Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) G@bi90MR válasza Mariann294 (#12050) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Nincs mit!

Ti találkoztatok már a játékban tűzoltókkal?? Esetkor természetesen. Rendőr, mentő kijön, e tűzoltót egyszer sem láttam még csak az állomáson. :F

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12052) fsb1000 válasza G@bi90MR (#12041) üzenetére


fsb1000
nagyúr

G@bi90MR:
Jól sikerült, a sok lassítás is egészen ok, de szerintem ott a 2/3-nál a fegyvertelen emberek lemészárlása inkább egy ámukfotóhoz illik.
Megbontja a sztorit a fillinget vagy valami ilyesmit, hiába jók a snittek. (a nő botladozása nem annyira jó.)

Lauda: OK.

Szabod:
Kiváncsian várom a forgatókönyvet.
Én örülnék neki, ha segédeszközök nélkül (mod) is meg tudnánk csinálni a videót.
Maximum PlayerSelector. Lehet hogy bogaras vagyok ezzel az anticsit dologgal, de az ember ragaszkodjon az elveihez...
Szivesen rászánok 1-2 órát majd a dologra. Az időpontot is egyeztetni kéne majd.

(#12053) rup1u5 válasza fsb1000 (#12052) üzenetére


rup1u5
nagyúr

teljes mértékben osztom az anticsítes álláspontod! :R
ha meglesz az új lapom én is beszállok!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12054) Źşë' válasza fsb1000 (#12052) üzenetére


Źşë'
addikt

nemtom nekem ennyi belefer, mivel nincs sportszerutlenseg -ha el vele az ember, ha elesben menne akkor mar en is pikkelnek ra, de ezek csak segithetnek egy szinvonalas video elkesziteseben! nem keveset!
jobb is lenne meg elobb is meglenne a vid, ertem ez alatt h nem kene 1orat kocsikazni mire kapsz egy pl infernust, mert az adott napszakban epp nem szaladgalnak az utcan.. stb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12055) fsb1000 válasza Źşë' (#12054) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én elfogadom, hogy szerinted ez helyes álláspont.

(#12056) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok! Nektek hogy sikerült Windows 7-en futtatni a játékot? Mert nekem kiírja, hogy nem kompatibilis... :R

(#12057) janati


janati
őstag

A Pegorino üldözésénel a végénél (Revenge) hogyan kell irányítani azt a kúrva helikoptert????

Megőrülök tőle.... :W

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#12058) bonat válasza rup1u5 (#12047) üzenetére


bonat
senior tag

:DD :DD
jaja......elolvastam...az 1.hsz-t..... :DDD :DDD
én is rohantam vissza szerkeszteni

(#12059) fsb1000 válasza bendzso (#12056) üzenetére


fsb1000
nagyúr

kompatibilitási tiulajdonságoknál át kell állítani. Asszem XP-re.
De telepítéskor is átállítottam.

(#12060) Geryson


Geryson
addikt

Hát nagyon komoly ez az újabb videó is! Komolyan mondom, hogy olyan kedvem lenne 2 videót is csinálni, tökre tudom a sztoriját, van hozzá tuti zeném is de nem visz rá a lélek. Sőt (megkövezhettek érte jogosan) az összes videómat letöröltem, kikapcsoltam a clip capturét és igazából el is ment a kedvem az egész játéktól! :D Semmi gáz nincs vele, sőt tökéletes csak én tizenx éve repülőszimulátorozom és valahogy most több mint 1 hónapig ki is hagytam és mostmár rettentően hiányzott. Természetesen péntek este azért szeretnék veletek majd bolondozni (sajnos a mostani hétvégén ez kimaradt részemről), remélem majd kapok még meghívót az elhangzottak után is... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#12061) Mariann294 válasza Geryson (#12060) üzenetére


Mariann294
őstag

Neeeeeeeeeee tedd ezt velem!!!!!!!!!!!!! :O :O :O
:DDD
De miért törölted le mindet?Nem értem.Azért esténként gyere már fel multiziiii...mit gyere fel?!Muszáj fel jönnöd!!!!Kötelező!!!!!!!!! ;] :P :)

[ Szerkesztve ]

(#12062) Mariann294


Mariann294
őstag

Amúgy egy pár videóban láttam hogy Nikonak kórházi ruházata volt.Vajon honnan szerezhették?Kórházban nem találtam. :((

(#12063) G@bi90MR válasza Mariann294 (#12062) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Kórházba bemész, van egy küldetés is mikor meg kell ölni bennt egy hapit, akkor kapsz ruhát. Ha nem, be a kórházba, jobbra fordulsz és ott kell lenni egy kis szobának ahol van ruha.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12064) Źşë' válasza G@bi90MR (#12063) üzenetére


Źşë'
addikt

beza ;) jo volt az a kuldi, tiszta Hitmanes :DD lovin it :D :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12065) Mariann294 válasza G@bi90MR (#12063) üzenetére


Mariann294
őstag

Rendben megnézem újra,köszi.
Tegnap ez a kép fogadott! :C :DDD

(#12066) Mariann294 válasza Mariann294 (#12065) üzenetére


Mariann294
őstag

(#12067) bendzso válasza fsb1000 (#12059) üzenetére


bendzso
senior tag

Köszi a választ, így már elindult a telepítő, viszont amikor valami c+ 2005-öt telepít fel, vagy nem tudom hogy mi a neve, akkor kiírja, hogy nem tudja telepíteni, mert gondolom hiányoznak azok a dolgok a win7-ből, amik vistában és xpben benne van. Aztán amikor elindítanám a játékot, akkor ez a kép fogad. :O
Már tiszta ideg vagyok, mert vista alatt szaggat, kilép belőle azért mert kevés neki a videómemória, még lowon is, most win7 alatt sem megy, meg nem is tudok 64 bites rendszert telepíteni... :o :W :((

[ Szerkesztve ]

(#12068) Vahur válasza bendzso (#12067) üzenetére


Vahur
tag

Amikor én ezt a hibaüzit kaptam, próbaképpen adminként indítottam a programot és elindult, lehet hogy neked is bejön.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12069) Zozzy válasza Mariann294 (#12065) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Ezzel én is találkoztam tegnap, sőt, még ma délelőtt is... :DDD

(#12070) G@bi90MR válasza G@bi90MR (#12051) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Erre valaki? Munkáját végző tűzoltókkal ki találkozott már a játékban? :)

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12071) bendzso válasza Vahur (#12068) üzenetére


bendzso
senior tag

[link]Megpróbáltam, de úgy sem működik.
Egy ilyen hibát is kapok telepítésnél tehát szerintem ez a gond.

(#12072) bendzso válasza bendzso (#12071) üzenetére


bendzso
senior tag

No, mostmár nem kapok ilyen hibaüzit, hanem amikor elindítom, akkor épphogy egy pillanatra felugrik egy parancssoros ablak, majd el is tűnik, és aztán semmi... :(

(#12073) MS74hu válasza Kommy (#12039) üzenetére


MS74hu
tag

Hát tegnap este megcsináltam ezt a -userdirectinput-os dolgot de semmi nem történt. :W Lenne 1kérdésem is hogy az lehet hogy mert gyenge a gépem teljesitménye ezért kidob a multis részböl? probáltam belépni a multis résznél egy gta race-be de kidobot mert gyengének találta a gépemet.mászkálos részeknél nincs gond. :F

Lenovo Y700

(#12074) szabod


szabod
senior tag

Figyelem!! Ekészült a forgatókönyv

Íme:
A dagadt rocker kijön a házából, a kamera távólít a freeway-jéhez (vagy bármilyen másik chopper), majd ő is odamegy. Nézi egy darabig a motort, majd a kamera távolít, és meglátjuk, hogy egy faggio is áll a chopper előtt. Felszáll rá és elindul. Következő jelenetben megérkezik az Algounqinban, a Triangle-n (Broadway megfelelője) lévő Cluckin' Bell-hez (mellesleg tudtátok, hogy van valódi weboldala? http://www.cluckinbellhappychicken.com/)
Itt lesz egy 3-4 emberböl álló sor (+egy eladó). A rocker mindenkit fellök, kilök a sorból, ezek össze-vissza kezdenek szaladgálni, és kifutnak a kajáldából. A rocker elér a legleső emberig, aki nem más mint a "helló mami". Éppen sorra kerülne (már elhangzik a jellegzetes "helló" köszönés), amikor a rocker fellöki őt is. Ekkor előkapja a nagyi a shotgunját, és ráfogja a rockkerra, majd elindulnak kifelé. Közben akik kifutottak átalakulnak nagyikká és egy frugonnal beállnak a főbejárat felé (végülis csak két emberre lesz szükség) A rocker beszáll hátulra és mellé a nagyi, majd elindulnak az "öregek otthonába" (ezt majd ki kell találni, hogy mi is legyen az öregek otthonának az épülete). Következő képben megérkeznek, a rockert bezárják egy szobába, de ekkor megérkezik a rockerünk bandája (persze mind robogón), és kezdetét veszi a harc. Először csak össze-vissza lőnek, hogy legyen akció, azután pedig szépen lassan felszámolják a nagyikat és kimentik a rockert. És mikor mennének el akkor hirtelen feltűnik az utolsó nagyi és szétrakétázza az egész motoros bandát. Zárásnak megint elhangzik a "helló".
Ennyi lenne, ezen persze lehet még alakítani, ez csak egy nyers forgatókönyv.

[ Szerkesztve ]

(#12075) Zozzy válasza MS74hu (#12073) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Pontosabban -usedirectinput, nem pedig userdirectinput, nem lehet, hogy simán csak elírtad?
Ha a parancsikonban az indítás helye után írva nem működik, akkor próbáld a commandline.txt-s megoldást, azaz ilyen néven hozz létre egy szövegfájlt a játék főkönyvtárában, ezt a kapcsolót elhelyezve benne.

(#12076) G@bi90MR válasza szabod (#12074) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Videón jól mutat! :K :D

Ezen borultam: "Először csak össze-vissza lőnek, hogy legyen akció, azután pedig szépen lassan felszámolják a nagyikat és kimentik a rockert." :DD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12077) bendzso


bendzso
senior tag

Sikerült! :C :R :))

(#12078) MS74hu válasza Zozzy (#12075) üzenetére


MS74hu
tag

erröl a gyenge gép teljesitmény miatti kidobásrol tudsz valamit? :R

Lenovo Y700

(#12079) idiot


idiot
tag

Bocsi,hogy más témába vágok.
De nem tudja valaki a saját zenét milyen formátumba
játsza a GTA 4?Mp3-ba nem az biztos próbáltam.
Segítségeteket előre is köszönöm. :U :K :)

alter

(#12080) Zozzy válasza MS74hu (#12078) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Passzolok. Szerintem igazából a neted sebességét tartja lassúnak. Egyszer velem is előfordult, hogy ledobott, akkor épp erősen igénybe volt véve a feltöltési sebességem. :DD
Próbáld ki, hogy alacsony létszámú szerverekről is ledob-e, ha nem, akkor valószínű az alacsony feltöltési sebességed lesz a probléma.

(#12081) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Ez a player selector mod működik single módban? Videó szerkesztésben nagy segítségemre lenne.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12082) Źşë' válasza G@bi90MR (#12081) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem muxik de vigyazz mert elronthatja a mentesedet ha ugy mented le a jatekot

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12083) Źşë' válasza idiot (#12079) üzenetére


Źşë'
addikt

c:\Documents and Settings\neved\Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\User Music\

xp alatt, ide masold be a zeneket mp3ba, majd jatek alatt menj az audio opciokba es complete scan

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12084) MS74hu válasza Zozzy (#12080) üzenetére


MS74hu
tag

ok.kiprobálom ezeket.bár 10/mbites netem van az upc-töl néha szarakszik.köszi :R :R

Lenovo Y700

(#12085) romero28


romero28
senior tag

az miért van , hogy egy videókártya csere után exe hibával kidobál?

(#12086) bendzso válasza idiot (#12079) üzenetére


bendzso
senior tag

Nekem gond nélkül lejátssza az mp3-at.

(#12087) MS74hu válasza Zozzy (#12080) üzenetére


MS74hu
tag

Ma fent votam megint multizni 10-en race-ztünk és semmi gond nem vot. :C lehet hogy a net miatt vot hogy ledobott. :U lefejelem az upct :W a rumblepad2 továbbra se mükszik.veszek 1x360ast. :W köszi :R

Lenovo Y700

(#12088) fsb1000 válasza bendzso (#12067) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajna nem tudom.
Win7@64 alatt ment simán miután kaptam egy kis segítséget, hogy komp modban indítsam.
Sőt! Szerintem jobban megy mint XP alatt.

Miért nem tudsz 64bitest telepíteni? Semmi különbség a telepítés alatt.

(#12089) fsb1000 válasza szabod (#12074) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe,,, ez jó.

(#12090) Mariann294 válasza szabod (#12074) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez nagyon lol hogy egyesek mit ki nem találnak xD
Szerintem tudod hogy kéne? :B

Mondjuk ugy kezdődne hogy mennek a kövér rokkerek csoppereken vagy 4-en (vagy ahányan leszünk).Mutatják ahogy bemennek a Cluckin Bell-be.4 öregasszony áll egymás mögött."Helloooo"-znak a rockerek fellökik őket és valamilyen hanggal kommunikálnak az eladóval.Nagyik kirohannak beülnek egy kocsiba és eltorlaszolják az ajtót.Kiszállnak és elmennek.Rockerek nagynehezen kideritik hogy az öreglányok az öregek otthonában vannak.

Vagy amikor bemenek a cluckin bell-be akkor az egyik banyát agyonverik.Aki kórházba kerül a rockerek pedig bemennek hozzá és kikérdezik hogy hol van a többi nagyi?
Ekkor elmennek az öregek otthonába és kezdődik a népirtás valami vicces szöveggel. :)

(#12091) bendzso válasza fsb1000 (#12088) üzenetére


bendzso
senior tag

Mostmár elindult Windows 7 alatt, itt találtam meg a megoldást.
64 bitest meg beteszem a dvd lejátszóba, betölti a telepítéshez szükséges fájlokat(amikor fekete a képernyő, és alul megy egy fehér csík), majd bejön a kék háttér, és ott nem jelenik meg, hogy hol is tart a telepítés, tehát csak a háttér van. Ráadásul ott már nem is pörgeti a lemezt a lejátszó.Nem megy sem a Win7, cem a Vista 64 bitese, viszont a 32 bites mindkettőből működik. :(

(#12092) idiot válasza Źşë' (#12083) üzenetére


idiot
tag

Köszi szépen :U Siker :)

alter

(#12093) romero28


romero28
senior tag

12085-re valami ötlet :F

(#12094) Kommy válasza romero28 (#12093) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld meg azt , hogy amit csak enged rakd fel a redistributable (vagy valami ilyesmi) mappából egy-kettőnél ki fogja írni , hogy nincs elég hely, ne törődj vele, majd ha felrakta indítsd újra a gépet és utánna próbáld meg

(#12095) fsb1000 válasza bendzso (#12091) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Igy legalább a WIN7@32 megoldás is megvan. 64 biten nem kellett ezt csinálni.

Sajna nem tudom hogy a konfigod miért nem szereti a 64bitet.

(#12096) janati válasza bendzso (#12067) üzenetére


janati
őstag

én ezért használok még mindig xp Sp3-at... :K

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#12097) AthlonXP válasza janati (#12057) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát, elvileg úgy mint máskor. A "WASD" gombokkal és az egérrel ( Numpaddal is lehet, csak ugye akkor nem tudsz lőni vele, pedig azzal könnyebb irányítani, mint egérrel ) . Nem árt gyakorolni egy kicsit előtte csak úgy "free mode"-ba, mert az a rész elég nehéz.
Szerintem még nehezzebb, mint egyébként, tegnap haverommal alig tudtuk megcsinálni, de nagy nehezen összejött azért. Igaz, próbáltuk is vagy 10* :) Már ugye elve a helikopterre való felmászás is nagyon nehéz, nekünk is egy csomószor sikerűlt leesni. :(

Más: Meg tudná vki mondani, hogy hol van az a hinta, amivel a videókban szokták "röptetni" a kocsikat? Sok videón látni, de nem találom a játékban, vagy az csak multiban van?...

(#12098) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hogy tudom a boxom kontrollerét csatlakoztatni a gépemhez???

(#12099) Źşë' válasza leroyclub (#12098) üzenetére


Źşë'
addikt

hh Hogy :D radugod a jatekportra es kesz :))
gondolom xp meg automatice teszi a drivert neki

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12100) kpal


kpal
veterán

Most raktamfel a gta 4. És nem tudom miért a kép mozog össze-vissza ? :F Ezt kilehet kapcsolni valahogy ???
Köszönöm a segitséget ! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.