Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) lakisoft válasza Steady74 (#16149) üzenetére


lakisoft
veterán

nyúlós drótkötéllel? :D

- Árad -

(#16152) fess


fess
őstag

A Magyar Horgásztól nyert már valaki valamit közületek? Valamiért hónapok óta nem küldik az etetőanyagot,de a folyamatos zargatást már én érzem pofátlanságnak, mégiscsak "ingyen" kapok majd valamit (ha ideér valamikor).

(#16153) dragonfx válasza Recon666 (#16144) üzenetére


dragonfx
veterán

téptek a moszatok közt?

16145>> hát multkor kanán fogtam azt a kis 20 dekásat és ez már nagynak számit...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16154) dragonfx válasza vendingo (#16147) üzenetére


dragonfx
veterán

ne már kajak kiprobáltad?
eléggé esélytelen.
egyáltalán olyna közle hogy akasztasz harcsát?
gumivla hogy emeled mega fenékről?
pláne a videoban ilyne méter feletitekről van szó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16155) vendingo válasza dragonfx (#16154) üzenetére


vendingo
veterán

Ez egy viszonylag kicsi napijegyes tó volt, amit meg lefelejtettem, hogy afrikai harcsa volt amiket a parttól fél méterre már lehetett fogni.
Azért bírtam ilyen jól, mert sikerült távol tartanom a töklevelestől, a végén úszott be, ahol egyből szakadtam.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16156) dragonfx válasza vendingo (#16155) üzenetére


dragonfx
veterán

Jő de afrikaibol annnyira kapitális nem is lehetett....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16157) vendingo válasza dragonfx (#16156) üzenetére


vendingo
veterán

Kb. lehetett 6-8kg, ami azért egy spiccel igenis nagy :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16158) dragonfx válasza vendingo (#16157) üzenetére


dragonfx
veterán

Na igén persze.én 1x fogtam 6kilosat. De meg 25oson szépen küzdött. :-D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16159) vendingo válasza dragonfx (#16158) üzenetére


vendingo
veterán

Match-el 16-18-as zsinórral rengeteget fogtam, csak kellett a hely fárasztani.

Egyszer a tóban lévő egyetlen szürke harcsát is megakasztottam (match 16-os zsinór), de nem voltam ellenfél neki. Lefeküdt a fenékre, néha úszkált kicsit, de mintha mi sem történt volna. Addig addig rángattam, amíg el nem szakadt a zsinór. Jó lett volna kifogni, 50 ezer ft volt a jutalom. 3 hónap alatt nem bírták kifogni :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16160) #82471168


#82471168
törölt tag

Na,skacok holnap irány pecázni!Össze is pakolásztam már.. :)) (az asztalt és a széket nem viszem el) :DDD

(#16161) fess válasza #82471168 (#16160) üzenetére


fess
őstag

Sok sikert majd,reméljük nem kapsz 1 záport se. Ahová ennyi cucc befér,mit számít az a +2 szék az asztallal :D

(#16162) #82471168 válasza fess (#16161) üzenetére


#82471168
törölt tag

Hát én is nagyon remélem hogy nem fog elkapni az eső.. Na majd írom hogy mi lett az eredmény :)

(#16163) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Én is holnap reggel megyek a körösre, majd meglátjuk mi lesz. :)

(#16164) ati012


ati012
senior tag

Ma voltam Földesnél a Keletin.

~ 1 óra spot keresés, és az eredmény: 1 törpeharcsa.

4 bottal 2-n voltunk.

(#16165) Synaptic


Synaptic
senior tag

Holnap én is megyek a harkai tavakra . Az esőgúnyát is bepakoltam + ernyő . 1 match + 1 feeder megtámogatva sportszerűtlenül egy elektromos kapásjelzővel . Lesz ami lesz . Görbüljön mindenkinek :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#16166) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Tudtok mondani nagyon kicsire (max 41cm) re összecsukható teleszkópos (de nem gagyi) horgászbotot? Nyilván nem várok tőle extrém teljes hosszt (1,5-1,6M bőven megfelel) Egyet sikerült beszereznem a Nyíregyházi KGST piacon ami pont belefér ebbe a méret tartományba kemény 800Ft-ba került :D de kicsit félek tőle és szeretnék valami minőségi ha lehet parafanyelű kis pöpec botocskát. A méret azért fontos, mert az autóban amiben utazom van egy ekkora méretű rejtekhely ahová befér, máshová nem tehetem sajnos :( és most hogy megjött a jó idő, néha ha csak pár perc erejéig de talán meg tudnék állni egy egy villámpecára domizni vagy hasonlók :) Köszönöm előre is ! :R

(#16167) hcs57 válasza Bull Boss (#16166) üzenetére


hcs57
őstag

Keress hosszabb rejtekhelyet.. olyan rövid botot nem láttam.

De: [link]

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#16168) Bull Boss válasza hcs57 (#16167) üzenetére


Bull Boss
senior tag

ha gondolod a mostaniról küldhetek fotót :D Egyébként már fogtam vele kiló feletti balint :D

SZerk: Basszus ez gyönyörű :Y gyűjtök rá kicsit remélem lehet lesz még kapni :Y

[ Szerkesztve ]

(#16169) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Üdvözletem!

Egy kis nyári kikapcsolódást -netán pecálgatást.. :K - tervezünk a kiccsaláddal' (2 biztos, de lehet, hogy 6 fő) a Tisza tó (első sorban északi) partjára.
Kérdezném tőletek, hogy tudtok-e ajánlani valami jó kis parasztvityillót, apartmant - lényegében a kemping, hotel, szálloda kivételével bármit- ahova érdemes lenne lemenni. Hosszú hétvégére, esetleg egy hétre.
Szempont -de, nem feltétel- a tóhoz minél közelebbi elhelyezkedés, illetve lehetőleg különálló épület (gyk. a házigazda ne horkoljon az emeleten/földszinten este hétkor :P ), szabad strand a környéken.

...elmúlik...

(#16170) Synaptic


Synaptic
senior tag

A mai adag [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#16171) Gabbo válasza Synaptic (#16170) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Szép zsákmány! :C

Mi holnap megyünk, kipróbálom az új szerzeményemet. :K

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#16172) lakisoft válasza Synaptic (#16170) üzenetére


lakisoft
veterán

grat. :C :R

- Árad -

(#16173) dragonfx válasza Synaptic (#16170) üzenetére


dragonfx
veterán

:R
szép eredmény.

akkor ment a hal..
merr van ez a hely pontosan?info rola?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16174) 77Gabesz válasza Bull Boss (#16166) üzenetére


77Gabesz
csendes tag

A Decathlonban láttam egy teleszkópos szettet. 4 bot (3-5 méteresek) egy kb 50 cm-es tartóban/táskában. Első blikkre nem a gagyi kategória volt....

Egy botra vetítve kicsit drágább, mint a KGST....de nem is kell addig menni érte.

Gabesz

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#16175) ati012 válasza 77Gabesz (#16174) üzenetére


ati012
senior tag

Pontos árat tudsz mondani? :)

(#16176) 77Gabesz válasza ati012 (#16175) üzenetére


77Gabesz
csendes tag

Sajnos nem.
De 10 000 alatt kell, hogy legyen, mert nem hökkentem meg rajta s talán pont ezért nem emlékszem rá.
De a műintézmény telefonos vevőszolgálata eléggé jó ilyen célra. Ha van a szettből, meg tudják mondani az árát.

Nickemben a 77 nem az IQ-m, hanem a születési évem!

(#16177) Synaptic válasza dragonfx (#16173) üzenetére


Synaptic
senior tag

Ez egy pici kb 1.5-2 hektáros tavacska Harkakötöny mellett bács-kiskun megyében .

Egyre jobban kedvelem a match botom + az orsóm .

Valaki járatos embert véleményére lennék kíváncsi a témában. Sok nagytestű halat vesztettem el tegnap (leakadtak). Ez lehet az miatt hogy túl kicsi volt a horog ? (12)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#16178) dragonfx válasza Synaptic (#16177) üzenetére


dragonfx
veterán

is.
vagy puha a spicc.hiába vágsz be nagyot.
ha pontyozol uszosra is bátran tegyél 8ast csak ugye akkor a csontirol le kell mondanod kb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16179) Synaptic válasza dragonfx (#16178) üzenetére


Synaptic
senior tag

Igazad lehet :) , de lehet csak túl kíméletesen próbálok bevágni .

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#16180) dragonfx válasza Synaptic (#16179) üzenetére


dragonfx
veterán

lehet.rpobáld ki nagyobb tűvel

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16181) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Gyerekek! Elképesztő votl a mai napom (a korábbihoz képest) 10h-19h (időjárás miatt csukázás mellett döntöttem a fenekezés helyett, úszós, élő hallal (kárász/sneci): összesen 8-9 kapás volt, 4 bevágás, ebből 3 csuka. Az első >1 kg-s/50cm-s, a második kb 40 cm-s volt, azt visszaengedtem.De a 3-ik csuka...: kb 2 újjnyi kárász volt a csali, ráment, bevágtam, nem akadt meg, de egyben votl a kárász, visszadobtam oda, azonnal megint neki ment a kárásznak, bebágtam, és megakadt, le 5 másodperc múlva lejött a horogról :W Megint ugyanoda visszadobtam, és megint azonnal neki ment a kárásznak :D Bevágás, és megakadt :)
A csuka nem félt a nagy csobbanástól sem, mert egész szerelék = 70 gs-r ólom + 35 gr-s úszó + csukázó stupek, tehát votl hangja a csobbanásnak...
Élményt volt fárasztani, de hamar megadta magát, 1-2 percen belül. Nem bírtam leszedni a 3ágú horgot, így rajta maradt a száján, rákötöttem egy kb. 40mm-s kötélre, lemértem, kb 4.6 kg-s volt. Aztán megcsináltam a csalit, bedobtam a vízbe. Gondoltam, hogy csinálok 1-2 képet róla. Megfogtam a kötelet, felemelem, erre ugrott egyet, és szétszakította a kötelet :W :W :W ( 2 perc sem kellett neki, hogy szétszakította...)

Ez az ő műve:

Itt meg a másik tag:

Legközelebb már vasláncot viszem magammal :W :W :W

Tegnapi mérleg (2-3 órás pecázás gyerekekkel spicc botokkal): rengeteg sneci, 2 sügér, és 1 ismeretlen faj :D A snecik mai napi csúkázáson vettek részt. De azt tapasztaltam, hogy jobban szeretik a kárászokat. Lehet azért, hogy mert nagyon mozognak a kárászok (téli horgászatból megmaradt kárászokat betettem az akváriumba) ?!

Másik oldalon fenekeztek egésznap, de ahogy néztem, ők nem fogtak vmi szépet. Vki egész nap 1 kis keszeg votl, nap végén visszaengedte. Vki más egésznap meg a snecikkel szorakozott, sokat fogott belőle :D

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#16182) fess válasza FireFox1996 (#16181) üzenetére


fess
őstag

Nem elvágta a kötelet? Nyelettél mielőtt bevágtál? Kitartó egy jószág volt :D

(#16183) L_YKing válasza fess (#16182) üzenetére


L_YKing
addikt

Egyszer nyelettem csukát sokáig, kb. 10mp ig... 30cm-es előkét lenyelte... :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#16184) FireFox1996 válasza fess (#16182) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

De igen, elvágta a kötelet :R De így megérdemelte a szabadlábra helyezést :R :R :R

Mindig nyelettem minimum 5-10 másodpercig, volt, hogy többet is. Addig hagytam, amíg érzem,h ogy lehet bevágni (pl. nagyon elhúzza az úszót, teljesen eltűnik a vízfelszínéről...)
De volt olyan is, hogy hagytam nyelettni, és egyszer csak abba hagyta, és közben már letépte a csalit :Y Tegnap is volt ilyen :R

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#16185) Recon666 válasza FireFox1996 (#16181) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Grat. Szépen elrágta a kötelet, na ezért rakom én szájbilincsre őket. :) Azt harapdálhatja napszámban. :DDD

(#16186) zolynet válasza FireFox1996 (#16181) üzenetére


zolynet
addikt

nagy játék, jó képek, grat! :C

Life is too short to stay stock!

(#16187) FireFox1996 válasza Recon666 (#16185) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nekem vhogy nem tűnik stabilnak a szájbilincs, ezért nem vettem meg. De délután benézek obi-ba vmi láncért a csukáknak :C Meg kell az új kötél, mert leharagta a jó kötelemet :W

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#16188) Recon666 válasza FireFox1996 (#16187) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Arról pedig nem szabadul ki :)

(#16189) fess válasza L_YKing (#16183) üzenetére


fess
őstag

De akkor legalább nagyobb volt, mint 30 cm :D
FireFox1996:én is ajánlom a szájbilincset,van több méretbe is,arról sose megy el a hal (ha bekapcsolod normálisan :) )
Ha nem esik,ma kinézek egy kicsit,2 hete volt telepítés,remélem hagytak nekem vagy 2 pacni pontyot...

[ Szerkesztve ]

(#16190) Bull Boss válasza fess (#16189) üzenetére


Bull Boss
senior tag

én is szeretem a szájbilincset, bár volt egy régen ami annyira merev volt hogy alig lehetett kinyitni, egy ilyen nyitogatás próbálkozás közben harapott meg eszméletlenül egy 1,5 es azóta csak kesztyűvel nyitogatok :D

(#16191) Synaptic válasza FireFox1996 (#16181) üzenetére


Synaptic
senior tag

:C :C

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#16192) fess válasza Bull Boss (#16190) üzenetére


fess
őstag

De legalább a hal tuti nem bír el vele. Mennyire volt komoly?Én eddig megúsztam egy mélyebb karcolással, igaz nem mondhatnám hogy gyakran futok össze csukával

(#16193) dragonfx válasza FireFox1996 (#16181) üzenetére


dragonfx
veterán

Höl pecaztal?
Remélem a nagy nem ugrott vissza.
Csukat csak vasra.....
Fája napod volt tényleg. ;-)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16194) FireFox1996 válasza dragonfx (#16193) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

RSD vízen.
Annyira nem fájt. Mert már nem tudtam, hogy mit csináljak vele a majdnem 5 kg-s csukával. Gondolkodtma, hogy menjen vissza a vízbe, vagy a haverokat kne flehívni, hogy csináljunk-e vmi bulit belőle :Y Így segített a döntésemben :R
A halakat 2-3 kgs-ig még eszegetem, a fölött már nem szívesen fogyasztom őket :)
De élmény volt fogni őket. Fárasztásakor a nagy csuka nagyon akart bemenni a nádba, még szerencsém volt, hogy egy stégen voltam, és az kilóg a nádfaltól kb 1m-re, így tudtam megakadályozni :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#16195) fess válasza FireFox1996 (#16194) üzenetére


fess
őstag

sztem faja nap akart lenni :D
Holnap egy bottal én is csukázok majd, hátha lesz sikerem.

(#16196) Synaptic


Synaptic
senior tag

Csütörtökön a sok hülye rendőrnek munkaszüneti napja lesz (nekem is) :D . Kinézek az egyesületi vízre hátha ..

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#16197) Steady74


Steady74
Topikgazda

Sracok keresek a jovo het vegere kiado hazat/nyaralot valahol kis hazankban. A lenyeg, hogy vizparti legyen, elferjunk benne 4en, futes legyen a gyerekek miatt. Sajat steg vagy vizpart szinten jo ha van es a vizben sem hatrany ha van hal, ha sok akkor az kulon orom.

Olyasmi hazat keresek mint amiket Gyekenyesen adnak ki de ne legyen annyira zsufolt. Neztem a mori ezerjo tavat is de ott az emeletes agy miatt nem lenne jo a gyerekek miatt.

Ha van otlet ide is, pmbe is johet.

Elore is koszonom.

(#16198) Bull Boss válasza fess (#16192) üzenetére


Bull Boss
senior tag

mély karcolás volt, és órákon át vérzett...

(#16199) FireFox1996 válasza fess (#16195) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Görbüljön! A csali halat fenéktől kb. 30 cm-re emeld fel!

Sütőbe vele! :) (késői vacsi)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#16200) fess válasza FireFox1996 (#16199) üzenetére


fess
őstag

asszem ezt a receptet még tavaly leírattam veled,már csak csuka kellene hozzá :D
Van egy nagy harcsás stupekem,akkor lehet venni kell kisebbet,én úszóra gondoltam,bár való igaz, bányatavon a stupek könnyebb megoldás lenne

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.