Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Geryson válasza Mariann294 (#10994) üzenetére


Geryson
addikt

Nem rossz ez sem, bár nekem az első jobban tetszett! :D

Figyuszka! Tudod milyen "stuntok" jutottak eszembe? Algonquin park melletti főutcája. Középre beáll 2 busz egymással szemben majd elkezd tolatni egyforma sebességgel (padlógázzal). Amikor a harmadik játékos azt mondja, hogy állj akkor megállnak majd padlógázzal irány vissza a középbontba. Variációk: csattanás és felvétel simán a 2 busszal VAGY csattanás és felvétal úgy, hogy középre beáll egy játékos valami kis nudlival (pl. Futo) és ezt vágják telibe a játékosok! Milyen ötlet?

Vagy motor és busz és mind a kettő tolja neki mint a meszes és úgy csattannak szemből. Vagy busz és Futo meg hasonlók a lényeg, hogy játékos vezesse a 2 járművel és nyomja neki mint a meszes lassítás nélkül!

Vagy most jut eszembe. 2 busz szembe egymással és közé beáll a játékos!

Mekkora csattanásokat lehetne már nyomni! Pénteken már fogok játszani, én bennevagyok bármelyik szerepben!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11002) rup1u5 válasza Geryson (#11001) üzenetére


rup1u5
nagyúr

igen igen igen igen! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11003) Geryson válasza rup1u5 (#11002) üzenetére


Geryson
addikt

Te mit igenezel, nem te mondtad, hogy nem is megy a multid?! :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11004) rup1u5 válasza Geryson (#11003) üzenetére


rup1u5
nagyúr

há' má' álmodozni se szabad? :O

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11005) Geryson válasza rup1u5 (#11004) üzenetére


Geryson
addikt

Viccelek! Amúgy is azt mondtad asszem, hogy felrakod a Vistát és akkor megjavul, nemde?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11006) Mariann294


Mariann294
őstag

Köszi mindenkinek! :)
Hát Geryson én is ilyesmikre gondoltam...mint amik abban a vidiben voltak amit mutattam.
Nah ugyanolyat kéne csinálni! :)

(#11007) rup1u5 válasza Geryson (#11005) üzenetére


rup1u5
nagyúr

vágom, hogy viccelsz! én is. ;)
raknám én a vistát újra de most tudtam meg hammontól hogy mégsem jön meg az új vincsim pénteken ugyhogy lehet megveszem iponban.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11008) dannyl9


dannyl9
csendes tag

felraktam uj drivert hát most high felbontásba nem laggol viszont fps ha gyors kocsival megyek maxon akkor ien 25 is néha egy egy kanyarba amugymeg ien 35-50 között ez nem hiszem h normális lenne a gépemmel.. a patch segithetne a dolgon?

ez normális valaki pls..
vga 295gtx corei7 2,66ghz. 4giga corsair.

(#11009) losi73


losi73
senior tag

üdv kell az elsö patch is vagy elég a mostani?

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#11010) Pubszon


Pubszon
veterán

Már van 2. patch is? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11011) snataniel válasza Pubszon (#11010) üzenetére


snataniel
tag

Igen! Van :DDD

Kárpátia!!!

(#11012) Geryson válasza losi73 (#11009) üzenetére


Geryson
addikt

Úgy hallottam, hogy nem kell! Ugye nem virágbolti a verziód? Mert akkor elbúcsúzhatsz tőle! :K

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11013) _ak_


_ak_
addikt

Ugye 6 heli tour van? Ha minden igaz 5ttel már utaztam, de a 6ik valahogy nem akar odateremni és így nem tudom megszerezni a hozzá tartozó achievementet sem.

Let's begin, de gozaimasu!

(#11014) Geryson válasza _ak_ (#11013) üzenetére


Geryson
addikt

Eztet már én is akartam kérdezni! Honnan tudom? Én eddig 3 különböző helyen álló helivel mentem, mert kellene az achivement. Volt egy Rob/Bob, volt egy Vicky és volt egy aki nem mutatkozott be. Honnan tudom, hogy mennyi van még? Honnan tudom, hogy ki-kicsoda? Csak a középső sziget déli részénél, a port 63-nál (vagy mi a neve) van ugye a helitúra?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11015) _ak_ válasza Geryson (#11014) üzenetére


_ak_
addikt

Nekem az volt a tippem, h mivel 6 heli jel van felfestve, ezért 6 heli túra van és mind különböző helyről indul, ezek alapján 5el mentem már, de az egyik helyen nem igazán akar megjelenni egy heli sem.

Persze most h mondod nem ellenőriztem le, h egy helyről induló helik vajon egy fajta túrára mennek-e csak.

Let's begin, de gozaimasu!

(#11016) leroyclub válasza _ak_ (#11015) üzenetére


leroyclub
senior tag

Valaki világositson fel hogy mi az a helitour? Láttam hogy ott van az ikon de még sosem mentem oda. Esetleg a csajomat is eltudom vinni?

(#11017) Geryson válasza leroyclub (#11016) üzenetére


Geryson
addikt

"Csajodat" csak a saját heliddel! :D

Jó dolog elmenni oda, mert simán tudsz magadnak lopni helit ill. végig kell menned az összes helitúrán (hosszú F-el tudsz beszállni, mint a taxiba is) ahhoz, hogy meglegyen a "Sightseer" vagy milyen nevű achivemented. Ez a része csak móka persze, én el szoktam indulni és otthagyom (pl. elmegyek kajálni addig). Mondom, a helilopás miatt nálam maga a légikikötő elsődleges hely! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11018) losi73 válasza Geryson (#11012) üzenetére


losi73
senior tag

hali eredeti akkor nem keresem az elsöt csak a másodikat rakom fel thx :R

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#11019) rup1u5 válasza Geryson (#11017) üzenetére


rup1u5
nagyúr

otthagyod?
úgy érted menet közben kiugrassz a heliből?
ezekről az acsívmentekről nem is tudtam. na majd megyek szájtszíingelni én is. :)
tegnap találtam egy katonai helikoptert ami nem csinált semmit csak a város fölött az öbölnél lebegett. jónéhányszor nekimentem de az sem zavarta tulságosan. mindíg visszaállt egyenesbe. aztán az én kopterem nem bírta tovább és lezuhantam. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11020) _ak_ válasza rup1u5 (#11019) üzenetére


_ak_
addikt

Itt nézz körül.

Btw itt azt írja, h 5 túra van. :F Akkor ezek szerint kihagyhattam az egyiket.

Más. Vettem egy x360 joy-t, kezdem megszokni vele az irányítást, de egy dolog nagyon zavar. Kocsiban ülve nem lehet free aimem? Úgy értem, h amikor kidugja a pisztolyt az ablakon már lő is egyből.

Let's begin, de gozaimasu!

(#11021) _ak_


_ak_
addikt

Tényleg csak 5 van, az elsőt kihagytam.

Let's begin, de gozaimasu!

(#11022) Pubszon válasza snataniel (#11011) üzenetére


Pubszon
veterán

Jól le vagyok maradva. :D
És miket javítottak vele?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11023) Geryson válasza rup1u5 (#11019) üzenetére


Geryson
addikt

Dehogy ugrom ki! :D Mondom, hogy elmegyek addig enni. Amúgy nálam Bob/Rob vagy hogyishívják nekiment egy másik helikopternek és sz@rrá törte majd le is zuhant. Velünk semmi gond nem lett. Az a rohadt clipfelvétel meg ki volt kapcsolva... :(

_ak_: Tehát akkor az 5 különböző helyen álló heli mindegyikével egyszer kell menni? Na akkor ezt is megcsinálom pénteken.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11024) Mariann294 válasza Geryson (#11023) üzenetére


Mariann294
őstag

Amúgy nálam Bob/Rob vagy hogyishívják nekiment egy másik helikopternek és sz@rrá törte majd le is zuhant. Velünk semmi gond nem lett.

Ez mekkora!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#11025) Geryson válasza Pubszon (#11022) üzenetére


Geryson
addikt

[Patch infó]

Más: [Ezt] nézzétek, mennyi mod van már!

Mariann294: Gondolhatod, hogy mennyire bántam, hogy nem tudtam felvenni... :O

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11026) Mariann294 válasza Geryson (#11025) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát igen...mindig ilyenkor történnek az érdekes dolgok ugye,húú de megnéztem volna! :DDD

UI: Köszi a linket! ;)

[ Szerkesztve ]

(#11027) Mariann294


Mariann294
őstag

Találtam valami érdekeset:
Zenelejátszó
A modern világban természetesen rádiót is hallgathatunk a telefonunkon. Viszont hang rosszabb minőségű, mintha egy autóban hallgatnánk a zenéket.

Mobilról is lehet rádiót hallgatni? :Y

(#11028) Pubszon válasza Geryson (#11025) üzenetére


Pubszon
veterán

Leszedem, de a leírtak alapján nem biztos hogy fel is teszem.
Egy kis FPS még jól jönne, de viszont mivel hibátlanul megy a játék, ezért lehet fel se teszem. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11029) _ak_


_ak_
addikt

Valaki tud esetleg még egy jó helyet a rolled over achinak a reptéren kívül?

Let's begin, de gozaimasu!

(#11030) csavarlazito válasza nicoka (#10903) üzenetére


csavarlazito
tag

Azt amúgy észrevettétek (nem nagyon zavaró, csak furcsa) hogyha beszállsz egy fajta kocsiba akkor kb. 5-ik kocsi ugyanolyan mint a tied.

Ez már régi a GTA sorozatban. Az jópofa volt, amikor Brucie versenyének a végén nekem adta az addig sose látott sárga sportautót, fülig érő vigyorral indultam hazafelé, erre szinte végig ugyanolyanok álltak az út szélén és mentek az úton. :D

(#11031) _ak_ válasza csavarlazito (#11030) üzenetére


_ak_
addikt

Valahol mintha azt olvastam volna, h kategóriákra vannak osztva a kocsik ( A B C stb) és épp amelyikbe vagy, abból a kategóriából többet dob be.

Let's begin, de gozaimasu!

(#11032) leroyclub


leroyclub
senior tag

Valaki megtudja mondani azt az oldalt amit ha beirok a netkávézoba akkor egyböl 6os körözésem lesz.

(#11033) konas


konas
senior tag

Miert robban fel Little Jacob helikoptere,az utolso miss-nel,amikor Dimitri Rascalov-ot uldozzuk,es en logok a helikoptere talpan?

(#11034) Geryson válasza konas (#11033) üzenetére


Geryson
addikt

Be kell mászni a helikopterbe (ahogy írja is). Azért robban fel mert rádlő, nemde? Amikor leszálltok (merthogy magától le kell szállni egy kis videó keretében) ott van még egy kis akció, picit még kell lövöldözni!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11035) konas válasza Geryson (#11034) üzenetére


konas
senior tag

Fol nem maszik az istennek se...

(#11036) Zozzy válasza leroyclub (#11032) üzenetére


Zozzy
aktív tag

www.littlelacysurprisepageant.com
de "csak" öt csillagot ad, nem hatot. :D

(#11037) Geryson válasza konas (#11035) üzenetére


Geryson
addikt

De felfog! :) Üsd a SPACE-t mint az állat és látni fogod, hogy minden egyes ütésnél egy picit feljebb húzza magát. 10-20 mp-ig kell szenvedned és behúz a spanod!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11038) rup1u5 válasza Geryson (#11023) üzenetére


rup1u5
nagyúr

még mindíg nem értem. :U
hogy mész el kajálni mikor felülsz egy heli-re ami felszál veled várostnézni?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11039) Geryson válasza Zozzy (#11036) üzenetére


Geryson
addikt

Hú, ezt kipróbálom, úgyis kellene egy hatos körözés! Hogyan tudom ezek után kihozni az utolsó csillagot? Kellene a "one man army" achivement...

rup1u5: Wááááá! :) Szóval a játékban beszállok a helibe és elindulok. Amikor elindult a helikopter AKKOR kicsit hátragurulok a székemmel (olyan 40-50 centit) és felállok! A lábamra! Mindkettőre! Egyik lábamat a másik elé helyezve elindulok kifelé a számítógépszobából. Megsimogatom a kutyát. Megsimogatom a macskát. Megsimogatom a Páromat. Kérek enni a Páromtól. Kezet mosok. Leülök az ebédlőbe és elkezdem enni az ételt. Amikor megettem megsimogatom a Párom és megköszönöm a kaját. Megsimogatom a macskát. Megsimogatom a kutyát. Visszamegyek a számítógép szobájába. Beülök a székemmel a gép elé és játszom tovább a GTA4-el mert eddigre Niko szépen körberepülte a várost és ott áll a gép mellett arra várva, hogy arcon lőhesse a pilótát. Érti már? :D

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11040) Kommy válasza rup1u5 (#11038) üzenetére


Kommy
veterán

Ő megy el kajálni nem a játékban, a helikopter az repked Nikoval együtt, csak otthagyjaa gépet addig csinál mást, elég unalma s a helitour. 5DB ot kell megcsinálni, én ma megcsináltam őket, mindegyik másik álláson van.

(#11041) _ak_


_ak_
addikt

Nem mintha nem lehetne elnyomni a túrákat. :DDD

Let's begin, de gozaimasu!

(#11042) rup1u5 válasza Geryson (#11039) üzenetére


rup1u5
nagyúr

wáháháháhá :DDD
jól levezetted! szinte láttam magam elött az egészet!
így már értem.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11043) leroyclub válasza Zozzy (#11036) üzenetére


leroyclub
senior tag

Köszi! Én is az archivememnt miatt akarom. Fogok egy hummert vagy valami aztán adok a rendöröknek :D

(#11044) Zozzy válasza Geryson (#11039) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Nem vitt még rá a lélek, hogy kipróbáljam, hogyan lehet előcsalni a hatodik csillagot, pedig engem is érdekelne. Sajna nincs sok időm játszani, pedig dec.3 óta megvan, mégis csak 45% körül járok...

Elsőre nekem sem esett le, hogy hogyan kajálsz helitour közben, de azért leesett, még mielőtt részletezted. :DD

Azt gondolom tudjátok, hogy Playboy X kérójában a portán is lehet netezni? Ott egy gép a portás előtt, ugyanúgy működik, mint a netkávézóban. :D

[ Szerkesztve ]

(#11045) siofok


siofok
őstag

sziasztok!
szedtem le a netről 10% mentést,de hiába másolom be,már beműásoltam nemcsak a fájlokat,hanem lecseréltem a komplett savegames mappát,de nem engedi betölteni.vmi failed-es dumát ir.létezhet hogy azért,mert felraktam a legujabb patch-et,és a mentés esetleg még előbbi verziószámú game-val készült?
vagy a mentés nem lehet jó??
2 fájl volt benn sgta400,és sgta412.

segítséget előre is köszönöm.

jah és xp-m van. :F

OnePlus nord 2t

(#11046) Kommy válasza siofok (#11045) üzenetére


Kommy
veterán

Mivel a mentés visszarakásához szükség van az Xlive mappára is ezért nem megy de elvileg megoldható.
1.hozzászólás:

Én elfelejtettem/nem tudtam, hogy kell az XLive mappa. Most mi lesz?
No panic! Letöltöd innen az XLive Wrapper nevű alkalmazást, a zip-ben lévő CopyXLiveResources.exe és xlive.dll-t a GTA4 főkönyvtárába másolod (ez alapból a C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV), lefuttatod az exe-t, a feltett kérdésre igennel válaszolsz. Ezután az exe-t törölheted, nem lesz rá szükség. Elindítod a játékot, erre a kérdésre is igennel válaszolsz, és ezután már játszhatsz is.

[ Szerkesztve ]

(#11047) Vahur


Vahur
tag

Kedves Fórumlakók,

Örömmel jelentem hogy elkészültem eddigi legbrutálisabb alkotásommal,
kerek 8 óra videoeditor szenvedés után itt a végeredmény:

Terror Gameplay

Jó HD szórakozást!

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11048) snataniel válasza Vahur (#11047) üzenetére


snataniel
tag

Jó lett a Videó! :C

Kárpátia!!!

(#11049) Geryson válasza Vahur (#11047) üzenetére


Geryson
addikt

Én személy szerint kevésbé tartom tartalmasnak, de a technikád az nagyon komoly, le a kalappal előtted! Eskü én is csinálok egyet, rengeteg fun-jelenetem van...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11050) siofok válasza Kommy (#11046) üzenetére


siofok
őstag

:R
1000 hála!
sorry,olvastam az első kommentet,csak azthittem hogy a live mappát csak akkor kell frissíteni ha az egész gamet ujr rakom.

viszont az mitől lehet hogy megy átlag 30fps-el,és gondolo 1-et és vmi brutál módon megakad a játék.1-2mp-re is akár. :F

OnePlus nord 2t

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.