Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) GALARDO válasza vtechun (#400) üzenetére


GALARDO
addikt

Nincs.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#402) focvis válasza i.attila (#398) üzenetére


focvis
veterán

Ez érdekes, hogy csináltad? wifi hotspot? Sajnos a telefonom sem bővíthető mem.kártyával, de amúgy elférek.

(#403) #99546112


#99546112
törölt tag

Nincs, ez nem iPhone :P

(#404) vtechun válasza #99546112 (#403) üzenetére


vtechun
veterán

Ezt nekem írtad? Iphone-ban van ilyen?

(#405) Coc@s


Coc@s
őstag

iPad mini iOS 7.1-nél nem kellene, hogy legyen a Zene-n belül iTunes Rádió?
Nekem nincs.

18 éve itt

(#406) univerzita válasza Coc@s (#405) üzenetére


univerzita
addikt

Serintem USA-ban. It nem.

(#407) Szabikaa20 válasza univerzita (#406) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nemrég írtak,hogy ott eddig is volt?.. :U

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#408) Coc@s válasza univerzita (#406) üzenetére


Coc@s
őstag

Hogy ez milyen diszkriminatív ! :D

18 éve itt

(#409) Gadgetfan_ válasza vtechun (#397) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Sajnos az iOS7-el ez megszünt, csak szöveges időjárás van alapból. Az iOS6-nál még volt kép is, nap vagy eső... Ez az egyik ami nekem nem tetszett a hetesben és reménykedek majd a nyolcasban visszatér.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#410) #99546112 válasza vtechun (#404) üzenetére


#99546112
törölt tag

Igen neked. iPhone-ban asszem alapból van.

(#411) Gadgetfan_ válasza #99546112 (#410) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Az értesitési központban, az iPhone-on is csak szöveges, ez iOS verzió függő, nem a hardveren múlik...
De van külön időjárás gyári app valóban az iPhone-on, ami már szép képes :)

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#412) univerzita válasza Gadgetfan_ (#409) üzenetére


univerzita
addikt

Idökép a storból.

(#413) Zozzy94


Zozzy94
tag

Sziasztok!

Ha droidról váltok ios-re akkor pl. a játékbeli mentéseimet elő tudom hozni ios-en is?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#414) vtechun válasza Zozzy94 (#413) üzenetére


vtechun
veterán

Nem néztem ezt a gyakorlatban, de szerintem kizárt. De ez ne tartson vissza :)

(#415) Zozzy94 válasza vtechun (#414) üzenetére


Zozzy94
tag

Real Racing 3 és a Dead Trigger 2-ről van konkrétan szó....bár inkább RR3 mert DT2 ott van face-n :)

Az RR3 pedig felhőbe ment de fogalmam sincs,hogy felismerne-e ha pl. bejelentkeznék fb-vel vagy valami....mert ugye az felhőbe ment,bár most épp az online részről levagyok tiltva ;]

Egyébként a mini 2 és az Air között gondolkozom :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#416) Vgabor92 válasza Zozzy94 (#415) üzenetére


Vgabor92
tag

szia!

Én RR3-at iphone 4s-en és egy android tableten használom, fb-vel bejelentkezve. Tökéletesen viszi mind a 2, a másik eszköz mentését.

(#417) Zozzy94 válasza Vgabor92 (#416) üzenetére


Zozzy94
tag

Köszönöm,ez nagyon jó hír! :))

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#418) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Szerintetek iPad 2 vagy iPad Mini?
HW nem látok különbséget csak ugye az egyik nagyobb kijelző és kisebb ppi, másik meg fordítva...

iOS 7/7.1-el hogy fut rajtuk?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#419) gzbotii válasza gzbotii (#418) üzenetére


gzbotii
veterán

Másik része, hogy szerintetek megéri 2014-ben iPad 2 venni?

Filmezni, mennyire jó az iPad?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#420) B-L-A-C-K válasza gzbotii (#419) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Nekünk iPad 2 van, iOS 7.1-el teljesen jól használható. Hogy megéri e venni azt így nem tudom (nem néztem mostanában milyen áron vannak), ugye iPad 3 kijelzője azért már jóval szebb, így talán én azt vennék. Amúgy netezni, filmezni a iPad 2-n is jól lehet.

[ Szerkesztve ]

(#421) focvis válasza gzbotii (#418) üzenetére


focvis
veterán

iPad2-n szépen fut a 7.1.
Kijelző elég pixeles, egy retina észrevehetően szebb.
Filmet én nem nézek rajta, de azért próbáltam már, egész jónak tűnt :)

szerk: megelőztek :)
iPad2-t már szépet tudsz venni 50-60 e között, csak keresni kell.

szerk2: Ha film, akkor én nem vennék Minit. iPad4 75 e-től van, de ismét csak keresni kell ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#422) Xero válasza gzbotii (#419) üzenetére


Xero
nagyúr

Egész kellemesen lehet filmezni rajta, ha nagyon nincsen más megoldás.

Viszont én iPad 2-t vagy mini-t már nem vennék. Az alsó határ szerintem az iPad 4 és a retina mini.

(#423) weinmaker válasza focvis (#421) üzenetére


weinmaker
őstag

Ipad4-et 75-ért nem nagyon fog találni, talán 3-at. Én is annyiért vettem egy nagyon szép állapotú 3-at.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#424) focvis válasza weinmaker (#423) üzenetére


focvis
veterán

írtam, hogy keresni kell - legalább 2 percig :) példa: iPad4 32 GB, 79 e.

[ Szerkesztve ]

(#425) weinmaker válasza focvis (#424) üzenetére


weinmaker
őstag

Bazz, ezt akkor azonnal meg kell venni. Én egy hónapja vettem kb. de egy csomót kerestem, mire találtam normálisat. Ez nagyon jó vétel amit linkeltél.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#426) focvis válasza weinmaker (#423) üzenetére


focvis
veterán

Persze szerencse is kell hozzá és ha van egy alkalmi vétel akkor le kell csapni rá, amúgy viszont várni kell pár napot az alkalmi vételre. :R

Ez egy alkalmi vételnek tűnik, de azért van benne rizikó, 2 fajta is.

Hardveraprón is van egész jó. Kicsit használtas, de vélhetően működik minden SIM-mel.

Én igyekszem nyomott áron venni és hasonlóan kedvező áron eladni, jövő héten piacra dobom az iPad2 32GB-ot 60-ért, tipikusan 16-osat kínálnak ennyiért, de így nem kell hetekig-hónapokig hirdetgetnem ;)

szerk: @425: ha kell, csapj le a 79-esre! én nem akarok ezzel üzletelni, hétfőn kapom kézhez az Airt, a feleségem kidobna ha 3 iPadet látna itthon. A 38-as ajánlatnál mondjuk megremegett a kezem, de nem akarok magamnak problémát...

[ Szerkesztve ]

(#427) gzbotii válasza focvis (#421) üzenetére


gzbotii
veterán

Nallunk (Erdelyben) 70.000Ft lehetne kapni tokkal-vonoval bortokkal.
7000Ft olcsobban kaptam Nexus 7 2013-at, lehet az lesz vegul :DDD

...hacsak nem beszeltek le rolla

Igazabol nem nagyon tudok donteni... egyik ebben masik abban jo...iPad 2 kijelzoje szerintem mar eleg pixeles manapsag

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#428) Xero válasza gzbotii (#427) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha tablet, akkor iPad. Ilyen egyszerű.

(#429) gzbotii válasza Xero (#428) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak 70.000 kicskt sokalok egy 3 eves modelert. Nexus meg fejletebb, foleg kijelzonen

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#430) Xero válasza gzbotii (#429) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezért mondtam, hogy minimum iPad 4 vagy retina mini.

(#431) bull84ghia válasza gzbotii (#429) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nézz meg élőben egy ipad 3-at és keresd az álad :)
Szüleimnek most vettem egy Ipad2, még most is megállja a helyét, egyedül a kijelző ami már kicsi pixeles de nem vészes.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#432) gzbotii válasza bull84ghia (#431) üzenetére


gzbotii
veterán

Annyit tabletért nem adok..mármint 100.000-et.
Annál olcsóbban meg 3/4 nincs.

(#431) bull84ghia most tapiztam meg egy Pad Airt :P

Nem tudom, jobb vételnek tűnik a Nexus. Főleg, olcsóbban :(

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#433) focvis válasza gzbotii (#427) üzenetére


focvis
veterán

70 ezret én sem adnék egy iPad2-ért, bizonyára van ismerősöd / barátod / rokonod Magyarországon, aki segítene beszerezni itt. 50 ezerért 1 héten belül találsz Mo-n egy 16 Gb-os iPad2-t. Mondjuk én is iPad4-et vennék inkább 75-80-ért.

Nem szép itt leírni, de én Androidra esküszöm, ha telefonról van szó (1.: iPhone árát nem vagyok hajlandó kiperkálni; 2.: nekem túl zárt rendszer, pedig nem mókolok ROM-okat; 3.: sok számomra ellenszenves fazon használ iPhonet Mo-n, tisztelet a kivételnek és a jelenlevőknek!), de ha tabletről van szó csakis iPad jelenleg.

Nexus vonal nagyon szimpatikus nekem globálisan, de:
- 7 coll -> egérmozi,
- abban sincs SD slot,
- közel sem tarja úgy az árát, mint az iPad,
- a 10 collos Nexus 10 annyiba kerül, mint az iPad,
- minőségben elmarad az iPadtól.

Keress egy jó vételt iPad 4-ből otthon, vagy itthon :)

(#434) weinmaker válasza focvis (#433) üzenetére


weinmaker
őstag

Mintha magamat olvasnám. :D Teljesen egyetértek, pedig van 2 androidos tablet is itthon a gyerkőcöknek, de az ipad más kategória. Telefonban viszont nekem sem kellene.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#435) Xero válasza gzbotii (#432) üzenetére


Xero
nagyúr

Tabletből iPad. Kár máson gondolkozni. Ha sokallod, akkor várj még inkább fél évet. Ne szúrj ki magaddal.

(#436) focvis válasza weinmaker (#434) üzenetére


focvis
veterán

Csak vigyázzunk, hogy ki ne közösítsenek minket a topikból :DDD

(#437) vtechun válasza focvis (#436) üzenetére


vtechun
veterán

Teló nekem is droid, jól kiegészítik egymást az ipaddel. Persze nem holmi samsung ( ellenségemnek se kívánok samsungot) hanem HTC :) tablet meg ipad, ez egyértelmű.

Mondom ezt úgy, hogy ipad2-vel kezdtem, majd vmi extra akcióban 24x990 ft-ért vettem a T-nél egy galaxy note 10.1-es retket. Amilyen hülye voltam, még használtam is több mint félévig (asszony megörökölte az ipad2-t), de egyszer duolingoztam, aztán asszony nem volt otthon, és annyira másabb élmény iosen tabletezni, hogy eldöntöttem, hogy eladom.

Egy héten belül eladtam 60-ért, megvettem egy fóliás, pár napos ipad4 lte-t 110-ért, és azóta öröm és bódottá. De telóban jó, ha van kéznél droid :) ( le kell torrentezni vmit, stb)

(#438) Zozzy94


Zozzy94
tag

Egy kis kíváncsiság: Ki mire/mikre használja az iPad-et? :) + Mire a leginkább?

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#439) B-L-A-C-K válasza Zozzy94 (#438) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én hagymát szoktam rajta vágni...

(#440) Coc@s válasza vtechun (#437) üzenetére


Coc@s
őstag

Én használtam droidot (HTC DESIRE HD), használtam iPhonet (4S 32 GB), aztán kicsivel több, mint fél éve megláttam és megszerettem egy pillanat alatt A TELEFONT. Beleszerettem a BlackBerry Z10-be.
Szerintem ezek után nekem nem is lesz másfajta telefonom, csak BB10-es (vagy újabb rendszerű)
Szinte minden megtalálható rá, a legtöbb droidos app is fut rajta. Néhány app azért hiányzik, de egy sem nélkülözhetetlen.
A vas kb. egáál az iPhone 5-el, és nagyon jó.
Persze egy Z30 jobb lenne, de egyelőre ez van, ezzel is tökéletesen elégedett vagyok. :C

No, mostmár On! :D

18 éve itt

(#441) Coc@s válasza B-L-A-C-K (#439) üzenetére


Coc@s
őstag

Mióta rátöltöttem az "Indukciós főzőlap" appot, azóta az asszony is imádja használni! :K :C :DD

18 éve itt

(#442) vtechun válasza Zozzy94 (#438) üzenetére


vtechun
veterán

Ágyban/egyéb helyen böngészés. Facebook/chat. Google+/hangouts chat. Olykor skype, duolingo, egyéb appok használata. HBO GO, t-home moziaréna. Dvb-t tvnézés a tvhclient alkalmazással (htpc szerveremen van hts tvheadend egy dvb-t tunerrel, ez osztja lanon az adást, ezt tudom nézni a fenti program és pl. Vlc segítségével) , ja. és még a mindigtv appal is lehet tvt nézni - de itt nincs rtl, tv2. Hirtelen ennyi. De tényleg, az appokon múlik :)

(#443) randras válasza Zozzy94 (#438) üzenetére


randras
veterán

Evernote, Fb, email, böngészés, híroldalak, blogok, játék.

A ha tablet akkor ipad témánál annyival emelném a perverzséget, hogyha tablet, akkor ipad mini.

(#444) vtechun válasza randras (#443) üzenetére


vtechun
veterán

Tényleg, az email is fontos. Céges email, céges vpn. Igen nagy és komoly cég vagyunk, de legjobban, egyszerűbben iosre megoldott a vpn a mobil eszközök közül

[ Szerkesztve ]

(#445) focvis válasza vtechun (#437) üzenetére


focvis
veterán

Nem Te vetted meg véletlenül az én fóliás, garanciában cserélt iPad4-emet Bp-en, idén január végén? Az is LTE volt és 110 e.

Telóban Motorolára esküszöm (jelenleg Moto G 4.4.2-vel), de még nem fanboy kategória szinten .

@zozzy94: internetezni; emailt olvasni, egyszerűbb emailt megírni; játék (Asphalt8, Real Racing), weboldalakat PDF-ként elmenteni, jut eszembe: TELEFONÁLNI iPAD-en! (hangouts app-on belüli google voice)

[ Szerkesztve ]

(#446) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Látom elég elterjedt ez a HTC-iPad kombó... :DD Nekem is HTC Desire X és egy iPad Air van... :D Jövö hónapban viszont cserélem le,és ugy néz ki megint HTC lesz belőle... :))

Hát ezen a hagymavágáson és az indukciós fözölapon jót nevettem! :C :DD Már kéd droidos tabletot eladtam egy jó szót nem érnek!A 3-ik is már csak a csere képernyöre vár aztán már adom is el... :)

És hogy már iPad ról,is beszéljek ez a 7.1-es iOS nagyon tetszetős!!! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#447) vtechun válasza focvis (#445) üzenetére


vtechun
veterán

Az lesz az :) itt vettem hardveraprón kereskedőtől. Miért lett eladó?

Ez volt az

[ Szerkesztve ]

(#448) B-L-A-C-K válasza Szabikaa20 (#446) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem értem ha iPad ennyire bejön az iPhone miért nem?

(#449) focvis válasza vtechun (#447) üzenetére


focvis
veterán

Nem vagyok kereskedő! Személyes átvétel volt, a vevő (Te?) egy Nissan (?) pickuppal jött a kislányával együtt.

Azért adtam el, mert az iPad2 után nehéz volt nekem. Szó szerint húzta a csuklómat egy hosszabb Asphalt8 menet után, pedig nem érzem magam táposnak.

Szerk: most látom a linket, nem, az nem én vagyok :N de szoktam nézni a hirdetéseit, jó árai vannak.

[ Szerkesztve ]

(#450) Szabikaa20 válasza B-L-A-C-K (#448) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én nem mondtam,hogy nem jön be az iPhone! :)) Csak sajnalok 500€ adni érte mikor itt a tablet...Mire használnák egy iPhone-t?Ugyan azt tudja mint az Air csak +hívni tudok róla...Elég nekem a droidos HTC is..Bár ha valaki megdobna vele nemmondanak hogy nem kell!Akartam venni sima 5-öst de aztan letettem róla...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.