Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) Geryson válasza Chapel (#11243) üzenetére


Geryson
addikt

Az nem gond, hogy xbox oldalra dobott a lényeg, hogy ne a magyaron regisztrálj!

[Ha itt regisztrálsz ez a része tuti menni fog!]

Utána még párosítanod kell, ami szintén tiszta gáz de elvileg utána már megy minden, de lehet ezeken Te már rég túlvagy?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11252) Chapel


Chapel
addikt

szóval kell egy : -games for windows ID ez megvan

gamertag amit linkelni kell valahova :F (ezt?)

és regisztráljak a megadott xbox-os oldalon,ugye? ez csak nekem egy oltári baromság? :DDD

............................................................................................................

na most bent vok ott amit linkeltél. meg ugye van games for windows ID-m is. és most kélne az a gamertag linkelés vagy mi? :B

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11253) Chapel


Chapel
addikt

na :DD
belinkelétem a gamertag-omat a games for windows-hoz moos kell akkor friend-be megkeresni titeket ugye?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11254) Geryson válasza Chapel (#11252) üzenetére


Geryson
addikt

Gamertag linkelés majd a játék indításakor kell, ugat érte bár asszem ettől még tudsz játszni. Mondom, azért mindig induláskor szólt nekem!

Sz@rakszik a PH, nem tudtam elküldeni az üzimet. Igen, keress ránk VAGY a játékban, vagy a linken, amit adtam (merthogy elvileg ott már be kell lépned automatikusan mostmár).

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11255) Chapel válasza Geryson (#11254) üzenetére


Chapel
addikt

Hiába vok online amikor a telóba benyomom a multiplayert (rakned match vagy bármelyik) kiírja h offline vok :W :W

Már látom mi a baj,a magyar xbox oldalra is reg-eltem anno így kiírja h ebben az országban nem megy sorry...
Szal hiába volt az egész....újra az egész :O

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11256) Kommy válasza Chapel (#11255) üzenetére


Kommy
veterán

Le tudnád írni a szoftver környezetet amit használsz, mert nem csak neked csinálja ugyan ezt és jó lenne rájönni mi a közös pont ami miatt nem mehet.

(#11257) Chapel válasza Kommy (#11256) üzenetére


Chapel
addikt

A gépem az adatlapomon. Winfos XP SP3 a 2. hivatalos patch-al a játék (ami még több bugot eredményezett mint volt).

Szal csak h értsem:
1. Social Club ID
2,Gamertag
3, xbox oldal id

ezek kellenek ugye?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11258) Geryson válasza Chapel (#11257) üzenetére


Geryson
addikt

Hát akkor tessék gyorsan csinálni egy usert az amerikai oldalon, nem véletlenül szóltam, ugyi? Sajnos volt, akinek így sem ment, de egy próbát megér. A magyar oldalon történő regisztrálás ellenben TUTI nem fogja engedélyezni, hogy multizz...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11259) Chapel válasza Geryson (#11258) üzenetére


Chapel
addikt

csinálom már, hiába linkelted már közben lesett h egy hónapja már regeltem a magyar site-on reménykedve... az h ITT mire állítom az számít?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11260) Vahur


Vahur
tag

Tessék azonnal jönni multizni, Mariannal már fennt vagyunk!!!!!
Tessék azonnal jönni multizni, Mariannal már fennt vagyunk!!!!!
Tessék azonnal jönni multizni, Mariannal már fennt vagyunk!!!!!

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11261) Geryson válasza Vahur (#11260) üzenetére


Geryson
addikt

Na ilyet azért többet ne csinálj, mert kikapsz! :)

Már zárom is be a Word-ot és jövök! :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11262) fsb1000 válasza Vahur (#11260) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megpróbálom, de megint piszkáltam a renccerem....
Ez a WIN7 egy csoda... kár hogy nem értek hozzá.

(#11263) Chapel válasza Geryson (#11261) üzenetére


Chapel
addikt

Sikerült :DD :DD
csináltam új ID-kat most ugye egy db mentésem sincs meg new game de le van ejtve.

írtam üzit

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11264) nicoka


nicoka
tag

Helló!

Ma csináltam pár missziót Packie-nek, meg Francis-nek, aztán el kezdtem unatkozni, elmentem a reptérre és elloptam egy ilyen repülőgép-vontató "autót". Tök jól elvoltam, alapból kapsz egy 3-as körözést, és nekem 4-ig sikerült elmenni, utána mit kell csinálni, hogy nőjön? Kidobtam gránátot egy egész SWAT csoportra, kilőttem a SWAT-kocsi vezetőt, de nem növekedett..

(#11265) Zozzy válasza csavarlazito (#11218) üzenetére


Zozzy
aktív tag

SP3 megvan, oké. .net 3.5 is? Alaplapi driver cd? Tuti, hogy azok a legfrissebbek?

#11248:
(a felkiáltó jel mit jelent a PH után -> PH! )

Nézd csak meg jobban a bal felső sarokban a Prohardver logot, ott van a felkiáltójel, csak off-ba van téve. :D

[ Szerkesztve ]

(#11266) rup1u5 válasza fsb1000 (#11248) üzenetére


rup1u5
nagyúr

(a felkiáltó jel mit jelent a PH után -> PH! )

na mit, na mit ??? ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11267) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Végre! Óvhatjuk a GTA4 lemezeit!

Hivatalos No-DVD!!!

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#11268) G@bi90MR válasza G@bi90MR (#11267) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Egyelőre szerintem illetik fenntartásokkal kezelni, elnézést az elhamarkodott hsz.ért!!

Securom honlapján már nem elérhető, ez jelenthet valamit, esetleg egy baromi nagy baklövést? Egyelőre marad a DVD be...

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#11269) Zozzy válasza G@bi90MR (#11267) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Az én lemezem már benn is van a dobozban! :DDD Kipróbáltam, minden tökéletesen működik, most multiztam épp Mariannékkal. :C

Szerintem ez egy baromi nagy baklövés volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#11270) enamessias válasza fsb1000 (#11262) üzenetére


enamessias
aktív tag

Win7 alá neked sikerült a mentéseket átvinni? Nálam nem müködnek a bevált modszerek...

A számítógépem nem öreg, csak klaszikus.

(#11271) Mariann294 válasza rup1u5 (#11266) üzenetére


Mariann294
őstag

És télleg ott a ! jel....bexarok! :DDD Miket észre nem vesztek! :DDD
Nagyon jó volt a mai multi összegyültünk jópáran! :DD
GABI80MR:: Köszi a NODVD-t! :R :R :R
Amugy ha sosem veszem ki.Még kikapcsoláskor se.Szal semmikor akkor is károsodik?
Amugy nem tudom miért olyan nagy cucc ez...más játékoknál is igy van hogy bennt kell lennie az egyik CD-nek nem? :F

Most nézem már nem is lehet letölteni? :Y

[ Szerkesztve ]

(#11272) Geryson válasza Mariann294 (#11271) üzenetére


Geryson
addikt

Hát Hölgyekurak, ez tényleg nagyon jó kis móka volt! Annak ellenére, hogy hétköznap volt azért csak összejöttünk vagy 6-7-en vagy lehet még 8-an is voltunk. Csináltam vagy 150 képet, majd este válogatok és feltolom őket. Még most is röhögnöm kell, amikor a kocsi mellett állva elkezdtünk háborogni és késelni meg lökdösődni! :D

Eszembe jutott ám egy pár móka ami tetszene Neked Mariann, mint félhivatalos videós! :D Szóval az egyik az az, hogy ismét összeállunk és mindenkinél lesz gránát. Valaki beszámol (gyk.: visszaszámol) és egyszerre dobja le maga elé MINDENKI a gránátot. Sztem jó fotó lenne a kövekezménye. A másik móka, hogy beállsz mondjuk Te valahova egy nagy tér közepére és videózol, namármost a többi játékos szabályosan szétszóródva elédáll majd szintén visszaszámolva egyszerre meglőnek rakátéval. Most gondolj bele, hogy milyan királyul nézne ki szemből érkezően pl. 5 rakéta!

Ezt írja a "cracknél", mostmár: Update #1 - Mivel a SecuROM hivatalos tárhelyéről már törlésre került ez a kis javítás, annak hosztolása illegális cselekménynek is vélhető. Révén, hogy a játék kiadója és tulajdonosa nem adott engedélyt a fentebb említett No-DVD javítás kiadására, ezért a SecuROM szakemberei szerződésszegésért megbüntethetőek, ezért mi nem vagyunk hajlandóak a fájlt továbbra is elérhetővé tenni. Megértéseteket köszönjük!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11273) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
A következő problémám van:
Az utcsó küldetésnél mikor azt a Pbetűs ürgét kell kergetnem a kroszmotorral és felugratnom a helikopterre ott kiírja a játék, hogy nyomjam meg párszor a SPACE-t, hogy felhúzzam magam a kopterbe...
És nyomom azt a k****a szóközt mint állat, de nem húzza fel magát ez a Nico gyerek.
Hogy kell megcsinálni ezt az egyszerűnek vélt testmozgást?
Köszi a segítséget.

(#11274) Geryson válasza fenergie84 (#11273) üzenetére


Geryson
addikt

Többen beszívnak ott, pedig tényleg az a megoldás. De ne párszor nyomd meg, hanem fél percen keresztül ütögesd mint az állat amilyen gyorsan csak bírod és fel fogja húzni magát a béna...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11275) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!
Segítség kellene, elakadtam!

A fő küldetésekkel végeztem, most szeretnék rátérni Stevie autóinak ellopására. Az első autó, a Dukes, megtaláom, beülök, de nem írja ki, hogy ez az az autó amit Stevie keres. Mintha egy sima átlagos autóba ülnék be.
Ez mitől lehet?

(#11276) Geryson válasza AndrewTdi (#11275) üzenetére


Geryson
addikt

Na várj, de te AZT a Dukest találod meg, pontosan azt, amit ő keres? Nem olyan típusba kell beleülnöd, hanem kimondottan abba a kocsiba és akkor mondani is fogja, hogy "ez az az autó, amit keres a fószer & go to the garázs".

[Térképek között megtalálod a kocsis térképet]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11277) AndrewTdi válasza Geryson (#11276) üzenetére


AndrewTdi
addikt

megnéztem már az SMS-st is tüzetesebben, ráadásul mentem néhány kört a vauxit streeten, de csak ez az 1 olyan autó van. :-s Tanácstalan vagyok.

(#11278) fenergie84 válasza Geryson (#11274) üzenetére


fenergie84
addikt

Köszi!
Igen ám, de már egy billentyűzetet szétvertem, mert nem húzta fel magát az a buzi.
Akármilyen gyorsan csináltam, szerintem még rekordot is döntöttem ilyen téren, de semmi.
Látszik h kínlódik, de nem megy ez neki.
Kár h itt nem lehet eljárni gyúrni mint SA-ban, mert akkor megérteném, h ennek hiányában gyenge a surmó...

(#11279) rup1u5 válasza Geryson (#11276) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"go to the garázs" :DDD

ha jól emlékszem jelöli is a térképen kék pöttyel hogy hol az autó amit el kell kötni nem?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11280) AndrewTdi válasza rup1u5 (#11279) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Az nem lehet baj, hogy nem akkor foglalkoztam ezzel a dologgal, amikor küldte? hanem csak most, kis idővel később? Az sms megvan, kitörölni nem tudom. csak BACK-et tudok ynomni., Odamegyek a kocsihoz, ferltöröm, beleülök, és semmi. Mintha másik lenne, de tutira az.

(#11281) Geryson válasza AndrewTdi (#11280) üzenetére


Geryson
addikt

Ja várj, ilyen nekem is volt! A robogót kellett a Chinatownból elhoznom, már rajta is ültem amikor (azóta sleep-be teszem mindig a telefonom) Brucie felhívott, hogy menjek el vele kocsmázni. Eldobtam a robogót és száguldottam hozzá majd visszamentem a robogóért. A robogó ott állt, de ekkor már NEM írta ki, hogy ez az a járgány. Elvittem a garázsba és baszki nem is kellett a köcsögnek, feleslegesen robogóztam végig a fél várost. Utána megint megpróbáltam, megint állt ott robogó és megint elvittem, megint nem kellett. SMS kitöröl, játék újraindít, megjött az SMS megint és ekkor már kiírta amikor felvettem a robogót!

fenergie84: Volt itt egy kolléga, ő is ennél a missziónál vette észre, hogy nem megy rendesen a Space! :D Rakd át időszakosan egy másik gombra és tuti menni fog, legalábbis neki rendbejött!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11282) rup1u5 válasza AndrewTdi (#11280) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Stevie?
Nem Brucie autólopós küldetéseiről van itt szó? Mert ő e-mailben küldi és arra válaszolva lehet fölvenni a küldetést.

Geryson: hogy lehet a telefont sleepbe rakni? és olyankor nem csökken a reputation vagy mi a haveroknál ha hínak piálni?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11283) fsb1000 válasza enamessias (#11270) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mariann:
Még nem próbáltam win7 alá átvinni a mentéseket. (nekem nincs is mentésem....)

Tegnap nem szó nélkül léptem le, csak kifagytam harmadszorra is és már nem volt kedvem visszamenni.
Aztán éjfél után megint felmentem és aktív voltál.
Valami COP-os játékba. Joinoltam is a játékodba, de olyan volt mint egy lassított felvétel, ráadásul valami felső kameraállásból néztem mindent.
Aztán kidobott a játék, hogy lassú a netem.
Milyen játék volt az? (nagy ütközéseket láttam)

NO CD: már nincs a linken, de ha valakinek megvan, akkor esetlep elzippelhetné nekem.
Nálunk tényleg erős használatban van, mert 3 gép között cirkulár.

[ Szerkesztve ]

(#11284) rup1u5 válasza fsb1000 (#11283) üzenetére


rup1u5
nagyúr

NO CD

csatlakozom!
feltölthetné valahova valamelyik szemfüles akinek sikerült még lekapnia, mert kéne nekem is!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11285) Geryson válasza rup1u5 (#11284) üzenetére


Geryson
addikt

NOCD: Zozzy délután átdobja nekem, ha addig nincs meg, akkor én átdobom nektek! Engem is idegesít, hogy feleslegesen pörgeti...

Sleep: Az optionsban van a legalsó opció, hogy "sleep mód" vagy ilyesmi (én németül játszom). Szóval bekapcsolod, figyelmeztet, hogy a játékfolyamatot ezzel megtöröd (merthogy ugye ott néha elengedhetetlen, hogy ne érjenek el.) és ha leokézod, akkor mutatja is a főképernyőn, hogy telefon-áthúzva és végre senki nem hív, nem küld SMS-t, szóval vígan galambászhatsz vagy bármi.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11286) AndrewTdi válasza Geryson (#11281) üzenetére


AndrewTdi
addikt

nekem kitörölni sem engedi az sms-t.

(#11287) Mariann294 válasza Geryson (#11272) üzenetére


Mariann294
őstag

Hehe nem rossz ötlet majd megcsináljuk! :K

Nem értelek titeket.Mármint ennél a space-s küldinél.Én elöször próbáltam röviden majd hosszan nyomni.(mármint a space-t :P ) rájöttem hogy ez nem jön be ezért már csak az maradt hogy sokszor nyomogatom és nekem elsőre sikerült! :)
Én a motoros résznél akadtam el.Mert ugye ez a "hülye" Niko nem a motorra ült hanem a létrán mászott lefele.Persze hogy meglógott ez a Pegorinó.Másodszor meg rossz irányba mentem a mocival! :DDD De aztán végül sikerült.

Amikor kigyulladt a heli kissé idegbajt kaptam.Mondom naneeeeeeee kezdhetem előlről.Aztán megérkeztem a szigetre nem törödtem semmivel csak futottam Pegorino után.A rendőrök belém se tudtak lőni xD

fsb1000: Semmi gond.Van ilyen.Én nem akartam elkezdeni mókázni mert csak 5 perc az nem sok.Ugyhogy kipróbáltam a Deatchmechet meg a ranked módót ja és rájöttem valamire.

Ugye itt is vannak szintek.A ranked matchben lehet feljebb mászni a ranglétrán.Ha elérsz 1-el nagyobb szintet ÚJ RUHÁKAT KAPSZ! :C

[ Szerkesztve ]

(#11288) Geryson válasza Mariann294 (#11287) üzenetére


Geryson
addikt

Én tegnapelőtt olyan karatert láttam multiban mint egy rendőr, frankón olyan dagadt volt és úgy is futott plusz olyan jókisfiús ruhája volt (kockás ing meg hasonlók) - ezekszerint akkor ő is valami májer gyerek volt. Mondjuk a rakétavetőtől ő is arrébbrepült! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11289) Mariann294 válasza Geryson (#11288) üzenetére


Mariann294
őstag

xD

(#11290) Źşë'


Źşë'
addikt

jo lenne valoban az a nodvd, vki esetleg felrakhatna vmi fajlmegoszto oldalra.

en probalkoztam atmasolni az eredetit egy dl dvdre, de meg a cd image kep eszites is nehezkes volt, nem olvasta vissza a lementett adatot :s pedig tudtommal 1 biztonsagi mentese lehet mindenkinek az eredeti jatekarol. mar kezd nekem is korkorosen latszani a karc :/ :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11292) fsb1000 válasza Mariann294 (#11291) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... nemsokara mutatok én is kepeket a fotockodásról.
És talán sikerül egy matrixos utánérzetű videjó is.

Van mikor hajnalban jatszom es latom hogy van fenn PH-s, de nem hivom meg.
Nem mindenki szeret öldökölni.

Ha lehetséges RANKED játékot játszok TDM-ben
Már van 60 pontom...... De fogalmam sincs mikor adja a pontokat, van mikor játék közben.
Volt hogy nyert a csapat én voltam az első és semmit sem kaptam...

És 0 csillagom is van (az nem tudom mi), de van hogy 8-as csilaggú játékosokkal találkozom. RANKED-ben még cheatelést nem tapasztaltam.

(#11293) barnam_ válasza Źşë' (#11290) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ide feltöltöttem. Nod32-vel ellenőrizve, vírusmentes. Nem próbáltam hogy működik-e...

(#11294) fsb1000 válasza Geryson (#11288) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha a fiammal játszom, akkor egy dagadt szakallas rocker szoktam lenni.
Van valami karaktar átváltoztató izéje, de szerintem nem korekt mert váltáskor újra 100% élet lesz,.

Olyasmi fazon, mint akitől a Terminator elvette a puskat meg a motort a bar elött.
(majd keresek kepet)

(#11295) Geryson válasza Mariann294 (#11291) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ezek nagyon bitang képek lettek! Istenem, ott áll Scatman John a kocsi tetején! :D A második képen már röviddel a nézeteltérés előtt vagyunk, látszik a feszültség... :D

fsb1000: Akkor ilyesmit láttam én is, de jópofa volt a dagadt gyerek a német szerveren!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11296) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Csoport Képek:

[
]

[
]

Repülönk az égbe: (ebből még lesz video is..)
[
]

[ Szerkesztve ]

(#11297) Mariann294 válasza fsb1000 (#11296) üzenetére


Mariann294
őstag

Nagyon szuper lett!!!!!!!!!!!!!!!!! :C
Én azért csináltam ugy ahogy mert látszódnak a nevek.Főlé kéne irnod őket! :B ;)

[ Szerkesztve ]

(#11298) rup1u5 válasza Mariann294 (#11291) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11299) fsb1000 válasza Mariann294 (#11297) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tudom.. azt csak saját nézetből lehet. Jó hogy a nevek is látszódnak.
Van egy ikerpárunk. (profilt nem állítottak.)

Én a clippekből mentettem ki a képeket. Igy viszont nagyon mosottak lettek (1920x1200) és kellet rajtuk dolgozni picit.

Na kész a videjó is. (46 sec 9MB)

[ Szerkesztve ]

(#11300) fsb1000 válasza fsb1000 (#11299) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja.. mégsem ikrek, mert vahur-on van szemüveg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.