Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) Aaron14 válasza PociAti (#17982) üzenetére


Aaron14
őstag

Na ez tök jó. Én pont most estem egyet reggel egy kanyarban. Kicsúszott alólam a roller, ahogy bedőltem kanyarodás közben.

Azt meg lehet állapítani valahogy, hogy ez okozott-e olyan kárt a rollerben, ami esetleg kormánytöréshez vezethet?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#18002) creedszl


creedszl
aktív tag

Sziasztok!

Télire milyen arcvédő megoldást tudtok ajánlani úgy hogy a bukósityak is felvehető legyen még?

Hulligaaan

(#18003) Peaceliker válasza creedszl (#18002) üzenetére


Peaceliker
őstag

Pont ezen agyaltam ma, mert plexit egyszerűen már nem tudom lecsukni a pára miatt :O :W

"Oh my Goa'uld!"

(#18004) DGery


DGery
aktív tag

Hali!
Én ilyet használok, és tök jól bevált :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#18005) Casseius válasza Peaceliker (#18003) üzenetére


Casseius
tag

Pinlock kell bele és bye bye párásodás.

Don't Worry, Be Happy

(#18006) Peaceliker válasza Casseius (#18005) üzenetére


Peaceliker
őstag

Köszi.
Sierra 2 höz kapni is. De nekem még a régi van... Persze lehet van univerzális is, még körbe járom a témát, most csak rápillantottam, köszi :R

"Oh my Goa'uld!"

(#18007) phoenix1989 válasza phoenix1989 (#17842) üzenetére


phoenix1989
őstag

Valaki esetleg?

Illetve ebben a csöpögő , ködös időben ki használja a rollert? Én egy ideje letettem mert nem merek kockáztatni. Lenne baja? Lakásból reggel dolgozni mennek de ott viszont végig kint lenne. Okozna ez gondot? Lecsapódik rá a pára stb.

(#18008) Peaceliker válasza phoenix1989 (#18007) üzenetére


Peaceliker
őstag

Netrális sziló, bár az átlátszó.
De amúgy jobb letenni. Motorba ha bejut (és be fog) megeszi a mágnest. Előbb fog az elfeküdni, mint a szabi avgy akku...oda nehezebben jut be.
Én kényszerültem menni egy kicsit pici esőben zero 10-el, de ortt gumi szélesebb, mint felni/motor, így oda semmit nem csapott fel, pálcika szerintem feldobja oda ahova nem kéne.

De a lényeg, hogy egyszerűen vízálló roller nincs. :)

szerk: ja meg kijelzők/kapcsolók/gázkarok tudják feladni meglepően gyorsan víz miatt meg.

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#18009) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Abszolút laikusként a témában volt szerencsém kipróbálni pár órát vmi 100k-s Aovopro (?) rollert így életembe először, és nagyon király volt. Nyilván olvasgattam ezt-azt, itt is, máshol is, ebből az jött ki, hogy nem egy nagy petárda az a cucc. Arról kérdeznék, hogy mennyiért lehetne legolcsóbban kihozni olyan eszközt, ami megfelelne a felhasználási körülményeimnek, tehát:

kisvárosban lenne, sík terepen használva, 75kg vagyok, szerintem heti szinten a kezdeti öröm után körülbelül 5km-t ha lenne elővéve. az aovo pro csoda cucc az 25km-nél beadta az unalmas, ha nagyon hajtottam lejtőn lefelé 26-27-et elbírt... :DDD

tehát a kérdés, hogy ilyen minimalista felhasználással (ha ez az?) mit érdemes venni, akár használtan is? köszi előre is a segítséget! :R

Samsung Galaxy S23+

(#18010) Peaceliker válasza jUUh (#18009) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én néznék használt xiaomi gépet. Van sok alig használt garis 150 alatt. De akár egy m365 pro is jó lehet (sima 365öt nem vennék), ha 80 körül oda adják. Nemrég volt 140be pl pro 2. Szóval én tuti nem vennék klónt 100 körül

"Oh my Goa'uld!"

(#18011) jUUh válasza Peaceliker (#18010) üzenetére


jUUh
addikt

Ez az m365 jónak tűnik. Sima verzió csak azért nem, mert a Pro is kifoghato ugyanannyiért? Ahogy látom ezek a m365sek kevésbé garisak, az inkább 150ksokra jellemző

Samsung Galaxy S23+

(#18012) Peaceliker válasza jUUh (#18011) üzenetére


Peaceliker
őstag

Pro erősebb motor, nagyobb akku és igen, néha majd ugyan annyiért.
Igen, garis azért drágább sajna. De bolti 220e helyett pl 130-140 ért akadnak gépek.

"Oh my Goa'uld!"

(#18013) jUUh válasza Peaceliker (#18012) üzenetére


jUUh
addikt

Értem, köszönöm!

Természetesen ha valakinek van még valamilyen javaslata, várom szívesen! :R

Samsung Galaxy S23+

(#18014) Thunderzolee válasza jUUh (#18013) üzenetére

M365 --> S1 = 250W motor 30km
M365 Pro --> Pro 2 = 300W motor 45km

A Pro nem csak abban különbözött, h nagyobb a hatótávja, informativabb a kijelzője, de a motorja is erősebb volt. Tulajdonképpen a Mi 3 megjelenése előtti idökben csak a Pro-t volt érdemes megvenni, még akkor is, ha nem kellett akkora hatótáv, mert abban volt akkora motor, amely kell ahhoz, h érdemben használni lehessen egy rollert.
Természetesen ezzel nem degradálni akarom a sima M365, vagy az S1 tulajokat, a maga idejében azok is rengeteg embert kiszolgáltak, de az tény, h egy egy testesebb embernél már számít, h 250, vagy 300 Wattos a roller, mennyire lesz dinamikus a mozgás, gyorsulás.

A rollerek 25-el tudnak csak menni, szoftver módosítás kell hozzá, ha gyorsabban akarod használni.
Mi 3 elég az igényeidnek, esetleg Pro 2, vagy 10"-os kerekekkel F30, D28.

Ezt a táblázatot meg már láttad gondolom:
https://prohardver.hu/tema/kis_roller_topic/hsz_17652-17652.html

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18015) jUUh válasza Thunderzolee (#18014) üzenetére


jUUh
addikt

Köszi szépen, nézegetem amiket írtatok! Megmondom őszintén, egy 1S /m365 is "csábít" mert kétlem, hogy engem ne szolgálna ki, de még meglátom mi lesz a vége. :R

Samsung Galaxy S23+

(#18016) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Xiaomi M365 gépem, 2019 év végi vásárlás, nagyon keveset volt használva, kb 50km ha van benne. Mindene gyári, defekt még nem volt, szoftveresen sem volt hozzápiszkálva. Januártól céges kocsit kapok, és így feleslegessé válik a roller.
Ha eladnám, akkor kb milyen ársávba lőhetem be szerintetek? :)

(#18017) z67 válasza szotyika77 (#18016) üzenetére


z67
őstag

Nekem most ment el 90-be. Potkerekkel.

(#18018) Peaceliker válasza z67 (#18017) üzenetére


Peaceliker
őstag

Sima vagy pro?

"Oh my Goa'uld!"

(#18019) szotyika77 válasza z67 (#18017) üzenetére


szotyika77
aktív tag

És milyen paraméterekkel rendelkezett a gépezet? :)

(#18020) z67 válasza Peaceliker (#18018) üzenetére


z67
őstag

Sima. Wayteq, Lurdy márkaboltos. Megnéztem az árakat a Jófogáson és az alá lőttem be. Ott is adtam el, ilyesmit könnyebb ott. 263 km volt bennem, a lányom használta. Nem volt fw trükközés, szinte új állapot. A záró nyelvet lecseréltem egyedi rozsdamentesre, a gyárit adtam mellé.

(#18021) Peaceliker válasza z67 (#18020) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na, nem gondotam volna, hogy ennyibe mennek. Én 60ert vettem a pro-t (igaz haveri áron havertól, de akkor volt fent 75 körül több is).

"Oh my Goa'uld!"

(#18022) jUUh válasza Peaceliker (#18021) üzenetére


jUUh
addikt

Egyébként nézelődve amiket írtatok feljebb, kicsit mások az árak. Az M365 Pro-k pl. inkább sima 365-ök 100 felett mind.

Samsung Galaxy S23+

(#18023) Peaceliker válasza jUUh (#18022) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nemrég volt fizu,ebiztos elvitték, ami jó deal. Ha nem sos nézelődj hó vége felé is :))

"Oh my Goa'uld!"

(#18024) jUUh válasza Peaceliker (#18023) üzenetére


jUUh
addikt

:R

Samsung Galaxy S23+

(#18025) kovipetiii


kovipetiii
csendes tag

Sziasztok. 1,1 M Ft +- a keret . Mit választanál kaabo vagy dualtron rollert ? És miért ? Melyik típust . :R

Iphone 13pro, Ps 5,Lg nanocell tv, Chevrolet orlando , peca.

(#18026) pescara


pescara
aktív tag

Sziasztok! nagyon amator kerdesem lenne. Roller kerekebe is lehet nyolcas, mint a bringaknal, ha nem tokeletes tukorsima uton hasznaljak? (mert abbol ugye nem sok van egy ut kozben) Koszi, ha valaszoltok!

(#18027) yodamester10 válasza kovipetiii (#18025) üzenetére


yodamester10
őstag

Ha tehetném én ezt választanám és még olcsóbb is ;)
[link]
Apollo_city-pro

(#18028) PociAti válasza yodamester10 (#18027) üzenetére


PociAti
senior tag

Rákerestem mi lehet az a díj, amit a promó kép alapján megnyertek.
Best of 2022-23. (Mégis milyen kategóriában???)
https://www.esg-awards.com/ csak 2021-es díj lett kiosztva, a 2022-nél minden kategóriánál a page not found hibaüzenet fogad.
Igazából arra voltam kíváncsi, hogy ez is egy pénzen megvásárolható díj, mert abból elég sok van.

Előítéletet erősíti bennem, amikor valaki látványosan büszkélkedik egy beazonosíthatatlan díjjal.

(#18029) yodamester10 válasza PociAti (#18028) üzenetére


yodamester10
őstag

Te ebben a fórumban csak hibákat keresed pedig nem régóta olvasgatom az itteni hozzászólásokat.
Szerintem teljesen mindegy milyen díj van odabiggyesztve ez egy jó roller és simán venném,de a PHEV autóm mellé elég a mostani hiley is.Írd azt,hogy neked nem futja rá és kész.

(#18030) PociAti válasza yodamester10 (#18029) üzenetére


PociAti
senior tag

Az árát meg se néztem, meg a paramétereit sem. Nem azon a vonalon indultam el.
Van működő rollerem, szeretem, nem keresek helyette másikat.

De a szélhámosságot nem kedvelem. És sajnos az elektromos roller között nagyon sok olyan akad, akik fűt fát megígérnek, és vagy egyáltalán nem teljesítik azt, vagy csak rövid távon.
És a magyar piacon amúgy is sok szélhámosságot / csalót (vagy tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot) látni. Úgy látszik valaki kevésbé érzékeny rá, én ennél a pontnál kezdem a termék vizsgálatát.

(#18031) Casseius válasza PociAti (#18028) üzenetére


Casseius
tag

Én is néztem, hogy na de mégis miben, és hol, kitől kapta ezt a díjat, de lusta voltam rákeresni :D

Don't Worry, Be Happy

(#18032) yodamester10 válasza Casseius (#18031) üzenetére


yodamester10
őstag

Mielőtt vicceset írsz járj utána,nem csak xiaomi létezik ;)Amúgy felesleges eszmecsere itt az oldalon mert sok a fan.Ha van rá pénzed megveszed ha nincs nem.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18033) PociAti válasza PociAti (#18030) üzenetére


PociAti
senior tag

És ha már a tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot szóba hoztam, megosztanék veletek egy esetet (ahogy én megismertem a történetet)
Az illető egy hazai kereskedőtől vásárolt egy rollert, kipróbálta, nem tetszett neki, 14 napon belül visszaküldte, várta a pénzt a csak nem jött...
(A történet szempontjából lényegtelen, de az adott roller bosszantó szériahibával rendelkezett, ezért lett visszaküldve. Később rendelt máshonnan egy ugyanilyen rollert, de az újabb szériából valót. Azért lényegtelen, mert visszaküldéskor nem kell megindokolni miért lett visszaküldve.)
A kipróbálás mértéke, ami a feszültséget okozta a két fél között. Csak hogy értsétek, ez kb. a roller egy töltéssel megtehető elvi távolsága.
Az eladó nem a teljes összeget szerette volna visszafizetni, hanem közel 30%-kal alacsonyabb összeget.

Ebből végül Békéltető Testület lett, ahol az eladó felolvasta az ÁFSZ-t.
"1 km-nél többet futott terméket csak amortizációs díj levonásával tudunk visszavenni.
A 14 napos elállási jog nem vonatkozik 10 km-nél többet futott termékekre!"

És itt jön képbe a tisztességtelen magatartás, mivel ez nem az az ÁFSZ volt, amit az ügyfél a vásárláskor megkapott, hanem egy frissen létrehozott, annál lényegesen szigorúbb szerződés.
Végül közeledtek az álláspontok, sikerült megállapodniuk. Viszont nem szép húzás volt az eladó részéről ez a trükközési kísérlet.

Nekem van olyan érzésem, hogy az új ÁFSZ-t a Fogyasztóvédelmi Hatóság simán visszadobná. Olyan feltételek szerepelnek benne, aminek kikötésére nincs lehetősége az eladónak. (Megértem az ő álláspontjukat is, vannak olyan "ügyfelek" akik csak 10 napon át ökörködni akarnak az eszközzel, majd visszaküldik. Mint amikor valaki Olimpia, foci EB / VB esetén a webshopból "kikölcsönöz" egy nagy TV-t, majd esemény után visszaküldi.)

Mi a tanulság? Online vásárlás előtt olvassátok el az ÁFSZ-t, és mentsétek le magatoknak.
És minden esetben, nagy értékű eszköz vásárlásakor ellenőrizzétek le az eladót. (Erre is többször kitértem már.) Mióta létezik a cég, mi a fő tevékenységi köre, éves forgalom, alkalmazottak száma, stb, ezek mind publikus adatok. Mennyire gázos környéken működnek (Google Street View), milyen értékeléseket kapott a cég, feketelistán szerepelnek-e?

(#18034) Revolit válasza PociAti (#18033) üzenetére


Revolit
senior tag

Hát igen, ezek után talán joggal jön a kérdés, hogy miért is vegyen az ember hazai forgalmazótól? Részemről költői kérdés, én amit lehet külföldről rendelek. És (lekopogom) soha nem volt még gondom. Magyar kereskedővel meg bizony már volt...

(#18035) Somatom válasza Revolit (#18034) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a miért benne volt a hsz -ben. "Békéltető testület". Vajon milyen lehet egy webshopon rendelt termék miatt, kínai békéltető testülethez fordulni? :N Bár a békéltetés a 14 napos visszaküldés értelmezésbeli különbsége miatt vált szükségessé. Külföldi webshopos rendelés esetén nincs ilyen, hiszen a 14 napos elállási jog sem létezik. Ezért fölösleges procedúra sincs. Beszopod és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18036) XoZ válasza PociAti (#18028) üzenetére


XoZ
aktív tag

A webáruházas képen nincs rajta, de itt lehet megnézni, hogy miért kapta a díjat a roller: https://electric-scooter.guide/best-rated/best-electric-scooters/#City-Pro-2022 ("Best Integrated Design" és "Best Rain or Shine")

(#18037) Peaceliker válasza yodamester10 (#18027) üzenetére


Peaceliker
őstag

A specs azért sztem nem túl erős ilyen árért. Legalább akkuval lenne jól megpakolva, ha powerrel nem is(az nem feltétlen kell mindenkinek annyi )

"Oh my Goa'uld!"

(#18038) PociAti válasza XoZ (#18036) üzenetére


PociAti
senior tag

A kritikám a rollere visszavonom. Egyedül a kép megszerkesztéséért és interneten publikálásért jár korbácsolás.

ESG ebben az esetben Electric Scooter Guide magazint jelöli, ami a hazai törvényjavaslat alapján SMKP kategóriájú rollerek egyik szaklapja. Elsősorban ezekkel a nagy gépekkel foglalkoznak. Ha jól számoltam 20 témakörben osztottak díjakat. Ezzel minden támogatónak lehet adni díjat, és ha nem lenne elegendő, akkor feltűnés nélkül létrehozhatnak egy olyan új kategóriát, amiben nyerni tud majd az is, aki amúgy kimaradt volna.

"Best Rain or Shine" (esőben és napsütésben) díjat a IP56-os vízállósági besorolásnak köszönheti, illetve ahogy azt sikerült elérniük.

"Best Integrated Design", kedvelem ezt a témát. Annyit tesz, hogy nem a polcról leemelhető tucat alkatrészekből legóznak össze egy gépet, majd igénytelen bilincsekkel, kívülről rögzítik a kábeleket a rollerhez, hanem saját alkatrészeket fejlesztettek, és ebből építettek kompakt rendszert. (Ez kellett a vízállóság eléréséhez is.)
Azt írja az indoklás: "az Apollo szoftver- és hardvertervezésben szerzett tapasztalataiból kiindulva, valamint hogy áttértek a saját fejlesztésű alkatrészek alkalmazására, értek el előrelépést a hatékonyság és megbízhatóság területén."

(#18037) Peaceliker,
a spec lehet nem erős, de itt pont a megoldásokra fektettek nagy hangsúlyt. Hogy ez egy nagyon átgondolt csomag legyen. Az integrált indexre, a Teslához hasonlóan folyamatosan bővülő applikációra, a lehető legkevesebb csavarra.

[ Szerkesztve ]

(#18039) Peaceliker válasza PociAti (#18038) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen, ahogy olvasom, akkor értem miért ennyi. Mert fejleszteni is kellett :))

"Oh my Goa'uld!"

(#18040) Peaceliker válasza kovipetiii (#18025) üzenetére


Peaceliker
őstag

Inokim oxo nak olvasnék még utána esetleg

"Oh my Goa'uld!"

(#18041) Casseius válasza yodamester10 (#18032) üzenetére


Casseius
tag

Uhh tényleg?
Csak azért elmentem a Future Boardba valamelyik nap h kipróbáljam az új Segway GT2-t, ami egy mocskosul jó gép pl, Namik, Dualtronok, Inokimok is elég jól vannak összerakva, Mantis Dual ha lejjebb megy az ember, Pálcikában meg nálam a G30 Max a favorit, annak ellenére hogy nekem Xiaomi van, amire több mint egy milliót költöttem már és még felet bele fogok ölni minimum, szóval kifejezetten vicces hogy nekem pont a pénzzel jössz :DD

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#18042) Casseius


Casseius
tag

Bocsánat a dupla hsz-ért már nem engedte szerkeszteni.
Összehasonlítom az adatokat pl. a Dual mantissal, úgy h ha itthon veszed az apolló 140-el drágább konkrétan.

Motor: Apollo 2x500, Mantis 2x 800.
Aksi: Apollo 48V 13,5Ah, Mantis 60V 18,2Ah
Fék: Apolló dupla dobfék, Mantis dupla hidraulikus

Konkrétan semmi sincs amiben jobb mint egy Mantis, ami már egy agyonvásárolt cucc, minden ismert nyűggel és hibájával, hazai garival, töménytelen alkatrésszel.
Tehát kérdezem én miért is ajánlod?

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#18043) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Kínai verziós 1S-ről van valami összefoglaló, hogy miben más, mint az EU? Keresve nem találtam.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#18044) bkiky01


bkiky01
senior tag

Joyor S8-al vakaki találkozott már? Egész jó kütyünek tűnik. G30-at tavasszal lehet lecserélem, kellene helyette egy kis "ugrás"..

(#18046) Reggie0 válasza ρσгτσ (#18045) üzenetére


Reggie0
félisten

Azert durva, hogy elso es masodfokon ilyen segghulye birok ulnek, akik nem tudnak kb. 4. mondatot ertelmezni a KRESZ-bol.

Remelem Somatom is olvassa, mert o sem hitte el, hogy jarmu :D

[ Szerkesztve ]

(#18047) PociAti válasza ρσгτσ (#18045) üzenetére


PociAti
senior tag

Egyetlen tényszerű megállapításból áll a cikk, az elején felhívják a figyelmet arra, hogy ittas rollerezés is büntethető. És őszintén valljuk be, ez így rendben is van.
És a teljességhez tegyük hozzá, jármű abban az esetben, ha ittas vezetéssel kapcsolatos büntethetőségről van szó. (Más esetben lehet más lenne a megállapítás. Pl. nem jármű, hanem sporteszköz.)

A cikk közepén ez olvasható:
"teljes konszenzusra jutottunk. ... Van egy kész javaslat."
Tehát a cikk eleje a Kúria állásfoglalása, utána pedig már csak egy javaslatról van szó.

A cikk végén a kijelentés pedig kifejezetten téves: "az egyenruhások segédmotor-kerékpárnak minősítik az összes rollert". Ez marhaság! Volt olyan rendőr, aki bepróbálkozott ezzel, és ha valaki továbbvitte az ügyet, akkor szinte minden esetben ellentétes ítélet született.
Ezért van az, hogy csak kirívó esetekben próbálkoznak be ezzel a "trükkel" a rendőrök. Szabályozás hiányában elég üres az eszköztáruk, így jobb híján marad ez a gyakorlat, még ha ők maguk is tudják hogy nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#18048) ρσгτσ válasza PociAti (#18047) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van egy vezess.hu link a cikk elején, ahol részletezik (némileg...) a Kúria indoklását, de valóban, egyelőre csak akkor keresnek nevet a "gyereknek", ha szabálysértéssel vagy bűncselekménnyel kapcsolatos.

A konszenzus rész az meg ugye a KRESZ módosításra vonatkozik, ami még csak egy javaslat. Tehát egyelőre nem ad hozzá semmit az ügyhöz. Remélem ez hamarosan megváltozik.

Révész Máriusz nyilatkozta, hogy sok panasz érkezik be arról, hogy segédmotoros kerékpárnak minősítik a rollert. Ez mondjuk érdekes egy kérdés...viszont mérhető, ellenőrizhető dolog, tehát valószínű létező probléma.

Szerk.:
Amúgy egyáltalán nem baj, hogy ilyen cikkek vannak, mert sok ember fejében nagy a homály.

Sokszor látok például Facebook -on is olyan állításokat, hogy mivel nincs nevén nevezve a roller, így nagyjából bármit csinálhatnak vele.

Az is újdonság pár embernek, hogy ittasan veszélyes, és nagy valószínűséggel következmények is lesznek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#18049) INGJOKE válasza ρσгτσ (#18048) üzenetére


INGJOKE
veterán

Révész Máriusznak azt sem hiszem el amit kérdez, de ez egy másik kérdés...
Igen fontos lenne, hogy legyen konkrét szabályozás, hogy tudja az ember magát valamihez tartani, amíg ez nincs meg addig mindenki eldöntheti mi fér bele neki és mi nem. :D

(#18050) ρσгτσ válasza INGJOKE (#18049) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez igazából nem olyan állítás, ami annyira előnyös lenne egy állami szervezetnek, vagyis a rendőrségre nézve. Szóval számomra ez a része emiatt is hihető, mert láthatóan van bőven probléma, és ezt időszerű lenne rendezni.

Vagy úgy is mondhatom, hogy e tekintetben hátra megyünk, nem előre. :D

Szerk.:
Amúgy én sem igazán csípem, tehát nem erről van szó. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.