Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Phobion válasza whitezo88 (#17047) üzenetére


Phobion
őstag

én se értem mire jó ez, de az biztos, hogy abnormális profitot termel ez a játék a blizzardnak :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#17052) Sirandrish válasza Phobion (#17045) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez egy idióta.
Mondhat akárki akármit..ez már túlzás..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17053) emperorka válasza SLYM (#17050) üzenetére


emperorka
tag

Igen,csak ennyi?Többre gondoltam.Akkor ez nem volt pénz érte :D

(#17054) Sirandrish válasza emperorka (#17053) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szinte ingyen volt...világ legjobb biznisze :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17055) whitezo88 válasza xavix13 (#17049) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak sokan azt hiszik nincs se boost se exploit semmi emögött, igen, trollkodik, de sokan komolyan veszik. WoW-ban is már kapott legalább 1x bant, mert exploitolt a world firstökkel kapcsolatban.

most azt mondja, closed betában #1 world volt (vagy grandmaster vagy mi). max akkor mikor egyedüliként játszott :D

itt uccsó kommentben is írnak róla mást [link] eszembe is jutott, hogy D3-ban ezernyi dollárral fizetett gearre, hogy pár showoff achit elérjen. De Kripp ezek nélkül érte el pl a w 1st hc diablo killt, meg még egyebeket.

[ Szerkesztve ]

(#17056) ollie válasza Phobion (#17051) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez még nem jelent semmit. Valszeg még messze nem hozta be a fejlesztési költségeket, a többség nem költ semmit a játékban. Persze tévedhetek is.

***

(#17057) 0Li válasza ollie (#17056) üzenetére


0Li
aktív tag

Szerintem már erősen pluszban vannak költség téren.

(#17058) Sirandrish válasza 0Li (#17057) üzenetére


Sirandrish
legenda

+1.
Tuti megtérült már a ráfordított zsöci :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17059) whitezo88


whitezo88
nagyúr

közben casualon 5ből 4 rush deck, ebből 3 midrange warrior. nem tudok poén deckkekkel menni mert a sok nobrain rushdown jön csak :( amikor Nox játszik Randuint, szinte nem is jön ilyen, úgy látszik csak EU-n menő ez.

[ Szerkesztve ]

(#17060) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17059) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tempó Rugó most egész jó a rush deckek ellen. Mondjuk ha feljön az Arcanite Reaper és fel tudja upgradelni akkor mind1.

You are not prepared.

(#17061) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Más nem tapasztalt ilyet, hogy disenchant közben összeomlik a játék? PC-n és iPaden is előfordult nálam ami több mint gyanús.

You are not prepared.

(#17062) föccer válasza DaveNo1 (#17061) üzenetére


föccer
nagyúr

Még egyszer sem volt rá nálam példa.

üdv föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17063) SLYM válasza föccer (#17062) üzenetére


SLYM
veterán

nekem se

(#17064) F-ECT$ válasza SLYM (#17050) üzenetére


F-ECT$
titán

Svájban ennek a másfélszerese a minimálbér :)

Dive ever, work never.

(#17065) whitezo88


whitezo88
nagyúr

megy egy verseny döntője, bo7, darkwonyx vs rdu, 0-3 eddig. [link] közröhej ami megy, 2 win is a topdeckeken múlt illetve ennek hiányában. 2. meccsnél azért nyert rdu, mert wonyxnak a frostbolt nem 29, hanem utolsó, 30. lapja volt. ráadásul rdu sorban azokat húzta amik pont kellettek, a kombót pl eddig mindig nagyon hamar behúzta. 3. meccsen meg még misseli is a lethalt elég dennis módon (kint van egy violet, és a FoN csak 2 tokent csinált, mert előbb procolt a teacher egy helyet elvéve), de wonyx ismét 2-3 kör alatt nem tudta behúzni a kb féltucat lapból egyet, amivel nyer. ráadásul RDU arrogáns módon BM-ezik is... nem csoda hogy nem bírják a gyereket sokan, én sem. ilyen nyilvános versenyen főleg döntőn rendkívül sportszerűtlen és undorító dolog spammelni a well playedet meg threatent nyerés előtt/közben.

[ Szerkesztve ]

(#17066) Ereshkigal válasza whitezo88 (#17065) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Versenyen azzal kezdeném, hogy némítom a másikat.

(#17067) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17065) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nézem én is, RDU eléggé irritáló számomra, és akkora máker, hogy hihetetlen: topdeckelt egy shield blockot, és persze Alex is a kézben megint ezért nyert... :U

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17068) P00By válasza whitezo88 (#17065) üzenetére


P00By
nagyúr

És hasonló módon is ért véget :D

(#17069) Sirandrish válasza DaveNo1 (#17067) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja én is azt néztem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17070) F-ECT$ válasza Sirandrish (#17069) üzenetére


F-ECT$
titán

Én meg az EB-t. De csak ezüst lesz :(

Dive ever, work never.

(#17071) whitezo88 válasza DaveNo1 (#17067) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja, röhej volt.

pure skill game... :U persze lehet azt mondani, hogy a dupla kombó behúzásához is kell szerencse, de más tészta sokból pár lapot valamely sorrendben behúzni, mint pont topdeckelni azt amivel túléled és nyersz.

[ Szerkesztve ]

(#17072) föccer válasza F-ECT$ (#17070) üzenetére


föccer
nagyúr

:(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17073) Cathfaern válasza ollie (#17056) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem már jelenleg is jól keres vele, de ha eddig nem tette volna, akkor Naxxal tuti hülyére fogják keresni magukat.

(#17074) whitezo88 válasza Cathfaern (#17073) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem véletlenül jobban "megéri" IRL moneyből venni a szárnyakat, mint goldból.

(#17075) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17071) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elejét nem láttam, most visszanézem, jó ahogy a kommentátorok alázzák RDU-t (17 és még alkoholt sem ihat :C )

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17076) emperorka


emperorka
tag

Egyébként jól látom hogy mindenki otthonról nyomja a selejtezőket?Ennyi erővel mindenki nézheti a twitchen a másikat.Vagy van valami korlátozás?

(#17077) whitezo88 válasza emperorka (#17076) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mivel nem streamelnek twitchen vagy ha igen azt is kesleltetve, nem lehet csalni. A kozvetites sem elo pont ezert.

[ Szerkesztve ]

(#17078) thesound


thesound
őstag

Mit csinálhatok rosszul? Casualban 90%-ban nyerek, de rankedben (20-as vagyok) egyszerűen egyet sem nyerek. Hunterrel próbálkozom, de így arénázni sem merek a 300 goldból.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17079) emperorka válasza whitezo88 (#17077) üzenetére


emperorka
tag

Köszi,nem tudtam hogy nem élőbe megy,bár így logikus.Amúgy mi a menete a selejtezőnek?Most Rdu nyert,a többiek akkor már végleg kiestek?

(#17080) DaveNo1 válasza thesound (#17078) üzenetére


DaveNo1
veterán

A lapok fele nem jó ebbe a deckbe

Itt az én hunter deckem, próbáld ki ezt, csak pár raret kell craftolnod ha nincs meg, Leeroy helyett mehet bele arcane golem például (Maexxna sem kell feltétlenül, én most csak teszt jellegből raktam bele)

You are not prepared.

(#17081) thesound válasza DaveNo1 (#17080) üzenetére


thesound
őstag

Köszi, mindkettőtöknek holnap este megnézem

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17082) F-ECT$ válasza thesound (#17078) üzenetére


F-ECT$
titán

A legnagyobb baj, hogy van benne egy csomó önmagában is értéktelen lap, amik nem is szinergizálnak egymással:
-Grunt
-Silverback (bár ez legalább beast)
-Booty Bay
-Lord
Talán multi shot se kell kettő. Ezeket kellene cserélni, akkor (talán) nagyobb lenne a siker. Mivel a hunterhez nem értek, ezért azt nem mondom meg, hogy mire :D

Dive ever, work never.

(#17083) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na ezért kezdem megutálni ezt a játékot: Napi top deck király: 0 lap a kezében húz + tap persze hogy leeroy és abusant...nevetséges. (Ráadásként még a sorry emotot is tolta megállás nélkül.)

Amúgy a meccsen 6. körben olyan is volt, hogy nálam a board kontrol (az már elég jó egy agro lock ellen), erre power overwhelming tojásra, trade, majd van egy 4/4-es nerubianja, és persze 1 lap a kézben maradt 5 mana, hát mi más lenne ha nem doomguard.

Átnevezhetnék már a játékot igazán HearthLockra.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17084) F-ECT$ válasza xavix13 (#17044) üzenetére


F-ECT$
titán

Engem is érdekelne, hogy streamelte-e, mert amikor láttam játszani (2x10 perc), akkor eléggé reménytelennek tűnt. Az tuti, hogy rank 2-3 körül ment a stream.

Dive ever, work never.

(#17085) xavix13 válasza F-ECT$ (#17084) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát így ennyi van róla: [link], [link], [link]
Szal így más nincs arról hogy tényleg ő lett legend. Nem tudom de amit a youtubeos videóban is előad, szerintem baromi irritáló, hogy tudják ezt az emberek nézni, rejtély. (Bár győzikét is sokan nézték stb.)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17086) SLYM válasza F-ECT$ (#17064) üzenetére


SLYM
veterán

ezt végül nem szavazták meg, asszem olyan 600k körül van a minimum bár itt beszélnek ennél kisebbről is a fúrumon [link]. egyébként meg nekem svájcról a tehénszar szag, meg a sok ortodox zsidó jut eszembe. annyira azért nem irigylem őket :)

[ Szerkesztve ]

(#17087) ollie válasza SLYM (#17086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs egységes minimálbér, ágazattól függ.

***

(#17088) norbi0604


norbi0604
aktív tag

Hali!

A week2 mikor lesz feloldva? :D

(#17089) whitezo88 válasza norbi0604 (#17088) üzenetére


whitezo88
nagyúr

holnap elvileg.

(#17090) whitezo88


whitezo88
nagyúr

közben 9:2 a pala aréna, de úgy, hogy most a rugó kihagyta a lethalt... 30-10ről fordított 8-10 re, kiraktam a Tiriont amit sapolt, majd megint kiraktam. volt kint neki egy 9/4 auctioneer, egy kutya, egy si7, kezébe tőr. és inkább letradelte a tiriont mindennel, közben csak pingelte volna tőrrel, 4+2 lecsapja tiriont és bevág -1 re... én meg bemákoltam egy ötöst a holy wrathal aztán becsaptam Ashbringerrel.

(#17091) ollie válasza whitezo88 (#17090) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jézus, 9:2-nél vannak ilyenek?

***

(#17092) Sirandrish válasza whitezo88 (#17090) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ilyenkor emlékezz azokra a pillanatokra amikor kiakadsz hogy ilyen meg olyan constructed pakli...
Most a tied is olyan..és még mákod is van mellé..az ilyeneket szoktad elátkozni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17093) whitezo88 válasza Sirandrish (#17092) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kb 20-25 aréna óta nem értem el a 8at sem szóval pont ideje ;]
a kettő vesztés az facerush deckektől volt.

amúgy uccsó meccsnél majdnem nyomtam a concedet, mert csak nem ilyen vak... aztán meggondoltam magam és tényleg.

ollie: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17094) ollie válasza whitezo88 (#17093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon szoktam vigyorogni, amikor az ellenfél 2 Wisppel kezd arénában. Olyankor tudom, hogy nyerni fogok. ;]

***

(#17095) for3l válasza whitezo88 (#17093) üzenetére


for3l
senior tag

wow! ez 9 win után volt még? :D

(#17096) whitezo88


whitezo88
nagyúr

10:3 lett a vége. legend backes rugó ölt meg. 4 hpja maradt... ha az anubar a molten giantot veszi vissza, még lett volna egy topdeck esélyem legalább.
260 gold, golden mana tide totem. Packban Illidan, ami már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#17097) Sirandrish válasza whitezo88 (#17093) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akiket elátkozol azok meg lehet 80 aréna óta nem jártam 6nál :D
Érteeeed :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17098) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17096) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én napi q-t akarom megcsinálni (5 win), eddig 7 meccs 7 zoo lock jött szembe. Annyira változatos ez a játék :C

Azt hiszem visszatérek Arénázni, sokkal nagyobb felüdülés az ottani randomitás, mint ez a "hatalmas" változatosság casual/rankeden :K

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17099) whitezo88 válasza Sirandrish (#17097) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de azért ez már tényleg érett :)

körben hunter ellen új aréna, 2. meccs, 3 buzzard, 3 uth, 2 deadly eddig...

és Deathwinggel fejezi, be, ami a 2. legend a Rag után :U feltauntolok, erre Bowt topdeckel, én meg sima lényt. na ez kicsit durvább deck volt mint az enyém...

[ Szerkesztve ]

(#17100) Sirandrish válasza whitezo88 (#17099) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Buzzard önmagában semmit sem ér...mondjuk a 3 UHT fincsi tud lenni, főleg ha van mivel megkombózni :D
Egyébként mit draftoltál most?

DaveNo1 Én tudod mit tolok? A class challengeket..igaz még csak 2 van de embertelen nagy poén.
Tök fos paklival nyomatod aztán lehet figurázni balra jobbra. Már mindkettőt megcsináltam vagy 20-20 alkalommal...és már nem emlékszem hogy melyiknél de az egyiknél T-Rex is van...egyszer azzal törte be az arcom :DDD
Esküszöm ezeket várom a legjobban..amikor már mind meglesz..hjaaaaj de fincsiii :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.