Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) fogtunder válasza ígyvanferi (#21300) üzenetére


fogtunder
nagyúr

reggel lementem 20-ról 16-ra, az utolsó 5 meccset viszont zsinórban bukom, egyszerűen nem tudom, mi van, az utolsó körben is a mage lelövi a saját htalnosát és topdeckel belőle egy fireballt, ami pont lethal volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21302) tretyak válasza Yodamest (#21292) üzenetére


tretyak
aktív tag

A lapok sorrendjét azért még egy bot sem tudja megváltoztatni (legalábbis nagyon-nagyon remélem), pláne nem tud újat tenni a pakliba (ebben mondjuk biztos vagyok), ez így csak szimplán idegesítő rossz topdeckek sorozata, ez sajna hozzátartozik a HS-hez, ilyenkor jöhet a cigiszünet/majd inkább holnap folytatom... :)
Amúgy ha mindig tökéletes megoldást generálna, akkor nem rank20-on jönne szembe :))

(#21303) adrian360


adrian360
őstag

http://www.twitch.tv/playhearthstone

BlizzCon amerikai selejtező. picit igényesebb mint a kínai WCA :D

(#21304) F-ECT$ válasza adrian360 (#21303) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért picit giccses a színpad :)

Dive ever, work never.

(#21305) P00By válasza F-ECT$ (#21304) üzenetére


P00By
nagyúr

Amerikai :U ;]

(#21306) whitezo88 válasza adrian360 (#21303) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Kiveve hogy kifagyott a jatek verseny kozben :D

(#21307) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kik játszanak most? A fejemet fogom...egyik SAPolja a healer miniont(Lore-t..had healeljen újra) majd a másik Azure+swipe helyett eltol 2 Swipet-ot facere hogy leszedje a 8/2es steales miniont :W

Ezek valakik? Tehát ezek a prok?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21308) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Uristen ezek mekkora lámák :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21309) F-ECT$ válasza Sirandrish (#21307) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig ezek már végigvertek elég sok embert, hogy eljussanak ide :U

Dive ever, work never.

(#21310) Sirandrish válasza F-ECT$ (#21309) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval ezek a prok...okkkééé :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21311) salaam


salaam
senior tag

Ha valakit érdekel, Neirea streamjén is megy a road to blizzcon, saját kommentálásban, ami valljuk be százszor profibb, mint amit a három kommentátor összehoz (annak ellenére, hogy Frodan mondjuk az egyik legjobb kommentátor szerintem, de DoA meg Realz elég haloványak).

Ez kicsit összevisszára sikerült, de a lényeg, hogy Neireanál a kicsit kevésbé obvious playek is előjönnek.

stream

[ Szerkesztve ]

(#21312) F-ECT$ válasza salaam (#21311) üzenetére


F-ECT$
titán

Tehát ott nem ugyanez megy, akkor miért is lenne jó azt nézni?

Dive ever, work never.

(#21313) adrian360 válasza Sirandrish (#21307) üzenetére


adrian360
őstag

a cenarius-t sapolja akkor kap az arcába 2 2/2 tauntot, sokkal rosszabb mint +5 hp, ha behúzza a jó kombót. ha lent hagyja mind kettőt a druid húzhat kombót és kinyirja.

F-ECT: ott van a kommentben, Neirea kommentálása miatt lehet érdemes

[ Szerkesztve ]

(#21314) salaam válasza F-ECT$ (#21312) üzenetére


salaam
senior tag

De, az megy, csak muteon van a fő kommentár és ő dumál a meccsekről

(#21315) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mekkora poén volt ez a 2 Kill Command :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21316) F-ECT$ válasza salaam (#21314) üzenetére


F-ECT$
titán

Az megy, csak az zavart meg, hogy szünetben replayt nézett.

Dive ever, work never.

(#21317) ígyvanferi válasza Sirandrish (#21307) üzenetére


ígyvanferi
addikt

8. körben?

(#21318) whitezo88


whitezo88
nagyúr

vannak jó meccsek, ez durva volt: (SPOILER)

handlock vs zoo 2 hp vs 2 hp, taunt nincs, zoo kezében PO maradt. mit topdeckel? Leper :D (előtte megszívta a RNG-t: 3ból pont a nyerő Doomguardot dobta el)

outskilled outplayed...

(#21319) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#21317) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Természetesen 9.-et akartam írni...

(#21320) Sirandrish válasza ígyvanferi (#21319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valahogy úgy...boardja full üres..ellenek 8HP..2 kill command +hero power :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21321) F-ECT$


F-ECT$
titán

Unszimpatikus Csakkit hogy elverte Emoguy :) Most Tides játszik, ő (remélhetőleg) nem fog amatőr hibákat véteni: a Handlockot is szépen verte a Warrior deckjével.

Dive ever, work never.

(#21322) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Akármennyire kételkedtem ebben a Baron Geddon-ban, most hozott le nekem 3 meccset. Senki nem számít rá, a Hunter kis szarjait meg megeszi. Priest-tel meg életben is tudom tartani a maradék minionokat a táblán.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#21323) Attila! válasza F-ECT$ (#21321) üzenetére


Attila!
tag

Hozta is a kötelezőt. :)

(#21324) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#21322) üzenetére


F-ECT$
titán

Zoo, Hunter és Shaman ellen elég jó, de én a Warrioron kívül kevés helyre tudom elképzelni.

Dive ever, work never.

(#21325) whitezo88


whitezo88
nagyúr

shaman draftban választottam egy Malygost (másik kettő amúg se volt a legjobb arénában), erre mennyi spellt ad be a maradék 29 lapból? egyet. köszi.

[ Szerkesztve ]

(#21326) Redcaster válasza whitezo88 (#21325) üzenetére


Redcaster
őstag

Most mért mondod? 4/12-vel amúgy se nagyon tudnak mit kezdeni :DDD

Más:
Újabb jó példa, hogy mért sz*r a Deathlord constructedben

(#21327) whitezo88 válasza Redcaster (#21326) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez igaz, és meg is ijednek tőle. (blöffnek is jó)
6-2 eddig, rosszabbra számítottam, hogy nincs is lövés benne csak 1 ES.

[ Szerkesztve ]

(#21328) DopeBob válasza Redcaster (#21326) üzenetére


DopeBob
addikt

nem szar, csak nem egy 3. körös drop

MZ/X

(#21329) fogtunder válasza Redcaster (#21326) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én már az elején sem értettem, miért játszik vele bárki. priestnél még OK, mert életben tudod tartani pár körig, de onnan is kiszórta mindenki elég hamar és visszatért a blademasterhez.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21330) whitezo88


whitezo88
nagyúr

próbálozom control warriorral de tök esélytelen. ilyen lord of the arénás zook agyonvernek. egyszerűen nem lehet mit csinálni, a másik fele a hunter ami szintén ha jól húz szevasz. most 2/2 losst rank16on (!). egyszerűen csak ülök és nézek mert semmit se tudok 5-6-7 kör alatt csinálni. még adok 1-2 esélyt aztán váltok. armorsmith+taskamster kezdés? nope. brawl? nope. shield slam? nope. de néha meg csak nézek. warrior ellen druida oozeal coinol t1ben hogy markolhassa csak.

[ Szerkesztve ]

(#21331) whitezo88 válasza whitezo88 (#21330) üzenetére


whitezo88
nagyúr

bocs kicsúsztam. és úgy öl meg hogy starfire arcba + 33% rag hit... előtte persze az enyém misselte az övét. és akkor csoda ha RNGstonenak nevezik. pár napja 4 vagy 5 mob mellett lőtt pofán a rag.

[ Szerkesztve ]

(#21332) Ps Vita válasza whitezo88 (#21331) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ne is mondd,összeraktam eddigi HS karrierem legjobb aréna deckjét és 3-3....:W
De érted mindhárom vesztes meccsen akkora sorozatos topdeckkel kaptam ki:(
Na mindegy,ez is benne van ebben a játékban,csak néha nehéz feldolgozni...

(#21333) salaam válasza whitezo88 (#21330) üzenetére


salaam
senior tag

Ugyanez van nálam is. 14-16 között ingázok két napja, se palával, se priesttel, se ramp druiddal, semmivel nem jönnek a lapok. Lassan DR hunter lesz ebből, vagy valami hasonló face deck, hogy legalább kivergődjek ebből a siralomvölgyből :(

(#21334) ígyvanferi válasza salaam (#21333) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én csak nem bírtam ki, és játszottam, már csak azért is, mert félbemaradt két quest is. Váltottam zoora, egyből 5 win zsinórban. Nem vagyok rá büszke, de ezzel legalább néha van sikerélmény, lehet haladni előre.

(#21335) whitezo88 válasza ígyvanferi (#21334) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én most hagyom abba a warriort, teljesen esélytelen még mindig. szintezni akartam de így kínszenvedés. minden deck arról szól hogy kifos mindent boardra azzal meg a warrior nem tud versenyezni...

(#21336) emperorka


emperorka
tag

Athene most lesz rank 2,pedig még viszonylag a szezon eleje van.Természetesen face hunterrel tolja,hát no komment.Tegnap én is kipróbáltam 6 meccsből 5-öt hoztam,a szuper handlockkal meg alig tudtam meccset nyerni.

(#21337) fogtunder válasza whitezo88 (#21335) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ugyanez volt, priest és warrior controllal teljesen tehetetlenül néztem, ahogy szétverik az arcom, és a végén nyomják a WP-t.
aztán összedobtam egy tempo rogue paklit és 3 win zsinórban.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21338) F-ECT$ válasza whitezo88 (#21335) üzenetére


F-ECT$
titán

A warrior nekem addig feküdt igazán, amíg sok volt a hunter. A sok lényes deckek ellen (zoo, dr priest, shaman) csak akkor van esély, ha időben behúzol 2, de inkább 3 fegyvert a 4-ből.

Dive ever, work never.

(#21339) whitezo88 válasza F-ECT$ (#21338) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most pap kicsit jobban megy, 5ből 4et nyertem. zoo 3/3 eddig vele, az ellen jó a pap például. (van chow is, remek korai tempó akasztó) a huntert is vertem volna csak kijött egy highmane amit aztán tauntolt is, és nem tudtam vele mit kezdeni.

illetve 6ból 4, mage ellen ami 6 kör alatt darált be, csomó korai secrettel kijött persze pont az ami jó (2 db counterspell amiből a 2. volt végzetes. board clear lett volna erre paff. pedig lapja is alig maradt. tesztelni se volt milyen spell amivel kicsapta volna.

[ Szerkesztve ]

(#21340) F-ECT$ válasza salaam (#21311) üzenetére


F-ECT$
titán

Megy a mai adag.

Dive ever, work never.

(#21341) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Handlockot próbálhatja valaki?

(#21342) DaveNo1 válasza whitezo88 (#21335) üzenetére


DaveNo1
veterán

Sejtettem, hogy ez lesz: visszajönnek hunták + zoo. Embereknek nincs türelmek control deckeket játszani...így marad a "cancer meta".

You are not prepared.

(#21343) whitezo88 válasza DaveNo1 (#21342) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kicsit váltottam handlockra is. 1. rush pala (concede, 0% esély), majd shaman... ez valami vicc vagy direkt így válogat össze?

(#21344) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#21342) üzenetére


F-ECT$
titán

Az eddigi nerfek után korántsem olyan sikeres az agro, mint eddig, de tény, hogy nem lett teljesen kiirtva.

Dive ever, work never.

(#21345) F-ECT$ válasza whitezo88 (#21335) üzenetére


F-ECT$
titán

Tök sima egyébként Warriorral a Zoo elleni meccs :DDD

Dive ever, work never.

(#21346) zws válasza F-ECT$ (#21344) üzenetére


zws
senior tag

Hát szerintem a face hunter még erősebb is mint a zoolock. Tegnap rank 18ról kezdtem vele most vagyok rank 5ön 3 csillaggal, és szánalmas az egész. Nem kell nagy gondolkozás se, jönnek a lapok és nagyrészt nyersz.

(#21347) F-ECT$ válasza zws (#21346) üzenetére


F-ECT$
titán

Mutatsz decket? Ellenem ha jön is hunter, abban általában van Savannah Highmane is, vagy ez még belefér a Face-be?

Dive ever, work never.

(#21348) zws válasza F-ECT$ (#21347) üzenetére


zws
senior tag

Most vertem el vele egy rank 43-as rugót.

(#21349) thesound


thesound
őstag

Remek ellenféllel találkoztam :D

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#21350) F-ECT$ válasza zws (#21348) üzenetére


F-ECT$
titán

Grat. Nekem sosem ment ezzel a face hunterrel a játék, valahogy nem az én stílusom.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.