Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Makaveli válasza west (#997) üzenetére


Makaveli
senior tag

Jaja, csak 3 ruhabolt. Mood-ba még nem voltam, de Perseus jó bolt, de drága. Mondjuk én vettem vagy 3-4 zakót + nadrágot, meg mindegyikhez hozzáillő cipőt.

Felkúrta az agyam, mikor lekapcsoltak a zsaruk és kb. 50.000$ értékű fegyvereket+töltényeket elvették, mikor lecsuktak... Azóta úgy vagyok vele, hogy inkább meghalok, mint lekapcsolnak... :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1002) Makaveli


Makaveli
senior tag

Dwayne-nek mikor a három sztriptíz menedzsert kell megölni, azt hogy csináljam? Ezt a klubban kezdtem el lövöldözni, megöltem a biztonsági embereket, de azok kiszöktek, kocsival utánuk mentem, lőttek rám, én is próbáltam őket lőni, de akkor meg jöttek a zsernyákok. Nincs valami csendes kivégzési mód erre? SA-ban voot ilyen hurok, itt nem lehet valamit? Mert már 4-edjére csinálom és SMG-ben már nincs töltény...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1003) Kiskokó válasza Makaveli (#1001) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha meghalsza kkor is elveszenk a cuccaid.. avgyis minden GTA-ban igyvolt eddig.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1004) -==Balazs==- válasza west (#998) üzenetére


-==Balazs==-
csendes tag

Megvettem már mindenből a legdrágábbat, meg mindenfélét, de semmi... Hihetetlen... :(

(#1005) -==Balazs==- válasza Kiskokó (#1003) üzenetére


-==Balazs==-
csendes tag

ebben nem így van

(#1006) TESCO-Zsömle válasza Kiskokó (#1003) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

SA-ba, ha összejössz az ápoló csajjal, akkor korházból érintetlen arzenállal jössz ki... :K

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1007) Kiskokó válasza TESCO-Zsömle (#1006) üzenetére


Kiskokó
veterán

igenn ? melyik az ápolónő ? nemvágo mert rég jáccotam ki és ami mentésem van msot letöltött abba meg uyganuyg elveszik pedig 100% os. na mind1.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1008) TESCO-Zsömle válasza Kiskokó (#1007) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem vagyok benne biztos, de asszem amelyik SF-ban lakik a villasornál egy kanyarban. ha a közelben döglessz meg, oda "éledsz". Én is csak úgy észrevettem, hogy meghalok és marad minden fegyver. Egyszer meg ott tértem magamhoz, ahol az asszony volt... :DDD ebből gondolom.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1009) csimav


csimav
senior tag

Hali:) Uhh de várom már ezt a GTA-t itt fogok kockulni mig ái nem viszem:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1010) west


west
őstag

a romos korhaz,a leggazabb resz a jatekban..tok szar.
gazabb mint a bankrablas szerintem.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1011) Makaveli


Makaveli
senior tag

Huhhh, már elöl járok, de Brucie feladatait kihagytam és Bohanből járok visszafele, és ahogy csinálom Brucie feladatait, úgy jön elő Francis, meg Elizabetha is... :o Mindegy, csinálgatom őket.

Eddigi legutálatosabb küldetésem: Sztriptíz menedzserek legyilkolása. Kb. 3-szor fogyot ki az SMG-m... :((

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1012) Bocaa válasza west (#1010) üzenetére


Bocaa
senior tag

de a bankrablásnál ha nincs lőszer elég nekem 300 m4-es fogyott ki(akkor 3adszorra próbáltam ujra)ezért beírtam egy cheatot mert meguntam qvára azóta nme használtam,a romos korház könnyű ha van hummered azzal mentem oda azzal zúztam a zsarukat :DDD
MOD: elmondaná vki mivel jár ha én spoiler veszélyplayboy x-et nyírom ki amikor választani kell és nem dwaynet??én pl.a playboy x-et választottam nem bírtam a pofáját de a játéknak csak még a 40 %-ánál tartok kb

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1013) Makaveli válasza Bocaa (#1012) üzenetére


Makaveli
senior tag

Sztem semmi. Max. a további küldetéseket Dwayne-től kapod. Én se bírom a pofáját. Még odáig nem jutottam el. Asszem ott tartok, hogy interjún voltam egy ügyvédnél és azt kinyírtam. Na meg French Tom-ot is elhallgattattam.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1014) Makaveli


Makaveli
senior tag

Mindenki rohadt nagy szájhős ebben a játékban... Manny is, hogy ő az utca, meg minden ő a király, mindenkit eltesz láb alól. Azt mindent én csinálok meg helyette. Brucie meg... Na, arról ne is beszéljünk. Amellett, hogy szájhős, még idegbeteg is :DDD .

Na mind1. Elizabetha szépen elintézte Manny-t, meg a kamerását: Paff-paff.
Gáz a játékban, most vettem észre: Spoiler veszély! Ugye Michelle-ről kiderül, hogy rendőr. Ezekután egyszer felhív, gondolom bocsánatot akar kérni. De Niko úgy veszi fel a telefont, hogy nem tudja ki az. De ki van írva, hogy Michelle. Viszont térképen ?-el van jelölve.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1015) Bocaa válasza Makaveli (#1014) üzenetére


Bocaa
senior tag

ott megmondhatom mi lesz...spoiler veszélyigazából ott annak a cégnek akinek dolgozott michelle annak dolgozol a jól gondolom

Há mindenki mekkora arc aztán Niko az igazi király mindent ő csinál

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1016) TESCO-Zsömle válasza Bocaa (#1015) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát de mégis hogy nézne ki, ha jönne egy átvezető, benne egy hason-forma csávóval, aki lelő, mejd kiírná, mint régen: GAME OVER :DDD ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1017) Bocaa válasza TESCO-Zsömle (#1016) üzenetére


Bocaa
senior tag

:DDD És akkor írja ki a high score-t ugy mint az ilyen játéktermi gépeknél.Persze felülről lefelé halad és szidod magad csak 2 embert kellett volna még megölnöd és ujj rekord :D ;]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1018) TESCO-Zsömle válasza Bocaa (#1017) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

;] :Y :C

sz: Ja, és :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1019) Bocaa válasza TESCO-Zsömle (#1018) üzenetére


Bocaa
senior tag

Gta4: Old school edition :DDD több befejezéssel vagy meghalsz vagy nem ;]

MOD:online publikálható old school HIGHSCOREtáblázattal :))

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1020) west


west
őstag

AK-47 a legzsirabb.3-4golyo oszt mindenki halott. :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1021) Bocaa válasza west (#1020) üzenetére


Bocaa
senior tag

há nem gyenge az biztos de a rakétavető :D ebként én is azzal nyomulok meg néha m4 azzal kicsitt jobb a célzás ha free aimba lövök :DD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1022) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

sziasztok
PC-s megjeleneésről van már valami hír?

(#1023) CJ3 válasza Bocaa (#1012) üzenetére


CJ3
senior tag

SPOILER: Ha PlayboyX et ölöd meg megkapod a házát ennyivel jobb:)

Crypto

(#1024) CJ3


CJ3
senior tag

Kár hogy most kezdtétek én már egy ideje végig vittem és

SPOILER Mind a 2 finish t megcsináltam tényleg jobb a bosszut választani mert akkor Roman kuzin nem hal meg és inkább ő maradjon életben mint az a csaj:)

Jah valaki rájött már hogy a legfenti kis szigeten van a Safehouse mellett nemsokkal egy Garage hogy az mire valo vagy csak dísznek van ott vagy minek? mert a többi az mosó meg spray ha valaki félre értené:)

Crypto

(#1025) Bocaa válasza CJ3 (#1023) üzenetére


Bocaa
senior tag

én tom mi a jó szerencsó ,hogy jól döntöttem :DD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#1026) west


west
őstag

tok idegesito,hogy le kell tennem a telefont,hogy beszalljak a verdaba...persze mindegy valahol,mert megkapom a kuldetest igy is.de akkor a kocsiba hogy veszi fel?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1027) west válasza west (#1026) üzenetére


west
őstag

van1raktarepulet,amit nem tudok megcsinalni...az emeleten 1 taska penz,.es annyian jonnek folyamatossan mint az oroszok,mind a 2 ajton..azt hogy kell megcsinalni?4en vagyunk,es valaki mindig meghal. :O

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1028) west válasza west (#1027) üzenetére


west
őstag

ki kell szaladnia motorcsonakhoz a hatso ajton...
neha azt hiszem,hogy nehez nekem ez a jatek :O

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1029) .:Kristian:. válasza west (#1028) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

ha nehéz add át nekem, postán küldheted a konzolt meg a játékot ;]

(#1030) west válasza .:Kristian:. (#1029) üzenetére


west
őstag

A konzolt is??? :Y
Neem,az kell a resi5 re :P

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1031) .:Kristian:. válasza west (#1030) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

ígérem vissza küldöm, csak előtte végig viszem :D

(#1032) munky válasza Red_Bull (#1022) üzenetére


munky
őstag

semmi :(

szerintem ha kiadják PC-re valamikor az nem idén lesz.

(#1033) mad1 válasza munky (#1032) üzenetére


mad1
veterán

mi azert remenykedunk a karacsonyban :P

Ne szemetelj ! = Steam

(#1034) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

(#1035) csimav válasza .:Kristian:. (#1034) üzenetére


csimav
senior tag

:C :DD :DD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1036) CJ3


CJ3
senior tag

Jó volt játszani vele meg végigvinni de utánna nem olyan jó unalmas stb már vagy 1 hónapja nem játszottam semmivel most élőbe kocsikázok :DDD Ugyhogy meginnt valami amire lehet pénzt költeni eddig a Pc aztán Xbox360 most kocsi:)

Crypto

(#1037) west válasza CJ3 (#1036) üzenetére


west
őstag

en masodszorra nyomom.nem tok vele betellni.azota egyik jatek sem az igazi.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1038) idiot


idiot
tag

Hát én is így lennék vele ha már pc-n megjelent volna.Amióta néztem sok-sok
videót róla,azóta egy játék se köt le úgy igazán.Na nem baj sokkat túlórázok
és veszek majd überbrutál pc-t mire kijön és akkor aztán......................... :K :U

alter

(#1039) west válasza idiot (#1038) üzenetére


west
őstag

nem kell hozza überpc...hogy ugy fusson mint xboxon.
szerintem.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1040) -==Balazs==- válasza idiot (#1038) üzenetére


-==Balazs==-
csendes tag

ÜberPC helyett jobban jársz egy Xbox-HDTV kombóval, az biztos. A játékélmény is nagyban az igazi :)

(#1041) west válasza -==Balazs==- (#1040) üzenetére


west
őstag

igen?
ezt mibol gondolod?teged nem zavar a 15fps?
mert annal jobb lesz pcn.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1042) idiot válasza -==Balazs==- (#1040) üzenetére


idiot
tag

Hát én is a pc-re szavazok. :U :R

alter

(#1043) munky


munky
őstag

Ki mondta, hogy lesz PC-re :F :P

Mondjuk azt sem mondták, hogy nem lesz. :)

Én már nagyon a hátron vagyok igencsak nézegetem a konzolokat. De nem merek most boxot venni hátha a 60GB-os verzió miatt nagyot esik a 20GB-os ára. :S

(#1044) west válasza munky (#1043) üzenetére


west
őstag

a konzol eladasi arany ezzel a jatekkal,sokat nott.nem is fogjak bejelenteni amig viszik a konzolokkal a jatekot.ez uzletpolitika,ezert is van kuss a jatekrol.nem fogjak kihagyni,mert a pc s gt3okbol is sok fogyott.csak az a kerdes mikor?
ezt mi sem vagjuk,mivel nagy a kuss a konvertacio korul.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.