Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) rup1u5 válasza Mr X (#11900) üzenetére


rup1u5
nagyúr

az első része igen. :DDD
valamilyen p45-ös giga lapon töröm a fejem de egyelőre nagyon nehezen igazodok el a tipusnevek közöt mert rengeteg féle van.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11902) dokee78


dokee78
félisten

Tudom,hogy tiltott a Warez!

Semmi segítséget nem fogok kérni ez ügyben,csak egy kérdés:Tört játékkal lehet multizni?

(#11903) bendzso válasza dokee78 (#11902) üzenetére


bendzso
senior tag

Tudtommal nem.

(#11904) Geryson válasza dokee78 (#11902) üzenetére


Geryson
addikt

Akkor miért nem privátban kérdezed meg? :) Amúgy tényleg nem...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11905) Źşë' válasza dokee78 (#11902) üzenetére


Źşë'
addikt

asszem hamacsin megy, ugy hallottam

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11906) rup1u5 válasza Źşë' (#11905) üzenetére


rup1u5
nagyúr

mi a franc az a hamacsi?
annyi helyen olvastam már..

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11907) Geryson válasza fsb1000 (#11883) üzenetére


Geryson
addikt

Jó ez a videó! :) 2x próbáltam megnyitni a letöltött file-t és mind a kétszer össze is omlott a gépem úgy, hogy csak az újraindítás segített! :D Azt hiszem majd otthon próbálom csak meg megint... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11908) rup1u5 válasza fsb1000 (#11883) üzenetére


rup1u5
nagyúr

tegnap sikerült nekem is megnéznem a videót otthon! Athlon XP meglepően simán lejátszotta, pedig HD ha jól emlékszem.
Jó lett! :C
Nem sok szerepem van benne. :DDD Az elején maszatolok ott valamit mögöttetek a zöld muscle car-al a kifutón és kész.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11909) Źşë' válasza rup1u5 (#11906) üzenetére


Źşë'
addikt

ment privi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11910) rup1u5 válasza Źşë' (#11909) üzenetére


rup1u5
nagyúr

re :R

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11911) Geryson


Geryson
addikt

HELP! :O

Hogyan tudom azt a tökre egyszerű Sightseer achivementet megcsinálni? Nem az a lényege, hogy az 5 különböző helyeken álló helik mindegyikével menjek egy kört? Merthogy ez a része megvolt, de csak nem ismerte el, vagy ezt kötelezően egymás után kell tennem?

A másik a haverok. Mikor kapom meg (vagy hogyan tudom meg), hogy megkaptam az értük járó 2,5%-ot? Mondjuk még van mit csiszolnom rajtuk, de elvileg a kötelező foglalkozások mindegyike már megvolt! Sőt, igazából hiányzik még 5%-om, mi a franc lehet ez még? Elvileg mindent kipipáltam (a checklistán), már "csak" a special ability-kből hiányzik LJ és Packie.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11912) Źşë' válasza Geryson (#11911) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet h valami mellekkuldi, megvolt az osszes ilyen utszeli emberke? a baratoknak 1xre kell asszem 100%on lenniuk, bruice, packie, kicsi jakab :D

nezd at itt hatha ez segit

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11913) Geryson válasza Źşë' (#11912) üzenetére


Geryson
addikt

Na, a lista végét nem néztem. Sem poolban nem nyertem még, sem a QUIakármi nincs még meg (mondjuk egyenlőre nem is értem a játékot, hogy mit kell ott csinálnom).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11914) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Üdv!
A multkori multi tényleg nagyszerű volt.

A reptéren voltak nagy burleszk jelenetek a másik dagadt karakterrel. (szétröhögtem magam) és aztán meg a bárban Mariann nagyjelenete.

Annál valósághübbet el sem lehet képzelni, hogy bemegy az öltözőbe átöltözni, mi meg türelmetlenül várunk, beszolongatunk stb.
(tényleg... mi a csudát csinált ott????)

Sajnos a bárban csak 6mp-s videokat vettem fel, igy a nagy jelenet sincs meg.
Kezdem nagyon nem érteni az F2 müködését. A reptéren még OK volt.

Az előző video mezei wmv Sony vegassal renderelve, elileg MS viszi.
Köszi az észrevételeket, de johetne erősebb kritika is.
Az igaz hogy tul sok zenét alkalmaztam, meg az átmenetek is bénák, de a jelenetek hangulata nagyon különbözik. nem tudom hogy lenne a jó. A végig 1 zenét is falsnak éreztem.

Egyébként szeretnék bemutatni mindenkit, de ugye mindig a saját nézőpontunkból videozunk és csak azt lehet közelről mutatni aki ott van és valami érdekeset csinál.
Ezért forsziroztam, hogy a legjobb clippeket dobjuk össze. (de lehetne renderelt video is amin mindenki saját magát mutatja)

Készül az új videjó is... ebben már lesznek emberi hangok is próbaképp.
Majd véleményezzétek légyszi.
Lehet nem túl jó ötlet. Az lenne a cél, hogy a multizás hangulatát visszaadni valahogy, azok a beszólások és dumák adnak igazi izt a dolognak.

Sajnos nem rögzül a szöveg, ahogy a bárban lévő zene sem!!!!!!!
És már csak arra emlékszem hogy Mariann 200.000 ezret követelt tőlem a bárban, de aztán Vahurt is le akarta venni valami csip-csup szolgáltatással.
Mondjuk az se volt semmi (legalábbis nekem tetszett) mikor vahur kinyirta a felesleges vendégeket a bárban.
na mindegy... az egész estét betröltő hangulat meg volt.

[ Szerkesztve ]

(#11915) fsb1000 válasza rup1u5 (#11899) üzenetére


fsb1000
nagyúr

rup1u5: ne izélj már.. vegyél egy 10K-s Giga lapot amig a DFI rendeződik, és nyomhatod a multit, aztán meg eladod 8-9K-ért.

Az egyik gépünkben GA31 van és teljesen jól megy vele a GTA.
Proci meg VGA kell neki. Lap majdnem mindegy.

(#11916) Mariann294 válasza fsb1000 (#11914) üzenetére


Mariann294
őstag

:DDD :DDD :DDD
Mekkora show volt.Hogy leültél meg táncoltál már! :DD Nem győzök röhögni a karaktereden!
Ahogy futsz meg minden... :C
Öltözőben pedig mi mást csinálhattam mint átöltöztem szó szerint. :)

(#11917) #91574272 válasza Mariann294 (#11888) üzenetére


#91574272
törölt tag

Sajnálom én is de csak mikor a koliban vagyok, akkor tudok játszani, mert ott van a megfelelően összeépített játékgépem, itthon igaz van még jópár gép, de azok nem bírnak a gta 4-el sajnos. De amint felérek vasárnap este a koliba tolhatjuk megint :))

(#11918) fsb1000 válasza Mariann294 (#11916) üzenetére


fsb1000
nagyúr

a leülést gyakorolni kellett egy darabig....

Igazán megcsinálhatnák a fejlesztők, hogy multiban lehessen rendesen űlni (lásd a padokon az embereket) vagy fekükdni. Nico is lefekszik, meg felkel....

A következő kivánságom az lenne hogy a kamionra fel lehessen akasztani a vontatmányt.
Pl a gáztartályt..

És akkor azzal ugrathatnánk, farolhatnánk, vagy mehetnénk neki a heliknek.
Lenne szép robbanás.

(#11919) Mariann294 válasza fsb1000 (#11918) üzenetére


Mariann294
őstag

Bezony bezony. :K
Én azt hiányolom a legjobban hogy miért nem lehet multiban enni?
Vagy milyen jó lenne már ha együtt bowlingoznánk egymás ellen vagy megnézhetnénk egy COMEDY-t.Nekem ezaz ami a legjobban hiányzik. :o :W

(#11920) rup1u5 válasza fsb1000 (#11915) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ááá
Nem olyan 1szerű az kérem! :(
Elöször is a procim alapon (2333mhz) nem lenne elég a videókártyámnak és a játéknak sem ezért nincs értelme ideiglenesen 10k-s lappal szarakodni. Meg kell hogy legyen a 7*500 az új lapban is!
Másodszor a dfi-re nincsen garancia, ugyhogy mindenképpen új lapot kell vennem ha beigazolódik, hogy az döglött meg. Még nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy a lap okozta de nagyon valoszínű. Szét kell szednem a tápomat és ellenőrizni nincs-e pupos kondi benne. Nehogy aztán kiderüljön, hogy tulfesz van és kinyirja az új lapot is.
Harmadszor meg olyan lapot akarok venni ami képes az 500-as fsb-re és elboldogul később pl. egy Q9550-el is, ekkora fsb-n. Nagyon úgy néz ki, hogy GA-EP45-UD3R lesz a kiválasztott alany. Jókat hallok róla és Yorkfieldhez is P45-öt ajánlanak az okosak.

Egyébként a videódból nekem a legjobban a középső rész tetszik, mikor a hídnál uszkál a kamera. Szeretem az ilyen lassú, úsztatós, chill-es részeket. Különösen jó az ilyen darálós, zúzós videókba ékelve. Annál a résznél az is látszik, hogy milyen bivaj a GTX285! :Y Látóhatár a francba, részletesség szintén nagyon jó!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11921) Buldozer99 válasza dokee78 (#11902) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Lehet, ha akarod priviben elmondom hogy...

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#11922) fsb1000 válasza rup1u5 (#11920) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Amivel multizok, abban is UD3R-van. Tényleg jó...

Egyébként jó hogy mondod.. megpróbáltam egy kisebb géppel renderelni a videót, amig jázzom, és nagyon gázos lett, azt hittem eddig hogy azért mert valamit elscsesztem, vagy rosszul állítottam be..

De tényleg hatással van a videóra VGA teljesítménye?
A beállítás szinte biztos, mert másik gép nem engedi 1080p-ben renderelni.

Mariann: Inni is szeretnék, aztán támolyoghatnánk a reptéren....

(#11923) Roland35


Roland35
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy mért nem indul el a gépemen... feltettem a játékot bejön a felhasználoneves alkalmazás... csinalok egy profilt... (offline) és valami regisztrácios kodot kér vagy nemtudom mi az... a gépemen nincs net... és lehet hogy az a baj... nemtudom mit kell tenni... mert elinditom... és utána vmi dátumellenőrzés jön ilyenkor mit tegyek!??? Segítsetek Sürgős...

A KOnfig amin megy:

- Alaplap: Asus p5k premium wifi ap
- Ram : 4gb 800mhz
- VGA: Gainward 8800gt 512mb(januári driverrel)
-CPU: Core 2 duo E8500 @ 3.6 on megy...

Sztem a gép az elég hozzá!!

Előre is köszönöm !
Üdv:Roland35

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#11924) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
A legutóbbi patch óta nálam nem működik a txt-s grafikai feloldás. :F Hogyan lehet másképp megcsinálni? Parancssor szintén nem jó.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#11925) empir3


empir3
tag

Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy a játékban a kamera automatikusan a földszintjére ereszkedik le és amikor vezetek csak alulról látom az autót vagyis behuzodik a kamera a kocsi aljához közel. S ha kiszállok az autoból akkor ugyan ez ahelyzet az embernél is, pl: olyan mintha apró emberke lennek es felnézek egy magas emberre (ebben az esetben a játék főkaraktere). Valki tud segíteni? Megköszönném. :)

(#11926) Kommy válasza empir3 (#11925) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld meg azt , hogy kihúzod a gamepadot, kormányt ha van bedugva,

(#11927) Vahur


Vahur
tag

Kicsi MULTI ma este, gyertek minél többen!

FSB: "És már csak arra emlékszem hogy Mariann 200.000 ezret követelt tőlem a bárban, de aztán Vahurt is le akarta venni valami csip-csup szolgáltatással." :R LOL

Jah, a videódhoz egy rövid komment: nekem a hidas rész nagyon bejött, azzal a zenével, igazi jó kis intro lehetne a következőben akár. Szívem szerint én is azt tenném de nem szép dolog koppintani, már töröm rajta a fejem egy ideje. Közben pedig olyan zenéket gyűjtök amiről nehéz megmondani Youtube-on hogy honnét is vagyon.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11928) empir3 válasza Kommy (#11926) üzenetére


empir3
tag

Kommy! Mit csináljak a gamepad-al? :d Huzzam ki? Mert játékközbe be volt kötve. Amúgy köszi a válaszodat!

(#11929) Roland35 válasza Roland35 (#11923) üzenetére


Roland35
tag

PLS segitsetek!... mert még mindig nemtudom mi a baj...

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#11930) Vahur válasza Roland35 (#11929) üzenetére


Vahur
tag

A regisztrációs kódot leolvastad a dobozról és beírtad? Mármint a kiskönyvről ami a dobozban van, tudod?

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11931) csimav válasza Vahur (#11927) üzenetére


csimav
senior tag

hány orakkor menjek??

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11932) Vahur válasza csimav (#11931) üzenetére


Vahur
tag

8 körül tervezem indítani a szervert, ha esetleg más meg nem teszi előbb, majd szép lassan csak összegyűlünk.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11933) Roland35 válasza Vahur (#11930) üzenetére


Roland35
tag

nem, eredeti :N offlineon szeretnék játtszani vele single be... és nemtudom hogy mit kéne...

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#11934) rup1u5 válasza Roland35 (#11933) üzenetére


rup1u5
nagyúr

un. offline activation key-t kell neki megadni amihez mindenképpen kell egy internetkapcsolattal rendelkező gép és a játékhoz mellékelt serial code. én legalábbis ezt játszottam el az én eredeti példányommal amikor offline toltam a single playert.
hogy "nem eredeti"-vel mit kell csinálni azt nem tudom de nem is érdekel.
vedd meg az eredetit!
szerintem megéri!

jó multit emberek! majd képzeljetek oda néhány robbanás közelébe! hüpp-hüpp :O

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11935) Vahur válasza Roland35 (#11933) üzenetére


Vahur
tag

Most nem olvastad el de eredeti és játszani akarsz vele offline, vagy nem eredeti de játszani akarsz vele offline?
Ha eredeti szerintem akkor is kell az offline használathoz internetes aktiválás, abból gondolom hogy azt az info file is megénekli:
WELCOME_INFO=This software must be authenticated online prior to use. For activation a valid SERIAL and an active Internet connection is required
Ha esetleg nem eredeti akkor nem tudok segíteni.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11936) csimav válasza rup1u5 (#11934) üzenetére


csimav
senior tag

most senki se akar gémelni?:D odaképzellek:( :O

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11937) Roland35 válasza rup1u5 (#11934) üzenetére


Roland35
tag

ok... kösz a segítséget... lehet hogy megveszem akkor még nemtudom... :(

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

(#11938) fsb1000 válasza Vahur (#11927) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyugodtan használd fel, ha neked megfelel.

Egyébként 5%-os lassítással csináltam, szinte állókép

(#11939) Vahur válasza fsb1000 (#11938) üzenetére


Vahur
tag

A "nem szép dolog koppintani, már töröm rajta a fejem egy ideje" azt úgy értettem hogy azon töröm a fejem hogy mi is legyen az én intróm, ami legalább olyan monumentális hatást kelt mint a te hidasod. Mindezektől függetlenül köszönöm nagylelkű felajánlásod, de azt hiszem nem akarok élni vele, más tollával ékeskedni úgymond.
Gondolkodtam a közös videón én is, de ahhoz kéne egy nagy tárhely ahová mindenki feltöltheti a gondosan kiválogatott jelenetét és egy önkéntes aki meg is szerkeszti szépen majd kirendereli, ez nem is gond viszont szerintem kicsit nehéz lenne megfelelni a sok különböző elvárásnak.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11940) fsb1000 válasza Vahur (#11939) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, igazad van.
Régebben volt saját szerverem, akkor nem lett volna probléma.
Most kénytelen vagyok egy kis tárhelyet bérelni.

(#11941) rup1u5 válasza Vahur (#11939) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ugy kéne csinálni, hogy mindenki kap mondjuk 1 percnyi időt amit beleszerkeszthet a videóba a saját anyagaiból. valaki elkezdi, megcsinálja az első percet, aztán magát a félkész file-t tölti fel valahova és nem a kiexportált kész videót, aztán azt a következő ember leszedi, beteszi a megfelelő mappába ahova a replayek és a megkezdett videók kerülnek és a video editorban mögéteheti az ő egy percét. :) és így tovább...
és mindenki úgy készítené el a maga percét hogy a végén belassuljon vagy olyan helyzetet vegyen fel amihez könnyen tudja hozzákötni a következő ember a maga percét.
külön érdekes lenne ha egy közös, nagy és epikus multis esemény köré szövődne ez az egész videó és így láthatóvá válna mindenki szemszögéből és saját stilusából ugyan az a történet. mint valami tarantino film! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11942) Mariann294


Mariann294
őstag

RESPECT Vahurnak aki segitett nekem Teamvieweren keresztül kicsit gyorsabbá varázsolni a netet! :R :R :R :)

[ Szerkesztve ]

(#11943) Vahur válasza Mariann294 (#11942) üzenetére


Vahur
tag

:B Ezt csak akkor szabad mondani amikor még egy hét múlva is jó lesz :)

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11944) szabod


szabod
senior tag

Ezt láttátok már? :Y :Y :Y

Eszméletlen jó film, a legjobb amit a GTA IV videószerkesztőjével valaha is csináltak :Y :Y
Azt hiszem kezdhetjük felkötni a nadrágunkat, ha legalább egy fele ilyen jó videót akarunk csinálni. :U

(#11945) Buldozer99 válasza szabod (#11944) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Hát ez überbrutál :Y :Y

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#11946) fsb1000 válasza szabod (#11944) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagyon jó videó.
Ennek van sztorija, meg van szerkesztve, a kameramozgások inkább filmesek, mint játékra jellemzőek, jó zene, kicsit sok vágás.
profi munka. és 8-10 ember együttmüködése biztos kellett hozzá.

Ezzel szemben mi a véletlenszerű eseményeket rögztjük és probáljuk valahogy egy történet nélküli akció-ütközés halmazzá gyúrni.

(#11947) szabod válasza fsb1000 (#11946) üzenetére


szabod
senior tag

Igen, mi ilyen "Jackass-szerű" videókat csinálunk, amelyekbe válogatott jelenetek vannak egymás után. Ez egy külön kategória, és videóink ebben a kategóriában megállják helyüket :K
Viszont egyszer mi is csinálhatnánk egy ehhez hasonló filmet. Kitalálnánk vmi egyszerü forgatókönyvet, és megcsinálnánk a jelenteket. Én elvállalom a vágási munkálatokat (a grafikát majd lejjebb veszem, hogy ne legyenek textúra eltűnések), csak valaki szerezzen hozzá zenét :B

[ Szerkesztve ]

(#11948) rup1u5 válasza szabod (#11944) üzenetére


rup1u5
nagyúr

rejtély számomra, hogy hogyan csinálta meg azt a részt mikor a tetőn lévő mesterlövésztől hirtelen messzire úszik ki a kamera, mikor a szerkesztőben egy behatárólt szűk körön belül enged csak mozogni. :F

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11949) vergilx


vergilx
őstag

hali all!
már 25x ujra raktam a játékot ,de indításnál folyamatosan ws10 hibát ir ki.de se hol nem találom h ez mit jelentene.
pls help.

(#11950) Vahur válasza rup1u5 (#11948) üzenetére


Vahur
tag

Szerintem helikopterrel repültek a mesterlövész felé és játszottak a FOV értékkel is a GTA editorban, majd külső szerkesztőben visszafelé játszották le a jelenetet. Ütős kis movie az biztos.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.