Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23102) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Drágállottam a HD method etetőanyagokat, vettem Maros Mix feeder series method etetőanyagot, olcsóbb is, illetve kilós, nem 800gr-os. Bekevertem fele zacskót, megtömtem a kosarat, bele a csali, lefedni, bedob. Mozdítás sincs, nem furcsa, mert mostanában ez van, a halak ívásbeli és tóbeli vizsgára készülnek. Jó fél óra múlva kitekerem a szereléket, hát ott van az etetőanyag a kosárba gyúrva, ahogy bedobtam, a csali meg a horog a közepébe, várhattam így a kapást. Fenekező botnál is szívás volt, ott etetőanyagnak egy Dovit Tutti-Frutti zacskó került bekeverésre, azt akárhogy gyúrtam, olyan laza volt hogy dobásnál kirepült a kaja a kosárból. Gondolkodtam..Hopp megvan a megoldás! Összekevertem a method és a pontyozó etetőanyagot, belegyúrtam a method kosárba...Dobtam egy próbát, szépen kioldódott. Jóvanazígy :) Bedobtam a Dovit új narancsos-halas method mini bojlijával csalizva, jöttek szépen a tenyeres dévérek, Más nem jött, de legalább keszegeket fogtam, az is jó ezekben az ínséges időkben.
Megfogadtam, maradok a bevált dolgoknál, a Döme-féle "Ördögűző" mindig hozott halat, illetve tudta hogy ő method etetőanyag, oldódnia kell. Fenekezésre meg az MMX mézes, 3kg került 890ft-ba, és egy zacskóval fogtam legalább 20 pontyot, jó keményre összeáll, nem repül ki dobásnál. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.