Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) Redcaster


Redcaster
őstag

Micsoda meccs, ki volt számolva rendesen :Y Fatigue-nál nem hat a mágusra az Ice Block?

(#17452) emperorka


emperorka
tag

Na végre valahára összeállítottam a handlockomat,lecraftoltam a három hiányzó giant-tet.Sikerült is vele tegnap este Naxxba leverni az első két bosst heroicon.Ma meg gondoltam kipróbálom rankeden mit tud a deck,eddig elég meggyőző volt 6 meccsből 5 győzelem,meg is lett a rank 4.

[ Szerkesztve ]

(#17453) DaveNo1 válasza Redcaster (#17451) üzenetére


DaveNo1
veterán

Két seeds? Még egy is sok! ;]

You are not prepared.

(#17454) Redcaster válasza DaveNo1 (#17453) üzenetére


Redcaster
őstag

Most dobtam össze ezt a decket napi questhez, 1. meccs volt vele, de észrevettem h sok a kettő :)

(#17455) F-ECT$ válasza Redcaster (#17451) üzenetére


F-ECT$
titán

Saját körben nincs Secret ;)

Dive ever, work never.

(#17456) emperorka válasza Redcaster (#17451) üzenetére


emperorka
tag

Igen a Fatigue megöli a mágust,hiába az ice block.

(#17457) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na Noth végre meghalt. a secretektől hülyét kaptam... szerintem a szárnyban ő a legerősebb. fagyi mágussal csináltam, most nem jött a végére IB neki, csak egy.

[ Szerkesztve ]

(#17458) Redcaster válasza F-ECT$ (#17455) üzenetére


Redcaster
őstag

Áh tényleg :) világos :K

(#17459) zws


zws
senior tag

Na végig vittem a HC-t is, hát azért Loatheb már fogósabb volt, de hunterrel összejött, nem tetszett neki a Raging Worgen :D

(#17460) whitezo88 válasza zws (#17459) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én midrange warriorral próbálgatom (mass armorossal) de nem jött execute a fen creeperre és 4. (!) körben meghaltam... és nevetséges hogy a t1 play MINDIG a charger...

[ Szerkesztve ]

(#17461) zws válasza whitezo88 (#17460) üzenetére


zws
senior tag

Nekem is vagy 6. próbára jött össze mert mindig levágott, aztán jött egy jó lapjárás és T4-ben eléggé odavágtam neki, lent volt egy Raging majd jött egy UTH Arcane Shot a spórába, aztán persze neki T4-kor jön a Poison Seeds, és azt hittem el is ver, mert nem sokon múlott.

[ Szerkesztve ]

(#17462) F-ECT$ válasza whitezo88 (#17460) üzenetére


F-ECT$
titán

Még a "tökéletes" paklival is kellhet pár próba, mert jól is kell húzni, hogy meglegyen.

Dive ever, work never.

(#17463) Joci93


Joci93
senior tag

Nekem még mindig nem nyílt ki az új wing :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17464) Redcaster válasza Joci93 (#17463) üzenetére


Redcaster
őstag

Nem vagy egyedül... se gold, se wing... várni kell egyszer majdcsak megoldják

(#17465) whitezo88 válasza F-ECT$ (#17462) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az biztos. Valtottam papra, ott mar topdeck fazisig eljutottam es hpm is volt meg de a ket shade of naxxal mar nem tudtam mit csinalni.

(#17466) tomazin


tomazin
veterán

eddig azt hittem a 8/2-re a alchemistet rányomni a kemény, de a mai ai fail:
spóra->faceless :C (priceless)

[ Szerkesztve ]

(#17467) fogtunder válasza F-ECT$ (#17450) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Mikor olvastam, először nem akartam elhinni, hogy ennyire nem érik meg a legendek, de belegondoltam, és tényleg, Cenarius különösen fáj, de már én is cseréltem Ragnára. Loatheb pedig kb. minden pakliban lesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17468) F-ECT$ válasza fogtunder (#17467) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát jelenleg ez a helyzet, legalábbis szerintem. Leginkább Yseráért fájt a szívem, emlékszem mikor meglett mennyire örültem neki, és akkoriban még tényleg lehetett használni is, de sajnos be kell látni, ha valami már nem megy.

Összeszámolva 10 alatt maradt az igazán jó Legendek száma, és ha nagyon szigorú lennék, akkor 1-2 aláhúzást még meg is lehetne kérdőjelezni. Ilyen pl Thalnos, Cairne, mert kevés deckben látni őket, és ha a globális használatot nézzük, akkor Tirion se férne be a top 10-be, mert olyan kevés paladinnal lehet manapság találkozni.

Kérdés, hogy mit hoz a jövő? Tényleg eltűnik-e a Miracle, tényleg OP-e a priest card, mennyire lesz erős a Zoo a Zoo ellenes kártyákkal, amik egy részét a Zoo is használni fogja, marad-e a leverek róla x-et, aztán úgyis jön a combo időszak vagy ismét lesz board control harc, stb.

Dive ever, work never.

(#17469) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17468) üzenetére


DaveNo1
veterán

Thalnos azért jó, mert midgameben is lehet kombóztatni aoe spellekkel az olcsósága miatt + utána még egy laphúzást is ad. Legtöbb paklimban benne van. Caire-ért viszont fáj a szívem (aranyban van meg), de mostanság tényleg eltűnőben van. Inkább Sylvanast használok én is, mert ugyanúgy megy rá a silence de akkor már 5/5 és nem 4/5.

Szerintem a 3 legjobb legend most egyértelműen Leeroy, Loatheb, és TBK. Utóbbi kettőből kéne több, jó battlecry + korrekt statok hozzá 6 manáért (esetleg 4-5 manáért lehetnének hasonlóan erős képességekkel ellátott legendek, de gyengébb statokkal).

Ami még jó lehet a kombó miatt az Baron Rivendare, Thadius szerintem nem lesz jó, és Kel'Thuzad ugyanúgy fog járni mint Ysera és a többi jó képességgel rendelkező, elsőre OP-nek tűnő, de drága legend kártya.

You are not prepared.

(#17470) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Komoly hogy még most se lehet megnyitni az új szárnyat? Egy fél napja pörög a "Waiting"?
Hát lassan a Blizzardról sem gondolok többet mint az EA-ről...szánalom cég vol 2

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17471) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ismét egy nem rossz draft.
[link]
+Kodo, Stormpike, Avenging, Lay on, Tirion. viszont talán kevés a lény. majd meglátjuk. (az 5. consecet azért már nem vittem el :D)

[ Szerkesztve ]

(#17472) F-ECT$ válasza whitezo88 (#17471) üzenetére


F-ECT$
titán

Jósolok: 2-4 win :)

Dive ever, work never.

(#17473) for3l válasza whitezo88 (#17471) üzenetére


for3l
senior tag

bika! raid leader meg thrallmar necces (utóbbi mondjuk sword of justice-szel kijátszva okozhat kellemetlen meglepetést)
valóban kicsit kevés a lény, de ott lesznek a tokenek.

majd írj eredményt!

nekem most egy rugó draftom van már vagy 4 napja, 5:1-nél állok vele, de kb napi 2 meccset tudok játszani (+rankeden vagy casualban a napik), nincs időm.

(#17474) Joci93 válasza Sirandrish (#17470) üzenetére


Joci93
senior tag

Még nekem sem nyílt meg.... :W

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17475) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, megvannak az új heroic bossok is. Az elsőt egy kb általános control druiddal győztem le másodjára, a második kettőt meg priesttel elsőre. A druid saját, a priest viszont nem az én ötletem volt: [link]

***

(#17476) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Napi bad play: hunter első kör coin-snipe secret, én második kör tojás. :DD

You are not prepared.

(#17477) Tyler Durden válasza whitezo88 (#17460) üzenetére

Első bosstól megyek falnak heroicon. Handlockkal tolom, 10 próbából 4x voltam jó poziban, de érdekes módon mindíg behúzza a 6 manáért board cleart és/vagy a TDK-t..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17478) pethYeti válasza Tyler Durden (#17477) üzenetére


pethYeti
addikt

Én feladtam konkrétan :D Felidegelt teljesen, az a baj hogy hiányzik pár rare epic lap ami kéne hogy esélyem is legyen ellene. Egyszer valami csoda folytán 1 hp-ra levittem, azóta 30 alá se megyek mert 6. körben vagy knight vagy söprést tol a pofámba.

[ Szerkesztve ]

(#17479) DaveNo1 válasza Tyler Durden (#17477) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az tuti mindig feljön neki, amíg nem tolja el 1 lénynél nem szabad többet a boardon tartani. Miután eltolta lehet kipakolni. Amúgy Freeze Mage-val legkönnyebb legyőzni.

Handlock ilyen szempontból rossz, mert elején nincs spelled amivel leszedd a lényeid, és a tap miatt gyorsan fogy a hp. (Moltan Giant meg hiába van a kézben addig nem lehet kijátszani amíg nem tolta el a plague-t).

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17480) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#17479) üzenetére

Egyik próbánál 4 giant volt kint, mikor sweepelt, azt hittem agyf@szt kapok ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17481) NyalokAA válasza Tyler Durden (#17477) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Priest behánysz minden healelő lapot én konkrétan egy lightspawnt meg egy northsire clericet tettem ki semmi mást +szétbuffolod őket és agyonvágod :D

[Ezzel] a paklival öltem meg konkrétan

(#17482) Redcaster


Redcaster
őstag

34 órája semmi... anafabéták dolgoznak a Blizznél? komolyan vicc amit csinálnak :(((

(#17483) Klemice


Klemice
senior tag

Sziasztok, ma összejön a 700 gold, akkor még ne vegyem meg a szárnyat?

(#17484) zws válasza Klemice (#17483) üzenetére


zws
senior tag

Én tegnap este megvettem goldért és ment simán, szerintem megveheted. Azoknál van gond inkább akik rögtön próbálták megvenni nyitáskor.

(#17485) Klemice válasza zws (#17484) üzenetére


Klemice
senior tag

Köszi!

(#17486) M3oH válasza zws (#17484) üzenetére


M3oH
addikt

nekem tegnap este sem engedte, hibát dobot. Szerencse, goldot sem vont le :)

(#17487) fogtunder válasza F-ECT$ (#17468) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem is vitatkoztam vele, mert tényleg így van, inkább a helyzet szomorú voltán akadtam ki, szerencsére Cenariuson kívül csak Thalnost és Ragnát gyártottam le, azokat pedig még mindig használom.

Cairne szerintem már közel sem olyan jó, mint volt, mert többnyire 6 manás Yeti lesz és ha nincs más, amire veszélyes a silence, akkor ez egy elég rossz biznisz, egyedül papok ellen lehet jobb, mert annak nehezebb leszedni, de kevés a pap, felesleges ellenük lapot tartani a pakliban. ez persze változhat, majd meglátjuk.

Sylvanas hasonló, általában silencelik és gyakran könnyű körbe játszani, handlockba jó, ott jól lehet kombózni shadowflame-mel, syphon soullal, hellfire-rel, más pakliba én inkább Loathebet raknék, azt nem lehet silencelni (illetve lehet, csak nincs értelme) és 5 manáért lesz 5/5, nem 6-ért.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17488) Klemice válasza fogtunder (#17487) üzenetére


Klemice
senior tag

Ha kiadják az egész naxx-ot, szerintem loathebre jön egy 6 manás nerf

(#17489) DaveNo1 válasza Klemice (#17488) üzenetére


DaveNo1
veterán

Remélem nem, én már pár meccset nyertem Loathebnek köszönhetően ;]

You are not prepared.

(#17490) F-ECT$ válasza Klemice (#17488) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem is, pedig jó lenne, ha végre maradna egy általánosan használható 5 manás legend.

Dive ever, work never.

(#17491) whitezo88 válasza DaveNo1 (#17489) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem több pakliba befér, warriorba, druidába, magebe, akár zoo-ba is... nem rossz lap.

(#17492) Wolverine válasza Redcaster (#17482) üzenetére


Wolverine
félisten

A ticketekre a válasz határideje 48-72 óra szokott normális esetben lenni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17493) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17491) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én valami Rogue decket akarok majd építeni rá, amiben shadowsteppel vissza tudom kézbe venni (mondjuk ha eltűnnek a spelles deckek, és inkább sok minionos agro + midrange deckek lesznek, akkor ez nem annyira jó.)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17494) Redcaster válasza Wolverine (#17492) üzenetére


Redcaster
őstag

1,5 óra múlva jött a válasz

(#17495) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Loathebre érdekes pap deck, a poster 2.-ra megölte vele őt. [link]

Amúgy ha Cho-val adunk a bossnak Shadowformot, kijátsza így dobja a kukába az OP hero powert :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#17496) Wolverine válasza Redcaster (#17494) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a normális üzletmenet :)

Amúgy itt van a helyzet friss állása blue postban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17497) NyalokAA válasza whitezo88 (#17495) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Igazából loatheb heroic pofon egyszerű , kell hozzá egy hard removal ( sap \ hex \ pain \ poly bármi a fen creeper ellen ) csomó 1/2 es minion ami túléli a spórafelhőt és kész .

[ Szerkesztve ]

(#17498) DaveNo1


DaveNo1
veterán

LoL év meccse nálam:

Utolsó 4-5 körben már senkinek nem volt semmije csak neki a totemjei, végül nyertem az armor up-nak köszönhetően :C

You are not prepared.

(#17499) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ki van benne most az új metában? Mennyire megy Loatheb, milyen deckek vannak most? Zoo még mindig felülreprezentált? (Jó holnaptól a zavarosban halászva előretörni valami újfajta deckkel.)

Dive ever, work never.

(#17500) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17499) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem egyelőre marad a Zoo, mert abba Loatheb eléggé OP

You are not prepared.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.