Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) P00By válasza dilipok (#17550) üzenetére


P00By
nagyúr

Azóta a kliens sem tud csatlakozni....

(#17552) dilipok válasza P00By (#17551) üzenetére


dilipok
veterán

jaja... a 3. ember meg mindig jatszik tolunk :DDD

DjDanee87: nekem pont ellenkezo a velemenyem. A napi szinten hasznalt priest es mage pakliammal siman megcsinaltam, csak loathebet kellet 2x probalnom. A hunter meg tenyleg fun :K

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17553) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Na visszatértem. Vagyis mikor megjelent Ázsiában Naxx teljesen leálltam minden HS oldal nézésével (PH fórumban van most 270 új HSZ, majd visszaolvasok), mert magamtól akartam legyőzni, bármilyen külső segítség nélkül a HC bossokat is.

Leírnám hogyan is alakultak a dolgok:

Noth HCt első deck, első tryra sikerült. Alap miracle rogue deckkel mentem, összejött egy visznylag nagy VanCleef hamar, ami ellen nem tudott mit kezdeni. + nem volt minionom az elején kint, amit megölhetett volna így a hero powere hatástalan volt gyakorlatilag. Screen, hogyan nézett ki a végén

Heigan HC ellen a saját gyártmányú control/midrange pap deckkem próbáltam. 2 try után beláttam, nem lesz jó oda. Gyakorlatilag a hero powere miatt nem volt azzal a deckkel semmi jó kezdésem. Maradtam a papnál, de összeraktam egy teljesen más deckket, próbáltam direkt erre a fightra koncentrálva. Így nézett ki, de ez sem vált be. Lehet hogy tökéletes lapjárás mellett sikerülhetett volna, de túl sokat nem próbálkoztam vele. Aztán összeraktam egy freeze mage deckket 2 molten gianttel, de úgy hogy csak 1 doomsayerem és 1 ice block lapom van + sosem volt még ilyen deckkem
= sosem játszottam vele, igazán azt sem tudom mik illenek bele. Ezzel már összejött HC Heigan: Alexstrasza kill lett végül.

Loatheb HC viszont az a boss, ami kifogott rajtam és jópár próba után most úgy döntöttem hogy utánaolvasok, mert sajnos saját kútfőből ez már nem megy. Apróbb változtatásokkal próbáltam az előző Moltenes freeze mage deckket, de mikor tökéletesen kijött az eleje (vagy legalábbis elég jól), és így álltam ellene, akkor jött 1 poison seeds. Aztán még alakítgattam 1-2 dolgot, nekimentem párszor, de nem jövök rá hogyan is kéne túlélnem. Ha fagyasztásokat kapok kézbe akkor megöl hero powerrel, ha leszedem a lényeit szintén megöl hero powerrel.

Tehát véleményem szerint ez a wing nehezebbre sikerült mint az első. Igaz ott olvastam 1-2 commentet a harcokról fórumon mielőtt mentem volna, ami lehet segített. Deckket ott sem másoltam mondjuk. A hunter class challenget meg imádom!

(#17554) xavix13


xavix13
senior tag

Mióta nem megy a játék? Vagy csak én nem bírom elindítani?

Szerk.: Elindult. :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17555) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#17553) üzenetére


F-ECT$
titán

Heal kell oda, különben gyorsan meghalsz. Lehet menne a mage deckkel is, de ahhoz kell az is, hogy a boss csináljon hülyeségeket - amire azért van esély.

Dive ever, work never.

(#17556) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Örömmel látom, hogy az ég egy adta világon semmi sem történt az elmúlt 47 órában. Még jó, hogy egyébként sem tudtam volna játszani. Letoltam a napi q-t. Mire jön a 3. szárny, majdnem meg is lesz a gold a 2.-ra. Bár ha úgysem lehet kinyitni, akkor jobban járok, ha elarénázom.

(#17557) Redcaster válasza ígyvanferi (#17556) üzenetére


Redcaster
őstag

Most töltöttem le egy közel 200 megás patchet, de semmin nem segített :(

(#17558) xavix13


xavix13
senior tag

Hát az agyam eldobom komolyan. 37 perces Warrior vs Priest meccs, 52 hpról kikapok úgy, hogy volt olyan hogy 1hp-n volt az utolsó előtti körben.
De így nyilván velennel játszik, meg 2 facelessel, meg az a fos brawl is ragnát ölte meg velen helyett + ragnát és 3 executeot thougstealelt.
Meg így az összes lategame lapját betartotta a végéig, az össze körét végig várja, meg még mákja is van. Rohadjon meg az ilyen... :W

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17559) F-ECT$ válasza xavix13 (#17558) üzenetére


F-ECT$
titán

A pap elég jól tudja fogni a control warriort. De a 37 perc az durva, nekem huszonx volt a max.

Dive ever, work never.

(#17560) Joci93 válasza Redcaster (#17557) üzenetére


Joci93
senior tag

Nekem sem... :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17561) xavix13 válasza F-ECT$ (#17559) üzenetére


xavix13
senior tag

A végére már agyrákot kaptam, alig vártam hogy vége legyen.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#17562) Redcaster válasza Joci93 (#17560) üzenetére


Redcaster
őstag

Tehetetlenségemben írtam egy 2. kevésbé kedves hangvételű ticketet... :(((

(#17563) Joci93


Joci93
senior tag

Íjjjaj...megkaptuk a hátlapokat... :C

Redcaster: Szerintem csak elolvassák és annyi :(

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17564) Joci93


Joci93
senior tag

Egész Európában meghalt a játék.....megérte kiadni a kiegészítőt... :(((

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17565) F-ECT$


F-ECT$
titán

Meg is van az új hátlap. Szódával elmegy végül is.

Dive ever, work never.

(#17566) kervantas válasza F-ECT$ (#17565) üzenetére


kervantas
aktív tag

Szerintem a Black Temple hátlap a legjobb, esetleg egy legend hátlapra cserélném le :)

(#17567) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Muhahahahaha...nem is tudtam hogy a HS-t egy garázsvarázs cég csinálja...habár nem..azok már megoldották volna a wing problémát ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17568) Gyuri27 válasza DjDanee87 (#17553) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lothebet alap rugóval (tauntokkal 1-2 manás minionokkal csináltam). Nem nem volt nehéz, mondjuk könnyű sem. Én a második bossal szoptam. Az viszont biztos, hogy erősen lapjárás függő a dolog.
Youn láttam 3-4 perces boss fightokat. Ott viszont végig topdeckelt a lidérc.

Sirandrish: nem érnek rá, mert a diót faragják. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17569) Cathfaern válasza Sirandrish (#17567) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egyébként tulajdonképpen tényleg garázscég csinálja :) A HS-t egy teljesen új, friss csapat fejlesztette, nem régi emberek lettek áttéve erre a játékra. Ez alól csak 1-2 vezető volt kivétel. Megjegyzem, én többek között ennek is tudom be, hogy annyira jó, ötletes és friss lett a játék amennyire.

(#17570) whitezo88


whitezo88
nagyúr

napi salt: [link]
volt még ogre, venture co, 2 flamestrike.
packban Ysera és Shield slam, (=500 por)

[ Szerkesztve ]

(#17571) for3l válasza whitezo88 (#17570) üzenetére


for3l
senior tag

pedig egész jó value lapok voltak ott.
de akkor ezentúl én is inkább ilyen eredményre hajtok, ha ilyen a nyeremény utána. :D

nálam a rugó draft 7 win-nel fejeződött be, kétszer ez az új duplicate secret szívatott be, mocsok egy dolog.

(#17572) whitezo88 válasza whitezo88 (#17570) üzenetére


whitezo88
nagyúr

aztán azonnal egy token druid mindennel: [link]
:F ezmi?

(#17573) fogtunder válasza whitezo88 (#17570) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem a múltkor posztolt druid draftom végül 5-3 lett, hiába volt benne komplett kombó, a 8 meccs alatt egyszer nem volt kézben mindkét lap. az utolsó meccsen konkértan kirakott az ellen egy Cairne-t, majd mire leszedtem, egy Gruult, ami két kör alatt ki is nyírt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17574) M3oH válasza whitezo88 (#17572) üzenetére


M3oH
addikt

Ez egy csúnya vereség, ahogy elnézem :)

(#17575) Phobion


Phobion
őstag

Csak nekem "lassúlt" be a játék? :F :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#17576) salaam


salaam
senior tag

Egész jó draft volt, lássuk mi lesz belőle! link

[ Szerkesztve ]

(#17577) F-ECT$ válasza whitezo88 (#17570) üzenetére


F-ECT$
titán

Min ment el?

Egyébként ha már Duplicate: mage ellen nyomtam rankeden, kitettem T7-ben egy Cairne-t, erről ő Faceless, Secret. Leszedtem a Cairne első felét, és persze Duplicate. Kicsit fájt, de azért levertem ;]

Dive ever, work never.

(#17578) F-ECT$ válasza Sirandrish (#17567) üzenetére


F-ECT$
titán

Még dolgoznak rajta.

Dive ever, work never.

(#17579) fogtunder válasza salaam (#17576) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez majdnem constructed :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17580) Redcaster válasza F-ECT$ (#17578) üzenetére


Redcaster
őstag

biztosan olyan megoldhatatlan a probléma... lassan 60 órája ülnek rajta, és ugyanazt hajtogatják :U

(#17581) Redcaster


Redcaster
őstag

SoJ + Noble Sacrifice combo :DDD

(#17582) Redeckt válasza Cathfaern (#17569) üzenetére


Redeckt
tag

A garázscég és a cégen belüli csapat fogalma nem ugyanaz. Ezen nem változtat a csapat esetleges szuperfrissessége sem. :D

(#17580) Redcaster: Nagyon úgy tűnik.. Most már az lepne meg, ha a 3. szárny nyitásakor elkezdhetném a 2.-at. :)

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#17583) Redcaster válasza Redeckt (#17582) üzenetére


Redcaster
őstag

(#17584) Joci93 válasza Redcaster (#17580) üzenetére


Joci93
senior tag

+1...3 update nem oldotta meg a dolgot....

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17585) Devas


Devas
őstag

Hát én Naxx nyitása óta elő se vettem a HS-t. Inkább megvárom míg ez szokásos bug mizéria lecseng.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#17586) tomazin válasza Devas (#17585) üzenetére


tomazin
veterán

azért szerintem az első szárnyat unlockold ingyé :U

(#17587) salaam válasza salaam (#17576) üzenetére


salaam
senior tag

7:3 lett. Mindhárom vereség magektől, akik agyonvertek a secretekkel/secretkeeperekkel :N

De legalább volt a pakliban egy alex :)

[ Szerkesztve ]

(#17588) Redcaster válasza Joci93 (#17584) üzenetére


Redcaster
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy a Blizz megpróbálja-e kompenzálni ezt az egészet... Van egy olyan érzésem, hogy nem :U

(#17589) Joci93 válasza Redcaster (#17588) üzenetére


Joci93
senior tag

Szerintem sem....majd benyögnek annyit, hogy "Sorry...."

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#17590) Cathfaern válasza Redeckt (#17582) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Persze, nyilván nem ugyanaz, túloztam :) De ugyanígy hiba lenne azt mondani, hogy a Blizzard 10 éve MMO-t fejleszt, hogy ronthatta el itt. Félreértés ne essék, ez még nem mentség, mert elég amatőr hiba egy f2p játékban elrontani az iAP-ot.

[ Szerkesztve ]

(#17591) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Új Naxxos tauntos lapokkal megerősített control deckjeim egész jól állják a sarat az agro deckek ellen :K Most például control warriorral zsinorban úgy vertem háromszor is Zoo-t, hogy Fiery War Axe természetesen egyszer sem jött fel az elején. (És háromból kétszer a Brawl sem jött.)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17592) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

:D:D Hunter aréna első meccs Warlock ellen, buzzardra soulfire , cairne repül value . 2 körrel később másik buzzard egyből dobja rá a soulfiret bye bye lord jaraxxus :D köv körben rageleavelt 15 hp-val ( pedig csak egy savannah highmane meg egy webspinner volt a boardon )

[ Szerkesztve ]

(#17593) F-ECT$ válasza NyalokAA (#17592) üzenetére


F-ECT$
titán

köv körben rageleavelt 15 hp-val ( pedig csak egy savannah highmane meg egy webspinner volt a boardon )

9 dmg látszott, ergo már csak 6-tal számolhatott, ami egy hunternek nem megoldhatatlan 1 kör alatt, és gondolom a keze sem volt túl jó.

Dive ever, work never.

(#17594) oxox


oxox
addikt

tegnap vegre engedte megvenni a kiegeszitot.
elso HC masodjara lett meg, masodik elsore...(mindketto pap deck-emmel) harmadiknak nekifutottam, de eleg brutal volt elsore...azt hiszsem be kell tennem meg egy kutat mert hama leszed...

ki-mivel ette meg???

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#17595) F-ECT$ válasza oxox (#17594) üzenetére


F-ECT$
titán

1: miracle rogue, 2-3: pap.

Dive ever, work never.

(#17596) Redeckt válasza Redcaster (#17583) üzenetére


Redeckt
tag

Köszi!

(#17588): Ezzel kapcsolatban bivaly erősek az érzéseim. :D

(#17586) szalontai: De az meg lehet, hogy fertőző. :DDD

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#17597) Wolverine válasza Redcaster (#17588) üzenetére


Wolverine
félisten

A reputációjuk miatt ezt nem engedhetik meg maguknak. Egyszerűen csak olyan sok most a problémás eset, hogy lassan haladnak a feldolgozásával.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17598) whitezo88 válasza oxox (#17594) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Elso ketto freeze mage loatheb olcso pap lightwellel shieldbearerrel footmannel stb.

(#17599) Sirandrish válasza F-ECT$ (#17578) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerinted mennyire izzadnak közben? Nekem ne mondja senki hogy nem találkoztak még hasonló problémával és hetekig kell javítani. A D3ban majd minden komolyabb patchnél ez volt..nem esett még le nekik hogy valamit rosszul csinálnak? Bármilyen komolyabb megjelenésnél megdöglik/megbénul a cég napokra, és semmi megelőzés? Gratulálok! Pont ezt várja az ember a világ egyik legkomolyabb játékos cégétől...

Cathfaern De gondolom azért nem teljesen inkompetens embereket alkalmaznak, mert lassan nekem az jön le hogy senki sem dolgozik náluk, aztán mikor gond van akkor behívnak 3-4 hajléktalant akik eszeveszettül nyomkodják a gépeket össze vissza aztán egyszer csak pont megtalálják a megfelelő kombinációt..és erre kell egy hét ugyebár.

Redcaster :DDD Kompenzálni? A Blizzard??? Ezt te sem gondolod komolyan...már napokkal ezelőtt kitettek egy "sajnáljuk" táblát..kb ez a max amire számíthatsz...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17600) ígyvanferi válasza Sirandrish (#17599) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kompenzálni nyilván nem fognak, ez fel sem merült bennem. Visszakapjuk a dupla/tripla/sokszoros vásárlásért meg a csak úgy ezen felül passzióból levont goldot, és megnyitják a szárnyat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.