Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) fsb1000 válasza Hunnia (#12927) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valamiért beragadt az a RACE, de aztán találkoztam Mariannal és MSZ-vel.
Mariann tényleg laggol kicsit. (de ez csak racéban tünik fel)

MSZ74:
Az tuti lagg volt. A sima "meglódulások" teljesen elfogadhatók szerintem.
Wifi-s cuccokra jellemző a priódikus lagg, én kábelen lógok, de a család többi számítógépén pár percenként előjön. Egy LAN-os játékban is pont igy meglódulnak.
nem tudom hogy lehetne orvosolni.

romero28:
Igen.. én is láttam pár klán "életét" belülről, és az egyik legjobb cod "társam" egy 14 éves srác volt. Ezekben a játékokban a kor és minden más IRL dolog eltünik... nem számít.
De sajnos a mi reflexein már 2x lasabbak, viszont nem zavar(t), ha 28x meghaltam CTF-ben vagy akár az SD elején, ha az hasznos volt a csapat szempontjából.

(#12952) fsb1000 válasza Vahur (#12929) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Vahur, nálam meg változatlan az fps az új patch-vel.
De az továbbra is megmaradt, hogy 3-4 órás játék után beleassul, "berezeg" a kép.
Kilépek/belépek és minden OK. Sőt! asszem egy Graf beáll módosítás is elég ehhez.

(#12953) MS74hu válasza fsb1000 (#12951) üzenetére


MS74hu
tag

Ok. u are the boss :Y legutoljára lag-ot a TDU-ban láttam(nemrég kezdtem ujra) Lan-os részét még nem probáltam a gta4-nek.nekem is vonalas a netem. Ako üdvözlöm a jo öreg lag-ott :DDD

Lenovo Y700

(#12954) fsb1000 válasza MS74hu (#12953) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem spec. fogalmam sincs hol van(nak) a szerver(ek).
Az sem látszik honnan jönek a játékosok (talán MS LIVE-ban megnézhető) és a pingek sincsenek kiírva.
Mondjuk egy kaliforniai szerver + 3 keleteurópai meg egy brazil játékos, tuti lagg.
Mariannának igaza van: 10 fő alatt már alig van lagg, főleg, ha a traffic is kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#12955) MS74hu válasza fsb1000 (#12954) üzenetére


MS74hu
tag

Mán megint a brazil gépsor :DD most felugrok gyilokolni ;]

Lenovo Y700

(#12956) Vahur


Vahur
tag

Este fél kilenc magasságában indítok egy szervert, aki tud jönni az egy percig se habozzon!

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12957) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én FSB-vel nagyon is egyet értek,nagyon jól megfogalmazta az érzésemet a csalókkal kapcsolatba.Lesz@rom az eladhatóságot meg a marketing részét,egyszerűen tönkreteszik a játékélményt a készítők! Én ezért pénzt adok és elvárok vmit,legalább kivágná a szobából a program ,vagy hasonló!!! ;] Sőt még a játék serial számát is letiltatnám a szerver ha érzékelné a csalást.Használja single-be... :P

(#12958) Tomate


Tomate
veterán

Megint WS10... :W


Mi a gránátot csináljak? Nincs kedvem újrarakni.... :(

[ Szerkesztve ]

(#12959) Vahur válasza Tomate (#12958) üzenetére


Vahur
tag

Azt hiszem hogy ha DVD-n levő GTAIV\Redistributable\ mappából lefuttatod az xliveredist.msi
fájlt akkor megoldódik, legjobb emlékezetem szerint én ezt tettem amikor ezt az üzenetet kaptam valamelyik újratelepítéskor. Ne vedd készpénzek de egy próbát megér.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12960) WhiteWalker válasza Tomate (#12958) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én beraktam a lemezt és nyomtam egy installt majd végig futott a socialclub pik-pak,gondolom az csinált vmit... majd indult is a játék.Nem kell újratelepiteni.

(#12961) Twileght válasza WhiteWalker (#12957) üzenetére


Twileght
csendes tag

Már korábban is írtam úton a megoldás, úgy néz ki, hogy már készül a IV-MP amit a nagysikerű SA-MP mintájára fejlesztenek, magyarul sokkal kezelhetőbb lesz ez az egész csit kérdés, meg még vagy kismillió előnye lesz amit sorolni lehetne napestig.

(khöm.. ugyebár az ilyen multiplayer modokban már van Life-Time-ban ami egyenlőre a GTA IV beépített multirendszerének teljesen ismeretlen fogalom..)

[ Szerkesztve ]

(#12962) Twileght válasza Tomate (#12958) üzenetére


Twileght
csendes tag

Hányas NET Framework van fent?

(#12963) rup1u5 válasza Twileght (#12961) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Részletezd légyszives, hogy mit is takar a "...sokkal kezelhetőbb lesz ez az egész csit kérdés..." rész! Szűrhető/tiltható lesz a cheatelés vagy mi?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12964) Tomate válasza Twileght (#12962) üzenetére


Tomate
veterán

Giinos: Újra raktam a sociál clubbot ugyan ez.
Vahur: újra raktam amit mondtál... Ugyan ez

3.0-ás van fent. Nyomtam DVD-ről repaírt is, az se segített. Megint mehet a reinstall, mint minden egyes patchnél... :W

[ Szerkesztve ]

(#12965) Twileght válasza rup1u5 (#12963) üzenetére


Twileght
csendes tag

Konkétran nem szőrésre céloztam hanem pl arra, hogy va valaki csitel úgy kibbanolhatod a szerverről (egy könnyed mozdulattal :D), hogy oda többet vissza nem megy. (még dinamikus IP-vel sem)

Lényegében a 'csiterek eltávolítása' lesz nagyon egyszerű. Meg ugye állandó admin jogosultság ...ilyesmi ficsőrök.

(#12966) Twileght válasza Tomate (#12964) üzenetére


Twileght
csendes tag

Rakd fel a 3.5 SP1-et

(#12967) rup1u5 válasza Twileght (#12965) üzenetére


rup1u5
nagyúr

na az nagyon jó lenne! :C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12968) Tomate válasza Twileght (#12966) üzenetére


Tomate
veterán

Ez se jött be... :(

(#12969) bendzso válasza Tomate (#12968) üzenetére


bendzso
senior tag

Win7-et használsz? Meg ez most a 3-as patch miatt jött elő? Csak nekem nem világos. :B

(#12970) Tomate válasza bendzso (#12969) üzenetére


Tomate
veterán

Vistát. Igen a 3as patch miatt jött elő. De ha visszapeccselem a 2-essel akkor újra jó....

(#12971) fsb1000 válasza Twileght (#12965) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"hogy va valaki csitel úgy kibbanolhatod a szerverről (egy könnyed mozdulattal ), hogy oda többet vissza nem megy. (még dinamikus IP-vel sem)"

Ugyanmár.... kinek lesz erre joga??? És milyen hatállyal?
A GTAIV szervereknek nincs gazdájuk. Szobát bárki nyithat.

Ha pedig mindenki megkapja ezt a BAN jogot, akkor a kölykök, (azaz a csitterek) szorakozásból fognak bannolni bárkit, aki nekik nem tetszik, vagy mer szólni ha valami nem tiszta.

Ezt már megéltem COD*alatt. A saját szerveremen akiartak kickelni!!!!!
Sőt GTAIV-ben is próbáltak már kickelni, mert rákérdeztem pár embernél, hogy minek használja azt a mit használ és vajon randira is műbrokit szokott-e vinni.

" Meg ugye állandó admin jogosultság..."
Kinek??? Könyörgöm... kinek??? Gondold már át légyszi.

Amugy meg a gazdasági szempont is ellentmond ennek.
Ha tényleg csittermentes lenne a multi lezuhanna a felhasználók száma, a PC-s eladások meg felére esnének vissza.
Ki meri ezt bevállalni??? Melyik fejlesztő?
Ez nem becsület dolga.. itt pénzről van szó. 10éve ez megy, vagy régebben.
Nincs ebből kiszállás.

(#12972) Mariann294 válasza fsb1000 (#12971) üzenetére


Mariann294
őstag

Hogy ez milyen igaz! :K
Amúgy tegnap kalandoztam kicsit ugye csit nélkül..sok vicces jelenttel találkoztam,de olyanokkal,hogy szabályszerűen visitva röhögtem. :D Ma néztem volna vissza..sehun semmi.Ez a hülye paccs kikapcsolta a felvevőt is!Kicsit sem vagyok mérges. :(((
Elmondom az egyiket:

Megyek megyek..látom hogy egy muki szereli a kocsit.Na mondom meglököm hátulról.Meglököm..a muki elesik..a kocsija átmegy rajta..erre valaki a járdán látja ezt és elkezd egy k*va nagyot röhögni a szerencsétlenen!! :C Hát ez nagyon nagy volt. :D :D

(#12973) fsb1000 válasza Mariann294 (#12972) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy tényleg vannak új jelenetek?

Úgye én még az első küldetésnél tartok...
Azon melegitek be. Tegnap azzal szórakoztam 5 percig, hogy egy teharautot feboritsak ott a rakparton Roman taxijával.

Sikerült is.
Erre ketten kimásznak belőle és az oldalán fekvő teharautón elkezdenek bunyozni...
Ilyet még nem láttam.

(#12974) Daffni2


Daffni2
addikt

Sziasztok,

találkozott már valaki azzal a problémával,hogy miután kilépek a játékból szétcseszi az internet kapcsolatot.

Pontosabban a WLAN-t. Állandóan újra kell telepíteni a WLAN kártyát.

Belkin N1 Wireless desktop kártya van a gépben.

"Aki ad,az nyer"

(#12975) Robi86


Robi86
senior tag

Halika :)

A 3mas patch után néhány fps-el kevesebb van, ami nem lenne nagy gond, de eddig épphogy játszható volt, ami azt jelenti, hogy időjárástól függően 20-25-30 fps között mozgott, de most esőben 15-re visszaesik, ami már elég kellemetlen :(

Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e +1giga RAM-ot vennem, mert nemtudom pontosan hogy a 32bites XP mennyit tud kiosztani a gamenek, 4giga rémlik, de ebben már bennevan a VGA memóriája is talán... szóval gyorsulna-e a játék legalább egy kicsit, ha még 1giga RAM-ot hozzáadnék? Op. rendszer váltás kizárt, mert most van egy "atomstabil" XP-m, majd ha lesz végleges win7, akkor lecserélem, de addigis szeretnék gamelni :)

(#12976) rup1u5 válasza Robi86 (#12975) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nyugodtan válthatsz 2*2 gigára! :K Bajod nem lesz belőle, mégha teljesen nem is használja ki az xp. Később win7-nél meg jól fog jönni. De szerintem nálad a 3850 ereje fogy el esőben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12977) Twileght válasza fsb1000 (#12971) üzenetére


Twileght
csendes tag

"Ugyanmár.... kinek lesz erre joga??? És milyen hatállyal?"

Magának a server adminjának... és olyan hatállyal, hogy övé a server.

"Ha pedig mindenki megkapja ezt a BAN jogot"

Csak az kapja meg az admin jogot aki a server adminja szerint alkalmas rá.

"(azaz a csitterek) szórakozásból fognak bannolni bárkit"

Egy mozdulattal eltudja venni a server adminja (vagy bérlője) az adott személytől a jogot.

"Kinek??? Könyörgöm... kinek??? Gondold már át légyszi."

Átgondoltam, és a válaszom a server bérlőjének ill. akit ő még kijelöl a feladatra.

"Amugy meg a gazdasági szempont is ellentmond ennek.
Ha tényleg csittermentes lenne a multi lezuhanna a felhasználók száma, a PC-s eladások meg felére esnének vissza.
Ki meri ezt bevállalni??? Melyik fejlesztő?"

Egyik sem, de ez lényegtelen ugyan is ez a mod nem hivatalos kiegészítés a játékhoz, magyarul ez egy maszek projeck.

Viszont ebben a modban már pénzért kell bérelni a szervert ez a hátulütője. Viszont az a server állandóan menni fog... éertelemszerűen a serveren azt csinál az admin amit akar.

Jól kiforrott már ez a dolog... (Az SA-MP már vagy ~3 éve sikeres és naponta több ezer játékos van online)

[ Szerkesztve ]

(#12978) Robi86 válasza rup1u5 (#12976) üzenetére


Robi86
senior tag

Kisebb felbontásban is ugyanannyi az fps, ez nem azt jelenti hogy inkább procilimit van?
A +RAM-ot csak szükségmegoldásként gondoltam, mert igazából erősebb proci kellene, de arra most nincs keret, majd később egy AM2+ os Phenom2 920 van tervbe véve. Tehát ha most beszerzek még 2 db 1gigás ramot a meglévők mellé, akkor várhatok legalább egy kicsi fps növekedést?

(#12979) fsb1000 válasza Twileght (#12977) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocsi... Te multiztál már GTA4-ben???

Szerintem alapvetően félreérted a GTA4 multi felépítését.
Vagy én nem értem ezt az új izét, és egy teljesen más multi megoldást fognak hozzá írni "külsösök". És akkor tényleg nem "hivatalos" módon lehet majd multizni egy másik koncepció alapján.

Jelenleg:
Fogalmunk sincs, hogy hol vannak a szerver(ek)... és kik üzemeltetik.
(talán a fejlesztő/kiadó vagy MS üzemelteti, NINCS szerver bérlő, mint COD-ban)
Ez egy dinamikus rendszer

A transzparens szervere(ke)n szabadon hozhatók létre "szobák" bármely felhasználó által. A szobáknak 1 HOST-ja van.
(Ö az aki a szobát létrehozta a szerveren, vagy megörökölte egy kilépő HOST-tól a jogot)A multis player képernyőn egy korona jelzi.

A HOST-nak nincs admin joga, csupán annyi a többlet lehetősége, hogy beállíthatja a következő játék paramétereit. Kickelni lehet, de ehhez kell a playerek X%-nak egyetértése.

Ebben a rendszerben elképzelhetetlen az admin jog.
1. nem köthető szerverhez
2. szobához köthető lenne, de csak arra lenne jogosultsága.
Ez értelmetlen hiszen a szobák dinamikusan jönnek létre és szünnek meg, ráadásul bárki lehet HOST.

********************

Természetesen, ha valamilyen oknál fogva a szerverek dedikáltal lesznek (mint COD-ban), azaz lesz tulajdonosa/bérlője és valamilyen módon vissza lehet rá találni (pl. IP, szerverName), mert nem dinamikus, akkor lehetne értelme az admin jognak.
De sajnos az admin jog önmagában semmit sem old meg.
Volt saját szerverem COD-hoz (most is van csak kihalt), mélyen szántó tapasztalatokat szereztem a csitterekkel szemben.
A probléma ott kezdődik, hogy a bérlőnek elemei érdeke ha public szervert üzemeltethogy legyen látogatottsága, tehát az illegális kulcsokat elfogadja és valamilyen szinten tolerálja a csittereket hiszen a látogatók 70% használ ilyesmit.

Látszólagosan beáll egy rend, ahol halgatólagos megállapodás szerint nincsenek rombolók és durva hackosok, de mindenkinek van valami a tarsolyában ami egy kicsit könnyebbé teszi az életét, de nehéz észrevenni. (AIM, gyorsító, stb)
Az a maradék 30% meg szív.
Akimeg tiszta szervert csinál annak nincs elegendő látogatottága és szépen megszünteti a bérlést. Igy maradnak a szürkék.

GTA4-nél sem lenne másképp. Ugyanaz a játékosállomány. Döntően 20év alatt.

(#12980) rup1u5 válasza Robi86 (#12978) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szerintem ne remélj sokat a plusz ramtól. Pontossan azért mert a proci is kevés nálad. :( Pláne ha 4 modult akarnál ráeröltetni szerencsétlen X2-re. Nekem csak s939-es X2-vel van tapasztalatom. Ott úgy volt, hogy az integrált memvezérlő miatt a proci jobban szerette a 2 modult mint a 4et. Szerintem ez még a te esetedben is érvényes. Pláne ha tuningolsz! 4db 1gigás modullal több mint valószínü, hogy nem futná meg azt a tuningot amit 2 modullal elértél. Szóval ha bővítesz akkor csakis 2*2 gigában lenne érdemes gondolkodnod! Nézd meg ezt pl..
GTA 4 beállításaiból meg nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni. Amúgy sincs nagy különbség fps számban különböző felbontásokban, pláne nálad ahol gyengus a proci.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12981) rup1u5 válasza fsb1000 (#12979) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ez sajnos igaz. :((

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12982) Mariann294


Mariann294
őstag

Ezt láttátok már?Kószálgattam a városban és véletlen találtam rá.Be*rtam a röhögéstől!!!
Kép!!!!

[ Szerkesztve ]

(#12983) Def26 válasza Mariann294 (#12982) üzenetére


Def26
félisten

Nekem még nem esett le a poén... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12984) bendzso válasza Mariann294 (#12982) üzenetére


bendzso
senior tag

Hogy van annyi pénzed? :Y

(#12985) Mariann294 válasza bendzso (#12984) üzenetére


Mariann294
őstag

100% után neked is lesz ennyi. ;)

(#12986) bendzso válasza Mariann294 (#12985) üzenetére


bendzso
senior tag

Akkor folytatom a galambászást. :U Bár elég uncsi egy idő után.

(#12987) Robi86 válasza rup1u5 (#12980) üzenetére


Robi86
senior tag

o jaj :(

akkor inkább lejjebb veszek kicsit a beállításokból, vagy visszateszem a 2-es patchet... egyszerű és olcsó megoldás :D
köszi azért :)

[ Szerkesztve ]

(#12988) Vahur válasza bendzso (#12986) üzenetére


Vahur
tag

És mire fogod költeni? :)

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12989) Twileght válasza fsb1000 (#12979) üzenetére


Twileght
csendes tag

"Bocsi... Te multiztál már GTA4-ben???"

Hát izé.. szerintem igen. (az az a rész ahol olyan kis színes karikák vannak az ember feje fölött )

"Vagy én nem értem ezt az új izét, és egy teljesen más multi megoldást fognak hozzá írni "külsösök". És akkor tényleg nem "hivatalos" módon lehet majd multizni egy másik koncepció alapján."

SA-MP:

Egyetlen nagy szerverbázis (azt hiszem jól mondom) van a mesterszerver, ez tartalmazza az összes szervert, ez a szerver az SA-MP fejlesztőgárda tulajdona. Teljesen független az E*-tól, MS-től és az összes többi ilyen betűstől.

Előfizeted a szervert 1 hónapra X összegért (megmondom őszintén gőzöm sincs mennyiért) mondjuk 100 player limiteset. Aki a szervert bérli autómatikusan admin jogot kap. (milyen meglepő)

A szerverre fölrak egy módot, pl Race, vagy DM ésatöbbi..

Ha mondjuk 60/100 játékos van fent, akkor már nehézkes 1 embernek moderálni a többit, ekkor szokták azt csinálni, hogy pár megbízható embernek admin jogot ad a szerver tulajdonosa. (gondolom IP cím alapján). A visszaélés kizárt, ugyanis ahhoz, hogy használni tudd (is) az admin jogaidat be kell jelentkezned mikor belépsz a szerverre. (/login 'jelszó')

Mivel a szerver (jobb esetben) egész nap megy így állandó az admin jog is.

"Volt saját szerverem COD-hoz (most is van csak kihalt), mélyen szántó tapasztalatokat szereztem a csitterekkel szemben."

Én SA-MP-ben szereztem pozitív tapasztalatokat, ugyan saját szerverem nem volt viszont játszottam olyan szerveren ahol 120 (néha volt az 160+) játékost moderált 3-4 admin olyan sikerrel, hogy csiter a közelben nem volt, persze próbálkozások voltak de hát lifetimeban. Nagyon jó volt a játékélmény.

"kicsit könnyebbé teszi az életét, de nehéz észrevenni. (AIM, gyorsító, stb)
Az a maradék 30% meg szív."

Konkrétan még magam sem tudom, de az ilyeneket piszok gyorsan kiszokták szúrni (besúgók?), aztán már megy is a ban. (mármint az SA-MP-ben)

Szóval hogy ha ez a mód tényleg elkészül a IV-hez akkor nagy valószínűséggel óriási sikert fog aratni.

[ Szerkesztve ]

(#12990) rup1u5 válasza Twileght (#12989) üzenetére


rup1u5
nagyúr

akkor ezért fizetni kell ha multizni akar az ember?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12991) Twileght válasza rup1u5 (#12990) üzenetére


Twileght
csendes tag

Nem a szerverért kel fizetni (1 főnek, aki bérli a szerver). Aki úgymond csak "játszik rajta" annak teljesen ingyenes a dolog.

(#12992) bendzso válasza Vahur (#12988) üzenetére


bendzso
senior tag

Fegyverekre. ;]
Robi86: :DDD

(#12993) fsb1000 válasza Twileght (#12989) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor tisztázzunk már 1-2 kérdést...

Az általad megadott linken van valamilyen tényeken alapuló hír, hogy a GTA4-hez is megkapják ezt a jogot és önnálló servert üzemeltethetnek hozzá?
Én nem találtam ilyesmit.

A PC-s GTA SA-nak volt köze az MS LIVE-hoz?
Ha a GTA4-nek van köze az MS LIVE-hoz és ez valamiért megéri az MS-nek, akkor miért fogja elengedni? Ingyen? Én nem hinném.

Ezek a dolgok nem úgy mennek hogy összeáll egy jóhiszemű és jóképességű csapat azt bármely játékhoz ír egy multis modot.
Hol lesznek a szerzői jogok? És az üzleti érdek? És ki adja át a szükséges technikai információkat?

A minimum az, hogy a fejlesztőtől vagy a jogtulajdonostól meg kell vásárolni valamilyen licenszet, de az is lehet hogy az egész mögött a 2. rókabört lehúzó jogtulajdonos áll.
(aki nem feltétlen azonos a fejlesztő céggel)

Ettől még lehet hogy egyszer eljön a csittermentes multizás ideje, csak én már nem hiszek az ilyen mesékben.
Ha valamilyen érdek ezt szolgálná, akkor már helyből igy adnák ki a játékprogramokat.
De nem igy van. Ez egy megdönthetetlne érv.

(#12994) Twileght válasza fsb1000 (#12993) üzenetére


Twileght
csendes tag

"Az általad megadott linken van valamilyen tényeken alapuló hír, hogy a GTA4-hez is megkapják ezt a jogot és önnálló servert üzemeltethetnek hozzá?
Én nem találtam ilyesmit."

Én sem, ezért mondtam azt, hogy lehet, hogy... (Kimentett IRC képen azért vannak némi utalások rá)

"És ki adja át a szükséges technikai információkat?"

SA-nál szerinted átadták? Meg ha jól tudom a fejlesztő team már nem 14 éves kiscserkészekből áll, hanem képzett programozókból.

"Ettől még lehet hogy egyszer eljön a csittermentes multizás ideje, csak én már nem hiszek az ilyen mesékben."

Én még hihetek benne, igaz? Már csak azért is mert bizonyos körökben az SA-nál már megvalósult.

(#12995) Robi86


Robi86
senior tag

Az én szememmel nem stimmel valami, vagy jól látok még? Most visszaraktam a 2es patchet, és mintha szebb lett volna a 3massal... :F

de így legalább éjjel esőben is újra 20 fps fölött vagyok...és ingyen :))

(#12996) fsb1000 válasza Twileght (#12994) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja hogy utalások.... tehát tény nincs. Erről ennyit.

"SA-nál szerinted átadták?"
Nyilván, mert különben elég nehéz lett volna fejleszteni, ha nem lehetetlen minimális technikai infók nélkül egy mod-ot.

"Meg ha jól tudom a fejlesztő team már nem 14 éves kiscserkészekből áll, hanem képzett programozókból."
A fejlesztők életkorának semmi köze a szerzői vagy liszenc jogokhoz, sem pedig az üzleti érdekhez.

Szóval maradjunk anyiban, hogy amiről itt vitázgattunk kicsit, az csak óhaj és álom szintjén van meg részedről.
Jelenleg egészen más a felállás, mint az SA esetében. Az egy kifutott játék...
A GTA4 a PC piacra most lett bevezetve és MS érdekeltség van a multiban...
ennél több nem is kell.

Ha szerencsénk van 3-4 év múlva megvalósul az amit te felvázoltál.
Bárcsak úgy lenne.
A probléma az, hogy én 2008-ban vettem a GTA4-et és 2009-ben is szeretnék csittermentesen játszani.
Az pedig nem megy.

(#12997) Mariann294


Mariann294
őstag

Valaki tudja hogyan kell használni ezt a SparkIV nevű programot?Pl hogyha a Ruiner modelljét akarom lecserélni akkor azt hogy kelll?Sehol sem találom a kocsi modelleket. :(

(#12998) Mariann294 válasza Mariann294 (#12997) üzenetére


Mariann294
őstag

Oh már nem kell megtaláltam! :)

(#12999) Twileght válasza fsb1000 (#12996) üzenetére


Twileght
csendes tag

:K

Azért én megkockáztatom az 1-1,5 évet is.

(#13000) bendzso


bendzso
senior tag

Ma este kis multi? :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.