Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) fogtunder válasza salaam (#21200) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szezon eleje, aki gyorsan akar mászni, az még mindig aggro paklival tolja. a sámán mondjuk nem az, de azzal meg lehet csak ilyenkor tud érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21202) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#21184) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Sajnos ebből nekem hiányoznak a legendek, de majd valamit kitalálok helyettük ezt felhasználva, kösz!

(#21203) netpeti98


netpeti98
addikt

téves

Szerk.: de ha már írtam: ki mivel indult neki az új szezonnak?

[ Szerkesztve ]

(#21204) Redcaster válasza netpeti98 (#21203) üzenetére


Redcaster
őstag

Amaz féle pap egész szezonban :K

(#21205) Sirandrish válasza netpeti98 (#21203) üzenetére


Sirandrish
legenda

Saját készítésű Druid...bár az túlzás hogy nekiindulok, de azzal nyomulok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21206) emperorka válasza whitezo88 (#21199) üzenetére


emperorka
tag

Igen az utóbbi időben nekem is volt sok olyan hogy 4-5 winig simán elmentem,aztán hirtelen beficcent 3 vereség.Igazából itt minden adott volt a sikerhez jó early game, 2 frosbolt,2 water eli,2 fireball,meg ami a képről lemaradt egy blizzard és 2 flamstrike,meg végre a lapok is úgy jöttek ahogy a nagy könyvben megvan írva.

(#21207) fogtunder válasza netpeti98 (#21203) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ami éppen kell a napi questhez :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21208) netpeti98 válasza fogtunder (#21207) üzenetére


netpeti98
addikt

Mondjuk most én is úgy vagyok, hogy 1-2 paklim kivételével mindegyik alkalmas arra, hogy megcsináljam vele a napikat a ladderen. :)

(#21209) fogtunder válasza netpeti98 (#21208) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem csak bejött pár másik játék, ami elviszi az időt, úgyhogy nem nagyon játszom ezeket leszámítva.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21210) emperorka válasza fogtunder (#21209) üzenetére


emperorka
tag

Csak nem a shadow of mordor?

(#21211) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Naxxos pálya megjelent a ladderen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21212) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mekkora egy undorkeltő ellenféllel találkoztam 17en... zoo volt, succubussal meg ilyenekkel... én control és MINDEN kört végigvárt... persze marha jó lapokkal jött pedig volt nálam 2 belcher, de a brawlból is rosszul jöttem ki, armorsmith se jött, block se, ysera halott lap volt végig... persze uccsó kör is úgy hogy a kötél legvégéig vár hogy kivégezzen topdeck soulfire-vel... ez legyen a legnagyobb öröme... hányinger.

(#21213) fogtunder válasza emperorka (#21210) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azt sajnos nincs min játszanom, a ps3 verzió csak novemberben jön :(

iPaden toltok pár dolgot, leginkább ezt és ezt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21214) DaveNo1 válasza netpeti98 (#21203) üzenetére


DaveNo1
veterán

Handlock, de egyelőre kivárok pár napot, hogy mennyi zoo lesz.

You are not prepared.

(#21215) whitezo88 válasza DaveNo1 (#21214) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rengeteg már most.

(#21216) P00By


P00By
nagyúr

Életemben először játszottam egy legend hátlapos rúgó ellen. Közöm nem volt az egészhez :DDD

(#21217) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

en is sok zooval taliztam ma, de volt egy idoszak amikor sok saman is volt. de jatszottam warri,druid ellen is. egesz valtozatos volt a mai nap.
egyebkent most osszedobtam egy masfele saman-t mint ami eddig volt. streakkel mentem 18elejere 20 ket*- rol. holnap folyt. kov.

(#21218) Yodamest


Yodamest
addikt

Legendary mage ellen toltam, elég szar volt. Azt tudja valaki, hogyan tudott 4 worgent kijátszani? Tudtommal 2db lehet egy adott kártyalapból a pakliban.

(#21219) Sturdiridge válasza Yodamest (#21218) üzenetére


Sturdiridge
tag

duplicate secret?

(#21220) Redcaster válasza whitezo88 (#21212) üzenetére


Redcaster
őstag

Valamelyik délelőtt énis találkoztam rank20-on egy mage-vel, aki ugyanezt csinálta. Pappal voltam ellene, és minden kört végigvárt, amikor elkezdett égni a zsinór, akkor kezdte el nézni a lapokat. Flamestrike 2x rosszul érintett, 9 körig tartott a meccs, kb 15 perc volt. Feladtam, és még megköszönte :((( Nagy volt a késztetés, hogy ráírjak, de megembereltem magam :K

(#21221) Winner_hun válasza Redcaster (#21220) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ilyenkor kell szintén megvárni a zsinór égését. Utána már nem szoktak időt húzni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21222) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Én is most játszottam 20-on egy golden mage-dzsel. Fatigue ölt meg ha eggyel több lapom van nyerek. Nagyon jó meccs volt. Nálam is kivárt az elején, de a végén már nem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#21223) zws


zws
senior tag

Nálam a mai best momentum az volt, mikor sámi turn 10-ben lerakta KT-t és reinchelte majd újraéledt kör végén és 2 KT volt nála, megtapsoltam és inkább kiléptem, mert nem volt semmim arra h leöljem mind a kettőt :D

(#21224) Yodamest


Yodamest
addikt

Na mai tanulság: reggel nem szabad nekiülni, mert az atomkockák tolják ilyenkor...
Nyertem is azért, de az látszik, hogy sokkal magasabb a szint így reggel mintha estefelé ülnék neki.
Buzi sámánnak is persze hogy mindenre van válasza hihetetlen. Spammolja azt a kurva hexet egymás után aztán meg tolja a silencet naná, de így az első pár körbe. Mondom kirakok egy középerős lényt a Berserkert 5. körbe, hogy be hexelje és aztán kitegyem a Broodhoofot kövibe. Na erre a Broodhoofra is ki tud rakni egy hexet naná. Aztán következő kör rögtön utána, mondom nincs hexe (priest voltam) egy lényemet felturbóztam 14/14-re, mondom erre csak nem tud már mit rakni, erre silence hát persze, hogy van nála.
Mágus is szerintem valahogy látta mi van a kezembe (lehet van ilyen hack?) mert érdekes kivár és rögtön miután kirakom a divine shield eltüntető minionomat kiteszi a divini shieldes tauntos lényét.....

[ Szerkesztve ]

(#21225) whitezo88 válasza Yodamest (#21224) üzenetére


whitezo88
nagyúr

első aréna meccs: zoo ellen tökéletes curvevel. folyton arcra ment, aztán egy PO+Dommguarddal megölt... jólvan öcsém...

draftban amúgy heal 0, tauntot egyet ajánlott fel Botty bayt de azt nem vittem inkább, pedig még Tiriont is vittem.

[ Szerkesztve ]

(#21226) Sirandrish válasza whitezo88 (#21225) üzenetére


Sirandrish
legenda

"tauntot egyet ajánlott fel Botty bayt de azt nem vittem inkább, pedig még Tiriont is vittem."

Eztet nem értem..most egyet ajánlott fel vagy Tirionon kívül egyet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21227) whitezo88 válasza Sirandrish (#21226) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát a tirion az endgame, a tauntra ilyenre gondoltam hogy tazdingo, fen, stb.

(#21228) F-ECT$ válasza Yodamest (#21224) üzenetére


F-ECT$
titán

Buzi sámánnak is persze hogy mindenre van válasza hihetetlen
Sámán ellen erre kell számítani. Szinte nincs olyan sámán deck, amiben ne lenne 2 hex és 2 silence, szóval amíg azok nem mentek ki, addig van rá esély, hogy kézben vannak.

Dive ever, work never.

(#21229) pethYeti


pethYeti
addikt

Legyártottam 2 legendaryt, ysera-t és sylvanas-t. Mindkettő ment priest és pala deckbe. Lassan összejön a 3.-ra is a dust, szerintetek mit lenne érdemesebb lecraftolni, egy TBK-t ami szintén jó lenne mindkét deckbe, vagy esetleg tiriont, amit ahogy nézek mostanában inkább KT-vel helyettesítenek, szóval lehet pala deckbe is jobb lenne a TBK.

Mit gondoltok? :F

(#21230) whitezo88 válasza pethYeti (#21229) üzenetére


whitezo88
nagyúr

TBK

(#21231) Zedz válasza pethYeti (#21229) üzenetére


Zedz
addikt

Class legendaryt csak akkor craftolj le szerintem, ha nagyon sokáig akarsz játszani az adott classal, illetve komolyabb szinten is akarod vinni. A neutral legendarykban az a jó, hogy bárhová beteheted őket, így én is TBK-t mondanám. :)

(#21232) pethYeti válasza whitezo88 (#21230) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#21233) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Zileát hogy ölte meg egy shaman bot :DD 22 élete volt, ellenfél shamannak lénye nulla, volt egy Doomhammer kint. 2x bolt arcba, 2x rockbiter, csap arcba 2x a bot neve pedig l2pnoob volt vagy ilyesmi :DDD

(#21234) F-ECT$ válasza whitezo88 (#21233) üzenetére


F-ECT$
titán

Letöltök egy botot, megnézem az algoritmusát, megtanulom, az alapján játszva elérem a legendet :)

Persze a gond ezzel csak az, hogy továbbra sincs napi 2-3 órám játszani :(

Dive ever, work never.

(#21235) Redcaster


Redcaster
őstag

Huh micsoda warrior rush botot sikerült megfognom :Y 2x Arcane Golem, 2x Fiery War Axe, 2x Arcanite Reaper, 2x Upgrade, 2x Korkron Elite, Mortal Strike, 2x Taskmaster, 2x Abusive Sergeant... Minden volt nála, többször mázlim volt, mert nem egyszer fordult elő, hogy 1 sebzésbe kellett volna belehúznia, ami nem történt meg. 5-6. körtől kezdve folyamatosan 10 hp alatt voltam, mindkettő Holy Firet topdeckeltem, ami megmentette a hátsómat :C A végén BMeltem egy sort, hátha ottvan a majomja + zombie chow+soulpriest+pain kill befigyelt :D

[ Szerkesztve ]

(#21236) pk2


pk2
tag

Mondjatok már valami olcsó aggro rogue decket amivel a napi küldit letudhatom, 5-öt kellene nyernem, de csak küszködök, semmi nem sikerül.

(#21237) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Athene egy golden shaman bot ellen játszik, tényleg ordít ha az:
-golden
-a lépései, támadásai között kb fix 3 mp-et tölt ki, pass előtt is
-nem emotol, bár elvileg van ami igen a kör elején
-fix deck: chows sea giantes BL shaman
-bár van ami meghülyíti pl azt mondják a Mind Control valahogy illetve Zileánál láttam hogy folyamatosan a 1/1 dude-ot lőtte ES-el meg hasonlókkal.

Redcaster: a tied nem hinném hogy bot volt. warrior botot még nem láttam sehol, főleg nem rank húszon. sima agro warri volt, bár egy ideje nagyon ritka a sok taunt miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21238) DopeBob


DopeBob
addikt

:DDD

omg, ekkora n00b-al is ritkán találkozik az ember. Kint van nekem sylvanas... erre kitesz egy deathwinget... legalább kilépett rögtön :C

MZ/X

(#21239) Redcaster válasza whitezo88 (#21237) üzenetére


Redcaster
őstag

Szinte biztosan bot volt... Lapokat nem nézte, heropowert nyilazta, nagyjából ugyanolyan időközönként lépett, tehát a legtöbb botra vonatkozó jelet észre lehetett venni :K

(#21240) F-ECT$ válasza whitezo88 (#21237) üzenetére


F-ECT$
titán

A legtöbb botnak bármilyen decket meg lehet adni.

Dive ever, work never.

(#21241) whitezo88 válasza F-ECT$ (#21240) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak gondolom nem annyira erős egy kontrollal. amúgy durva mennyi van és hogy milyen erősek. most Neirea is összefutott vele egyel rank4en (!!!), vesztett is.

azaz úgy erősek mint egy zoo. és csak otthagyja az ember a gépet estére és voilá.

(#21242) whitezo88 válasza whitezo88 (#21241) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amúgy ez a Neirea sem kicsit kocka. 4 darab golden heroja van (warlock, pap, druid, rogue), és ez csak ami ki van téve.

(#21243) F-ECT$ válasza whitezo88 (#21241) üzenetére


F-ECT$
titán

Sajnos ebből is látszik, hogy sokkal többet számít a legend rankhoz a "segg", mint az ész. Persze legend rank 50-be nem hiszem, hogy be tudna kerülni a bot, de a legend közelébe, vagy akár legendig el tud menni.

Dive ever, work never.

(#21244) F-ECT$ válasza Redcaster (#21235) üzenetére


F-ECT$
titán

Na én is összefutottam eggyel: rank 13...

Dive ever, work never.

(#21245) Redcaster válasza F-ECT$ (#21244) üzenetére


Redcaster
őstag

Egyszerűen semmire nem tudom értékelni azokat, akik egy programra bízzák a játékot...

(#21246) salaam


salaam
senior tag

Muszáj volt nekem is token druidra váltanom, rank 8-ról visszapofoztak 12-re 1 óra alatt. Csak sámán bot és Zoolock volt. Zsinorban hétszer kaptam ki :W

Elérhetnék már ezek a legendet, hogy nyugodtan játszhassak végre

(#21247) Redcaster válasza salaam (#21246) üzenetére


Redcaster
őstag

Gyere vissza rank20-ra, ott csak a szezon első napja necces :DDD

(#21248) F-ECT$ válasza Redcaster (#21245) üzenetére


F-ECT$
titán

-Nincs lebukás
-Napi 1-1.5 pakli
-Arany kártyák a hősök szinteződése miatt
-Arany hősök
-Jó rank helyezés, akár legend, akár csak rank x, de biztosan kevesebb, mintha végig kellene "szenvedni" a 25 rankot

Szóval fogsz egy új accot, veszel 40 paklit, abból megvan 1 deck, és mehet is a móka. A Blizznek rohadt gyorsan kellene lépnie, de szerintem egyelőre ez esélytelen. Egy riport gomb sincs még bejelentve sem, nemhogy valamilyen bot detektáló.

Dive ever, work never.

(#21249) Redcaster válasza F-ECT$ (#21248) üzenetére


Redcaster
őstag

Ez mind nagyon jó így leírva, de ettől még nem fogom őket tisztelni :N Foglalják a helyet a szerveren, b*sszák a rezet, mert lusta disznók... Undorítóak, nemtudom megérteni őket sajnos :(
A report gombbal meg az a baj, hogy a sok vérpistike + troll eszeveszetten nyomkodná ha egy kicsit skillesebb player elveri, így Blizz ki se látszana a jelentésekből :U így szerintem nincs is ilyen opció tervben.

(#21250) adrian360 válasza Redcaster (#21249) üzenetére


adrian360
őstag

WoW-ban , SC2-ben van report és figyelik is. ki lehet szűrni hogy mi a troll és mi az igazi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.