Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) szabod


szabod
senior tag

Délelött multiztam egy kicsit. Egy olasz csávóval segítettük egymást a 20 pisztolyos ölésben, és meg is adta mindkettőnknek az achievementet érte. Azután elmentem versenyezni. Hát itt is kaptam egy achievementet, mégpedig azért mert sértetlen járművel megnyertem a versenyet. Igaz heliversenyben nem nagyon lehet sérülést szerezni :B

[ Szerkesztve ]

(#12002) Mariann294 válasza fsb1000 (#11993) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez nagyon jól esett köszönöm. :B
Hogyne ismerném eme 2 nagyszerű szinészt.Amikor meglátom őket mindig eszembe jut a gyerekkorom.Mindig őket néztem. :) Na meg a jó öreg Knight Rider. :K

(#12003) fsb1000 válasza Lauda (#12000) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A dokumentumok közé rakja a GTA4 IV / Videos / Rendered mappába "wmv" kiterjesztéssel.
Valamelyikre keress rá és meg is van...
ESC-vel meg lehet állítani a renderelést, de ekkor nem készül el a video.

Valakinek sikerült már ugy renderelni (hibátlanul!) hogy ALT tabbal "kilépet" és mondjuk netezett közben?

(#12004) fsb1000 válasza Mariann294 (#12002) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na majd akkor szerzünk Knight Rider zenét meg szinkronhangot is....

(#12005) G@bi90MR válasza fsb1000 (#12003) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Szia!
Próbáltam, de nem ér vele semmit sem az ember, megáll a renderelés kis méretben. :( Egyik videóm sűrű ALT-TABozással rendereltem ki, textúrák maradtak csak ezeken a helyeken röcent a videó.

Mariann: A videód fantasztikus! :R Szépen egyberaktad az egészet, a kamerakezelés profi! :C

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12006) Lauda válasza fsb1000 (#12003) üzenetére


Lauda
félisten

Köszike, rákerestem de tök üres az a mappa. :D :Y Azt honnan tudom, hogy rendereli a cuccot? Mikor rányomok a 720p-re vagy a web-re, akkor bejön egy fekete kép és rajta szöveg és van enter meg esc gomb. Ha rányomok az enterre, akkor pár másodpercig csinál valamit és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#12007) fsb1000 válasza Lauda (#12006) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mert megszakítottad... nem?

kattints a 720p-re és várd meg mig fölül a csik végigfut.
Közben látod, ahogy a kockák peregnek fullscreenban.
Ha egyiksem, akkor ott valami gáz van.

Egy 4 perces film renderelése, géptől függöen 1-4 óra is lehet.

Elöször próbál egy 10 sec-es jelenettel. Az megvan 5-10 oerc alatt.

(#12008) fsb1000 válasza Vahur (#11950) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megcsináltam a mesterlövész jelenettet.
Elég hozzá távolítani a kamerát és nővelni a FOV-ot.

EGy pici probléma van csak.....
Amikor célzunk távcsövessel, akkor nincs free nézet, tehát kell oda mégegy játékos aki felveszi.

(#12010) Lauda válasza fsb1000 (#12007) üzenetére


Lauda
félisten

Nem is indul el semmi. Ha rányomok a 720p-re, vagy a webre, akkor ez a kép fogad: [link]

Itt rányomok az enterre és semmi. Ha ebben az eblakban f6-ot nyomok, akkor ez történik: [link] Kiírja ezt a szöveget és kampec. Ha itt nyomok mentést, akkor pár másodpercig forog az a kis ikon és semmi több. Mit csinálok rosszul? :D

vergilx: Hajtod itt a razoros szöveget még mindig, pedig már lett szólva. Hát Te tudod, folytasd csak, engem nem zavar.

(#12012) Źşë' válasza Lauda (#12010) üzenetére


Źşë'
addikt

1. képen el kell nevezned a videodat, pl ott a 2.on latom h video3 a neve, vegul is ez is jo csak legyen bennt valami.

ott az export to gallery mellett levo web 720p (1280x1024) 1080p (1920x1080) -re tudsz menni ha inaktiv akkor nem abban a felbontasban vagy, ill hat kisebb mint a kimenteni kivant.
ha ranyomsz akkor loading kepernyo es ha betoltotte akkor latod h kodolja a videodat csak eleg lassan... kb 2-5frame/sec attol fugg mekkora felbontasba mented ki. a kodolas allapotat jelzi fennt egy sarga csik... ha kesz a kodolas akkor kilep matgatol az editor menube, ill még annyi h ugye tobb reszletbol all egy film normal esetben, ahhoz h betoltse min1iket loadingol majd mind1iknel, es uugy bedob a lassanmozgo ablakba :p remelem segitettem

ha f6ot nyomsz akkor elmenti a videon a valtoztatasokat, pl nevet valtoztatsz, sorrendet a filmeknek stb.

3. kepen szinten a munkalatokat tudod lementeni, azaz a kamera beallitasok... stb

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12013) Źşë' válasza vergilx (#12011) üzenetére


Źşë'
addikt

tudod ez nem legalis dolog, igy az oldal uzemeltetoje a hozzad hasonlo emberek hszeit torli, ill vegso esetben banoljak az usr-t mivel warez az tiltott...

de meglatszik nem olvastad el az 1. haszt, ill a topik nevet is... :W

GTA IV - Olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!

komolyan mondom h meg magyarazkodni is kell picit lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12015) Lauda válasza Źşë' (#12012) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi szépen a segítséget és az útmutatást! :) Meg is van a probléma, át kellett írnom a videó nevét másra és menti is mint a gép! :C Végre meglett, hogy mit szenvedtem vele, egy ilyen apróság hogy meg tudja copatni az embert. :DD

(#12016) 7


7
addikt

vergilx figyelmeztetve warez miatt. Egyrészt az Alapelvekben, másrészt az első hozzászólásban is világosan leírtuk, hogy a fórumon nincs warez, emellett a többi fórumozó is figyelmeztette, de úgy tűnik, szükség van egy moderátorra, hogy tényleg elhiggye

[ Szerkesztve ]

(#12017) csimav


csimav
senior tag

csáo:D vmi okostojás irja le nekem hogy hogykell az asi-t használni,miket szedjek le? hova másoljam?... :P
:R
KILÁTÁS -> Szép?:D

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#12018) mad1 válasza csimav (#12017) üzenetére


mad1
veterán

Naplementevel szebb lenne. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#12019) rup1u5 válasza Mariann294 (#11992) üzenetére


rup1u5
nagyúr

egyre jobbakat csinálsz! :K :C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12020) Mappa


Mappa
addikt

Hi

Valaki segítsen! feltettem ezt a jóképességű játékot... becrackeltem ...kirita hogy fatal error ..feltettem sp3 at most meg RGSC írt ki azt is feltettem de nem regsiztráltam mert nemtudom hova merre akkor jön ez a live azt se tudom mit kell csinálni ...jó hogy ennyit kell regisztrálni ahhoz hogy nem is eredetiben van meg ez a játék :W ...valaki írja már meg nekem szájbarásogan mit kell tennem....mert mindenhol csak angol leírásoakt találok itt a topicba meg nem találom :O

nem kötelező megadni

(#12021) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

ERRE tudna vki válaszolni? :F

(#12022) Lauda válasza Mappa (#12020) üzenetére


Lauda
félisten

"valaki írja már meg nekem szájbarásogan mit kell tennem."

Olvasd el az első hsz első két piros sorát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12023) At4 válasza fsb1000 (#11965) üzenetére


At4
tag

ez kész, nagyon szép munka :D

így legalább kicsit el tudom képzelni milyen lehet ezzel multizni.. :)

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#12024) NÉMÓ510


NÉMÓ510
tag

Ez az első gta amit kipróbálok,annyi szépet és jót írtok róla.De mivel totál láma :DDD vagyok hozzá,próbáltam letölteni végigjátszást.Csak valahogy nem sikerül :((( .Nem tudna valaki emilben rámdobni egyet?Ezer hála és köszönet. :R

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#12025) Mappa válasza Lauda (#12022) üzenetére


Mappa
addikt

bakker :DDD akko szopoka nyaloka ....marad az önerőből okosodás :W

nem kötelező megadni

(#12026) Lauda válasza Mappa (#12025) üzenetére


Lauda
félisten

Ott informálódj, ahonnan a játék való. :)

(#12027) fsb1000 válasza At4 (#12023) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a multizásnak sokkal jobb a hagulata, mint ami a videókból lejön.
Mármint a Free mod-nak, amit mi csinálunk.
Kis mászkálás ide oda, aztán jön egy ötlet és csináljuk.
Mindig kicsit más és a beszólások is feldobják a hangulatott.
persze van mikor semmi sem történik és 4 fő alatt már nem annyira jó.

A RANKED multi inkább darálós. Race-ról majd mutatok videót.
Mondjuk annak is van hagulata mikor a rajtnál 20-25 autó berreg.
vagy mikor tüzoltó autok versenyeznek.
Ezt is lehet élvezni, de a többi tipus inkább pontszerzésre megy.

Mondjuk 8-adszor a Bomb The Base II már unalmas.
[link]

(#12028) Mappa válasza Lauda (#12026) üzenetére


Mappa
addikt

rajta vagyok :DDD

nem kötelező megadni

(#12029) MS74hu


MS74hu
tag

HY.érdeklödnék hogy a game támogatja a rumblepad2-t?vagy csak a 360-as controlert.az öszes frissités és patch fent van. köszi :R

Lenovo Y700

(#12030) Kommy válasza MS74hu (#12029) üzenetére


Kommy
veterán

A logitech chillstream gamepadját biztos hogy támogatja , patch nélkül is és azzal is.
Meg elvileg valamilyen parancsal bekapcsolható a többi kontroller támogatésa is, mert ez alapból tultva van az 1.2-es patchbe, a leírásában le van írva hogyan lehet feloldani a tiltást.

[ Szerkesztve ]

(#12031) fsb1000 válasza Lauda (#12026) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem értem....

Nektek sosem volt törött játékotok vagy más szoftveretek?
Az OP rendszer is legális az otthoni gépen, meg a Office is? nem a céges másolata?
Fotosopról és más drágább progikról már ne is beszéljünk.

OK, legyen mind legális... de filmet se töltötök le sose, csak kölcsönzitek vagy megveszítek DVD-n?
Az összes MP3-asodért is fizettél? És ugye nem minimálbéres vagy top managerként, hanem adózól rendesen. (nem számlázol túl, és nem fogadsz be kamu számlát)

OK... fogadjuk el, hogy a PH!-n nem lehet ilyesmiről beszélni, de csak akkor küldjük el egymást a búsba, ha mindig tiszták voltunk, vagyunk és leszünk is.

Én is úgy gondolom, hogy jobb mindent legalizálni, sőt a játékok megvásárlásával úgy érzem támogatom a fejlesztőket, sőt szelektálok is közöttük.
De némi megértéssel fordulok azok felé, akik diákként nem tudnak 10K-t a GTA4-re szánni. A szülőktől meg ilyesmit nem kérhetnek.

Laudának, meg nekem (meg jópár PH-snak) TOP vasunk van.
Nem tétel mellete egy XP vagy GTA4 megvásárlása, de még emkéxem, hogy 20éve mikor az első mekdonácba elvittem a barátnőmet, akkor meg kellett gondolni, hogy mit veszek.
Akkoriban egy percig sem gondolkodtam, hogy egy játékot lehetne legálisan is használni.

10 évvel késöbb persze minden Sid Májer játékot megvettem pakkban, mert hálás voltam a sok játékidő miatt és gondoltam azzal a pár forinttal is előrébb lesz ha újjakat tervez.
Bill gétznek már nem annyira voltam hálás....

(#12032) MS74hu válasza Kommy (#12030) üzenetére


MS74hu
tag

Hol tudom azt beállitani?mert tegnap brobáltam az opciokban,de nem ment. :R

Lenovo Y700

(#12033) rup1u5 válasza Cimbooora (#12021) üzenetére


rup1u5
nagyúr

egy alapos registry tisztítást pl cc regcleaner-el és mondjuk driver sweeper-el driver maradékok letakarítása egy próbát megér!
Én a hejedben leszedném a videókártya driverét, majd csökkentett módban driver sweeper, utánna restart és egy alapos registry tisztítás, aztán ismét restart és a legfrisebb drivert fölrakni. és erre az időre minden tuningot visszavenni alapra. ha igy megy minden frankon akkor lehet visszatenni a tuningot szépen fokozatosan.

fsb1000
Az hogy ki milyen szoftvert honnan szerez be az egy dolog, a PH! szabályzata meg egy másik. Amíg itt kívánunk fórumozni azt az alapelvek betartása mellett tesszük! Azért tud a PH! szinvonala megmaradni, mert ezt a modik keményen be is tartatják. Máskülönben olyan homokozó lenne itt mint sg.hu-n ahol mindenki szabadon veri a port a kis lapátkájával. Nem kell ezt elvinni lelki síkra és elkezdeni az élet mikéntjeit boncolgatni. Szabályok vannak. (pont) Be kell öket tartani. (pont) Minden kérdésnek megvan a megfelelő fóruma. (pont) :R

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12034) fsb1000 válasza rup1u5 (#12033) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nehéz ügy...
2 particón ua. XP és ua. driver vann fenn.
Az elsőn (amit régóta használok) mindenféle klinelést elvégeztem.
ATI-val megy a GTA4, de Nvidia-val nem. A másik partición megy mindkettővel szépen.

Fogalmam sincs mi lehet a különbség, mert amúgy az első particóval sincs gond, csak a GTA4 nem bírja.

Ezért mindenkinek egy friss telepítést javasolnék, főleg ha NVIDIA-ja van.
Favágó módszer, de müködik.

(#12035) Kommy válasza MS74hu (#12032) üzenetére


Kommy
veterán

* Direct input eszköz alapértelmezett kikapcsolása. Kizárólag parancssorral lehet visszakapcsolni: "-usedirectinput".

(#12036) Vahur válasza fsb1000 (#12008) üzenetére


Vahur
tag

Kár, ezt nem gondoltam volna. De szerintem azért meg lehet oldani másképp is, például helivel, majd külső szerkesztővel az eredeti rotorzajos hangsávot lecserélni szimpla utcazajra.Ha esetleg belevágunk a filmbe akkor a cameraman, elveinket feladva, a lebegős - no gravity cheattel tudná szerintem a legjobb felvételeket készíteni, túllépve az editor által erősen behatárolt kamerakezelési lehetőségeken. Persze ez kollektív egyetértés kérdése, részemről csak egy ötlet.

Mariann: nagy pirospont az ellenőrzőbe a filmedért! :C

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12037) Mariann294


Mariann294
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek az elismerést! :R :R :R
FSB: Knight Rider szinkron?!Azt megnézném.Na és ki lenne K.I.T.T? :DDD Oyasmi kocsi mint K.A.R.R olyan van csak az a baj hogy ugye láccik a sofőr. :)

(#12038) MS74hu válasza Kommy (#12035) üzenetére


MS74hu
tag

bocs hogy bénázok,de ezt hol tudom megcsinálni mert a patch readme-ben csupa kriksz-krakszok a betük.olvashatatlanok.probáltam megjavitani ,de nem ment. :W pontosabban letudod irni hogy hol tudom visszakapcsolni? köszönöm :R

Lenovo Y700

(#12039) Kommy válasza MS74hu (#12038) üzenetére


Kommy
veterán

Annyit kell csinálni, hogy a játék parancsikonján nyomsz egy jobb gombot kiválasztod a tulajdonságokat és a játék elérési útja után bemásolod az idézőjelek közötti szöveget "-usedirectinput" valahogy így kell kinéznie "F:\Steam\steamapps\common\grand theft auto iv\Launcher.exe" -usedirectinput

(#12040) csimav


csimav
senior tag

Vki magyarázza el asi használatát pls. GTA-m most nemjo,win reinstall volt:D
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#12041) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

The Bellick Story

Ezt a videót szerkesztettem a legtovább, mennyire rontottam el? Remélem idővel megkapja a HD gombot.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12042) G@bi90MR válasza G@bi90MR (#12041) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

-k. :) Köszi vahur! :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12043) szabod


szabod
senior tag

Megírtam a forgatókönyv béta verzióját, majd holnap felrakom, mert a végével még nem vagyok tisztában. Annyit elárulok, hogy a dagadt rockertől kezdve a helló mamiig benne lesz rengeteg karakter :DDD

Most viszont inkább multizni kellene. Úgyhogy mindenki aki tud, jöjjön multizni!

(#12044) Mariann294 válasza G@bi90MR (#12041) üzenetére


Mariann294
őstag

Azthittem télleg a story lesz benne nem pedig klippek innen onnan.
De a szerkesztés zsir!
Milyen számok vannak benne?Tetszenek. :)
Főleg ami 1:50-nél kezdődik na az állati jó!!! :C :R
Amúgy Bellic és nem Bellik! :B :K :B

[ Szerkesztve ]

(#12045) Źşë' válasza csimav (#12040) üzenetére


Źşë'
addikt

lekapod az asi loadert (googleban keress ra), ami lenyegeben egy file - ezt bemasolod a gta4 gyokermappaba

..ami kell hozza /car spawner, item spawner, model selector stb... azt pedig uigy a gyokermappaba masolni, ill majd az adott cucc readmeje alapjan tudod allitgatni az opciokat (gombok stb)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12046) bonat


bonat
senior tag

uppp :C

[ Szerkesztve ]

(#12047) rup1u5 válasza bonat (#12046) üzenetére


rup1u5
nagyúr

;)
majdnem kiborultam!
de még időben szerkesztetted! ;]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12048) G@bi90MR válasza Mariann294 (#12044) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Köszi!
A története ennyi, először kis kocsilopás aztán Ferrari szalonból, emberek gyilokja stb. :DDD Kozmikussá növesztett csokilopás. :DDD

Számok időrendben:

Deadmau5 - Aguru
Joy Kitikonti - Joyenergizer
Forze Dj Team - 98 to Piano
Prodigy - Voodoo People Pendulum Remix

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12049) Lauda válasza fsb1000 (#12031) üzenetére


Lauda
félisten

Nézd, én sem vagyok a warez ellen, sőt elkötelezettje vagyok. :Y De ha ezen a fórumon az a szabály, hogy nem szabad nyilvánosan erről beszélni, akkor ezt tiszteletben tartom és elvárom, hogy más is így tegyen. Ahogy rup1u5 kolléga is fogalmazott, ez is kell ahhoz, hogy a fórumnak ez a jó színvonala megmaradjon. Ennek fenntartása pedig mindannyiunk érdeke.

Én nem veszem meg a játékokat, mert van amelyik fél órát sem él meg a gépen, most azért ha kiadtam volna 10 ezret, khmmm elég durci lennék, hiába van core i7, attól még nincs sajnos elszórni való lóvé, valamiből be kell fizetni a gázt/villanyt/többi szart is. :)

Írtam is neki, hogy pü-ben kéne érdeklődni, de ő ezen is túlsiklott, inkább hajtotta tovább a warezt. Én ilyen esetben, ha gondom van, írok inkább valaki olyannak, akinek tuti werzsön játéka van, ki lehet ezt csemegézni a hsz-ek közül :DDD és nem borzolom a fórumozók/módok idegeit az egyéni szoc problémámmal. ;) :P

[ Szerkesztve ]

(#12050) Mariann294 válasza G@bi90MR (#12048) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.