Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Memmaao válasza gergo7311 (#4000) üzenetére


Memmaao
addikt

Mindenképpen nagy kerekű kéne, mert terepen is és rossz úton is lesz használva.

My name is Bond, James... Dean.

(#4002) gergo7311 válasza Memmaao (#4001) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Nekem van egy Yedoo Mezeq rollerem is. Imádom, mert bírja a súlyt, terepet, jók a fékek, az első kerék 20 colos. stb. Esőben is biztonságos. Az a gond, hogy nem tudod összecsukni :(

Gergő-Budapest

(#4003) Memmaao válasza gergo7311 (#4002) üzenetére


Memmaao
addikt

A boardy összecsukható. Persze, nagyobb, mint egy kis kerekű kompakt roller. De nekem kellett a nagy kerék, illetve a rugózása is meggyőző, így, hogy deszka. Magyar startup. A tulajdonostól sikerült beszervezni egy limitált kígyófa rollert, amiből kb 10 db készült, XL méretben, az alap bambusz áron 140e ft-ért. Amúgy 600 euró volt annak idején. Vadi új. 0km. Csütörtökön vagy pénteken jön.

My name is Bond, James... Dean.

(#4004) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

137 ezer most a M365 Pro EU raktárból, 2-5 napos szállítással, ez elég korrekt ár.

(#4005) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nem most, már jó ideje nézegetem és ennyi az ára. Szép lassan csökken. Szerintem én megvárom a következő hónapot, mert az ára folyamatosan esik. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4006) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Lenne egy kérdésem:
150 ezer felett, mi az a következő roller, ami már jobb, mint a m365 Pro?

Nézegettem pl. Widewheel-t, ami szép és jó - és akár meg is venném (220-250 ezer Ft), DE a probléma vele, hogy valami 25 kg a tömege.
Nincs valami olyan roller, ami már jobb mint a M365 Pro és érdemes rajta elgondolkodni?

Amúgy WideWheel mellett a 2-s felfüggesztés, 2 kerékhajtás és 1000W az ami tetszett, + dombon is felmászik elvileg.
De nap mint nap 3. emeletről levinni kicsit nehézkes lenne szerintem.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4007) gergo7311 válasza Memmaao (#4003) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Majd lőjj róla egy fotót légy szíves összecsukott állapotban, kíváncsi vagyok, hogy összecsukva milyen. :))

Gergő-Budapest

(#4008) Memmaao válasza gergo7311 (#4007) üzenetére


Memmaao
addikt

Ok. Elvileg holnap megjön.

My name is Bond, James... Dean.

(#4009) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kábel védőt amit elfelejtett kiviteleztetni a gyártó, én megcsináltattam, szerintem elég pöpec lett, így már nem lesz kábeltörés.

(#4010) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#4009) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak ide raktam ki és dislájk a videon...:D Kemèny világ!

(#4011) Memmaao válasza B-L-A-C-K (#4010) üzenetére


Memmaao
addikt

Az mekkora troll! Nyomtam rá egy lájkot, hogy kompenzalja. :DDD

My name is Bond, James... Dean.

(#4012) szecska24


szecska24
tag

Sziasztok! Megérkezett OX-omra a bSeen kit. Nem vagyok teljesen elégedett. A 2 oldalú ragasztócsík nem tudom hány hónapja állhatott már náluk, nem igazán akarta elengedni a felső védőburkolat a tapadó felületet. De ez lett volna a legkisebb gond. Amit a kábelek végére képzeltek csatlakozók, azok minősíthetetlenül gagyik. Az ECU felől is, amit még ők szereltek rá. 5-ből 3 nem pattintható össze, és ECU felől kontaktos az egyik. Miután sikerült 4-et valahogy összekötnöm, a LED-ek nagyon erős fénnyel teszik a dolgukat. De az egyiket nem tudom megoldani, és nem tudom mi lehet a hiba. már forrasztottam is a vezetéket az ECU-hoz, hogy biztosan meggyőződjek, hogy nem a csatlakozással van gond, de a LED csak nagyon halványan világít. Van valakinek esetleg ötlete, mi lehet a hiba?

Ja és az első kerék darabos forgását megoldotta a javasolt csapágy csere, utólag is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4013) Darellus92 válasza NandorHUN (#4006) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Szia,

Nekem nemsokára megjön a WideWheel, ha akarod lemérem neked majd pontosan. Dual motoros kisebb aksis modell. Elvileg ~20kg, én a másodikon lakom, nekem még ez belefér.

HTC = Help This Company

(#4014) DigitXT


DigitXT
félisten

Mégiscsak széttört az akksi, nem volt teljesen hülye gondolatom anno...

Csak az a "kunkori darab" a ragasztás alatt néha még oda ért, ahova kell.

Praktikusan az egyik cellacsoport két taggal üzemelt a törés után: fasza!
Amúgy még korrekten ki van balanszolva, nagyjából 3.95V minden blokk.

Szerk: azok nagyobb terhelést is kaptak, és csak 4 Ah volt a kapacitásuk:
ezért omlott össze idő előtt a pakk... Amúgy nem volt semmi baja, még a
víz sem jutott be a dobozba, elég korrekten kinyomták a kici kínaiak.:R

[ Szerkesztve ]

(#4015) Memmaao válasza gergo7311 (#4007) üzenetére


Memmaao
addikt

Tegnap megjött, este össze is raktam. Mentem vele pár kört a környéken, nagyon állat a rugózása.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#4016) B-L-A-C-K válasza Memmaao (#4015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jól néz ki. Grat.

(#4017) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4016) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Te Black...A nagy rolleredet hogy viszed haza? Gondolom társasházban laksz...Kérdésem az lenne hogy ha nincs lift akkor van e valami jó roller ami jobb a TWOW Booster V-nél? -elégedett vagyok vele, imádom, csak gondolkodóba estem egy jobb nagyobb vagy kellemesebb rugózásún.

(#4018) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem nem kell lépcsőznöm, 2 lift van, mindkettőbe befér. Melóhelyen kell lépcsőzni kicsit, de már megszoktam, abszolút nem vészes.

Egy srác ment az enyémmel, mondta neki ilyen kell, de mondta 4. lakik és nincs lift, na neki nem ajánlom, minden nap le fel vinni akár többször úgy már meleg azért ez.

Ami hasonló teljesítményben, és minőségi, az a Dualtron Spider, az csak 21 kiló, de ez sem olcsó kategória (olyan 650e), viszont nekem abszolút nem tetszik.

(#4019) gergo7311 válasza Memmaao (#4015) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Nagyon jól néz ki, az első fék is brutális! Szerintem sokkal jobban járátál vele mint egy kugoo-val, vagy valamilyen kínai gagyival. Ez évekig ki fog szolgálni, problémamentesen az tuti! Gratulálok hozzá! Használd egészséggel!

Gergő-Budapest

(#4020) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4018) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

a 22 kiló azér jobban viselhető mint a ~30kg. Egyébként én is a 4. emeleten lakom, nincs lift és jó érzés lenne tuti folyton fel le cipelni ezeket is. :D
Szóval köszi a képet, utánanézek hogy mit kóstál, hol lehet beszerezni....nem tetszésre veszem meg hanem hogy működjön és jó legyen.

(#4021) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4020) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van fészen magyar dualtron csoport, lépj be, ott tudnak segíteni hol érdemes venni.

[ Szerkesztve ]

(#4022) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4021) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Köszi, szétnézek aztán meglátom...még nem lett elhatározva teljesen...
Egyébként lehetséges a lábfájásom a rollertől szerinted?

(#4023) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4022) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, enyémen is fáj, ha sokat megyek a sarkam amin a súlypontom van, ez nem a rugózás függvénye. Igaz rajtam van 15 kiló felesleg is most, ami azért rádob.

(#4024) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4023) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Hát rajtam max a táska ami felesleg...én edzésbe vagyok :DDD
Hülyeséget félre téve...szóval akkor normális ez a fájdalom ezek szerint....a jobb lengéssel ellátott modelleknél ez a fájdalom múlhat?
Én átlagban napi 2x9km-rt megyek vele melóba meg haza.

(#4025) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4024) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most gondolj bele lengés ide vagy oda, állsz egy lapon fixen, ez olyan mintha állnál egy helyben végig míg le nem szállsz. Szóval ez megterhelő mindenkinek. Én azt szoktam csinálni, hogy cserélgetem a lábam, így a súlypont változik.

Nekem amúgy 2x6km a meló, ott nem is fáj még, de mellette mióta kész lett az OXO-m sokat megyek, volt hogy egyhuzamban 50km-t mentem. 2 hete lett kész, azóta 460km-t mentem vele... :)

(#4026) Memmaao válasza gergo7311 (#4019) üzenetére


Memmaao
addikt

Köszi! Elég brutálul gurul. 4bar nyomással egy lökés egyenes terepen kb 100 méter.

My name is Bond, James... Dean.

(#4027) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4025) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

igen, igaz most kezdek jobban bejönni ide hozzátok a topikba, Beleraktam a twowba 500km-rt. nem sok de a napi 9 kilóméterrel.... :D

(#4028) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Etwow is jó, de egy nagyobb rollerhez képest ég és föld. Míg nem próbáltam ki egy komolyabb rollert nekem a Kugoo volt a király, idő közben meg ugye kiderült az egyik legszarabb... :)

Ha BP-i vagy, összefuthatunk, kipróbálhatod az enyém nyugodtan.

(#4029) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4028) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ha a helyemben lennél és választanod kéne a napi 9 km ingázásra (száraz időben néha egy kis esővel) akkor mit választanál? -nagy ritkán egyszerre nyomok le 15-20km-rt de az a legritkább. Te ha a TWOW-ból lépnél tovább mit vennél? -ja és minden nap a 4. emeletre kézben hordva kéne vinned fel. Nem a sebesség a lényeg, de azért legalább 30-al menjen.

(#4030) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4029) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem számít a pénz, Dualtron Spider erre a legésszerűbb választás jelenleg.

(#4031) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#4030) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

és mi a többi változat? minden érdekel. :D

(#4032) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#4031) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ami nem is hulladék, és könnyű, de azèrt erő is van benne az ez. Ha gyengébb kategória kell van sok, de azokat nem tudom ajànlani, hiszen nem ismerem.

(#4033) nmy1212 válasza B-L-A-C-K (#4032) üzenetére


nmy1212
tag

Kaabo vagy melyik hozott most ilyen Dualtron kaliberű gépeket ki.
[Kaboo Wolf Warrior II]

(#4034) NandorHUN válasza Darellus92 (#4013) üzenetére


NandorHUN
addikt

Amiken most még gondolkodom az a Zero 9, Etwow Booster V (használt) és WideWheel.

Zero 9 (700w) jó, de nehéz és állítólag vannak problémák a csavarozással.

Booster V max használtan fér bele könnyű, de szerintem kicsit túl van árazva mert csak 500W-os, illetve volt akinek tönkrement.

Widewheel jó lenne, de rohadt nehéz. 22kg-ot cipelgetni azért nem egy leányálom.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4035) B-L-A-C-K válasza nmy1212 (#4033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

45 kiló... Neki ilyen 20 kiló körüli kell.

(#4036) NandorHUN válasza NandorHUN (#4034) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezek mellett van még adni jó /akár jobb választás lenne szerintetek?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4037) Ezekiel Ston válasza NandorHUN (#4034) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Szerintem a Booster -ha a többit is nézem- nincs túl árazva. Ár érték arányban nekem eléggé bevált a kis gép. Imádom...Most is csak azért gondolkodom egy "jobb" verzión, mert kíváncsiság hajt ezerrel :DDD

(#4038) nmy1212 válasza B-L-A-C-K (#4035) üzenetére


nmy1212
tag

Ja bocsi, elsiklottam felette :I :(
Sajnos a Mantis is 30 kilo korul van...

(#4039) nmy1212


nmy1212
tag

300 km-el a hatam mogott a sima M365-el, mar azt mondom hogy el tudnek viselni valami komolyabbat.
100kg vagyok (Halalos BMI-vel, de tobb mint 2 eve edzek folyamatosan :U ), 90kg ala nem tudnek menni sehogysem.
A 25km/h vegsebesseg eleg lenne, de valami olyan kene ami jobban "harap" :D
Tehat ami azert jobban gyorsul.

Valami javaslat? :DD

(#4040) Darellus92 válasza nmy1212 (#4039) üzenetére


Darellus92
aktív tag

En elhagytam a cukrot es a lisztet egy éve és lement 40kg, ha birod a megvonast probald ki.

A rollerre mennyit szannal forintban?

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#4041) nmy1212 válasza Darellus92 (#4040) üzenetére


nmy1212
tag

Udv a Klubban, ugyanezt csinalom 2 es fel eve ugyancsak 30 kilo ment le.
Nem hulyeseget beszelek elhiheted :D de koszi a tippet! Es Gratula neked! ;)

Ez meg csak otleteles szintjen megy, 5-600k-nal tobbet nemigazan szeretnek.
Csak hogy pelda is legyen a miertjere a dolognak. Keresztezodesben lassabban indul meg a jarmu alattam, ezert erdekelne olyan ami gyorsul ha kell.

Koszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#4042) NandorHUN válasza Ezekiel Ston (#4037) üzenetére


NandorHUN
addikt

Hát igen, de jóval többé kerül mint pl a Zoom 9 és a Widewheel, pedig azok 700w és 1000w-os gépek! Utóbbi ráadásul 2 kérek meghajtásos.
Egy baj van velük, hogy nehezek.

Boost V meg csak 500w és többé is kerül. Cserébe könnyű.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4043) Ezekiel Ston válasza NandorHUN (#4042) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ne haragudj, de jelenleg hol tudod kihasználni ezt a teljesítményt? Mert bicikliúton nem szabályos vele menni így se és ha jóval többel mész a kelleténél akkor még Te járhatsz pórul. És elhiszem hogy drága, de ár érték arányban szerintem -az én értékítéletemhez nézve, hogy mennyire strapabíro mennyire lehet használni- tökéletesen megérte az árát. Egyébként ennyi erővel nézhetjük a ~600ezres rollereket is hogy azok is drágák...és mi is kerül azokba annyiba? A rugózás? A felfújható kerék? A márka? Igazából mindegy is, mert ez a piac. Csinálnak valamit, fejlesztenek ami jó és jobb, ergó megkérik az árát is hozzá már akkor.
Az álltalad említett Widewheel pl tök jól néz ki, de vannak ott azért kérdéseim...a gumiról meg sorolhatnám...
De jó gépek ez tény...vizsont ahogy írtad is...Nehezek...nekem pont ez is szempont mert 4. emeletre hurcolom nap mint nap a gépet...

[ Szerkesztve ]

(#4044) NandorHUN válasza Ezekiel Ston (#4043) üzenetére


NandorHUN
addikt

Relatíve drága, mivel ha megnézed akkor teljesítményben 100e olcsóbban is van roller, ami még többet is tud pl. Zero 9 vagy WideWheel. Egyik 200 másik 500 W-al tud többet.

Hol használom ki? Pl. ha dombon megyek felfelé, vagy ha gyorsulok.

Én csak azért vagyok gondban, mert a másik kettő, amire még írták, hogy jó - és olcsóbb is - , azok elég nehezek, konkrétan 7-11 kg-mal többet nyomnak, ami azért már számíthat.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#4045) Darellus92 válasza Ezekiel Ston (#4043) üzenetére


Darellus92
aktív tag

A WideWheel nem sima tömör gumi hanem egy sok rétegből álló kemény memóriahabbal habbal töltött valami. Konkrétan ha erősen nyomod, ujjal be lehet nyomni. Az egyik felhasználó azt mondta hogy kb. olyan keménységű mint a versenybicajok kereke. Ehhez nem értek, de szerintem teljesen jó a dupla rugózás mellé.

HTC = Help This Company

(#4046) #07746304


#07746304
törölt tag

No összeszedtem, hogy eddig mennyi folyt be a hibás Kugoo-ból, úgy hogy egy elem hiányzik belőle, de az origináltan ment tovább...

Ameddig nálam volt, szinte minden ki lett cserélve. Az M hibajelzés meg végig megmaradt. Azonban semmi sem jött vissza, nem lett visszaküldve számomra, hogy hibás lenne. Az ECU1-et leszámítva nem igazolódott be a hiba, de ott a vevő annak tudatában vásárolta meg, hogy zsákbamacska. Az alkatrészek már külön-külön embereknél szerte az országban, így már tényleg az életben nem fog kiderül, hogy mi volt a hiba :D Mindegy, jól jöttem ki belőle anyagilag, pedig még van eladóm két Display-em, egy originált sima S1 motorom, Trepnim stb... szóval már látszik, hogy nem fizettem rá a Kugoo-ra. Persze még egy ilyet nem vennék... :D annak ellenére, sem, hogy a stratégiám miszerint alkatrészenként adom el, eléggé engem igazolt :D

(#4047) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#4046) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk ha mindent kicseréltél csak a vezérlőt nem akkor értelem szerűen azért nem ment...

Az meg hogy behúztad a kínaiakat és még reklámozod is mi faszán jártál...No komment.

(#4048) madrac válasza B-L-A-C-K (#4047) üzenetére


madrac
őstag

A rendes vásárlók meg csak értetlenül pislognak amikor megszüntetik a magyarországi rendelés lehetőségét, vagy szigorítják a garanciális eljárást... :(( az ilyenek miatt.

(#4049) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#4047) üzenetére


#07746304
törölt tag

A vezérlőt is kicseréltem :D

(#4050) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#4047) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem nem egészen tiszta, hol itt a biznisz?
Hibásat vett , itthon meg alkatrészeket eladta?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.