Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) BBéci válasza Zolom89 (#44100) üzenetére


BBéci
titán

Az egyik legvacakabb hangú szett, amit valaha gyártottak, de 50000 forintért jobbat nehezen tudnál venni.
"Mit számít pl az ha 6 vagy 8 ohmos?"
Erre a kérdésre az összefoglalóban megtalálod a választ.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44102) Zolom89 válasza BBéci (#44101) üzenetére


Zolom89
senior tag

:R
Harman Kardon 165 és egy 255 néztem hozzá erősítőt mind a kettő 50ezer alatt van, bár nem tudom melyik lenne jobb választás..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#44103) BBéci válasza Zolom89 (#44102) üzenetére


BBéci
titán

Inkább a 255.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44104) #09634560 válasza BBéci (#44103) üzenetére


#09634560
törölt tag

+1

(#44105) Calogero válasza junior19 (#44095) üzenetére


Calogero
addikt

Köszönöm junior19 és Sanci38

1 pár Jamo S 803 polcsugárzó (Jamo S 807 frontsugárzó helyett)
1 pár Jamo S 801 polcsugárzó
1 db Jamo S 83 CEN centersugárzó (Jamo S 81 CEN centersugárzó helyett)
1 pár S 8 ATM atmos sugárzó
1 db S 808 mélysugárzó
1 db Yamaha RX-V585 házimozi erősítő
2 db Triangle S02 hangfal állvány, fehér

Csak akkor még gyűjteni kell az állványra.....

[ Szerkesztve ]

(#44106) Rumcsaka


Rumcsaka
tag

Ha már Jamo akkor mozira ez a két széria nagyon jó...
(De sajnos nem belépő kategória)

(#44107) Formaster


Formaster
addikt

A következő helyzetben mit javasolnátok a surroundok elhelyesére? A bal oldal végig üveg, így falra nem tudom rakni. Állványokat pedig csak olyat találok, amik 50-60 centisek, a kanapé/fejmagasság pedig olyan 90 centi körül lesz, ami megegyezik nagyjából a frontok magasságával.

Szóval tudtok ajánlani olyan állványt, ami ilyesmi magasságban van? Vagy ki oldaná meg hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#44108) Quetz válasza Formaster (#44107) üzenetére


Quetz
őstag

Én elengedném a surround témát, inkább minőségi 2.1-t raknék össze.

(#44109) sixpak válasza Formaster (#44107) üzenetére


sixpak
nagyúr

80cm
96cm

Ezek jók lehetnek, van többfajta színben is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#44110) Formaster válasza sixpak (#44109) üzenetére


Formaster
addikt

Köszönöm :R Ezek tökéletesek, már csak azt nem tudom a nagyobbat vegyem-e vagy a szebbet :DDD

(#44108) Quetz Ez nem opció, az 5.1 szett megvan, nem cserélném le 2.1-re, de azért neked is köszi.

(#44111) Formaster válasza Formaster (#44110) üzenetére


Formaster
addikt

Esetleg még mennyezeti tartón gondolkoztam, de az úgy önmagában gondolom nem elég sorroundnak, vagy?

(#44112) junior19 válasza Formaster (#44111) üzenetére


junior19
senior tag

Elég lenne csak a háttérnek, de én a rajzot nézve inkább egy álmennyezet szigetben gondolkodnék.
Segítene az akusztikán is törésekkel, illetve megfelelő anyagok használatával csillapítana is. S esetleg a hangszórót is kevésbé láthatóvá lehetne tenni.

codec project

(#44113) arcitec válasza Formaster (#44111) üzenetére


arcitec
addikt

Ezeknek csak egy bajuk van, fix a magasságuk. Nekem ilyenek vannak, olcsóbb és "viszonylag" vállalhatóak(kinézetre) , stabilak, no és állítható a magasságuk stb ... :
[link] [link] [link]
Álmenyezet sziget - khümm - a surroundoknak ????? :U Max az Atmos hagszóróknak .. :D

[ Szerkesztve ]

(#44114) Formaster válasza arcitec (#44113) üzenetére


Formaster
addikt

Az állítható magasság valóban jó szempont, viszomt jobban tetszene kinézetre a fix. Kérdés mennyire lényeg szempont a magasság, hisz nagyjából hallgatói pozícióban kell legyen a surround. Ha a 80-as vagy 96-os kiadja, akkor lehet inkább azt választanám. Amennyiben a profiknak nincs ellen javallatuk.

(#44115) arcitec válasza Formaster (#44114) üzenetére


arcitec
addikt

Az attól függ mi a rendszer, 5.1/7.1 esetén magasabb a javallott úgy 90cm is(fül fölött). Ha Atmos a rendszer ott kell- elvileg - és nálam is úgy van a kb fülmagasság vagy kicsit fölötte. Élőben más ám az általam ajánlott állvány,nézz meg nagyított képeket róla. Nálunk nem rontotta le a nappali összképet. A frontok feketék a surround szintén a fekete állványon, ráadásul vékony ( a rúd okán) , ezért a térhatása sem nyomulós... ;) Stabil,esztétikus,állítható,nem terjedelmes... stb..De persze kinek mi ...Vedd azt amivel együtt tudsz élni ..
U.I:Ahogy nézem az TAGA is hasonló és magasabb is, lehet az kell neked...(akkor)

[ Szerkesztve ]

(#44116) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!
Mostanában fogjuk újítani a nappalit és felmerült a mennyezeti atmos hangszóró, viszont alig találok ilyet egy gyors keresés után. Valaki tudna segíteni, hogy mire keressek (esetleg merre)?

(#44117) arcitec válasza DEJVID (#44116) üzenetére


arcitec
addikt

úgy ilyeneket keress : [link] [link] [link]
Google: [link] A Dali-nak van beépítő kerete is : [link][link]

[ Szerkesztve ]

(#44118) Formaster válasza arcitec (#44115) üzenetére


Formaster
addikt

5.1 van, jól értem? Fül felett 90cm? Az azt jelenti, hogy akkor akár nézhetnék egy mennyezetről lelógó konzolt, ugyanis a belmagasság valahol 240 körül van, a fülmagasság olyan 130-140-en lesz. Más kérdés a kábelek sép elvezetése, de ha megérné, akkor megoldanám. :R

(#44119) arcitec válasza Formaster (#44118) üzenetére


arcitec
addikt

Nekem 5.1.2 van kiépítve az a kb fülmagasság vagy kissé fölötte,főleg azért, hogy az Atmos és surround közt a megfelelő tér szeparáció meglegyen. Ha találsz olyan konzolt,nekem nem sikerült,pedig milyen király lenne , használaton kívül felhúzni stb ... A távolságot azt persze egyénre igazítva, itt volt akinek a 90cm, volt akinek a kevesebb,akár fül körül ... 5.1/7.1 -re

[ Szerkesztve ]

(#44120) BBéci válasza Formaster (#44118) üzenetére


BBéci
titán

Az ülő, filmet néző, zenét hallgató emberek fülmagassága 90-110 centi között szokott lenni. Ettől 60-90 centivel magasabbra ajánlott elhelyezni az 5/7.1 rendszerek háttérsugárzóit.
Miként képzelted a mennyezeti konzolokat? Azok miként adják meg azt a stabil alátámasztást, amit a hangdobozok igényelnek?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44121) Mankó


Mankó
veterán

Haladó szinten is fel tettem, de lehet ide jobban illik a kérdés:

1, Onkyo NR 609 erősítőről milyen 4k-s erősítőre érdemes cserélni max 150 ezer Ft értékben? Felhasználás zene 10%, játék 20-30, Film 60-70%.
Most egy Boston 5.1 rendszerem van, polc hangszórókkal és az eredeti sub helyett egy 200/400-as JBL subbal. A média lejátszó egy Beelink Mx 2/16, filmek egy erősnek számító nas-on keresztül érkeznek.
Gondolkodtam rajta, hogy át kellene építeni az egész rendszert egy atmos kompatibilis rendszerre, de szerintem az még drága az én inger küszöbömnek, az atmos-t tudó hangprojektoroktól meg lehet, hogy a mostani rendszerem is jobb. Panel, 15-18 nm2-es szoba.

Ajánlatokat, véleményeket kérek, Használt cucc is belefér, ha annyival többet tud. 4k tv még nincs, de mindent egyszerre úgysem nem tudok kiváltani.

2. Haverral folyik most egy vita, neki is ilyen Onkyo erősítője van. Azt mondja az erősítő átengedi a 4k jelet. Mondom neki lehet, nálam az erősítő egy filmnél ki írta, hogy Dolby Atmos. Lehet hogy tudja mind2 dolgot, de hogy azt is fogja megjeleníteni, vagy megszólaltatni, abban már kételkedek.
Ha át is engedi a 4k-t, mi a helyzet a hdr-el? Vagy az nem érdekes, mert csak átengedi a jelet, annak kezelése már a tv-é?
Nektek mi a véleményetek? Persze örülnék ha tudná, de én valahogy nagyzásnak, nagyításnak érzem ezt egy régi belépő, alsó-közép kategóriás erősítőtől.

(#44122) Formaster válasza BBéci (#44120) üzenetére


Formaster
addikt

Erre gondoltam kb. Ezzel olyan 40 centivel lenne a doboz a plafontól, ami 250 magason van. A 110 centis fülmagassághoz képest akkor kb 1 méterrel lenne feljebb a doboz :F

Viszont nem kellene kerülgetni az oszlopokat ;] Szerintetek?

(#44123) zsoika válasza Formaster (#44122) üzenetére


zsoika
addikt

Nekem jobb ötletnek tűnik ,mint az álló "nyakigláb" állvány.

(#44124) Formaster válasza zsoika (#44123) üzenetére


Formaster
addikt

Még nézelődök mik vannak, mert ehhez szívem szerint hajlítanék lemezből egy alátámasztást, hátlap takarást, amihez viszont semmi szerszámom/anyagom nincs.

Ami még kissé zavar, hogy a dobozok feketék, a plafon meg érdekes módon fehér. :DDD

Viszont így semmi helyet nem venne el a nappaliból. :U

(#44125) #09634560 válasza Mankó (#44121) üzenetére


#09634560
törölt tag

609 nagyon régi , 4k 24p még csak-csak az 1.4a HDMI miatt, de D atmost semmiképpen nem tud.
Bostonok miatt Denont vagy marantzot vennék első körben, hardveraprón fent most van is egy pár, ajánlott vétel denon X2400/2500 és a marantz 5010 is. Vedd amelyik szimpi

(#44126) Mankó válasza #09634560 (#44125) üzenetére


Mankó
veterán

:R Inkább filmre, játékra, mint zenére melyik az ajánlottabb vétel az általad felsoroltak közül?

(#44127) #09634560 válasza Mankó (#44126) üzenetére


#09634560
törölt tag

Marantz..

(#44128) BBéci válasza Formaster (#44124) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértek zsoikával, a plafonkonzol jobbnak tűnik, mint a magas állvány, viszont a fülmagasságtól mért egyméteres plusz az túl sok. Annál még az is jobb, ha csak plusz 30 centire teszed.
A 110 centis fülmagasság tuti, megmérted?
Miért fehér a plafon? Azon könnyebben észrevenni a szúnyogokat? ;]

(#44125) Sanci38
A HDMI 1.4 csatlakozó nem akadálya a Dolby Atmosnak. Saját Dune Base 3.0 lejátszóm kiválóan továbbítja, pedig annak csak 1.3 szabványú a csatija.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44129) #09634560 válasza BBéci (#44128) üzenetére


#09634560
törölt tag

ezt tudom de nem dekódolja a 609..se más erre nem képes erősitő.. kiirni pláne nemn irja ki.

(#44130) Mankó válasza #09634560 (#44129) üzenetére


Mankó
veterán

Pedig a 609-em kiírta, ez biztos. Máig csodálkozva gondolok az esetre.
Beelink mx iii-som van 2.0-ás csatival.

[ Szerkesztve ]

(#44131) Formaster válasza BBéci (#44128) üzenetére


Formaster
addikt

Még csak saccra tudok mérni, mert várom a kanapét. Keresek hátha találok jobb mennyezeti konzolt.

Ha lenne egy dedikált mozi termem az biztos nem fehér lenne, de a nappalit èrdekes lenne sötétre festeni :DDD

(#44132) arcitec válasza Formaster (#44131) üzenetére


arcitec
addikt

Nálam is fehér(még a szönyeg is világos beütésű), filmezésre meg panelek,függönyök, színház hangulatot csinálnak (A plafon panel is fehér(milyen ronda lenne feketén)) , na de ha minden a helyén senkit sem zavar a "maradék" fehér, kinek mi. A nappali az nappali... Azért gondold meg, itt szerintem senkinek sincs mennyezeti konzolon a surroundok, csak neked ajánlgatják. ;] Mint ahogy BBéci is írta a paraméter távolságok azért fontosak...

[ Szerkesztve ]

(#44133) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok!

Van egy kb. 22 nm-es nappalim, projektorral, helyszűke miatt az alábbi elrendezésben: https://drive.google.com/open?id=1XClXVX2Y36hywwuHtUHZZB4YVztudqDy

Mivel nem középen ülök, hanem jobboldalt hátul lényegében, gondolom az 5.1 ugrik, nincs értelme a szoba mind a négy sarkába rakni hangfalat, nem?

Egy nem túlbonyolított, de egész jó minőségű hangfalszettet szeretnék csinálni. Mit javasoltok? pl valamilyen hangprojektort, mélynyomóval?

Vagy 2+1 hangfalszettet? Nem akarom túlbonyolítani. Árban max 100-150 ezerig mennék el, használt is szóba jön.

(#44134) Formaster válasza arcitec (#44132) üzenetére


Formaster
addikt

Javítsatok ki, ha tévedek, mert elég rég jártam moziban, de úgy rémlik, hogy a surroundok ott is jóval 1 méter felett járnak a hallgatói pozícióhoz képest.

Olvastam a német Teufel ajánlását a hátsó sugarzókra, azt mondja tehető a falra 140-210cm magasságra, csak a dőlés szögét kell korrigálni. Ettől pontosabb lenne nyilván a hallgatói pozícióhoz mérten nézni, de ők is valahogy így kalkulálhatnak.

Illetve rengeteg plafonra szerelt szettet láttam a neten, de ott a frontok is többnyire ott vannak.

(#44135) Dorian válasza Formaster (#44134) üzenetére


Dorian
félisten

Igazából a magassági szög ami számít. Moziban jóval messzebb vannak tőled, mint otthon.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#44136) BBéci válasza Formaster (#44131) üzenetére


BBéci
titán

Jól mondod, érdekes lenne bármilyen szín, ami nem a sablonos, unalmas fehér.
[link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link].

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44137) arcitec válasza BBéci (#44136) üzenetére


arcitec
addikt

Ezeknek csak egy hátrányuk van, sötét a szoba, nem kicsit ... De amúgy igazad van, lehet szépen variálni ...
U.I: A bútor és egyéb tárgyak lehetnek színesek,mindjárt más az összkép a fehér falon pl ... (Azt meg akár hogy is van, könnyebb szépen és tisztán tartani)

[ Szerkesztve ]

(#44138) Formaster válasza Dorian (#44135) üzenetére


Formaster
addikt

Ezt tudnád esetleg részletezni? Miként kell ezzel számolni? Mert ha ilyen 20-30 centikkel vagyok túl, akkor azt a szöget lehetne távolsággal korrigálni. (OFF)Illetve a moziban is kérdéses hol ülsz, a közepén, vagy a szélén, mert a szélén sehogy sem adja ki azt, amit középen.(/OFF)

(#44136) BBéci: valóban unalmas a fehér, de bérlakás esetén, nincs sok kedvem a frissen festett fehéret átfesteni, majd ha innen elmegyek mindent vissza állítani. Másrészt nekem problémám sincs vele.

(#44139) BBéci válasza arcitec (#44137) üzenetére


BBéci
titán

A fehérhez képest sötét, de az miért probléma? Ha világosra vágyom, kimegyek a teraszra, vagy nagy fényerejű világítótesteket szerelek fel.
Akkor tartózkodunk a nappaliban, ha tévét, filmet nézünk, zenét hallgatunk, olvasunk. Egyikhez sem kell vakító világosság.

(#44138) Formaster
Nem biztos, hogy vissza kellene festeni fehérre, ha normális a tulajdonos.
Végre valaki nevén nevezi a bérlakást, nem az albérlet szót használja. ;)

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44140) BBéci válasza Formaster (#44138) üzenetére


BBéci
titán

Sokszor volt erről szó.
Ha a fül-hangdoboz távolság kicsi, mondjuk 1-1,5 m, akkor az elhelyezés ne legyen még 60 centivel magasabban se, mint a füled. Ha viszont 3 méternél távolabb vannak a hangszórók, akkor lehet +90 centi fölé tenni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44141) Calogero


Calogero
addikt

Sziasztok!

Vezetékelésnél kell valamit figyelni,,, vezetékek hossza, milyen vezetéket használjak?...

(#44142) Formaster válasza BBéci (#44140) üzenetére


Formaster
addikt

Nimcs erre valami pontos szabály, hogy mi a beesési szög? :DDD

(#44139) BBéci mindent úgy kell visszaadni, ahogy átvettem.

(#44143) BBéci válasza Formaster (#44142) üzenetére


BBéci
titán

Talán van, de nem emlékszem olyanra. Az a legjobb megoldás, hogy kikísérletezed: két segítőtárs tartja, mozgatja a háttérsugárzókat és ahol fülre a legjobbnak tűnik, oda rögzíted. Az erősen ajánlott, hogy 90-110 fok között legyenek, tehát kétoldalt veled egy vonalban, vagy picivel hátrébb.

Ha normális a tulaj, akkor mindent meg lehet beszélni, oldani. Miért zavarná, ha friss festés kerülne a falakra, plafonra? Az csak növelné a lakás értékét, kiadhatóságát.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44144) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#44092) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Erre semmi megoldás nincs?
Esélytelen, hogy felszedjem a parkettát. :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#44145) Formaster válasza BBéci (#44143) üzenetére


Formaster
addikt

Akkor most elvesztettem a fonalat. Eddig úgy tudtam, hogy a hallgató a képzeletbeli kör közepén kell üljön, vagyis a háttér annyira legyen távol, mint a frontok. Ha nem így van akkor most okoztál egy kis képzavart.

Ha igen és elbeszélek melletted, akkor a szöget úgy értem, hogy a fülmagasság-hangszóró magasság milyen szöget kell bezárjon. Mert, ha 3 méterre teszem hátra mehetne 1 méter köré magasságban, de ha 1 méterre van, akkor ahogy mondtad max 60 centi lehet. Mondjuk ebből már lehet számolni valamit.

itt másképp van, külföld. A lakást ügynökség adja ki, meg egy lyukat sem fúrhatsz beleegyezés nélkül :N cserébe legalább nem olcsó :DDD

(#44146) arcitec válasza s7evcsenko (#44144) üzenetére


arcitec
addikt

1. Miért kellene felszedni a parkettát. 2. Ha most 5.1 van az hol fut? 3. 7.1 -re bővítesz mögéd? Mert az szerintem nem jó. Az 5.1 van kvázi majd mögötted, a +2 bővítés 7.1 -re a hallgatói pozíció mellé kell kerüljön. Tehát a jelenlegi surroundokat kicsivel kellene "hátrébb" tenni csak. Nem kellene ezt túlbonyolítanod. Nincs szőnyeg? Vagy pl a sarokban futhat csatornában a fal színén stb... láthatatlanul...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#44147) s7evcsenko válasza arcitec (#44146) üzenetére


s7evcsenko
addikt

5.1 van most, 7.1-et szeretnék.
A hátsóhoz vezető kábel a parketta alatt van elvezetve.
Van kanapé, szekrény, esélytelen visszahúznom 3 kebelt 1 ellenében, meg se moccan.
A "hátsók" jelenleg oldalsók, vagy is a képen az "A" jelűek.
Így most hátra szeretnék tenni 2-t "B"-nek.
Megtehetném, hogy a mostaniakat hátra rakom, de a kábelt akkor sem tudom szépen elvinni oldalt, mert 5+8m kellene a két oldalra, nincs szegély, ami alatt elmehetne, a gyerek meg tuti szétcibálná, ha csak úgy ott lenne. :B

Ez a sarkokban csatorna lenne a bonyolultabb megoldás, ezt szeretném megúszni, ha van mód vezeték mentesen. :K
Ha nincs, akkor vagy ez lesz, vagy marad így... eddig is jó volt.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#44148) Formaster válasza Formaster (#44145) üzenetére


Formaster
addikt

Ezt egy kicsit benéztem. Szóval, ha a helyesen helyezem el a 90-110 fok szerint, akkor a surroundok a hallgatói pozíciótól 2 méterre kerülnek, szóval a plafon konzol felejtős :F Ha 1 méteres fülpozícióval számolok, akkor 210 centin már 110 lenne magasság fültől.

Továbbra is örülnék, ha nem kellene plusz egy oszlopot kerülgetni, de adok arra amit mondotok, hogy ez már túl magas. Biztos? :DDD

(#44149) BBéci válasza Formaster (#44148) üzenetére


BBéci
titán

Az általad említett, körvonalon történő elhelyezés a gyakorlatban ritkán valósítható meg, nem is érdemes törekedni rá. A Dolby és a THX ajánlásait próbáld követni.
Fül fölött 110 centi azért nemjó mert aminek mögüled, talajszintről kellene szólnia, az a hang is a plafon felől érkezik majd.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#44150) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van egy Onkyo HT-R390 szettem. Tervezem, hogy le kellene cserélni lassan, mert csak 1080p-t tud HDMI-n átvinni, és elvileg hamarosan szeretnék egy 4k-s TV-t.

Mit ajánlanátok hasonló tudással, hasonló árkategóriában? Jó lenne, ha a jelenlegi hangszórók is passzolnának hozzá.

Előre is köszönöm a segítséget :R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.