Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) Zozzy válasza _kovi_ (#12250) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Milyen védelmi programokat használsz? Mármint vírusirtó, kémprogram elleni védelem vagy tűzfal. Én a Comodo miatt szívtam elég sokat, mire rájöttem, hogy az blokkolta első indításkor. Igaz a hibaüzenet nem ez volt, de szerintem nálad is meg kéne nézni, nem-e valamelyik védelmi program akadályozza meg a működést.

(#12252) _kovi_ válasza Zozzy (#12251) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Csak Avast van + windowsos tűzfal.
De köszi, este ha hazaérek megnézem, hogy letiltom az Avastot.

(#12253) rup1u5 válasza _kovi_ (#12252) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Service Pack 3 fönt van?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12254) Mariann294 válasza rup1u5 (#12253) üzenetére


Mariann294
őstag

Úgyérted SP 1! :U :)

(#12255) rup1u5 válasza Mariann294 (#12254) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem tudom mi ez nálam..... :O
valami agyi melfanksön.
már nem elöször fordul elő, hogy valaki Vista 32bit-et ír és én Xp 32bit-et olvasok. lehet, hogy a 32bit miatt nézem be rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12256) Mariann294 válasza rup1u5 (#12255) üzenetére


Mariann294
őstag

Ott rosszak a celláid az agyadban! :) (Ahogy Farkasházy mondaná xD)

(#12257) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Illetőleg arra is kiváncsi lennék hogy kell vele multiba játszani. :)

(#12258) fsb1000 válasza szabod (#12246) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnálom, csak most érkeztem meg a hosszú hétvégéről.
Remélem azért volt multizás, filmezés, stb.

(#12259) fsb1000 válasza _ak_ (#12222) üzenetére


fsb1000
nagyúr

_ak_:

Légyszi old már fel nekem a hsz-eidben lévő önellentmondást.

#12182
Annyit hozzá kell tennem h 1gbos 9800gtxből... h a nem ajánlott kategóriába tratozik, ... Ellenben az atival, mert az ddr5el van szerelve.

OK, Erre én megkérdeztem (2x is), hogy akkor melyik ATI-t ajánlod helyette.

A válaszod: #12222:
"Atiból meg semelyiket nem fogom ajánlani még ha féláron lennének sem, mert folyton driveres problémák vannak vele és mert egyszerűen nvidias vagyok."

aha... nvidiás vagy. Az valami betetgség?
Nem értem én ezt... de zárjuk le, mert jön a 9800gtx+/1GB utódja.
Mostmár inkább azt ajánlom a jővőbeni GTA4 játékosoknak, ha középkategóriás kártyát szeretnének venni: [link]
De szerintem nem járnának rosszul a 4850/1G-vel sem.

Nekem van ATI-ból is meg NVIDIA-ból is 1GB-os VGA-am.
Mindkettő a GTA4 miatt lett beszerezve, nem a cimkét kell nézni, hanem hogy a konkrét eszköz a konkrét alkalmazással mennyire elégíti ki az igényeinket.

(#12260) szabod válasza fsb1000 (#12258) üzenetére


szabod
senior tag

Semmi gond. Jelenleg ott tartunk, hogy film megvan addig, míg a rocker eljut a Cluckin' Bell-be, és az amikor a nagyi "kivezeti" a furgonhoz. A közbenső jelenet, amikor a rocker széttiporja a tömeget és a nagyi ráfogja a shotgunt nincs meg, és a többi sem még.

Akikkel az este forgattunk, azoknak mondom, hogy sajnos nem jól emlékeztünk a furgonra, mert a Pizza This helyett Wong mosodája szöveg volt rajta és sötétetebb is volt. Így az örgekek otthonába (Majestic) megérkezős jelenet sajnos nem lett jó, de semmi gond ,mert ezt gyorsan meg tudjuk csinálni. Felírtam az összes mami kinézetét is, szóval legközelebe ilyen problémánk nem lesz. :B

A zenéket is meg kellene lassan beszélnünk, hogy mik legyenek az egyes jeleneteknél.
A nyitójelenetnek szerintem maradhat a Kincs ami nincs zenéje.

[ Szerkesztve ]

(#12261) Vahur válasza szabod (#12260) üzenetére


Vahur
tag

Hát ez a Pizza This helyett Wong mosodája dolog már LOL. Szándékosan megjegyeztem hogy milyen matrica van a furgonon, hátha újra kell spawnolni és ne járjunk úgy mint a robogó színével. Lehetséges hogy másképp látjuk ezt is mint ahogy a spawnolt cuccokat sem látja mindenki? Fura dolgok ezek, na mindegy de akkor is pizzás volt :)

Ez egy újabb érv amellett mindenki számára hogy a forgatási kellékeket nem vágjuk haza RPG-vel mert még kellhetnek :N

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12262) fsb1000 válasza Vahur (#12261) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Ez egy újabb érv amellett mindenki számára hogy a forgatási kellékeket nem vágjuk haza RPG-vel mert még kellhetnek"

Ennek nagyon GTA4 fillingje volt....

(#12263) szabod válasza Vahur (#12261) üzenetére


szabod
senior tag

Én mondtam nekik, hogy ne lőjjék szét, de egy "majd spawnolunk másikat" dumával szétlőtték, és ugye ne is beszéljünk arról, hogy a spwanolt mocik még az új szerver indítása után is ott voltak :U :U

(#12264) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Hogy kell vele multiba játszani?
Ja srácok, ujratelepitettem és most már ok.

(#12265) _ak_ válasza fsb1000 (#12259) üzenetére


_ak_
addikt

:W

DDR3ból 1gb memória felesleges, mert csak parasztvakításra jó. ddr4 és ddr5ös memóriák már más tészták, nem jobban, hanem egyedül talán azokból éri meg 1gbot pakolni egy vgara, sajnos azokat leginkább ati kártyákon lehet megtalálni, ezért ha mindenképp 1gb kell, érdemesebb valamelyik ilyen atin elgondolkodni.
Én legalábbis ezt szűrtem le azokból a szakfórumokból amiket az itteni g92es topikba postoltak az 1gbos 9800gt vel kapcsolatban.

DE

Én személy szerint akkor sem vennék atit, ha 2gb lenne rajtuk, mert pusztán nem szeretem az ati vgakat és ebből kifolyólag egyet sem tudok és nem is akarok neked mondani. Így már érthető? :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#12266) szabod válasza Vahur (#12261) üzenetére


szabod
senior tag

Na így nézett ki a furgon és a mamik, bár őket szerintem mindneki ugyanolyannak látta.

(#12267) fsb1000 válasza _ak_ (#12265) üzenetére


fsb1000
nagyúr

DDR3ból 1gb memória felesleges, mert csak parasztvakításra jó

Ezt mondod Te.
Ez meg egy teszt: [link]
Kb alátámasztja amit én írtam. Még 10%-val sem lassab a játék 1GB ddr3 memóval, azonos GPU esetén.
Ki kell próbázni és Te is megtapasztalod....

Ennyi.

Ja... gtx285-ösom is van 1GB memóval. Nézz utána milyen memoval van szerelve.
Ha GDDR3 akkor az is parasztvakítás??

nagyon vicces vagy ezekkel a félinfókkal.
Bocs!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#12268) rup1u5 válasza fsb1000 (#12262) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12269) Geryson


Geryson
addikt

De jó, Ti már ilyen elől jártok a filmmel?! Én szégyelem, de be sem kapcsoltam már van 2 hete. Apropó, eladtam a 8800-asomat (ill. holnap adom oda a gyereknek) és jön remélem péntekre a 260GTX-em. 280-as jobb lett volna, de nincs szívem kiadni érte annyi zsetont. Azért a hétvégén egy picit alávetem a teszteknek GTA4 alatt is, akkor remélem összefutok veletek ismét!

Továbbra is mondom, hogy ha kell statiszta a filmhez, akkor egy privi üzenet után már jövök is! :) Tudom, tudom, kellek a francnak... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#12270) rup1u5 válasza Geryson (#12269) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam is az ára miatt lett inkább E8400 a Q9400 helyett. Remélem sikerül 24/7-ben belőni 4-4.5Ghz tájára. Úgy még lenne értelme beletenni majd egy erősebb VGA-t.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12271) fsb1000 válasza rup1u5 (#12270) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért egy Q8400-at nemigen kell tuningolgatni 4G főlé GTA4 miatt.
A 6750-esem is szépen ment nagy VGA-akkal GTA4 alatt. Asszem 3,2 vagy 3,4-en.
Onnantól már csak pár fps a nyereség.

(#12272) Geryson válasza rup1u5 (#12270) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem 8500-ösöm van, de sajnos nem bírtuk laza 4 gigára stabilizálni, mert a régi VGA-kártyám eldobta magát 2-3-4 óra játék után. Most beleteszem az újat és akkor persze újra megpróbálom, hátha stabil marad - ha nem, akkor megkeresem az új, szűk keresztmetszetet, de eddig tuti a VGA volt (kékhalál kiírta).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#12273) rup1u5 válasza fsb1000 (#12271) üzenetére


rup1u5
nagyúr

E8400-et vettem. ;)
Nem is tudom, hogy létezik-e egyáltalán Q8400.
Q8300, Q8200-ról tudok.

Geryson: ha a vga dobta el magát a cpu tuningtól akkor nem lehet, hogy elfelejtetted fixálni a PCI-E frekit 100-ra? Azért 4g-t általában mennek a 8500-ök. P45 jó alap lesz nálam a tuningra.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12274) Piero89


Piero89
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna küldeni egy 25% körüli mentést mert az enyém oda lett :O(új vista) és nincs kedvem újra nekiállni. Előre is köszönöm :R :R :R

email: mszabi89@freemail.hu

(#12275) fsb1000 válasza rup1u5 (#12273) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ehh... E8400-at akartam írni.
Az enyém 3,8 ig ment stabilan léggel, 4G vagy felette már erős feszemelés kellet és víz.
Hive vagyok a tuningnak, de a csúcsrajáratás állandó üzemre nem túl jó ötlet.

Szerintem GTA4 bármilyen erős VGA-val el van 4G alatt egy C2D-vel.
Szerintem 20-30fps-től élvezhető a játék és 40fps felett multiban sincs gond.
40fps felett inkább felbontást és látótávolságot nyernék, ahhoz meg inkább VGA kell.

Nem akarlak lebeszélni a(z extrém) tuningolásról, de ha jól emléxem nálad mindig voltak anomáliák.
Nem tudom miért de a GTA4 kihoz mindenféle hibákat, vissza is vettem a RAM-okat 800-ra, mert a VGA fütőtte játék közben és nem nagyon bírta a "gyári" 1066-ot.

(#12276) rup1u5 válasza fsb1000 (#12275) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mindíg is tuningoltam de sosem extrém módon. Nem volt nekem gondom ezzel a 6550-el kis feszemeléssel 3500Mhz-en ment 15 hónapig csak a lap döglött be alatta. Pár játékot végigtoltam vele és sosem fagyott. A GTA 4 más tészta. Az önmagától is meghülyül ha olyanja van. Valószínünek tartom, hogy a mentett állások visszatételekor a régi live mappa kutyulhatott meg valamit úgy hogy nem tudtam fölmenni multizni. Épp ezért most már vissza se mertem rakni a mentett állásokat. Majd folytatom ha meguntam a multit.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12277) _ak_ válasza fsb1000 (#12267) üzenetére


_ak_
addikt

Félelmetesen jól játszod az értetlent, nem h inkább átmentél volna egy kicsit olvasgatni a g92es topikba, inkább még engem állítasz be hülyének.

Ha legalább egy kicsit utánaolvastál volna annak amit ajánlasz (9800 gt 1gb rammal), akkor tudnád, h mennyi probléma van a kártyával (főleg a gigybyte-al) és nem nekem kell elhinned, hanem egy rakás felhasználónak akik már megjárták vele.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#12278) MS74hu válasza Źşë' (#12236) üzenetére


MS74hu
tag

Szia.érdeklödnék hogy a 02 képen lévö fazont hogy sikerült megcsinálni?vagy ez csak multiban érhetö el? az a fazon tudtommal volt a GTASA-ban is. köszi :R

Lenovo Y700

(#12279) MS74hu válasza szabod (#12266) üzenetére


MS74hu
tag

Szia.a mamikat hogy lehet elöhozni?van több fajta-féle figura is?gondolom csak multiban lehet. köszi :R

Lenovo Y700

(#12280) Vahur válasza MS74hu (#12279) üzenetére


Vahur
tag

Player Selector mod kell hozzá:
Letöltés
Javaslom hogy csak multiban használd, mert single playerben problémákat okozhat, de ezt megéneklik részletesen a readme fájlban is.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12281) MS74hu válasza Vahur (#12280) üzenetére


MS74hu
tag

ako ez egy fajta mod.még nem modoltam gamét-ban.ezzel késöbb nem lesz gond a gaméval? eredeti van. ezt a progit a gta mappába kell másolni vagy külön?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#12282) tBKwtQS


tBKwtQS
csendes tag

Én is csatlakoznék a PH!-s multi csapathoz.

Live Account: tBKwtQS

Do not feed the trolls!

(#12283) WhiteWalker válasza Vahur (#12280) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

melyik mappába kell bemásolni az asi file-t??

(#12284) Vahur válasza WhiteWalker (#12283) üzenetére


Vahur
tag

Ide másold: Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV
MS74hu: singleplayerben mentésnél és az átvezetőjelenteknél lefagy tőle a játék.
Csillaggal lehet a numpadról elővarázsolni a modot.
Kicsit belenéztem a dolgok mélyére és lehet hogy az az egy file nem elég amit az előbb linkeltem, hanem kell mellé egy dsound.dll file is.
Itt lenne a kettő kompletten.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12285) fsb1000 válasza _ak_ (#12277) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És megnézted, hogy a GTX285/1GB szintén gDDR3-as, mint a 9800GTX+?
Ott nincs gond a sávszéleséggel? Hogy lehet ez?

Nem állítottalak be hülyének, csak az ilyen kérdéseimre valahogy nem szeretsz válaszolni.
A tesztet megnézted? Rossz a teszt? Miért nem sokkal lassabb a 9800gtx+/1GB, mint az 512-es? Nem olvasták a g92 topicot?
A guglin lehet találni másik "rossz" teszteket is ahol hasonló az eredmény.

De OK... hülye voltam hogy a 9800gtx+/1GB ajánlottam GTA4-hez. Törölve.
Te milyen 1GB videókártyát ajánlasz GTA4-hez helyette? Mefrt ugya ATI kizárva mert NVIDIÁS vagy....
Erre lesz válasz?

ja... és a g92 topic nem szaktopic illetve nem szakmai forrás, épp olyan hozzánemértő userek írkálnak oda mint Te meg én.
Azok írnak a problémájukról akiknek van problémájuk és nem fejlesztő mérnékök, hanem hasonszörű felhasználók adnak válaszokat. A kártyatulajok 99% nem is tudja hogy van g92 topik csak használja egészséggel a VGA kártyáját.

A jólértesültek meg ki merik jelenteni, hogy ATI-t nem vesznek mert....
És 9800gtx/1GB-ot sem vesznek mert....
Tudod ez egy röhej. Már bocs.

A fiam haverja meg nem vesz NVIDIA-t csak ATI-t.
Ő is jól értesült.
Teccik érteni?
De nem hogy a boolalgebráról nem hallot még, de egy nyavajás flipp-flopp áramkört nem tudna összedobni 2 leddel, de azért elmagyarázza nekem, hogy hülye voltam mikor GTX285-öt vettem. Mert az NVIDIA.
Te meg elmagyarázod hogy ATI-t nem szabad venni.

Hol az igazság?
Én csak bambán nézek a sok patanásos szagértő között.
(és használom mindkét márkát, de már félek leírni, azt meg főleg, hogy saját kezüleg végigpróbáltam szinte mindegyik kapható tipust)

(#12286) Geniust


Geniust
tag

Sziasztok.Szeretnék hinta - palintázni:D
Merre találom a hintá(kat )??
Több is van,vagy csak egy?????

(#12287) slein


slein
tag

csináltam pár képet LC-ről párezer méteren.

1 2 3 4 5 6

(#12288) _ak_ válasza fsb1000 (#12285) üzenetére


_ak_
addikt

Válasz privibe.

Let's begin, de gozaimasu!

(#12289) MS74hu válasza Vahur (#12284) üzenetére


MS74hu
tag

Singleplayerben csak ako fagy le a game ha használom ezt a modot?ha használom ezt a modot a multiban ako mindenki látja hogy milyen figurával vagyok vagy csak én?(bocs a sok kérdésért) :R

Lenovo Y700

(#12290) fsb1000 válasza MS74hu (#12289) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindenki olátja, és a videón is rajta van.

(#12291) Mariann294


Mariann294
őstag

Na hogy áll a videó?

(#12292) Geniust válasza Geniust (#12286) üzenetére


Geniust
tag

Thx a segítséget :F Nyugodtan gameljetek,nem is zavarok :C

(#12293) _ak_ válasza Geniust (#12292) üzenetére


_ak_
addikt

Magyarul is fel tudod tenni a kérdést? :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#12294) uratti


uratti
tag

Sziasztok
valaki nem tudja hogy van e már valamiféle mod a GTA4-hez amivel kocsikat lehet berakni?

Aláírtam

(#12295) bendzso válasza uratti (#12294) üzenetére


bendzso
senior tag

[L:www.gtainside.com][link][/L], és [L:www.gta.cz][link][/L]. Nem néztem pontosan, de szerintem itt lesznek olyan progik. :U

(#12296) rup1u5 válasza Geniust (#12286) üzenetére


rup1u5
nagyúr

lent a házatok elött biztos találsz EU konform játszóteret, hintával.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12297) Vahur válasza Geniust (#12292) üzenetére


Vahur
tag

Itt van a hinta térképpel és bemutatóval.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12298) Mariann294 válasza rup1u5 (#12296) üzenetére


Mariann294
őstag

:C

(#12299) rup1u5 válasza Vahur (#12297) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ahogy elnézem a videókat ez gyakorlatilag bármelyik hintánál eljátszható.
Muszály kipróbálnom! :DDD

Busszal multiban megcsinálhatnánk!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12300) Mariann294 válasza rup1u5 (#12299) üzenetére


Mariann294
őstag

Felőlem mehet csak irjátok meg hogy mikor lesztek fennt.Tegnap este mikor hazaértem felnéztem 10 körül de csak 2 ember volt fennt és Team Deatchmeccset jáccotak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.