Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) Geryson válasza fsb1000 (#11396) üzenetére


Geryson
addikt

Nagyon pofás a karakter, hasonlót láttam én is csak azon jókisfiú-ruha volt.

Hölgyek, Urak: Este belépek (lehet kicsit galambászom is) KÖTELEZŐ, hogy sokan bejöjjetek és multizzunk egy nagyot! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11402) Kommy válasza Detox! (#11395) üzenetére


Kommy
veterán

Ahhoz , hogy single-t tudjál játszani nem kell regisztrálni a social clubbon, van egy skipp gomb amivel át lehet ugrani azt a részt, utánna ugyan úgy megy a játék sőt live account sem kell a single játékhoz. (ha jól emlékszem lehet hogy nem is skipp van hanem valami offline cucc) Most nincs fenn a játék így nem tudom pontosan leírni, de ahol be tudnál jelentkezni social klub indításánál ott ki lehet kerülni .

(#11403) 7


7
addikt

Detox! figyelmeztetve warez miatt. Mivel nem ez volt az első ilyenje, ezért 6 óra bannal támogattam meg.

(#11404) Vahur válasza fsb1000 (#11396) üzenetére


Vahur
tag

Nem annyira nárcisztikus ez a videó, nekem teszik :)

A tegnap esti multiban folyamatosan rajtad röhögtem amikor megláttalak, chopperen különösen jól mutatsz. Az pedig mindent überelt amikor kiestél a kocsiból és beszorultál a repülőgép kerekei közé, az meg csak tolt maga előtt, mozdulni se tudtál.

Elkészült az első multivideóm ami 15 perc hosszú lett, sajnos így csak WEB-es felbontással exportáltam ki és még így is 450 mega lett. A Youtube vissza is dobta mert hosszú, így aztán a Vimeo-ra töltöttem fel. A felbontás így elég gagyi, de egyszer meg lehet nézni. Újra meg fogom szerkeszteni, ki kell vegyek sajnos pár részt, de úgy már HD-ben megy majd fel a Youtubra.

Minekután jó sokat szívtam a kamerabeállításokkal csak hogy eltüntessem a laggos jelenetek nagy részét, sok művészet nincs benne, csak akció.

ProHardver! TEAM Multiplayer Moments

Have fun!

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11405) Geryson válasza Vahur (#11404) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ez nagyon bitang videó, csak elég gyengusz minőség! A legjobb az a magyar gyerek aki az elején látható és csak fél órát volt bent a szobánkban (valami Alfonso volt a neve). Mennyivel megy már el a robogó mellett! :) Emlékszem utána, hogy beült egy teherautóba és egy(két)kerekezett vele és nem tudta irányítani, annyira komolyat gyorsult a gép! :D Tudom cheat, de ezen a szinten még jópofa volt...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11406) Vahur válasza Geryson (#11405) üzenetére


Vahur
tag

Hát igen, gyenge a minőség...
Nem volt szívem kidobni semmit belőle ezért lett ilyen. A HD verzióhoz valószínűleg csak a nappali jelenetek maradnak meg, mert sötétben még a HD sem igen segít a látványon, de legalább megmarad a full verzió is. Gyorsan megcsinálom mert már szabadulnom kell a kb 13 gigányi kliptől is, nincs helyem új anyagok felvételéhez.

És igen, este Multi !!!

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11407) Szajbee


Szajbee
tag

Üdv skacok!

Az új patch-el csak nekem jött vissza az a bosszantó probléma. hogy megtelik a memória vagy mi a fene?

Ilyen hibaüzenet a vistától:

GTA IV működése leállt

Itt ugye két lehetőség:

1. Keressen interneten

2. Zárja be a programot

Leírás:
Critical runtime problem

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPLICATION CRASH
System RAM: -1
Available RAM: -1632595968
Number of CPUs: 8
Video Card Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Video Card Description: ATI Radeon HD 4870 X2
Video Card Driver Version: 7.15.0010.0170

Anno csak egy hibaüzenetes ablak volt, most legalább szépen leírja :D Clip Capture-t kikapcsoltam, most az nem segít. Valakinek ötlet? :)

(#11408) rup1u5 válasza fsb1000 (#11397) üzenetére


rup1u5
nagyúr

és te ezzel készítetted a karakteredet?
mondjuk ha én szeretnék csinálni ugyan így egy saját karaktert akkor ez nem tenné tönkre a single player játékomat? mert olvasgattam valamit erről és ott mintha írták volna.
meglehet azt csinálni, hogy csak a multiplayer karakterem változzon és a singleben maradjon Niko?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11409) rup1u5 válasza Vahur (#11404) üzenetére


rup1u5
nagyúr

2:24-től 2:28-ig a legjobb! :C
ahogy uszik a kamera az utcában.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11410) Mariann294 válasza Vahur (#11404) üzenetére


Mariann294
őstag

Jó kis videó...de miért nincs alatta zene?Bocsi ez engem nagyon zavar! :B :DDD

(#11411) Mariann294 válasza Mariann294 (#11410) üzenetére


Mariann294
őstag

Kár hogy levágtad amikor nem indul a kocsi. :)

(#11412) fsb1000 válasza Zozzy (#11399) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Zozzy: Ja.. de azt kilötték alólam, és az egész vátrosban nem találtam másikat.

Vahur:
Úgy látszik van értelme az ilyen monstre hosszú vuideóknak, mert végignéztem.
Ahogy haladt a film egyre jobbak lettek a vágások meg a kameraállások.
A "dramaturgia" is avagy a sztori képi felépítése is igen jó volt néhány helyen.
Pl önnmagában a metróból kifutás nem egy nagy jelenet, de a többi metróssal együtt öszeállt egésszé és nélküle gyengébb lett volna az a rész.
Valamiért azok a jelenetek tetszettek ahol az emberek a főszereplők és nem a száguldó kocsi.

Tényleg jobb lett volna élvezhetőbb minőségben... egy idő óta HD felbontásban nézem a GTA-t és hozzászoktam.

rup1u5: Nem tudom, mert nekem nincs single játékom.

(#11413) Mariann294 válasza fsb1000 (#11412) üzenetére


Mariann294
őstag

Írtam neked privit,nemtudom láttad-e?

(#11414) szabod válasza fsb1000 (#11412) üzenetére


szabod
senior tag

"Ja.. de azt kilötték alólam"

Van egy tippem, hogy ki volt. :DDD Bordó öltönyt visel, napszemüveges és jó kemény feje van, mert a többszöri fejlövéseket is túlélte. :DD

(#11415) fsb1000 válasza Mariann294 (#11413) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mariann, bocs csak most vettem észre!!
Válaszoltam, de a lényeg az hogy a moddolás meg ez a Player selector is épp olyan nyögvenyelősen megy mint GTA4-vel kapcsolatban szinte minden....

Csak egy példa: A Videoszerkesztőből ált+tab átlépés más progiba hibát okozhat. A LIVE ledob, sőt még vid mem problémát is okozhat.

szabod:
Vajon honnan tudtad???
Nem baj.... egy akció csúcspontján én is kilöttem Mariann heliét, pedig addig 10-ből 10x sosem sikerült.
Gondoltam kell még oda egy kis tüzijáték... csak túl jól sikeredett a lövés.

(#11416) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtok valamit az 1.0.3.0 BETA patch hollétéről? Mert véletlen belebotlottam a crackelt exe-be, csak épp magát a patchet nem találom. :))
Amúgy úgy tűnik 9.1-es Catalystal és 1.0.2.0 patchel már egész játszható lesz a gépemen.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11417) fsb1000 válasza janos666 (#11416) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem onnantol lesz hivatalos, mikor már a LIVE/SocialClub is kéri.

Asszem az 1.0.2-öt is igy vettem észre.

(#11418) Vahur válasza fsb1000 (#11412) üzenetére


Vahur
tag

Köszönöm az építő visszajelzéseket mindenkinek :B
Mariann - azért nincs zene mert az összes videószerkesztőm feladta a harcot, ezt még ugyan meg tudtam volna oldani, de csak az amúgy sem fényes minőség rovására egy újratömörítéssel, szóval maradt anélkül, pedig én is zenével szeretem.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11419) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!
Xp-n hol van a GTA IV mentése? Mer sehol se találom.
Köszi előre is!

(#11420) Geryson válasza Farkas23 (#11419) üzenetére


Geryson
addikt

Esetleg ha a topic címének megfelelően elolvasnád az első hozzászólást és meglátnád, hogy ott le van írva?!

Apám, Brucienak tolom tizenxedik versenyemet, erre gondoltam lelövöm az egyik sofőrt. Annyira sikerült, hogy Brucie berágott rám a versenyt meg le is mondták... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11421) Farkas23 válasza Geryson (#11420) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ok kösz!

(#11422) romero28


romero28
senior tag

valaki nem tudja megmondani nekem , hogy a játék kihasználja -e a 2 gpu-s karikat :F
csak azért kérdem mert az előző kártyám egy 260-as nvidia volt és benchmarkban ugyan olyan beállítások mellett megközelítőleg hasonló átlag fps-em volt ,mint most a 4870x2-vel . :Y :F

[ Szerkesztve ]

(#11423) Geryson


Geryson
addikt

Csináltam szobát, teljes város, sok pickup, közepes autó-gyalogos, no friendy fire, no police, nappal és szép idő. Dobok meghívót, mert private!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11424) Farkas23 válasza Geryson (#11420) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Hello!
Tudnál nekem segiteni XP-én h a futtatásban hogy keressek rá erre mer nem értem?
C:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\
Köszi előre is!

(#11425) G4ga


G4ga
őstag

Re all!
Nagyon faszák lettek a viedok ( Mariann és Vahur ) remélem hamar tudok csatlakozni megint hozzátok!
Akadtak itthon gondok, de ezt most nem részletezem, legkésöbb jövöhét szombaton megint beneveznék egy éjszakai kalandra :)

(#11426) G4ga


G4ga
őstag

2x ment el! sry! :)

[ Szerkesztve ]

(#11427) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
Csak nem boldogulok a helikopterre való felmászással.
Itt a probléma ecsetelve.
Ha valaki találkozott ezzel akkor segítsen, mert már tiszta idegbeteg vagyok!!!!!!!!!!! :W :W :W :W :W :W :W :W

(#11428) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

60%-nál tartok, és most kell választanom, hogy dolgozok-e Dimitrinek megint, vagy jól megrivendzselem.

Ugye ez még nem a vége?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11429) Kommy válasza Farkas23 (#11424) üzenetére


Kommy
veterán

c:\Documents & setting \ felhasználóis_neved\application data\ local settings\Rockstar Games\GTA IV\savegames\

de még kell a c:\Documents & setting \ felhasználóis_neved\application data\ local settings\ Microsoft\ xlive mappa is ha utánna használni akarod a mentésedet.

(#11431) Farkas23 válasza Kommy (#11429) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ok köszi szépen a segitséget!

(#11432) TTomax válasza romero28 (#11422) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sok ilyen meglepetés fog még érni,és ezt most nem rosszindulatból írtam.Állítólag a CF támogatva van,az SLI még nincs...de úgy látom mégsem ...a VGA topicjában érdeklődj inkább!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#11433) Farkas23 válasza Kommy (#11429) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nekem van egy olyan problémám. Megnéztem ezt a helyet ahol kéne lenie a mentésnek, de sehol sincs semmi ilyen féle mappa, hogy local settings.
Szted mit csináljak most? Mer nem vágom. :F

(#11434) Kommy válasza Farkas23 (#11433) üzenetére


Kommy
veterán

Kapcsolt be hogy láthatóak legyenek a rejtett fájlok, utánna meg kell , hogy legyen

(#11435) Farkas23 válasza Kommy (#11434) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Nem értem! Az a baj h a futtatásban se talál rá amikor beirom :F
Mer az appdata mappát láthatová tettem de azon belül mást nem tudok :F
Vagyis hát vannak mappák amikor feloldom a rejtés alol de nincs olyan h local settings :F

[ Szerkesztve ]

(#11436) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Kedves Gta-sok!

Gondolom elcsépelt kérdés (és szerepelt már párszor), de nem tudok 1000 üzenetet végigböngészni!

tehát szeretnék csatlakozni online hozzátok! és hallottam,hogy xboxos fiók kell!

social clubra regeltem,de nem magyarországot adtam meg!Mikor indítom a játékot nyomok egy home-t és akarnék join game nem tud csatlakozni!

majd ugye kérdezi,hogy be akarom e állítani, mondom persze és az xboxos oldalra dob ahol már magyar nem tom ,hogy ez gond e?
majd tovább és vmi számla küldési címet kellene beállítani!!

Nah akkor kérdem hol rontottam el vagy ennek így kell mennie??

Köszi a segítséget

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11437) Kommy válasza Farkas23 (#11435) üzenetére


Kommy
veterán

Neked nem appdata mappa kell hanem application data mivel xp-t használsz elvileg appdata mappa nem is létezik. Indítsd el a keresőt és ott add meg hogy rejtett között is keressen és írd be hogy gta iv meg kell találtani a dokuments & settingsben

(#11438) Vahur válasza G4ga (#11425) üzenetére


Vahur
tag

Köszi G4ga és visszavárunk soxeretettel!
Siess mert sok mindenről lemaradtál eddig is! Szinte minden este összejövünk minimum négyen, tegnap 8-an voltunk, ütős vol
t :DD

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11439) Kommy válasza Sickboy25 (#11436) üzenetére


Kommy
veterán

Az onlinenál aza lényeg, hogy a live-os regisztráció ne magyar legyen legalábbis sokan ezt mondják (az enyém magyar), a social clubbos nyugottan lehet magyar.
A social clubban hozzárendelted a windows live-oc accountot a social klubboshoz?

(#11440) Farkas23 válasza Kommy (#11437) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Megvan!
Köszi szépen a sok segitséget!!! :)

(#11441) G4ga válasza Vahur (#11438) üzenetére


G4ga
őstag

nagyon szivesen mennék, de kezdek ott tartani, hogy egy laza uninstall lesz a vége a dolognak...

egyszerüen nem tudom felfogni a játék viselkedését...
tegnap is látátok random kifagyott a játék...
Oly sokat akarok, hogy az adatlapomon leirt konfiggal magas beállitáson tudjak játszani?
Nem értem, nem akad, nem szakkat átlag 50-60 fps-t prudukál de random kifagy...
eddig singlebe a vége fele kellet visszavennem a texturát mediumra, most már multiba is kezdi...
1440*900 ugy tunik kevés neki a vasam... az egyetlen egy játék ami ilyet csinál... irni fogok a RockStarnak... mert ez vicc!
Lehet a Vista a ludas? Valamelyikötök irta hogy 64 bit-es verzió nem csinálja ezt... Felrakjam azt?
vagy rakjak vissza XP-t?

megnézem majd kisebb felbontáson csinálja ezt... ( mondjuk 1440*900 ba is 690 a foglalt videó memoria, ugyhogy tényleg nem értem ) nem azért vettem videókártyát, hogy medium beállitáson ( full San Andres feeling ) játszak...

remélem valaki tud valami megoldást!
a driverem ross? ( 181.20 ) kevés a szabad hely ( 127GB böl 50GB szabad, szinte minden nap töredezett mentesitve ) a karim kevés ( gtx260 ) a memó ( 4GB ) vagy a proci? ( 3.6 on q6600 ) nem tudom picit morci vagyok a játékra... :(

(#11442) Kommy válasza G4ga (#11425) üzenetére


Kommy
veterán

Szerintem azt kéne megpróbálnod, hogyha nem tuningolsz a gépen semmit akkor is vannak e a fagyások, mert könnyen lehet , hogy nem teljesen stabil a gép és azért fagy ki a gta 4, mert azért olyan 80% körül tudja használni a procit.

Én írtam a 64 bites-t de, nekem 32 bitesen se volt ilyen bajom, csak a 4GB memória miatt inkább felraktama 64 bitest, mert így nem csak 1.6 GB -ot tud adni egy alkalmazásnak.
ilyen beállításokkla játszok [link]
gépem az adatlapomon

[ Szerkesztve ]

(#11443) Geryson válasza Sickboy25 (#11436) üzenetére


Geryson
addikt

Itt regisztrálj új címet és ezzel lépj utána be és akkor menni fog. A szociális klub maradhat magyar, az nem gond.

G4ga: Ugye húzva van a géped? Nekem full stabil volt (sok órás terheléses tesztek alapján), egyik játék sem fagyott, de a GTA4 folyamatosan. Húzást visszavettem azóta nagyon jól megy. Este 2x dobott csak le, de egyszer sem fagyott ki (pl. kékhalállal) a gép. Az egyik vmi memóriagond volt, a másik meg passz, megállt minden, de kiléptem - vissza és ment. Szóval a húzás visszavétele óta nincs szinte gondom...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11444) Rossi válasza Rossi (#11428) üzenetére


Rossi
addikt

Kösz a válaszokat...

Végre beküzdöttem magam a hajó rakterébe, max élet és páncél, belelövök egy robbanó hordóba erre kifagy a játék... :W :W :W :W :W

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11445) Geryson válasza Rossi (#11444) üzenetére


Geryson
addikt

Mondjuk úgy, hogy már nem sok van hátra. Nekem az egyik legszimpibb misszió az a hajós volt, kb. 1 óra alatt csináltam meg, de nem is löttek nagyon meg. Full ésszel, lopózva meg lehet csinálni. A végén adtam a köcsögnek egy pár gránátot... :)

Kifagyás sucks, ilyen sajna előfordul...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11446) Sickboy25 válasza Geryson (#11443) üzenetére


Sickboy25
addikt

kész van ,de mikor join gamera megyek a játékban kidob az xbox-os oldalra!

ez miért van? ha ott is bejelentkezek akkor is

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11447) szabod


szabod
senior tag

Akiknek megvan a "Liberty City minute" nevű achievement, tehát az, hogy 30 óra alatt vidd végig a főszálat, na szóval tőlük kérdezném, hogy ezt a 30 órát mennyire kell komolyan vanni? Csak csináljam egymás után a küldiket, vagy van elég idő, hogy 2-3 küldi után valameyik haverral elmenjek szórakozni is?

Sickboy25: párosítottad a social klubbos accountodat a windows live-ossal?

[ Szerkesztve ]

(#11448) Vahur válasza G4ga (#11441) üzenetére


Vahur
tag

Szerintem nem lehet sok rációt találni a GTA viselkedésében, mindenki másra esküszik.
Én kipróbáltam 3 oprendszer alatt, X driverrel, X peccsel egy csomó kombinációt és végül maradt a 32 bites XP + 181.20.
A tréfa és amiért sírni tudnék hogy Kommy beállításait csak irigykedhetve nézem, pedig kisebb felbontásban játszok, kétszer annyi videomemóriával. 80 ezret toltam el gépre hogy menjen a game, hol az igazság? Szerintem nincsen. A fagyások nekem is megvannak, néha egy hétig stabil, aztán elkezd köcsögösködni, majd megint elmúlik.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11449) Kommy válasza szabod (#11447) üzenetére


Kommy
veterán

Hát én megcsináltam gyorsított menetben azt az achivementet 13 óra alatt úgy hogy ideje nem volt senkinek felhívni , hogy mennyünk valahova :DD SZóval szerintem 1-2 emberrel belefér a mászkálás.

Vahur: Nálad egyértelműen a proci a szűk kersztmetszet, nekem ezelött egy x2 3800+-os procim volt ami 2,7GHz-em ment és a max fps-em gyengébb beállításokkal volt max 27 fps és volt hogy 10 fps-re leesett, én meg majdnem 100K-t öltem be le igaz nem pont emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#11450) Sickboy25 válasza Vahur (#11448) üzenetére


Sickboy25
addikt

80K-t :C :C

miért nem vettél egy 360-at?? :W Gyönyörű rajta a játék most úgy is nyomom sógornál!

amúgy az én konfigommal High-t mellett 1680X1050 megy kis procituning mellett 25 30 fps !

fagyás és akadás nélkül

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.