Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) pk2 válasza whitezo88 (#20850) üzenetére


pk2
tag

Az igaz, hogy magukban nem nyerik meg de meccsfordítók lehetnek elég sokszor, pláne olyan ellen akiknek ezek nincsenek meg.

(#20852) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most játszottam eddigi legélvezetesebb meccsemet :C Ellenfél Priest aki vagy 5 legendaryt kirakott, csak szerencsére Yisera-t is. Amit elcsórtam :D Szegény utána nem tudott mit csinálni hiába kaptam a végén fatigue damage-t. Ez a sárkány amit ad, op szemétség. Rank 15 kettő csillagon vagyok megint.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20853) pk2


pk2
tag

Egyébként szerintem a játék legnagyobb hibája az ,hogy gyakorlatilag ugyanazok a paklik pörögnek és emiatt nagyon a szerencsén múlik az egész. Jó tudom aki jobban játszik meg hasonlók de játszhatsz te akármilyen jól ha sorra kapod a nem megfelelő lapokat. Tehát kicsit olyan kockapóker szerű az egész.

(#20854) DaveNo1 válasza pk2 (#20853) üzenetére


DaveNo1
veterán

Majd ha lesz több 1000 lap akkor ez változhat

You are not prepared.

(#20855) pachito válasza DaveNo1 (#20854) üzenetére


pachito
őstag

Az még kicsit odébb van...addig mehet a Gul'dan vs Gul'dan orrvérzésig ;]

(#20856) DaveNo1 válasza pachito (#20855) üzenetére


DaveNo1
veterán

Már az is sokat segítene ha a sok használhatatlan rare és epic lapot kijavítanák.

You are not prepared.

(#20857) pachito válasza DaveNo1 (#20856) üzenetére


pachito
őstag

Igen, de csakis a havi kötelező Buzzard/UTH nerf után :DDD

(#20858) DaveNo1 válasza pachito (#20857) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem volt eléggé erős a hunter lobbi :DDD

You are not prepared.

(#20859) Mister_X válasza Mister_X (#20782) üzenetére


Mister_X
nagyúr

680 dust lett végül, jögetnek a javaslatok #1-es deckre :R Esetleg még Priesten gondolkodnék, de az alsó hangon 1100 dust és akkor még nincs benne semmi Legendary.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20860) DaveNo1 válasza Mister_X (#20859) üzenetére


DaveNo1
veterán

Melyik hős?

You are not prepared.

(#20861) Mister_X válasza DaveNo1 (#20860) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Direkt arra a kommentemre írtam a választ, amiben minden lényegi információ benne van. De most összedobtam gyorsan egy "életképesebb" (?) paklit:

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20862) Sirandrish válasza Mister_X (#20861) üzenetére


Sirandrish
legenda

Truesilverből kéne a 2.
Azt még megemésztem hogy nem látom az Avenging Wrathot de hogy egy darab Hammer of Wrathot sem ... :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20863) DaveNo1 válasza Mister_X (#20861) üzenetére


DaveNo1
veterán

Aldorból is kell kettő, Stormwind szerintem nem kell ebbe, laphúzás is jól jön például Acolyte, de mivel nincs Belchered akár Azure Draket is craftolhatsz, az egy nagyon jó 5 manás drop. (vagy 700 goldért nyisd meg a Loathebes winget, ha jól emlékszem onnan jön két belcher + Loatheb is iszonyat jó lap)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#20864) pk2


pk2
tag

Hahaha, megint elvert egy sámán, mostantól kezdve ha meglátom ,hogy sámán az ellen egyből feladom, értelmetlen a küzdelem ellenük, legalábbis számomra. Lehet kb 5%-os győzelmi rátám ellenük, de lehet még sokat is mondtam.

(#20865) Sirandrish válasza pk2 (#20864) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mi az ami miatt elvernek? Mit tudnak?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20866) Mister_X válasza Sirandrish (#20862) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jahahah, akkor azért fért be a második SWC, csodálkoztam is :B Igyekeztem kiszórni a felesleges lapokat, például a heal helyett ott a Guardian, Avenging helyett meg Consecration lett berakva. Igaz, nem nyom oda 8dmg-t akár a herora, de Eq után ugyan úgy nyom egy board cleart. Hammer of Wrath meg elsőre feleslegesnek tűnt... lehet kicserélem az egyik yetit Azure Drake-re (van amúgy) és valahogy bepréselem a HoW-ot...

@Dave: tehát Azure Drake van. De nem fogok szarozni, tizedikén kinyitom egybe egész Naxxot euróért.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20867) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

én most sámánnal nyomom, kisebb változtatásokkal. kivettem a doomhammer- t és beraktam helyette egy windfurry-t, vagy mi a neve. :DDD sokszor ő ment meg. tetszik most nagyon. már rank 14 - 4* nál vagyok. kíváncsi vagyok mikor kell majd deck-ket váltanom. :D mondjuk lehet hogy megint a season end- nek tudható be hogy hasítok lefelé.. múlt hónapban is arattam a sámán dekkel hónap végén.

(#20868) pk2 válasza Sirandrish (#20865) üzenetére


pk2
tag

Hát mindig mindenre van válasza, lénye is van mindig és mindig tud tápolni is, úgy durván ennyi :D

(#20869) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Most már tuti, hogy el vagyok átkozva arénában. Draftoltam egy közepesen nagyonsz.rt rugóval, 0 fegyver, 0 SI:7, 0 poison, fan, Blade Flurry, bár van két evis meg 3 assa is. Kezdőkézben két 7 manás egy novice, evis, aztán még megkaptam a csodálatos Arcane Golemet, ami a 3-ból a legjobb választás volt. Warrior ellenfél: Harvest, Frothing, Yeti, Kor'kron, axe, Frostwolf Gorehowl és halott is voltam 7 kör alatt.

Azt a sírást már meg sem ejtem megint, hogy a nagy átlag 1%-os legend nyitást én erősen lehúzom a valamivel több, mint 0,5%-ommal.

Inkább rankedezem, ott legalább van egy kis sikerélmény. Hátha ma meglesz a rank8.

(#20870) Sirandrish válasza pk2 (#20868) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez igazán nem tűnik leküzdhetetlen problémának :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20871) pk2 válasza Sirandrish (#20870) üzenetére


pk2
tag

Valóban nem :)

(#20872) pk2 válasza ígyvanferi (#20869) üzenetére


pk2
tag

Én vagy fél éve játszom és összesen 3 legendet nyitottam. Antonidas, Millhouse és Onixya. Kb. egyiket sem tudom igazán használni, mondjuk milhouset berakom mindig, mert igazából még sosem jártam meg vele és 2-ért 4/4 nem rossz, ha meg leszedi legalább elszór rá egy removalt.

(#20873) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

en is feleve jatszok es eddig: king mukla, sylvanas, baron geddon, malygos lett meg. de most zajlik a gyujtes az uj lapokra. Ti gyujtogettek mar amugy?

(#20874) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Durva szoros lett a vége :DDD

Kár, hogy tényleg nem kell tudás hozzá, csak sima stratégia.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20875) ígyvanferi válasza pk2 (#20872) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az nem igazán érdekes, mióta játszol, inkább, hogy hány paklit nyitottál/mennyi arénát mentél. Nálam ez úgy néz ki ezen az accounton, hogy 71 pakli, ebből 2 legend.

(#20876) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#20875) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az tényleg meglepően kevés, nekem 15-ös pakliban is volt 3 egyszer, ráadásul mind jó :B

You are not prepared.

(#20877) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#20874) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pont most csináltam ezt meg (csak a 30 hp-sat). Annyit csináltam hogy ráküldtem a Reckless Rocketeer-t és mindig kézbe adta. :DDD Legkönnyebb ellenfél az első 3 közül.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20878) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#20877) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Faerlina még mindig nem megy heroicon... Maexxna tényleg egyszerű volt, 30-asban is, Heroichoz kellettmár egy kisebb stratégia is - ami bevált.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20879) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#20876) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, lehet így hálálja meg a blizz, hogy accountot váltottam márciusban. Az előzőnél ez az arány 44-ből 2. Még mindig nem 1%, de majdnem.
Azóta még egy nyitást hozzácsaphatunk a 71-hez, meglepő mód ez is 40 dustos.

Ja igen, és egyik sem használható igazán.

[ Szerkesztve ]

(#20880) pk2 válasza ígyvanferi (#20875) üzenetére


pk2
tag

Hol tudom megnézni mennyit nyitottam?

(#20881) ígyvanferi válasza pk2 (#20880) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha vezetsz excel-táblát az arénázásról, akkor ott. Egyébként sehol. :)

(#20882) Devas válasza ígyvanferi (#20879) üzenetére


Devas
őstag

Hogyan számolsz? 44 pakliból 2 legend az szerintem nagyobb mint 1%.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#20883) föccer


föccer
nagyúr

Nyitottam egy ragnost. :) Még jó, hogy valamelyik nap nem ezt, hanem a bloodmage-t craftoltam. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20884) Mister_X


Mister_X
nagyúr

No urak, akkor ez a "végleges", erre tudok 670 dustot szánni.

2. Aldor a Harvest Golem helyére, -100, a maradék 570. Egy Stormwind Champion helyére kellene akkor valami ütős rare/epic és akkor többit félrerakom, vagy esetleg kicserélek ezt-azt az ajánlott dolgokra.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20885) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

epic: lay on hands vagy faceless szerintem jo lenne. vagy pedig johet egy (rare) kodo-aldor komboval.

[ Szerkesztve ]

(#20886) ígyvanferi válasza Devas (#20882) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem vagyok egy matek expert, de ez ugye 220 lap, ennek kb. 0,9%-a a 2.

(#20887) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A Faceless Manipulator lekraftolása volt a legjobb dolog amit, a paklival tehettem:

Jött egy control priest szerűség ellenem, második körben kezemben volt a Faceless, ötödik körben lerakja Feugent. Volt még lent két másik lapja, 4 manás board clear ment is neki. Hatodik körre már kezemben volt az egyik Spellbreaker, úgy voltam vele, hogy az istennek se fogom kijátszani Stalaggig. Nem siette el:

Faceless másol, Spellbreaker lesilence-eli az eredetit, de azért még kinyírta nekem az én Stalaggom ;]

Ez a pakli csak sikeresebb lesz, mint az előző. Apropó, ha jól nézem, már típust váltot, nem igaz? Már nem midrange?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20888) F-ECT$ válasza Mister_X (#20887) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez már inkább control, főleg ha lesz dust a végére tenni Tiriont és 1 LoH-t.

Dive ever, work never.

(#20889) Mister_X válasza F-ECT$ (#20888) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kifejezetten tetszik a pakli, hatéknony. Azért kérdeztem rá, mert 4 menetből kettőnél eljutottam a deck végéig, eddig ilyen sosem volt. Egy demon deckes Warlock volt az első, aki megállított. Jarraxxus ftw. Persze, ha nem az utolsó 10 lap között bújkál a két Equality, akkor megnyerem (8hp-ja maradt, kezemben Truesilver, kezemben két Consecration, csak berakott egy Felguardot, majd le is copyzta).

2000 dust, hm... Két hét.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20890) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Arany péntek van... Ma eddig csak golden hero-s ellenfeleim voltak, rank 19-17...

Arany rush shaman - csak gold lapot láttam az a röpke öt kör alatt, gold murlocok... természetesen nem volt Consecration... /vereség
Arany midrange (?) warrior - gold Gurubashi, 10. körre én nyertem /győzelem
Arany deathrattle priest - gold Cairne, gold Sylvanas, gold Faceless, plusz gold kisköcsögségek 18. körre elfogyott a deckje is /csúnya vereség
Arany mage - ??? /0. körös "győzelem" (kártyaválasztáskor concede... mi ebben a poén gold heroval?)
Arany control druid - Cenarius, gold Molten Giant (x2) /győzelem

dafuq? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20891) Sirandrish válasza Mister_X (#20890) üzenetére


Sirandrish
legenda

"mi ebben a poén gold heroval?"

Napikat tolja valszeg. És mivel 20 és 17 között könnyebb ellenfeleket kap mintha mondjuk lemenne rank 5-8ig, így nyer néhányat majd fel-felad néhányat..így pikkpakk kész :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20892) salaam válasza Mister_X (#20890) üzenetére


salaam
senior tag

Feltételezhető, hogy ahhoz, hogy 500 ranked meccset nyerjen egészen jól kell játszania, ahogyan az is, hogy rank 19-20 környékén annyira nem játszanak jól az emberek, mert máskülönben nem ott lennének. Azért adta fel a mulligannél, mert farmolt - valószínűleg goldot, ha már golden heroval játszik -, vagyis megnyer egy meccset a gyengébb játékos ellen, majd a következőt feladja, így folyamatosan azon a rankon és annyi csillagon marad, ahol ő akar, miközben minden meccsét megnyeri a nála sokkal gyengébb játékosok ellen.

szerk.: Vagy amit Sirandrish ír, napizhat is :)

[ Szerkesztve ]

(#20893) Sirandrish válasza salaam (#20892) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pontosan így csinálom én is, csak én nem farmolok semmit, csak a napikat így a leggyorsabb betolni :K
kb 100ból 99 meccset megnyerek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20894) Mister_X válasza Sirandrish (#20891) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyeljen karót az ilyen. Csak az vigasztal, hogy képes vagyok elverni még ezeket az 500 wines majmokat is rendes menetekben. De az a deathrattle pap nagyon csúnya volt...

pff, te sem vagy különb :O

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20895) Sirandrish válasza Mister_X (#20894) üzenetére


Sirandrish
legenda

500ranked winhez(arany hero) nem kell skill csak soksoksoksok időőőő :K

Miért? Mert naponta letolok 2 meccset gyengébbek ellen? Aztán 2 meccset "adok" is a gyengébbeknek :K
Szóval tök jó fej vagyok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20896) DaveNo1 válasza Sirandrish (#20895) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tegyük hozzá rengeteg a golden hero bot is. Ha bemegyek casualba napizni, szinte mindig jön szembe legalább 1 bot.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#20897) Sirandrish válasza DaveNo1 (#20896) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erről nem tudok mit mondani ,mert én még nem találkoztam vele. Vagy legalábbis nem tűnt fel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20898) for3l válasza Sirandrish (#20897) üzenetére


for3l
senior tag

Tegnap este teszteltem casual-ban 1-2 deck-et, és egymás után kb 3 vagy 4 bot jött :F

(#20899) Sirandrish válasza for3l (#20898) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ranked 20-17 között nekem nem rémlik hogy találkoztam volna velük.
Egyébként miben nyilvánul meg az hogy bot az "illető"?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20900) Redcaster válasza Sirandrish (#20897) üzenetére


Redcaster
őstag

Naponta énis összetalálkozok minimum 2-3 bottal... Semmi másra nem jók, csak arra, hogy szétBM-eld a meccs végét, és úgy húzd be a győzelmet :DDD Mást nem is érdemelnek :N

(#20899) Sirandrish

Legtöbbször onnan leht észrevenni, hogy mindig nagyjából 4-5 mp után lépnek, nem látod, hogy nézegetnék a lapokat... Igaz mostanában olyan is van, hogy úgy van megcsinálna, mintha nézegetné őket, de olyankor meg nyilazza a hero powert :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.