Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) DaveNo1 válasza fogtunder (#17900) üzenetére


DaveNo1
veterán

Yetit most se nagyon látok, mert token druidba Teacher van helyette. Többi deckbe meg amúgy se nagyon fért bele, maximum a tempó rogue-ba, de azok most teljesen eltűntek (+ akkor inkább a Sludge Belcher most, ami igen erős kontroll lap)

You are not prepared.

(#17902) for3l válasza fogtunder (#17900) üzenetére


for3l
senior tag

Egy 5 manás minion nem tud leváltani egy 4 manás miniot szerintem (legalábbis az esetek többségében nem). Meg ugye constructed-ben olyan sok helyen nincs bent a yeti: trump-féle value mage, esetleg druid vagy tempo rogue. A druid-ban nem igen váltja le (ha bent is van), van ott elég 5 manás lény (druid of the claw, azure drake), a tempo rogue-ban meg már leváltotta az 5/5-ös új minion (ami tényleg 4 mana).

Biztosan be fogják sok deck-be tenni, ahogyan loatheb is bent van kb minden deck-ben, de hogy bent is marad-e, majd kiderül. Szerintem arénában lesz iszonyat OP lap.

[ Szerkesztve ]

(#17903) fogtunder válasza DaveNo1 (#17901) üzenetére


fogtunder
nagyúr

és tényleg, a ramp druid kihalásával a yeti is eltűnt. egyébként meglepő, mennyire jót tett pl. a haunted creeper a token druidnak, tegnap két sámánt is elvertem vele, ami régen nagy mumus volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17904) Redcaster


Redcaster
őstag

"The issues below are still under investigation at this time, we continue to look into and work on possible solutions for players affected by the below purchasing issues, and we will update further as soon as we have more news on this.

Again, we apologise for the disruption this has caused, and we thank you for your patience during this trying time."

Ez hihetetlen... Mire kijön az 5. szárny, talán elkezdhetem a 2.-at :U

(#17906) Ereshkigal válasza Redcaster (#17904) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Szerintem akkor kezdhetsz majd az 5-kel is. Tudom, ez nem vigasztal. :U

[ Szerkesztve ]

(#17907) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hihetetlen pár streamer játszik pappal, erre minden második játékos pap lesz...iszonyat idegesítőek :U

You are not prepared.

(#17908) whitezo88 válasza DaveNo1 (#17907) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hunterbol meg tobb van. Erdekes most lett megint slager pedig az elso szarny a pokkal meg webspinnerrel mar ket hete nyitva.

(#17909) for3l válasza DaveNo1 (#17907) üzenetére


for3l
senior tag

Akkor menj csak 4 attack-os druid deck-kel. :)

(#17910) Redcaster


Redcaster
őstag

Egy ticketre ilyen válasz:

"Firstly I can confirm that those who have purchased the wing for gold and never received the wing, will get their gold returned. You can then use that to rebuy the wing as it will no longer show as being completed/purchased for you."

Ezek szerint az elveszett gold csak vissza fog kerülni...

(#17911) DaveNo1 válasza for3l (#17909) üzenetére


DaveNo1
veterán

Holy Fire, Shadowpriest AOE, ezerféleképpen le lehet szedni a 4 attackos lényeket pappal...ez csak egy sírás a papok részéről, hogy a pain és a death azokra pont nem hat. Druidnak ilyen removeja sincs, még sincs sírás a druidok részéről.

You are not prepared.

(#17912) for3l válasza DaveNo1 (#17911) üzenetére


for3l
senior tag

Ez ha jól számolom nem ezer féleség: 2db holy fire, 2db circle (amihez ugye kell az auchenai soulpriest, vagyis 2 lapot igényel a removal és aligha nyomják el 1-2 lényre).
Mondjuk a druid of the claw-ot pl egyik sem öli meg, de a yetihez is holy fire kell, ami coin-nal is T5, ellenben egy T4 yeti tud kellemetlenséget okozni priest-nek.

Én nem azt mondtam, hogy nem tudja leölni a 4 attack-os lényeket, viszont meggyűlik a baja velük. Legyünk már kicsit általánosabbak... Ha egy paklinak 30% az esélye egy másik ellen (mert az éppen a legjobb counter ellene), az a 30% akkor is ott van, ami durván 3 meccsből 1.

Apropó sírás... ;)

(#17913) ígyvanferi válasza Redcaster (#17910) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na, ez jó hír.
Már csak azt lenne jó tudni, mi a bűbánatos jancsiszögért tart ez nekik egy hétig? Vagy ki tudja, még meddig.

(#17914) tomazin válasza Redcaster (#17910) üzenetére


tomazin
veterán

én értelmezem rosszul, hogy ez csak a 700g-re vonatkozik akinek azon felül nyelt be arra nem? :U

ígyvanferi
félreértés ne essék, de a legfontosabb az volt,h jól működjön. ezután meg 200féleképpen le kell riportolni hogy kiknek lett benyelve bármije. először a $ fogják vizsgálni. ha az megvan utána esnek neki a goldosoknak.

[ Szerkesztve ]

(#17915) Ereshkigal válasza tomazin (#17914) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy nincs egy log fájl userenként, amibe ne írná bele a rendszer, hogy mikor, mire, mennyi pénzből, mennyit költöttél. Ez alapján simán vissza lehet állítani.

(#17916) ígyvanferi válasza tomazin (#17914) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Értem én, hogy gőzgép. Nem is az volt a kérdés, hogy mit és milyen sorrendben kell megoldaniuk, hanem, hogy miért tart ilyen sokáig.

Nem egészen egyértelmű, de szerintem nem csak a 700-ra vonatkozik. De lehet, hogy csak szeretném így érteni.

(#17917) tomazin válasza tomazin (#17914) üzenetére


tomazin
veterán

közben jött kollága és a gondolat lényege meg lemaradt
szóval a sorrend ilyen. lehetne tűzoltásra átcsoportosítani embert, de nekem van egy olyan tapasztalatom , hogyha odaraknak elég egy vad idegen kódot, logot, bármit azért kell hozzá idő amíg felfogod mi is az, mit is kéne vele csinálni stb.
én mindig is csodálkoztam amikor valamit 1nap alatt javítanak, mert az jól mutatja azt,h a hibát lokalizálják, javítják, majd releaselik és tadááá 3másik dolog a kód másik részén meg megnyekken.
természetesen jogos a felháborodás (hiszen nem volt volna nagy wasistdas egy blizzardon belüli releaset nyomni, hogy na kicsit teszteljetek), de szerintem az a legfontosabb, hogy ma már ne forduljon elő ez. (rosszmájúság: lesz helyette más)

Ereshkigal
Az hogy wownál van ilyen (kollégám mesélte,h 1hónap farm után megvette a fegyót, ami ugyanolyan volt, mint ami nála volt és a rosszat adta el vendornak) és ott simán visszaállították. De hogy itt is ilyen szintű-e a logolás? (ugye pl. d3nál frankón lehetett tolni a dupe-ot egy jó darabig és nem lett ám bannolva érte elég sok ember, ergo nem volt log)

[ Szerkesztve ]

(#17918) F-ECT$ válasza tomazin (#17917) üzenetére


F-ECT$
titán

hiszen nem volt volna nagy wasistdas egy blizzardon belüli releaset nyomni, hogy na kicsit teszteljetek
Volt róla post, hogy tesztelték, de ezen hibák egyike sem jött ott elő. (A tesztelés sosem tud 100%-os lenni.)

De hogy itt is ilyen szintű-e a logolás?
Szerintem nem. Ott (a wow-ban) egy teljesen más üzleti modell van, amiből sokkal komolyabb vasra / infrastruktúrára telik.

Dive ever, work never.

(#17919) F-ECT$


F-ECT$
titán

3-ik szárny nyitása, kikerülve a dugót.

Persze mindenkinek csak a saját felelősségére.

Dive ever, work never.

(#17920) DaveNo1


DaveNo1
veterán

3 kör miracle rogue-val, 0 goblin, volt, hogy már csak 9 lap maradt a deckben és goblin sehol. Nem kell ide Loatheb, elég a Blizzard hackelt lapjáratása. Előtte token druiddal utolsó 2 lap a deckben a 2 roar. Mondanom sem kell, hogy ellenfeleknél mindig tökéletes lapjárás és kombók vannak.

You are not prepared.

(#17921) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#17919) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na, ennek a segítségével kiderült, hogy nem lehet unlockolni a következő szárnyat, amíg az előző nincs megnyitva (kijátszva). Átváltott ugyanis az Opens Week 3 felirat Requires Plague Quarterre.

(#17922) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#17920) üzenetére


F-ECT$
titán

Ismerős :D

Dive ever, work never.

(#17923) NyalokAA válasza F-ECT$ (#17919) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

sokra nem megyünk vele

(#17924) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#17922) üzenetére


DaveNo1
veterán

Előző kör: eldobok két lapot, erre kapok a kézbe két shadowstepet. Value kezdő kéz...elegem is lett, majd éjfélkor Naxx...

You are not prepared.

(#17925) F-ECT$ válasza NyalokAA (#17923) üzenetére


F-ECT$
titán

Játszani csak akkor lehet, ha szerver oldalon is aktiválják, viszont így nem fog behalni vásárlás közben.

Dive ever, work never.

(#17926) NyalokAA válasza F-ECT$ (#17925) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Wow-os pályafutásom után számítottam valami hasonlóra :/ Inkább megvettem az egészet egyben 1. szárny nyitása előtt 1 nappal :D

(#17927) tomazin válasza F-ECT$ (#17919) üzenetére


tomazin
veterán

én nem szivatnám meg magam, mert ez simán a nem elvárt működés (ergo ha eltűnik a kis pézed, vagy úgymarad (bossok nélkül), akkor még reklamálni sem tudsz, mert te voltál a broki)

(#17928) pethYeti


pethYeti
addikt

Megint csak éjfélkor lesz nyitás?

(#17929) DaveNo1 válasza pethYeti (#17928) üzenetére


DaveNo1
veterán

Aha, hearthpwn-n van visszaszámláló.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17930) Joci93 válasza F-ECT$ (#17919) üzenetére


Joci93
senior tag

Az komoly, hogy a játék nem a szerver időt nézi, hanem az adott gépét..... :(((

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17931) F-ECT$ válasza Joci93 (#17930) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt eljátszották D3-ban is :)

Egyébként mint ahogy írtam is, a szárny a szerver oldalon fog nyílni, így csak annyi változik, hogy nem csak valós pénzért tudod a nyitás előtt megvenni a szárnyakat, hanem goldért is.

Dive ever, work never.

(#17932) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Amaz jelenleg Ferivel arénázik :D

(#17933) pethYeti


pethYeti
addikt

Még 1 óra az ázsiai nyitásig:

Athene's World First Naxx 3rd Wing Heroic EAZY

:D

(#17934) whitezo88 válasza Sturdiridge (#17932) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Milyen Feri? Aki a...? ;]

(#17935) ígyvanferi válasza Sturdiridge (#17932) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pedig úgy emlékszem, ma csak rankedeztem. ;]

(#17936) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Inspector ellen lehet izzítani Harrison Jones-t :C

You are not prepared.

(#17937) P00By válasza DaveNo1 (#17936) üzenetére


P00By
nagyúr

Nincs meg :O

(#17938) DaveNo1 válasza P00By (#17937) üzenetére


DaveNo1
veterán

Swamp Ooze is elég :K Amaz-t nézem, vicces ez a Heroic Gothik :C

You are not prepared.

(#17939) Jammalan


Jammalan
tag

Egyre jobban a begyemben van ez a retard zoo deck és hihetetlen, hogy a foggyos blizzard képtelen kijavítani azt a hibáját, hogy kártya eldobás nélkül vágja az arcomba a soulfiret meg az 5/7 charge demont ez hulladék.

(#17940) whitezo88 válasza Jammalan (#17939) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ugyan, a hunter bowt sokkal fontosabb nerfelni. Vagy loathebet.

(#17941) Phobion válasza Jammalan (#17939) üzenetére


Phobion
őstag

én egy pár hónapra jegeltem a játékot :C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#17942) zws


zws
senior tag

Hát ez a 4 lovas nagyon vicces HC-n, remélem más is nézte Amaz-t :D

(#17943) DaveNo1 válasza zws (#17942) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja, elég gyenge lett, pedig old naxx-ban legerősebb és legcoolabb boss volt :U

You are not prepared.

(#17944) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

melyik lapokat kapjuk meg ebben a szárnyban? nem láttam Amaznál az elejét csak a hc- t.

(#17945) F-ECT$ válasza Sturdiridge (#17944) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezeket.

Dive ever, work never.

(#17946) ígyvanferi válasza Sturdiridge (#17944) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Google biztos megmondja anélkül is, hogy láttad volna.

(#17947) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hehe Amaz megidézte Thadiust Shaman kihívásban, nagyon cool :C

You are not prepared.

(#17948) P00By válasza ígyvanferi (#17946) üzenetére


P00By
nagyúr

Játékon belül is látszik, h ha a ládára böksz :K

(#17949) Sturdiridge válasza F-ECT$ (#17945) üzenetére


Sturdiridge
tag

köszönöm

(#17950) F-ECT$ válasza Phobion (#17941) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát pedig pont most van nagy kavar a metában. Szerintem a Zoo is sokkal kevesebb lett, és az új lapokkal foghatóbb is.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.