Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11552) zsolt1129 válasza Cimbooora (#11551) üzenetére


zsolt1129
addikt

Milyen konfigod van? Ha nem valami erőmű,akkor érdemes egy kicsit visszavenni a grafból. Vagy nem eredeti játékot használsz.

(#11553) szabod


szabod
senior tag

Eszküszöm, hogy szétverek most már valamit. :W :W Már vagy negyedjére próbálom renderelni a videómat, de valahol mindig kifagy. Pedig szerkesztöben simán megnyitja a hibás részt, renderelésnél bezzeg kifagy. :W :W :W

(#11554) Mariann294 válasza antento (#11539) üzenetére


Mariann294
őstag

Bazzeee elolvastam ezt és szinte leestem a székről!!!!!!!!! :C
xDxDxD :W

Amúgy mi a f*sz köze van ennek a GTA IV-hez? :U

[ Szerkesztve ]

(#11555) Cimbooora válasza zsolt1129 (#11552) üzenetére


Cimbooora
aktív tag

A konfig jó és ment már mind a kettő játék és nem eredetik, de már ment szóval nem tudom mi a gond:S
Hiányzik valami program? :F

(#11556) Geryson válasza Cimbooora (#11555) üzenetére


Geryson
addikt

Tegnap multi közben kivágott engem is egy ilyennel, sem előtte, sem azóta nincs semmi baja - sztem ne foglalkozz vele (hacsak nem befolyásolja, hogy játsz - azaz ha sűrűn előforduló jelenségről van szó)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11557) Mariann294 válasza fsb1000 (#11550) üzenetére


Mariann294
őstag

Jó lett!!! :C :C :C
Imádom magam viszont látni! :))

Amúgy töredezettség mentesitek már jópár órája és fogalmam sincshogy még meddig tart.. :F Nemtudom lesz-e ebből esti multim.Most még főzök is szóval télleg nemtudom.De a többiek remélem jól mulatnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#11558) Geryson válasza fsb1000 (#11550) üzenetére


Geryson
addikt

Nagyon királyos!!! Minden elismerésem!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11559) Vahur válasza fsb1000 (#11550) üzenetére


Vahur
tag

Rettenetesen jó ez a rettenetes emberek! Mennyi jó kis pillanat ömlesztve, igazi flashback visszanézni mit is eszetlenkedtünk. Szép munka, elismerésem!

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11560) fsb1000 válasza Mariann294 (#11557) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A következőben asszem főszerepló leszel...
Bár lehet ma már nem végzek vele, holnap meg munka.

Asszem multizni sem megyek legfeljebb kicsit.

(#11561) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Itt az a gond nálam hogy eggyetlen egy játék sem indul :O

(#11562) Mariann294


Mariann294
őstag

Ezt láttátok már? xD
fsb1000:: Én mint főszereplő? :Y Wow! :R

[ Szerkesztve ]

(#11564) nicoka


nicoka
tag

PS3-ról lehet hozzátok csatlakozni?

(#11565) Dyno


Dyno
veterán

Tiszteletem Uraim.

Kérdésem az lenne hogy Cimbivel szeretnénk Multiba kis teherautó versenyt művelni :DDD Hamachival megoldható?Ha igen mennyire bonyolult annyi mint más gémeknél is?

(#11566) Geryson válasza ALONSO11 (#11563) üzenetére


Geryson
addikt

Lehet jobban jársz, hogy ha ezt egy procitopicba dobod be, sztem ott még találsz Benchmark eredményeket is, amit azért alapot ad neked a GTA-teljesítménynövekedéséhez is...

Mariann294 Ez nagggyon komoly!!! :R

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11567) bOtX


bOtX
aktív tag

Ez a antento egy állat :DDD

Egyébként hogy lehet megkeresni a szervereteket? Bocsi nem vagyok képben a GTA IV multi része felől :U

[ Szerkesztve ]

(#11568) Dyno válasza Dyno (#11565) üzenetére


Dyno
veterán

Na megprobáltuk, hamachival 1.0.1.5-s verzióval, de az nem tiszta hogy lan-t hogy lehet megoldani a játékba, csinálok player match-et benne, aztán pedig én elinditom meg minden, ő másra nem tud nyomni csak arra hogy customs player match, de nem talál engem meg, pedig hamachi jól megy.Valaki help előre is köszi. :)

(#11569) rup1u5 válasza fsb1000 (#11550) üzenetére


rup1u5
nagyúr

máháháháh :DDD
ahogy a pohos testű vén rocker fut :C
nagyon jó lett és baromi jó a zene is alatta!
Omega!
nem is hallottam ezt a számot még.
Megvan neked az egész lemez?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11570) szabod


szabod
senior tag

Na végre sikerült renderelnem a videómat. Viszont elég sok helyen grafikai eltűnések/ugrálások vannak benne, és csúszik egy kicsit a hang. :O Ez van, javítani már nem fogok rajta, örülök, hogy sokadik próbálkozásra sikerült rendelerelni. :U Felrakom a tecsőre, majd holnap belinkelem. ;)

(#11571) zsolt1129 válasza Cimbooora (#11561) üzenetére


zsolt1129
addikt

Melyik Driver van fennt? Javaslok egy driver pucolást a gépen.

(#11572) fsb1000 válasza rup1u5 (#11569) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megvan, ha kell akkor postázom...

(#11573) fsb1000 válasza nicoka (#11564) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nicoka: Szerintem nem, mert a PS3 playereket nem látjuk.

(#11574) Dyno válasza Dyno (#11568) üzenetére


Dyno
veterán

Valaki segítene?Köszönöm. :)

(#11575) rup1u5 válasza fsb1000 (#11572) üzenetére


rup1u5
nagyúr

jutyúbon megtaláltam.
le is ragadtam ott és az elöző postomtól idáig a 60-as, 70-es évek magyar előadiót néztem pedig far cry-ozni készültem. :DDD
ha feltöltöd az oldaladra szívesen lekapom. :R

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11576) macy válasza Dyno (#11574) üzenetére


macy
addikt

Hamachiban preferences, detailed configuration, UDP port: 1337, TCP port: 7777. Így elvileg működnie kell. Ja meg kell a hamachi-xlive.reg.

[ Szerkesztve ]

(#11577) szabod


szabod
senior tag

Elkészült a 4. videóm, amelyben az elmúlt hét jelentősebb multis ökörködéseit válogattam össze, kivéve a versenyeket, mert azokat nem lehet olyan jól visszadni. A hang a 4. perc után kezd csúszni ,de mindegy, remélem tetszeni fog.

GTA IV - Multiplayer Madness

(#11578) Geryson válasza bOtX (#11567) üzenetére


Geryson
addikt

Nincs kifejezett szerverünk. Ha összejön egy kis csapat, akkor indítunk egy szobát és akkor meghívással oda be lehet kerülni és addig él, ameddig bent van egy játékos.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11579) nicoka válasza szabod (#11577) üzenetére


nicoka
tag

Vicces a videó, jól sikerült, csak azt nem értem, hogy néha a földnek elmegy a textúrája és akkor olyan, mintha egy vajszínű lap lenne csak lent.

(#11580) Geryson válasza szabod (#11577) üzenetére


Geryson
addikt

Ez is nagyon jópofa! :) Szegény Mariannt sajnálom amikor 4 perc 57 másodpercnél arconkeni a teherautó sarka! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11581) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Honnan tudom a patcheket letölteni a game-hez,magyarosítás nincs még? :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11582) Vahur válasza szabod (#11577) üzenetére


Vahur
tag

Nah, csak megérte a szenvedésed az editorral, sikerült a jó pillanatokat megfognod!
Nekem személy szerint különösen kedves ez a videó mert sok helyen viszontlátom azt hogy mi is történt pontosan velünk azokban a pillanatokban amikor a rámpán az RPG rásegítős ugratásokat csináltuk. Szép munka, köszönjük!

Geryson: én csak védekeztem a tehereautó sarkával, ők lőttek először :)

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11583) Mariann294 válasza szabod (#11577) üzenetére


Mariann294
őstag

Szerintem az első zene ( a GTA IV-s) nem ilik ide mert teljesen más a hangultata.(Majd csinálok róla vidit) de ez csak szernény véleményem ne haragudj! :)
Amúgy nagyon jól visszaadtad a pillanatokat! :DDD Hogy pofán csapott már a teherautó.De épphogycsak. :DDD
Az is nagy amikor repülünk,meg még sok minden más!
A másik zene klassz ide illik!
(UPC Nem szeretjük a hullámzó árfolyamokat! Stb :DD )

(#11584) fsb1000 válasza szabod (#11577) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe.. jó volt.
(mondjuk azt nem tudom, hogy aki nem multizik, vagy nincs a csapatban mennyire élvezi a videoinkat. de mindegy.... magunkat szórakoztatjuk)

Most legalább láttam miket csináltok, mikor nem vagyok ott. Az RPG-s rásegítős dolog elég mókás.
A közeli helis felvételek is nagyon jók, Mariann meg még páran nagyon profik ebben a forgószárnyas reptetésben.
Mondjuk az már az ökörködés csúcsa, mikor a felhőkarcoló tetejéről a heli lelök 3 öngyilkos jelőltet.
Lehet aki még nem multizott ilyen free-funny módban az nem is érti mi ebben a poén.

Egyébként a HD verziónak igen jó volt a minősége. Mekkora méretben sikerült feltölteni?
És nagy file-okat korlátlanul lehet feltölteni YT-re?
A zene választás tényleg nem szerencsés az elején, sajnos a zenék korlátozotak a GTA4-ben. Ezért javasoltam korábban hogy a filmet több részletben és zene nélkül rendereld (2 perces blokkokban).
Movimakerrel nagyon könnyű ősszerakni és alá rakni MP3 zenéket.
Ezzel a megoldással a hangcsúszás is kiküszöbölhető.

Egyébként GRAT! Nagy munka lehetett elkészíteni.

(#11585) fsb1000 válasza cellpeti (#11581) üzenetére


fsb1000
nagyúr

(#11586) Lauda


Lauda
félisten

Ti hogy rögzítitek a videókat a game-en belül? Mivel indítjátok, vagy veszi állandóan?

(#11587) Geryson válasza Lauda (#11586) üzenetére


Geryson
addikt

Ha bekapcsolod a "clip record" vagy valami hasonló nevü opciót a játékban az utolsó menünél, akkor a játék elvileg lassabb lesz és az egész memóriaigényesebb, de az F2-vel utána fel tudsz venni vicces dolgokat, borulásokat, bármit. Mindig az utolsó 30-60 mp-t veszi fel. Folyamatos játékfelvételre nincs lehetőség (ami mondjuk hülyeség is lenne, mert megtelne a vinyós filmanyaggal)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11588) Lauda válasza Geryson (#11587) üzenetére


Lauda
félisten

Ok, köszi! Mondjuk arra lehetne opció, hogy beállíthassam meennyit vegyen fel, vagy amíg le nem állítom, vegye folyamatosan. :)

[ Szerkesztve ]

(#11589) fsb1000 válasza Lauda (#11588) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindig ugyanakkora méretü adatot vesz fel a játék.
A lejátszási hossz pedig a tartalomtól (is) függ.
Az F2-vel rögzített adat a clip... de ez még nem videó file.
Nálam 8-130 sec között változik a clip hossz, de a nagy többség 50sec.
Ezeket lehet renderelni filmmé.

Szerkesztéskor lehet kameraállást, sebességet, hangot, zenét állítani clippenként.
Ugyanazt a clippet többször is be lehet szerkeszteni egy videóba.
Szerkesztés után lehet renderelni. Ha erős a géped, akkor 1080-ban érdemes renderelni, és utólag átméretezni valami nézhetőbb formátumba.
Játék közben nem figyelünk a részletekre, de én többször visszanézem a filmeket nem is a tartalmuk inkább a látvány miatt, mert már az is élvezet, hogy miket fedezz fel az ember a háttérben.

Sajnos a renderelt film nem, vagy csak kevéssé tömörített, viszont jó minőségű.
Ezért utólag más progival újra kell/lehet tömöríteni. A végső file méret elsősorban a tömörítés módjától és a bitrátától függ.
A movimaker kb 1/3 - 1/10-ére nyomja össze a GTA4 filmeket beállítástól függően.

(#11590) szabod


szabod
senior tag

Köszi mindenkinek aki megnézte a videómat. :B
Az első zene tényleg nem a legjobb választás, de mikor végre sikerült renderelni már csak rávágtam ezt a 2-t és nyomtam is fel youtube-ra. :P

fsb: a renderelés után 388Mb volt, mután a rávagtam a movie makerrel a zenéket, és kimentettem HD-ba már csak 259 Mb volt. A youtube-nak limitj van ami 10Gb (ez nem biztos) és 10 perc. Bár ezeket ki lehet valahogy cselezni, mert pl az öszödi beszéd is fent van a maga 25 percével :U

(#11591) Źşë' válasza szabod (#11570) üzenetére


Źşë'
addikt

regi peccsel nekem is uezek a hibak voltak mint neked, fagyott a video akk sokkal tobb eltunedezo textura volt + epulet ut...

sztem franko lett a videoban az elejen a zene ahogy atm1 masikba, total olyan erzes mint mikor roman meg niko talalkozik az elejen, aliaz jo nyitány! ;) amugy tobb zenet is bele lehet tenni az editorban, en eddig mindig csak 1 et tudtam, ha igen akk hogyan? - ja ezt most olvastam e h nemreg irtad

ill még egy kerdes: ha multiban lelonek rpgvel mikor epp kocsiban ulsz akkor nalad is el tovabb a karakter? en még siman kitudok szallni a felrobbant kocsibol :D nem gyenge

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11592) fsb1000 válasza szabod (#11590) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Ebbe a limitbe beleférek... mekkora háttértár lehet ott ha mindenki HD-ban tölt fel?

(#11593) szabod válasza Źşë' (#11591) üzenetére


szabod
senior tag

A video editorban csak egy zenét lehet hozzárakni. Én ezeket movie makerrel raktam bele (amúgy sincs benne a játékban egyik sem)
Ezek a jelenetek mind free módban, készültek, amiben csak ökörködni lehet. A friendly fire, vagyis az, hogy lelőhesd a csapattársakat ( itt végülis mindenki az) ki van kapcsolva, ezért nem halt meg senki sem a roncs kocsikban sem, sem a rotortól.

(#11594) fsb1000 válasza szabod (#11593) üzenetére


fsb1000
nagyúr

eh... én meg azt hittem konzerv zene a játékból.
Hát nem ismerem az biztos..... csak multizok.
Bocs hogy feleslegesen ajánlgattam a movimakert.

(#11595) szabod válasza fsb1000 (#11594) üzenetére


szabod
senior tag

Semmi gond nincsen, sőt köszi a segítséget. Eddig azért voltak röbidek a videóim mert mindig az adott zenéhez igazodtam. Viszont már terveztem egy hosszabb videó elkészítését, ahhoz már én is a movie makerre gondoltam. :)
Egyébként a 2. zene mint ahogy Marianna is mondta a upc-s reklámban van, és a TV2 Doctor House/Shark ajánlójában.
The Hives: Tick tick boom a pontos címe.

(#11596) csimav


csimav
senior tag

Hali! Volt megint win reinstall és elindul a GTA!!! Miket töltsek le hogy tudjak veletek multizni? Hogykell?
ÜDv.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11597) t-shirt


t-shirt
veterán

Egy gyors kérdés (elnézést ha már volt).

Létezik hogy ez a játék csak az xbox-os joy-t szereti, a logitech joy-omra meg se nyikkan, nálam van a hiba vagy ez tényleg így van?

(#11598) szabod válasza szabod (#11595) üzenetére


szabod
senior tag

ööhm, --a :B

(#11599) Lauda válasza fsb1000 (#11589) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm a részletes leírást. :R Tehát akkor az f2-vel indul a felvétel és a game dönti el mikor áll le? Ez eléggé lol szerintem. :DDD

(#11600) Geryson válasza Lauda (#11599) üzenetére


Geryson
addikt

Értelemszerűen az az utolsó pillanat a videón, amikor Te megnyomtad az F2-öt, azaz mint a duci, tetkós kollégánk :D is elmondta, a felvétel folyamatosan megy és Te az F2 lenyomásával rögzíted ki merevlemezre az előzőekben megtörtént adatokat.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.