Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) hitman, válasza Worker (#7988) üzenetére


hitman,
őstag

Állítasz valamit az AMD progiban vagy csak simán föltelepíted?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#8002) Kommy válasza Pubszon (#8000) üzenetére


Kommy
veterán

Lehet érdemes lenne megpróbálni a legújabb Games for Windows Live-ot felrakni, hátha megjavul

vagy pedig ezt :
Im using 2.21 and it's there. On the 'main' tab you will see 'driver options', under that is a dropdown 'forceware detect'. To the right is 'customize', click that. You will now see 4 icons, the last one is 'reset driver settings'.

If you still have probs with RivaTuner here is the official fix from Rockstar:

"If you don't have RivaTuner installed or if you used any other tweaking tool to alter supported formats list then just start RegEdit and search and delete all D3D_54082152 registry entries. Reboot is required to apply the changes."

[ Szerkesztve ]

(#8003) Fary86


Fary86
csendes tag

Hali!
Nekem olyan gondom lenne, hogy kb 25% nál járok, és Playboy X-nek, vagy egy ismeretlennek (akit a térképen egy kérdőjel jelöl) kéne küldetést csinálnom, de ha oda megyek felvenni a küldetést, nem történik semmi... simán átsétálok a sárga nyilakon mindkét helyen :S Ha valakinek van valami ötlete, vagy tapasztalata az légyszi segítsen!
Előre is köszi!

(#8004) Pubszon válasza Kommy (#8002) üzenetére


Pubszon
veterán

A GML-nek semmi köze hozzá, mert a legújabb van fent.
De ezt a driver vmit lefordíthatnád, mert sztem azzal van ott a gond. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8005) Kommy válasza Pubszon (#8004) üzenetére


Kommy
veterán

Két választás van:
1) ha van rivatuner telepítve
2) Rockstar adta ki

1) Elösször letöltöd a rivatuner-t itt megteheted
feltelpíted, majd Main fülön (így indul a program ), az alsó nylrí kattintasz ( a driving szettings reszben, mellette forcware detectedet ír), itt megkeresed azt az ikon amelyiknek a neve reset driver settings

2) Ha nem működne a rivatunerrel akkor Rockstar által kiadott fix:
nyisd meg a regisztrációs adatbázist és az összes D3D_54082152 nevű bejegyzést töröld, majd indítsd újra a gépet

(#8006) DerStauner


DerStauner
senior tag

hogyan tudom magam meggyógyítani?? pl ha egy küldetés közben veszélyesen megsérülök, és nem akarok a város másik végébe menni a safe hous-ba, akkor hogyan gyógyíthatom meg magam??

valamint olvastam, hogy lehet több safe house-t szerezni. hogyan?? már a játék elején is??

(#8007) Kommy


Kommy
veterán

Playboy X és Dwayn közül kit érdemesebb megölni a The Holland Play nevű misszióban?

DerStauner: Életet feltölteni úgy tudsz , hogy eszel vagy iszol valahol.pl hotdog-os, hamburgeres, vagy étterem

[ Szerkesztve ]

(#8008) snataniel válasza Kommy (#8007) üzenetére


snataniel
tag

Playbo X-et ! Van Eggy Zsír Kérója ;)

Ezazz... :)) Kiakasztottam! a Gammát Pontosan 24-óra alatt!!
Bontok egy PEZSGŐT :DDD Elsőre sikerült az Utolsó misszió Nagyon Király....és szomorú.. :( De nem a Kuzinom Halt meg ;)

[ Szerkesztve ]

Kárpátia!!!

(#8009) Geryson


Geryson
addikt

Csórtam egy buszt erre hív LJ, hogy segítsek neki. Mondom sebaj, már gurulok is felé erre nem elgázolom a még mozgó busszal??? :D Ezekután hív román, hogy menjünk darts-ozni. Persze busszal mentem, be is ült az első sor egyik ülésére és szépen elmentünk. :D Michelhez már persze loptam egy egyterűt, el is kentem a száját bowlingban és harmadik randin meg is raktam. Ilyenek ezek a mai nők... :))

Mod: Hogy tudok CSAK töltényt venni? Mindig ki kell csengetnem az 1500 pénzt a shotgunért, pedig nekem csak töltény kell, de azt az opciót csak a fegyvervásárlás után adja ki és egészen biztosan van shotgunom, csak azzal szaladgálok...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#8010) cellpeti válasza cellpeti (#7993) üzenetére


cellpeti
veterán

Valaki erre?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8011) barnam_ válasza Geryson (#8009) üzenetére


barnam_
nagyúr

Akkor nem ugyanazt a shotgunt nézed. 2 fajta van.

cellpeti: patch van (bal felső sarokban a kereső), magyarítás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8012) pilu01


pilu01
senior tag

7969 ?

(#8013) Pubszon válasza Kommy (#8005) üzenetére


Pubszon
veterán

Na ezt ki fogom próbálni. :K
Ez a textura nélküli játékra megoldás vagy ha azt a 70-es hibát dobja?
Mert patch nélkül nincs textura, patchel meg hibát dob.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8014) Burlesque válasza Vahur (#7997) üzenetére


Burlesque
csendes tag

Megcsináltam amit mondtál Vahur...

De mégsem jó...

VAgyis télnyleg kikapcsolta DEP-et, De meg mindíg leáll a GTAIV.exe...

Lassan Kezdem megunni... :((

Azért kösz...

(#8015) XtNz


XtNz
tag

hát eza hamachis dolog nemigazán működik

+set fs_game defrag

(#8016) fdisk


fdisk
őstag

Hogy kell bowlingozni? :F

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#8017) horyk válasza Geryson (#8009) üzenetére


horyk
senior tag

Töltényt én úgy szoktam "venni" hogy szarrá lövöm a zsernyákokat meg a kommandósokat és felszedek mindent amit tudok sokkal olcsób meg szórakoztatóbb is ! XD

Itt az egyik részeges ámokfutásom csak kár hogy hangot nem vettem hozzá. :C :W

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#8018) Geryson válasza fdisk (#8016) üzenetére


Geryson
addikt

Amikor a kezedben a golyó, akkor A és D a balra és jobbra igazodáshoz, bal egérgomb az igazodás után a gurítási lehetőséghez, a gurítás maga az az egér hátrahúzásával, majd gyors előretolásával történik. E-vel abba tudod hagyni ill. asszem a bal egérgombbal át tudod ugrani a párod gurítását (azaz nem nézed végig).

Ha a gurítási lehetőséghez értél de mégis még igazítani akarsz a helyzeteden, akkor a jobb egérgombbal tudsz úgymond "visszalépni".

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#8019) fdisk válasza Geryson (#8018) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.
Akkor jól csinálom(tam),de sajna nálam nem műxik a dolog. :(
Hiába húzogatom az egeret előre-hátra nem csinál semmit.
Még csak meg sem mozdul a karom. :W

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#8020) mad1 válasza horyk (#8017) üzenetére


mad1
veterán

A zsaruk a vegen nem reagaltak tul a dolgot. :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#8021) horyk válasza mad1 (#8020) üzenetére


horyk
senior tag

Hát álltalában meghalok de kellő mennyiségű lőszert és fegyót lehet bezsákmányolni ! XD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#8022) mad1 válasza horyk (#8021) üzenetére


mad1
veterán

Ugy ertem amikor celba ersz a videoban,le se xarnak...

Ne szemetelj ! = Steam

(#8023) Mariann294


Mariann294
őstag

Valaki elmagyarázná nekem hogy a DARTS-ot hogyan kell jáccani?Nem az irányitásra gondolok hanem a játék szabályaira.Nem értem,nem tudok rájönni :F

(#8024) Geryson válasza Mariann294 (#8023) üzenetére


Geryson
addikt

Basszus én sem, pont kérdezni akartam! Igazából a pontszámokat vágom, de a végén valami csak duplával lehet kijönni, de hiába dobok duplát, akkor is azt mondja, hogy sok!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#8025) Kommy válasza Mariann294 (#8023) üzenetére


Kommy
veterán

Annyi a lényeg , hogy elfogyjon a 301 pont, de csak úgy lehet befejezni, hogy duplát dobsz (ez a táblán a legkülső résza melyik a legvékonyabb, egyel bejebb nagy rész 1-szeres szorzó, egyel bejebb a vékony az 3-szoros, megint egyszeres 25 pont és 50 pont)

(#8026) horyk válasza mad1 (#8022) üzenetére


horyk
senior tag

:C ja, ez biztos valami bug.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#8027) Speccy válasza Kucsek (#7957) üzenetére


Speccy
senior tag

Ja, én is azzal szórakozom hogy nézem ahogy egymás után robbannak fel az autók :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

There is hope!

(#8028) mad1 válasza horyk (#8026) üzenetére


mad1
veterán

De autot festeni nem lehet ha a nyomunkban vannak a jardok.
Szoval ez tenyleg bug,mert ott nem eppen a cel mentesiti az ezkozt...

Ne szemetelj ! = Steam

(#8029) Geryson válasza mad1 (#8028) üzenetére


Geryson
addikt

Ezt eddig én is így hittem, de most az előbb egy 6-os körözésnél (kekeckedtem a rendőrökkel a hídnál) szüntettem meg a festőnél a park mellett. Magam is furcsálottam, de így volt!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#8030) Honda Power


Honda Power
tag

Próbáljátok ki, tuti módszer felkúrni a rendőrök idegeit:

Vegyetek egy snipert a kezetekbe. Találjatok valahol egy darut. Másszatok fel és kezdjétek el irtani a népet... Jönnek majd a zsaruk dögivel, de lent a földön semmi esélyük nincs, még a kommandósoknak se. Ha meg jön a heli ki kell szedni sniperrel a lövészeket. El voltam egy 10 percig így PS3-on...

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#8031) mad1 válasza Honda Power (#8030) üzenetére


mad1
veterán

Ja amig ki nem fogy a loszer. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#8032) Mariann294 válasza Speccy (#8027) üzenetére


Mariann294
őstag

De durva!!!! :C :R

(#8033) Mariann294 válasza Kommy (#8025) üzenetére


Mariann294
őstag

Bocs hogy ilyen buta vagyok,de ennél részletesebben is letudod irni? :B
Én kezdek.Ilyenkor hány pontot érdemes dobni?És az ellenfelem dobásaira mivel vágjak vissza? :F

(#8034) mad1 válasza Speccy (#8027) üzenetére


mad1
veterán

El voltal eccsem :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#8035) DerStauner


DerStauner
senior tag

a fegyverboltban hogyan lehet lőszert venni?? vagy csak ellenektől lehet szerezni??

és mi van akkor, ha egy küldetés közben bemegyek egy safe house-ba, és mentek??

és legközelebb játék start, és akkor visszacsöppenek a küldetésbe, vagy kezdhetem elölről az egészet??

(#8036) kanmajom válasza fdisk (#8019) üzenetére


kanmajom
tag

nekem is ritkán jön össze a gurítás. a biliárdnál is néha furcsákat lök a csávó. ez az egér előre hátra mozgatás nem a legtutibb megoldás vsz. a darts meg kurva egyszerű lett ezekhez képest.

derstauner: lőszert enterrel vehetsz a fegyverboltban, vagy LJ csomitartójából. küldi közben nem lehet menteni. eléggé copás de ez van.

[ Szerkesztve ]

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#8037) Macka válasza Honda Power (#8030) üzenetére


Macka
veterán

És akkor lezuhan a géppel?

(#8038) barnam_ válasza Honda Power (#8030) üzenetére


barnam_
nagyúr

Próbáld meg a helikopter pilótát lelőni sniper-al... utána bumm :D

(#8039) Mariann294 válasza DerStauner (#8035) üzenetére


Mariann294
őstag

Küldetés közben nem tudsz menteni.

(#8040) Chapel


Chapel
addikt

Feladta :DDD

...és bevégeztetett

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#8041) Worker válasza hitman, (#8001) üzenetére


Worker
aktív tag

/kicsit megkesve jon a valasz/

csak siman feltettem, nem allitottam semmit, de a hangnak lottek... :/

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#8042) Zozzy válasza Mariann294 (#8033) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Azt kell eldönteni, hogy nyerni akarsz-e, vagy sem? Dobálhatsz 60-akat is egymás után, azaz a tripla 20-ast is, egy a lényeg. Ha mondjuk a végén a táblán látod, hogy már csak 51 pont kell, akkor úgy tudsz nyerni, hogy dobsz mondjuk egy 19-est, meg egy dupla 16-ost. Nem muszáj a 3 dobásból az utolsóval nullázni. Vagy teszem azt ha csak 4 pont kell az utolsó körben, akkor egy dupla kettes, és nyertél is.
Mégegyszer, a legkülső keskeny sáv a dupla, a belső már tripla.
Biliárd és bowling: előre-hátra kell húzni az egeret, az addig oké, de mindezt egy hirtelen gyors mozdulattal, és akkor menni fog.

(#8043) Rossi válasza cizoe (#7042) üzenetére


Rossi
addikt

:R :R :R

A raszták beszédén mindig borulok... Miattuk is erősen javasolt a subtitles on opció.

Szinte sajnálom, hogy már 25%-nál járok, igyekszem nem siettetni a végét.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#8044) DerStauner


DerStauner
senior tag

Eddig számomra a legállatibb figura Brucie. hogy annak milyen szövege van...

(#8045) barnam_ válasza DerStauner (#8044) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tök vicces, hogy mikor elhívod motorcsónak, vagy helikopter túrára, úgy örül mint egy gyerek az ajándékának :)
Dwayne karaktere meg nagyon hasonlít a Benjamin Miles 'C-Note' Franklin karakterére a Prison Break-ből.

(#8046) Rossi válasza DerStauner (#8044) üzenetére


Rossi
addikt

Amikor belefejel a falba teljes erőből... Kész. :)) :DD :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#8047) Rossi válasza barnam_ (#8045) üzenetére


Rossi
addikt

Ott a pont Aggregátor. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#8048) bakosgabor57 válasza Rusher (#7974) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Azt hogy csináltad hogy működik a Logitech Dual Action-öd,ez van nekem is és nem működik,csak bill-el.Patch fenn van.

[ Szerkesztve ]

(#8049) mad1 válasza DerStauner (#8044) üzenetére


mad1
veterán

Az arcmimikaja a legjobb. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#8050) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Tudja valaki, hol találokm azt a helit amelyiket akkor kell irányítani mikor jacob jön segíteni és rá kell ugrani??? Jó lenne gyakorolni vele egy kicsit.

A GTA-k történetének legszarabb küldetése. A helyett, hogy jó nagy lövöldözések lennének a legszarabb járművekkel kell sz...pni ráadásul még uncsi is. Gratula Rockstar :W :W :W :W :W

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.