokatesóm segített, és sokat emlegette a nagynénjét. Nem volt egy áldás felfeszegetni a gumit, én már vártam, hogy mikor vágja hozzám ;]

#7047 chatran:
A lyuggatottat vettem, érezhető az előnye a tömörrel szemben.

(#7050) kano válasza elder troll (#7049) üzenetére


kano
nagyúr

Jaaaa, úgy már értem.... Mondjuk ez sem szép tőle.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.