Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58551) cool13 válasza vendingo (#58519) üzenetére


cool13
őstag

Ma is, meg tegnap is voltam kint. Mindkét nap, 16 óráig bírtam. Ernyő sokat tompít. De halál a végéra az fix.

Ernyő ügyben, érdemes szét nézni a JYSK-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#58552) vendingo válasza cool13 (#58551) üzenetére


vendingo
veterán

Én holnap reggel 6-ra szeretnék kimenni, max de.10-ig tervezem a maradást.
Régen sokat nyomtam nyáron 12 órákat ernyő nélkül. Többször komolyabbb égési sérülést is szereztem.
Ahogy öregszek, úgy kényelmesedek el. Már a reggeli peca is komoly gondokat okoz, régen 4:30-ra jártam ki.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#58553) diablo1984 válasza gban (#58508) üzenetére


diablo1984
veterán

Keleti Főcsatorna hajdúböszörményi szakasz, de végül be tudtam vetni a pecákat, az este és ma összesen 3 pontyot sikerült fognom, 1,5-2kiló közöttieket.

(#58554) hermanyi válasza FireFox1996 (#58550) üzenetére


hermanyi
őstag

de nem ám ,végig volt ülve az egész ,de nem olyan rossz hej az

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58555) KunEmber válasza hermanyi (#58554) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ez mennyire van a múltkoritól lefelé?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#58556) vendingo


vendingo
veterán

Ma 6-kor bevoltam dobva, 7:10-kor már elviselhetetlenűl tűzött a nap, 8-kor csomagoltam. Halat nem fogtam. :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#58557) hermanyi válasza KunEmber (#58555) üzenetére


hermanyi
őstag

80-100m kB. kB 15m hínár van.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58558) Sungoo válasza vendingo (#58556) üzenetére


Sungoo
addikt

Én ki se mentem. Irány a strand, ha már pirulni kell.

(#58559) KunEmber válasza hermanyi (#58557) üzenetére


KunEmber
senior tag

:o

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#58560) hermanyi válasza KunEmber (#58559) üzenetére


hermanyi
őstag

megyünk ma is :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58561) KunEmber válasza hermanyi (#58560) üzenetére


KunEmber
senior tag

Hajrá! Nekem mostanra sűrűsödött össze az élet, majd a jövő hónap közepén megyek újra.

Más: Balatonszárszóról merre, hová menjek keszegre feederezni? Egy jó balatoni helyet sem ismerek, szívesen várnék konkrét helyre tippeket.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#58562) galervin93 válasza KunEmber (#58561) üzenetére


galervin93
őstag

Mólók, szabadstrandok.
Sok egyéb lehetőség nem nagyon van a Balcsin rapid pecára. Hasznos link.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#58563) Grillo válasza galervin93 (#58562) üzenetére


Grillo
senior tag

Hihetetlen, hogy nincs szabad partterület már szinte sehol. Megint megyünk augusztusban Szigliget mellé, de én már nagyon unom a szoroskodást a mólón.

(#58564) vendingo válasza Grillo (#58563) üzenetére


vendingo
veterán

Siófokon a szabadstrandon este 8 óra után elkezdenek gyülekezni a sárgavégű botokkal az öregek.
Ismerős gyereke meg a strandolók között balinozik délután 4 kor. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#58565) A Zéé válasza KunEmber (#58561) üzenetére


A Zéé
addikt

Földváron a móló, vagy a Galamb sziget. Szántódi rév (itt szívás lehet kocsival megállni)
Vagy rakj fel egy úszót és sétálj be a strandok melletti nádas elé/mellé :K Csak ilyenkor vegyél fel tengerjárót, vagy Crocs papucsot, mert a nádtorzsa igencsak tud szúrni, vágni :)

Just a simple Lineman...

(#58566) KunEmber válasza galervin93 (#58562) üzenetére


KunEmber
senior tag

Köszi mindenkinek, hasznos infók!

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#58567) KunEmber válasza A Zéé (#58565) üzenetére


KunEmber
senior tag

Azt hiszem viszek egy spiccbotot, egy felszerelt létrát és naphalazunk egyet a skacokkal a földvári mólón.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#58568) A Zéé válasza KunEmber (#58567) üzenetére


A Zéé
addikt

furmányos népek ám azok a földvári naphalak!
Amikor ott dolgoztam pár hétig a kikötőnél, akkor egyet se sikerült megfogni belőlük se pergetve, se legyezve (akkoriban még nem "békéshalaztam"), és tudom, ott röhögött rajtam az összes egész nap, mert látták, hogy mennyire fel tudnak húzni ezzel :D
Galamb sziget talán jobb úszózni, sokkal nyugodtabb a víz, mint a móló külső oldala (a belső fele eléggé hínáros). Sügerek, naphalak (+ csukák) ott szoktak héderezni a betonhíd környékén, illetve vannak még az onnan leérhető beton stégnél is (nekem ott sikerült fognom pergetve egyedül). De a szigetre érdemes vinni a feedert is, vannak ott keszegek, kárászok + láttam onnan már compót is fogni gilisztával.
Móló kifelé jó keszegezni, pontyozni csak készülj arra, hogy azért ott komoly hullámzás van kb. mindig.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#58569) odrif


odrif
MODERÁTOR

Tass-nál az RSD-n hogy működik a horgászat?
Foglalt helyek vannak? Mindenki csak úgy ott hagyja a lakókocsit, és akkor az a hely már az övé?
[link]

20 éve a Prohardveren

(#58570) hermanyi válasza odrif (#58569) üzenetére


hermanyi
őstag

igen bérelt helyek vannak. Ami elég gusztustalan .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58571) odrif válasza hermanyi (#58570) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Akkor gyakorlatilag az RSD ezen az oldalán a bérelt helyek miatt nem, a túloldalán meg a saját ingatlanok és saját stégek miatt nem lehet horgászni?

20 éve a Prohardveren

(#58572) hermanyi válasza odrif (#58571) üzenetére


hermanyi
őstag

Hát ha ott a bérlő vagy a tulaj és használni akarja akkor el kell hagyni a horgász helyet igen . Ha nincs ott akkor viszont szabadon használható a part is és a stég is . Illik tisztán otthagyni .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58573) snefi2 válasza odrif (#58571) üzenetére


snefi2
csendes tag

Hello
Hivatalosan nem lehet.
https://www.rdhsz.hu/doc/uj_duna_agi_hirado_2019_3.pdf
Szoval inkabb egyeztess elotte a tulajal ha mindenkepp steget neztel ki.

(#58574) @mriya@


@mriya@
őstag

Hinnye, de meleg van! 😬

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#58575) WarninShotZ válasza @mriya@ (#58574) üzenetére


WarninShotZ
tag

Kitartást, látom a fa árnyékol! :D A halak esznek legalább?

SZIE-MKK-MGM // MATE-MKK-Növényorvos MSc // Samsung Galaxy S21

(#58576) @mriya@ válasza WarninShotZ (#58575) üzenetére


@mriya@
őstag

mozdítás sincs 😪

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#58577) Sungoo


Sungoo
addikt

Nincs mese, berendeltem én is egy ernyőt. Őszig csak nem várhatunk a pecával!? :)

[ Szerkesztve ]

(#58578) @mriya@ válasza Sungoo (#58577) üzenetére


@mriya@
őstag

Az a gond, hogy a levegő is 34 fokos volt ma, hiába ültem az árnyékban.
Egyre kevésbé bírom a meleget. 😪

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#58579) bilon73 válasza KunEmber (#58561) üzenetére


bilon73
aktív tag

en 3 napja faggatom a vizmu melletti reszt szarszon, de semmi :O

(#58580) vendingo válasza Sungoo (#58577) üzenetére


vendingo
veterán

UV álló? Csak azért kérdezem, mert sokan befürödnek az ernyővel, mert ugyan árnyékot ad, de uv-t nem mindegyik szűr.
Nekem ez volt az elsődleges szempont vásárláskor.

Amúgy én a mai nap után inkább várok őszig. Reggel hétkor meg lehetett dögleni, az se esett jól, hogy még a vízről is telbe vert a nap.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#58581) Sungoo válasza vendingo (#58580) üzenetére


Sungoo
addikt

Lassan én vagyok UV álló, idén már háromszor lehámlottam! :D Természetesen ez nagyon kényszer megoldás, kánikulában nem fogok horgászni. Fizikai rosszullétem van a nagy melegtől, akkor nem erőltetem.

(#58582) hermanyi válasza vendingo (#58580) üzenetére


hermanyi
őstag

nekem ez van , passzolom ,hogy uv álló vagy sem . a lényeg árnyékot ad . Még nem égtem le alatta .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58583) Sungoo válasza vendingo (#58580) üzenetére


Sungoo
addikt

:DDD

(#58584) @mriya@ válasza Sungoo (#58581) üzenetére


@mriya@
őstag

Majd az első bőrrák diagnosztizálása után nem virgonckodsz ennyire! :(((

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#58585) koko52


koko52
veterán

Ernyő+naptej (30-as). Így is max 10-ig bírom. Igaz 4-kor már lógatok, felüdülés volt ma későn kelnem, hogy 6-ra beérjek. :D

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58586) saen válasza koko52 (#58585) üzenetére


saen
veterán

Én az ernyő alatt sem bírom. Hiába nem süt rám direktbe a nap, ha nincs légmozgás, kibirhatatlan a hőség.

(#58587) koko52 válasza saen (#58586) üzenetére


koko52
veterán

Délelőtt 10-ig azért nem gáz.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58588) hermanyi válasza saen (#58586) üzenetére


hermanyi
őstag

Anno mikor kaszálni jártunk nem voltunk ennyire finnyásak . :P :P

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58589) bilon73 válasza bilon73 (#58579) üzenetére


bilon73
aktív tag

tegnap este valtottam es amilyen messze tudtam bedobtam.
a hinarokon tulra.
ponty meretu karaszok jottek.
kicsit jobb lett a kedvem tole :)

(#58590) Sungoo válasza @mriya@ (#58584) üzenetére


Sungoo
addikt

Lehet, de addig muszály kimenni a lakásból. Tudod, pénzkeresés, kert, stb, ilyen hülye apróságok az életben.

(#58591) saen válasza hermanyi (#58588) üzenetére


saen
veterán

Én a hideget szeretem, nekem a nyár mindig is szenvedés volt. Nem vagyunk egyformák :)

(#58592) @mriya@ válasza Sungoo (#58590) üzenetére


@mriya@
őstag

De mindezt lehet úgybis csinálni, hogy ne égj le. :U

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#58593) tepenzed


tepenzed
őstag

Én tegnap is kibírtam estig a tűző napon pólóban és napszemcsivel, szerencsére a bőröm nem igazán tud megégni, ellenben ilyenkor csoki barnán megyek haza, a hőség nem zavar annyira, ha van hideg pia a hűtőtáskában, asszonynak persze felállítottam a Decathlonos naperőnyot, azalatt is megpirult, úgyhogy ereszti az UV-t rendesen.
A nagyobb baj inkább az, hogy a halak reggel még csak csak mentek, aztán teljes halál. Lassan beszerzem a pellet waggler felszerelést és elkapom őket vízközt.

(#58594) hermanyi válasza @mriya@ (#58592) üzenetére


hermanyi
őstag

Ha kint melózol elkerülhetetlen sajnos.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58595) @mriya@ válasza hermanyi (#58594) üzenetére


@mriya@
őstag

Akkor vállalni kell, hogy beledöglesz. :O

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#58596) hermanyi válasza @mriya@ (#58595) üzenetére


hermanyi
őstag

Minden is egészségtelen, Szerintem előbb beledöglünk a sok műkajába műanyagba .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#58597) Sungoo válasza @mriya@ (#58595) üzenetére


Sungoo
addikt

Sajnos igen. Mint sok másba is. De engedjük el az UV témát, ne fárasszuk a topik társakat. :)

(#58598) koko52 válasza tepenzed (#58593) üzenetére


koko52
veterán

Ehhez miért kell pellet waggler? Egy hagyományos úszóval is megoldható nem? Súlyozás kérdése.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#58599) Koncipappa


Koncipappa
csendes tag

Konkrét feeder zsinórt tudtok ajánlani? Elveszek a választékban... :D 0.20-as monofil főzsinórra van szükségem, lehetőleg süllyedőre, mert azt javasolták. Ja és ha lehet, jól látsszon sötétben is :D Célközönség: dévérkeszeg, kárász, esetleg beugró pontyok.

Más: legutóbb felvette pár dévér a csalitüskén kínált gumikukoricát. Ez lehet tendencia, vagy inkább gilisztával menjek értük?

Egy Samsung Galaxy S3 LTE boldog tulajdonosa :D

(#58600) koko52 válasza Koncipappa (#58599) üzenetére


koko52
veterán

Carp expert sokszínű. Nem ugrik hurokba még feltöltésnél sem, mint pl a nevis f-line. Bár az is jó ha dobsz egy nagyot és visszatekered.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.