Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) AthlonXP válasza GrG1210 (#12192) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát, konkrétan semennyire. Nekem pl. el sem indul azon, de persze ez egyéni prob., mert mindenki másnak elnidul rajta. :U Amúgy megy Win 7-el is csak ott trükközni kell vele.
Én egyébként XP SP3-al tolom, nekem ott megy tökéletesen. Namost a 2 giga ramhoz nemtok mit szólni, nekem ugye 4 van és 2-vel még nem próbáltam, de biztos megy annyival is, főleg XP alatt. XP-ből mindenképp kell neki az SP3 ( az 1. HSZ-ben leírtakkal ki lehet kerülni ezt is, én még nem próbáltam ), anélkül nem indul.

(#12202) rup1u5 válasza Mariann294 (#12200) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nekem van mikrofonom.
közben rájöttem, hogy a proci tuning miatt fagyott. :(
visszavettem alapra de úgy meg nagyon szaggat. hihetetlen hogy mennyit számít a 3500 helyett csak 2333. kezdhetem elöről, lépésenként kiismerni ezt az alaplapot.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12203) Mariann294 válasza rup1u5 (#12202) üzenetére


Mariann294
őstag

Azthiszem beüzemelem. :)

(#12204) WhiteWalker válasza fsb1000 (#12198) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez a filmezés mi a fene? :) multi??? ha van lehetőség beszállnék,bár csak vasárnap érek rá.
mikrofon van és ha van skypetok akkor a játék alatt is lehet dumálni a progin keresztül.

(#12205) Mariann294 válasza WhiteWalker (#12204) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem kell hozzá külön progi.Fellehet hivni egymást játékban telón keresztül. :)

(#12206) WhiteWalker válasza Mariann294 (#12205) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

de komoly ezt nem tudtam :C

bepötyögöd a nincknevet és már mehet is a duma?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#12207) fsb1000 válasza Mariann294 (#12200) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mariann:
Persze, van mikrofonos fejhallgatóm.
nekem semmi nicsn a gépemen (msn, skype, stb), megfelel az ami a játékban van.

Persze ezzel meg az a gond, ha valakinek nem lesz mikrofonja, akkor Ő honnan tudja mit kell csinálni?

Giinos: Szabod írt egy forgatókönyvet, amit megpróbálunk lejátszani.

_ak_ :
1. Bios/driver hiba már javítva Gigá-nál (újat kell venni.... nem pedig apróból)
2. Általában a saját tapasztalataimra hagyatkozom, és az a sávszélesség korlát nem igazán érződik játék alatt. Meg mihez képes korlát????
3. Akinek nem kell 1GB vram az ne vegyen olyat. Tényleg kevés játék igényli, de pl. GTA4 igen, és tényleg kellhet hozzá CPU teljesítmény is. Szóval akinek nincs erős CPU-ja, nagy monitora annak felesleges, de ez még nem azt jelenti hogy nem OK és nem ajánlható.
4. Még mindig nem mondtad meg melyik ATI kártyát ajánlod helyette 1GB vRAM-mal
(nem sok variáció van......)

(#12208) Mariann294 válasza WhiteWalker (#12206) üzenetére


Mariann294
őstag

Sőőt még pötyögni sem kell.Csak előveszed (na nem azt amire gondolsz! :P ) phonebook kiválasztod azt akit hivni akarsz és kész. :)

(#12209) szabod


szabod
senior tag

Ezt a mikrofonos dolgot támogatom én is. Viszont a hangbeállításokan be kell kapcsolni, hogy van mikrofond, mert amúgy nem működik. A forgatást tőlem olyan 18:30 fele is elkezdhtejük ma. Sajnos szombaton nekem sem jó, kivéve este, már ha lesz akkor majd erőm játszani. Ugyanis a szombatom egy másfél mázsás sertés túlvilágra juttatásával és szakszerű feldolgozásával fog eltelni. (magyarul disznóvágás :B )

Az idézet Pegorinotól van. Próbáltam egyszerűbbet kiválasztani, ez a harmadik trailerbn hangzott el 1:37-nél Ha tetszik a játék, akkor folytathatjuk, de most rakjon valaki más. :K

(#12210) Vahur válasza fsb1000 (#12198) üzenetére


Vahur
tag

Én azért szeretném ha te is benne lennél a filmben, nem hajt minket a tatár hogy ne találjunk közös időpontot a forgatásra. Zolee007 is csak vasárnap tud GTA-t tolni ha jól emlékszem.
Viszont valóban jó ötletnek tartom hogy ma este tartsunk egy próbát, hogy mit is fogunk konkrétan csinálni és hol.

Hangbeállítás témája szintén hanyagolandó, mert úgy nézem a GTA PC verzióban nincs voicechat ( én legalábbis nem találtam funkciógombot hozzá, csak a mikrofont lehet bekapcsolni), naivan azt hittem pár xboxos movie után hogy ez itt is megy. Belegondolva nem is hallottam voicechatet egyetlen alkalommal sem ezidáig multiban.
Teamspeak vagy Ventrillo öszzehozása több macerát okozna mint hasznot, nekem az új lapommal pl nem is megy a mikrofonom...
Direktor úr szépen lerajzolja mezei cheten hogy mit álmodott, elpróbáljuk és utána már menni fog gond nélkül élesben is.

Huh, korrekció: látom közben mások elárulták a titkot hogy a telefon e megoldás a voicechatre. Viszont konferenciahívást nem tudom hogy lehet -e csinálni? Nem hinémm...skypeon is csak max 4 fő ha jól tudom egy konfcall max résztvevőinek száma.
De majd meglássuk.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12211) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

srácok én ráérek vasárnap délután,van felvétel statiszta szerepre? :DDD

(#12212) mikró!


mikró!
csendes tag

Császtok!
Én annó próbáltam ezen a gépen a gta4-et:
Intel dual core 2.4 ghz, 9500 gt 2 gb ram xp sp3. Nos elég elfogadhatóan ment, mindent low-re vettem, 800x600-ba, 46 fps. Sajnos nem játszhattam vele, mert vissza kellett adnom a haveromnak. De hamarosan beszerzek egy x360-at... :DD

(#12213) fsb1000 válasza Vahur (#12210) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hello... most értem haza.
Ti meg kiléptek?

(#12214) bendzso


bendzso
senior tag

Hali!
Ha esetleg emberhiányban szenvednétek, akkor én is szívesen csatlakoznék a filmhez. :B
Bár szombaton szerintem nem nagyon fogok ráérni...

(#12215) Źşë'


Źşë'
addikt

ma esti multi:

01
02
03

remélem összejött a videó részlet ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12216) fsb1000 válasza Źşë' (#12215) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az első legegyszerübb jelenet kb 1 órát tartott.
8x kellett ismételni, mert a motorok eltünedeztek.

A fiam szerint nagyon uncsi volt.
Mi lesz a hosszabb több emberes jeleneteknél????

Mindjárt megnézem nálam milyen...

(#12217) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Mennyiért tudjátok a game et legolcsobban beszerezni ?
Mivel nincs egy normális crack sem tudtommal.
Egyéb lehetőségeimből nem tudom leezedni :(
Így nem marad más minthogy megvegyem :(

És hogy futna a gépemen ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#12218) fsb1000 válasza Core2duo6600 (#12217) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kiadtak egy NOCD verziót. Állítólag fejlesztői....
Itt hirdetett cvalaki 6 vagy 8K-ért.

A videók nem lettek valami jók. van ahol csak 2 sec rögzült.
lehet hogy paranoiás vagyok, de ez nem a spawnos csitektől van?

(#12219) #91574272 válasza fsb1000 (#12216) üzenetére


#91574272
törölt tag

Van még lehetőség a filmbeli szereplésre, segítésre, bár igaz nekem is csak vasárnap estétől jó és csak csütörtökig.

(#12220) Mariann294 válasza fsb1000 (#12218) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem fsb ez nem attól van. :) Különböző.....volt olyan nekem hogy pl szórakoztam valamit aztán meghaltam és utánna nyomtam F2-t és a halálom előtti akciókat nem mentette el.
Szal ilyen kis apróságok. :)

(#12221) fsb1000 válasza Mariann294 (#12220) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az lehet, de most nem történt semmi. Álltam 1 helyben elötte.

Szóval ,álltunk hosszú percekig (hogy legyen motor), aztán director úr indította a felvételt mozogtam egy picit és kb 20 sec múlva nyomtam az F2-öt.
És az eleje nincs meg, van ahol csak a vége.

Most direkt kipróbáltam mégegyszer, hátha a gépem rendetlenkedik:
Elmentem egy free szerverre, kicsit autókáztam, F2 lenyom és 54 sec hosszú lett.
nem értem én ezt.....

(#12222) _ak_ válasza fsb1000 (#12207) üzenetére


_ak_
addikt

A jelenlegi bios is csak részleges megoldás, a postok szerint bőven hagy kívánnivalót maga után [link]

Természetesen, ha megvagy arról győződve, h az a kártya jó vétel és nem vagy kíváncsi mások véleményére sem, akkor nincs miről beszélni. :R

Atiból meg semelyiket nem fogom ajánlani még ha féláron lennének sem, mert folyton driveres problémák vannak vele és mert egyszerűen nvidias vagyok.

Let's begin, de gozaimasu!

(#12223) Źşë' válasza fsb1000 (#12218) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom 1mas utan nyomtatok be az f2-t es ennyi telett el az utolso f2 megynomasa ota

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12224) Vahur válasza fsb1000 (#12221) üzenetére


Vahur
tag

Én is összedobtam gyorsan egy kísérletet, csináltam egy privát szervert, az utcára spawnoltam pár Sultan RS-t és buszt, vártam 10 másodpercet a házban, kisétáltam és egy sem hiányzott. Ezután kiszórtam még egy rakatot és azok is megmaradtak. Ahogy este is beszéltük, valószínűleg azért mert én kreáltam őket és nem is mentem el mellőlük, mert azt már teszteltem hogy akkor viszont eltűnnek. Ha maga a direktor/kameraman spawnolna vagy mögötte egy második személy akkor talán megmaradnának a gépek, mert ők úgyis ott maradnak a közelben. Kb 30 és 50 másodperceket tudtam felvenni spawnolt cuccokkal.
Mindezekután a biztonság kedvéért felrobbantottam őket, de ott is szépen viselkedtek, ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva :)

Lásd:
Spawn Test Video

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12225) Mariann294 válasza fsb1000 (#12221) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát igen...ez nálam is előfordult nem egyszer. :U

(#12226) janati


janati
őstag

Na végre, sikerült elkapnom Pegorino-t!!! :C :DD

62,5 %...

hogy lesz meg a 100 ?

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#12227) szabod


szabod
senior tag

Végre megjavult a videó szerkesztőm, így meg tudtam a csinálni a nyitányt. A minőséget most ne nézzétek, ez csak webes minöség.
Íme.

Este nagy valószínűséggel leszek. (sokkal hamarabb végeztünk ezzel a disznóval mint gondoltam :B )

[ Szerkesztve ]

(#12228) Vahur válasza szabod (#12227) üzenetére


Vahur
tag

Nekem tetszik! Főleg ezzel a zenével, ha nem tévedek a Kincs ami nincsből van?
Jó kis movie lesz ez, csak egy kis türelem hozzá.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12229) Mariann294 válasza szabod (#12227) üzenetére


Mariann294
őstag

Zsíííír! :K

(#12230) Źşë' válasza szabod (#12227) üzenetére


Źşë'
addikt

tényleg ütős!! grat :D nemsemmi milyen vidiket lehet osszehozni
wááá :C :Y

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12231) Vahur válasza janati (#12226) üzenetére


Vahur
tag

Ha teljesíted a maradék 37,5 %-ot :)
Akkor lesz 100% ha a főküldetések mellett megcsinálod a mellékküldetéseket is. Itt van egy ellenőrzőlista ami mentén könnyebb haladni: LINK

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12232) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

kösz a segitséget,miután kinyitottam a routeren a 2 portot azóta flottul működik.Elég kevés helyen említik ezt meg :(((

(#12233) janati válasza Vahur (#12231) üzenetére


janati
őstag

:C :R

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#12234) Źşë'


Źşë'
addikt

na kidobott a game hibaval :s, mar nem mek vissza, jo volt ez a dm a pici szigeten :) jo8all
gg ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12235) Mariann294 válasza Źşë' (#12234) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem volt rossz,elvoltam én is pedig nem nagyon csipem...csak néha és akkor is csak pár percig. :) De ha legközelebb ilyet akarunk jáccani akkor menjünk Ranked-be.És mondjuk legyen Team Deathmatch.Ott legalább pénzt is kapunk! ;)

(#12236) Źşë'


Źşë'
addikt

tegnapról pár kép: 01 02

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12237) Vazallus


Vazallus
tag

SPOILER SPOILER SPOILER
Itt tartok a játék végén és egy kicsit összekuszálódtak az események,Dimitri akkor is meghal ha a DEAL-t ajánlom neki vagy csak ha bosszút választom? És utána annak a féregnek kéne dolgoznom?

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12238) rup1u5 válasza Vahur (#12224) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12239) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ma este TD match??? 8 felé

(#12240) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!
Van magyarosítás a gamehez? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12241) nicoka válasza Vazallus (#12237) üzenetére


nicoka
tag

Mindenképpen meghal.

(#12242) AthlonXP válasza cellpeti (#12240) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nincs, de már készűl csak sajna nagyon lassan haladnak vele a srácok, mert rengeteg a szöveg benne... :(

(#12243) Piero89


Piero89
aktív tag

Sziasztok!

Megpróbáltam a grafikai korlátozásokat feloldani az 1.hsz szerint,de sajnos a game-ben nem tudom ennek hatására se túl állítani a graf beállításokat mint szeretném.A játék nincs peccselve teljesen szűz.Anno mikor decemberbe raktam fel, gond nélkül működött ez a txt-s megoldás.Remélem valaki tud segíteni ez ügyben :R

(#12244) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok.

Volt egy kis adatvesztésem, előtte itt tartottam: 2.fejezet 9.küldetés: The Snow Storm (+$2500) (ezt nem tudtam megcsinálni, úgyhogy ha valakinek lenne kimentése (ez a küldetés megcsinálva) és jelezné azt megköszönném mert s elölről kellene kezdeni mindent :(.

(#12245) bendzso


bendzso
senior tag

Én is pont ott tartok ahol Vazallus, és melyiket érdemes választani? :F :R

(#12246) szabod válasza bendzso (#12245) üzenetére


szabod
senior tag

SPOILER!!!
Ha a pénzt választod, akor újra dolgozni fogsz Dimitrinek, de ő megint átver. Kate, mivel nem halgattál rá, megharagszik rád, és nem is lehet vele többé beszélni. Dimitri egy bérgyilkost küld rád az esküvőn, és míg vele küzdesz elsül a pisztolya, és eltalálja Romant aki ebbe belehal. Az utolsó küldi átvezetőjében láthatod, hogy Dimitri lelövi Pegorinot, vele legalább nem lesz gondod. Dimitri elmenekül helivel, te motorcsónakkal üldözöd, majd át kell ugranod Jacobhoz a helire. A végén pedig a Happiness szigeten kinyírni Dimitrit.
Ha a bosszút választod, akkor ki kell nyírnod Dimitrit. Miután ezzel végeztél Kate örül hogy nem dolgozol vele újra, és ezért eljön veled az esküvőre. Az esküvön Pegorinó rátok támad és lelövi Kate-t. Az utolsó küldi pedig ugyanaz, csak nem motorcsónakkal (ezzel megy Pegorino) hanem mocival kell Pegorinot üldözni, amíg át nem szállsz a helibe.
Szerintem ez a jobb befejezés, mert Kate-t mindenképpen elveszíted, viszont így Roman megmarad. Ha a pénzt választod akkor kapsz még 250000$-t, de eree végülis nincs szükség, mert úgyse nagyon tudod mire költeni a pénzed. Ha az achievementekre is gyúrsz, akkor meg főleg a bosszút válaszd, mert a Liberty City (5) achievementhez 5 haverral 90% fölött lenned, magyarul Roman nélkül ez nem sikerülhet. (mondjuk ha megölted Dwayne-t akkor már úgyis mindegy)

Figyelem! Nemsokára forgatás! 20:30-21:00 között gyülekező!! :)

[ Szerkesztve ]

(#12247) bendzso válasza szabod (#12246) üzenetére


bendzso
senior tag

Akkor a bosszút választom, mert kellenek az achievmentek, meg én Dwayne-t hagytam életben. Bár a pénz elfogy egyszer, ha folyton veszek belőle lőszert nem?

(#12248) hemaka válasza cellpeti (#12240) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egész érthető egyébként angolul is. :)

(#12249) Mariann294


Mariann294
őstag

Kár hogy nem tudtam jönni este.. :(
Mi jót alkottatok? :)

Egy kis ügyességi bravúr! ;]
Kép 1 Kép 2

(#12250) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Sziasztok!
A köv problémám van. Izgatottam bontogattam ki a dobozból az uj GTA4-et. Telepítés után ez fogad amikor indítani akarom:

felraktam amit a cd Galaxis honalpján kérnek progikat,[link] , de továbbra is a fennti hiba fogad. Regeltem a Live-on is.
OS: Vista 32bit

Ja és a patch amit leszedtem kiírja hogy nincs telepitve GTA4. Érdekes...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.