Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) Mariann294 válasza kpal (#12100) üzenetére


Mariann294
őstag

1. HSZ :W

(#12102) Kommy válasza kpal (#12100) üzenetére


Kommy
veterán

Virágbolti verziód van, vedd meg és megoldódik a gond :U ,mivel nem lehet warezolni a fórumon így nem tudunk segíteni.

(#12103) G@bi90MR válasza kpal (#12100) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ha megveszed eredetiben megszűnik a probléma.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12104) leroyclub válasza Źşë' (#12099) üzenetére


leroyclub
senior tag

ja de nekem vezetéknélküli a joy. akkor azt sehogy?

(#12105) Źşë' válasza leroyclub (#12104) üzenetére


Źşë'
addikt

azok nem kompatibilisek pcvel, csak a vezetekes

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12106) leroyclub válasza Źşë' (#12105) üzenetére


leroyclub
senior tag

aham értem. akkor nem is probálkozom. :D

(#12107) MS74hu válasza leroyclub (#12104) üzenetére


MS74hu
tag

Hy.én ma vettem meg a x360 kontrolert,de usb-s.letöltöttem a drivert hozzá.tökéletesen mükszik. Vezeték nélkülihez ugytom hogy kell egy usb-kütyü ami érzékeli a kontroleredet. [link] itt nézz szét mert itt találsz infot róla a hardver résznél. :K

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#12108) MS74hu válasza leroyclub (#12106) üzenetére


MS74hu
tag

Az oldalon azt irják hogy kompatibilis a pc-vel.vista vagy xp.csak nemtom hogy mi az a kütyü mert egy külföldi forumban olvastam rola.(persze nem vaok perfekt) :U A vezeték nélkülihez is lekel tölteni a drivert.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#12109) rup1u5


rup1u5
nagyúr

jelentem megvan az új lapom és már erről írok.
fel is nézek hamarosan multiba :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12110) fsb1000 válasza szabod (#12074) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mikor forgatjuk le a közös filmet?

(#12111) Mariann294


Mariann294
őstag

Ezt látnotok kell! xD
Valami hihetetlen jó,hogy tudta ezeket összegyüjteni?Nagyon viccesek! :C
[link]

(#12112) fsb1000 válasza Mariann294 (#12111) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nem semmi.... azt hiszem sok játékidő kell hozzá.

De a videot összerakni is nagy munka lehetett.

(#12113) _ak_


_ak_
addikt

Egyszer feltétlen kell látni a Stunt montage 4-et is! :D Ez is egy állatság.

MS74hu: vista alatt a vezetékest felismerte a gép pillanatok alatt, nem kellett semmi driverrel bíbelődni

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#12114) rup1u5 válasza Mariann294 (#12111) üzenetére


rup1u5
nagyúr

cheater ! :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12115) fsb1000 válasza _ak_ (#12113) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jó video, de leginkább azt demonstrálja, hogy a GTA4 "fizikájának" semmi köze a valósághoz.

(#12116) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok!

Van egy Ati X1650Pro VGA-m, viszont DDR3-as. Így elvinné a GTA IV-et min. grafikán?

üdv: olloczky

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#12117) rup1u5 válasza olloczky (#12116) üzenetére


rup1u5
nagyúr

256Mb :(
nem fűznék hozzá nagy reményeket.
milyen proci van alatta?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12118) olloczky


olloczky
senior tag

Intel Pentium DC E2160 1.8 GhZ, Windows Vista, és csak 80 GB HDD, de azt még meg tudom oldani vhogy..

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#12119) rup1u5 válasza olloczky (#12118) üzenetére


rup1u5
nagyúr

eseteleg ha meg tudnád húzni a procit kb. 2.8ghz-re akkor megpróbálhatnád 800*600, low-on.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12120) G@bi90MR válasza fsb1000 (#12115) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Szerintem nem is kell, hogy teljesen reális legyen. Így jó, ahogy van. Reális ízek árkád stílusban. A GTA sosem volt híres a fizikájáról, valósághűségéről, ellenben a játékélménye mindent visz. :K

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12121) olloczky válasza rup1u5 (#12119) üzenetére


olloczky
senior tag

1. nem tudom, hogy/hol kell felhúzni a processzort
2. nem is merem..

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#12122) AthlonXP válasza olloczky (#12121) üzenetére


AthlonXP
őstag

1. Nézz szét a BIOS-ban ;) persze, ha húzod lehet, hogy erősebb hűtés is kell majd neki és csak finoman, nehogy hazavágd a cuccost. Érdemes benézni a tuningos totyikba is, ott kapsz tanácsot is a hogyanra...
2. Sajnos így alapon ezzel a hardverrel nemigazán érdemes GTA4-ezni, sajna elég nagy a gépigénye :( és csak felidegesítenéd magad a szaggatáson már, ha sikerűl egyáltalán elindítani... Na persze kitudja... :)

(#12123) olloczky válasza AthlonXP (#12122) üzenetére


olloczky
senior tag

na nem baj..legalább válaszoltatok (amit nagyon köszönök) .. akkor majd még nyárig beszerzek egy jobb vga-t..kb geforce 9500gt vagy hd3850..

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#12124) Aviszti


Aviszti
tag

hogy lehet felbontást állitani????

Megbizhatoságom http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=+%09+Aviszti

(#12125) Źşë' válasza Mariann294 (#12111) üzenetére


Źşë'
addikt

hát nemtom, nekem nem vicces ill nem vok tole hanyadt vagodva

en annal inkabb neztem volna ha pl olyan reszeket vag be amit nem latni a jatekban nap mint nap, de ehhez nem kell tul nagy tehetseg, csak az f2t nyomkodni :)) qvázi erre barki kepes

ami ritkasagnak szamit pl a hintanak hajto kocsi moge beallni, majd az elottunk levo autot ugy megloki a hinta h a hatso elszall de az elso marad, raadasul, a 2. kocsi belemegy a foldbe es ahogy szall kifele, a foldbol, elcsap egy oregasszonyt, na en ennel csak lestem mikor ez megtortent velem :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12126) Mariann294 válasza Źşë' (#12125) üzenetére


Mariann294
őstag

Ennyi erővel azt is mondhatnánk hogy minek rakunk fel videókat ha ugyis mindenki megtudja csnálni... :))
Hát ami meg veled történt....muhhahha!!!! :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#12127) Źşë' válasza Mariann294 (#12126) üzenetére


Źşë'
addikt

hát nemtom te h vagy vele de en, nem surun nezek ilyen videokat ami full1hangu, raadasul sztem egy 2 eves is megtudna csinalni, amit ti csinaltok: az szinvonalas ;) es szól is valamiről, aliaz van mondanivalója,

az ugratósnak is, amit belinkeltek nemregiben. sok stunt ami látványos (és nem ugy van h na most kiugrok itt, mert elegge kell erezni a fizikat hozza).
a jatek fizikaja szvsz amugy is figyelemre melto, de ki lehet ismerni egy ido utan az egeszet, es még a legalapvetobb kinyitom az ajtot, azt kiugrok itt is unalmas -legalabb is nekem

ami velem tortent az meg egy szimpla bug, ami nem mindennapos...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12128) szabod válasza Mariann294 (#12111) üzenetére


szabod
senior tag

Ezt már láttam vagy 10x, jól összeszedte őket. Olyan nagyon sokáig nem tarthat, csak egy játszani nem tudót kell gép/xbox elé ültetni, és nézni, hogy mit csinál ;)

Nekem még ez tetszik, megcsinálták a Csupasz pisztoly GTA-s introját

fsb1000: a videót valamikor a hétvégén kellene megcsinálni, amikor mindenki ráér.
Aki szerepelni szeretne a videóban, az szóljon, hogy tudjuk max hány főre számíthatunk majd!

(#12129) Mariann294 válasza szabod (#12128) üzenetére


Mariann294
őstag

Jajjj igen ez hatalmas! xD
Én szeretnék szerepelni a videóban. :B Múltkor leirtam az ötletemet.Hogy teccik?

Zsé:: Én is unom az egyhangú videókat.Ami hosszu volt,nem volt zene hozzá,vagy csupán uncsi volt az tekergettem de ezt nem.Nekem teccik. :) Szerintem nagyon sok benne a FUN valahogy megnevetett.Szegény Niko! xD

(#12130) szabod válasza Mariann294 (#12129) üzenetére


szabod
senior tag

Hát nem tudom, a Te ötleted is jó, de én inkább a magamát választom :B :P

(#12131) AthlonXP válasza Źşë' (#12127) üzenetére


AthlonXP
őstag

Azért jók azok a videók szerintem. Én is mindíg megnézem azokat a vidókat amiket linkelnek itt a fórumon ( nameg le is mentem őket :B ). Bár nem értem, miért gyűlöli ennyire mindenki szegény Nicot.
Azért nem sok karakter van akit ennyiszer és ennyiféle képpen öltek meg, mint őt. ;]

(#12132) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, eddig egy 8800gt-m volt vidáman ment a gta, majd most kölcsönbe kaptam egy ati 4670-et, legújabb driver fel hozzá, majd a a gta az elején meg is áll: rockstar logo+zene, majd gta4 felirat+zene vége (na itt lépne a főmenübe) DE itt megáll és csak áll.....

Esetleg nézzek valami régebbi drivert vagy mi lehet a probléma???

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12133) Mariann294 válasza AthlonXP (#12131) üzenetére


Mariann294
őstag

Jaja tisztára olyan mint Kenny a South Parkból! xD Mindig megölik érdekes módon minden részben ugyan ugy ott van mintha mi sem történt volna. :DDD

(#12134) AthlonXP válasza Mariann294 (#12133) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ugye?! :)

(#12135) rup1u5 válasza szabod (#12128) üzenetére


rup1u5
nagyúr

én jelentkeznék! :)
lesz pontos forgatóköny és kiosztott szerepek?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12136) G@bi90MR válasza mycso (#12132) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Szia!
Driver Cleanerrel törölted le az Nvidia drivert, vagy csak uninstalláltad?
Próbáld meg, hogy Driver Cleanerrel/Driver Sweeperrel letörlöd az Nvidia/Ati drivereket, Physix drivert is letörlöd, újraindulsz és felrakod az Ati drivert.
Bátyám 3850-en játszik kőkorszaki driverrel és nincs gondja.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#12137) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!

AMD Athlon X2 3800+(2ghz de húztam 2.2re) 2giga ram, Gef 7900GS 256mb...Mit tippeltek? :DDD

Najó, elárulom, 800*600 minden low, kivéve a draw distance-t feljebb vettem picit. Simán jól fut, bár elég sok textúra bugos, de iszonyat jó game!

Smoke & Torque

(#12138) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Olyan gondom lenne, hogy a játékban mintha olajjal kenték volna le az utakat és egyéb textúrákat :F Cata 9.1, 2 patch is fennt van. Physix-et eltávolítottam, amit a FEAR2 tett fel. Utána indításnál jó lett, de miután állítottam a minóségen, felbontáson megint összexarta magát. Lenne ötletetk mi lehet a gond?
Konfig adatlapon, vga: 4850, XPsp3. 8.12, 9.2 cata-val is uez volt agond.
A procit P3 Xenon-nak ismeri fel bench estén ez normális?

(#12139) Mariann294 válasza Szplöttyy (#12137) üzenetére


Mariann294
őstag

Hogy tudsz vele igy jáccani?Én kipróbáltam és nem láttam semmit :Y . :)

Az én procim egy fokkal jobb...4000+ 2.1 Ghz nincs huzva.Vettem nemrég egy Geforce 9600 GT 512-MB-os videókarit minden medium.A csúszkák 0-ák kivéve a kocsik sürüségét (az változó éppen amihez kedvem van)de általában alacsony..nem szeretem a dugókat :)

Na szóval igy 20-30 fps akadás nélkül. ;)

(#12140) Szplöttyy válasza Mariann294 (#12139) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát jelentem, nekem is beszart :DDD Tökéletesen futott, éppen Vlad-al beszélgettem egy bárba, hogy meghoztam a pénzét, majd mikor közölte, hogy takarodjak már innen, akkor megállt a kép...vártam egy 5percet, aztán reset, és onnantól ha belépek egy rakás bug az egész game...tulképp ilyen nagy fekete kockák mászkálnak az úton:D Nem az autók, hanem ilyen lapok...meg az autóknak nincsen fénye, tehát se lámpa e semmi, meg a főhős lehhelte is kis fekete kockákban jelenik meg :DDD Hurrá....Pedig épp kezdtem belejönni :(((

Smoke & Torque

(#12141) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A héten vettem meg a játékot és volna 1-2 kérdésem,leginkább multival kapcsolatban:
Kilikkelek a mobilra( custom game) majd a szűrők segitségével kiválasztom melyik tipus legyen. Pl team deatmatch, látom a szobákat és egyet kiválasztok majd akkor joinolok és nem történik semmi,pontosabban elindul a töltés ,alul irja hogy "games need more players" úgy néz ki mintha én lennék egyedül,de közben látom hogy kik vannak bent a játékban,meg is tudom nézni az infót róluk. Nem akar belépni a gamebe,router mögül vagyok,kell e portot kinyitni? (tűzfalak kikapcsolva)
A másik hogy van vmi korona jelzés a nevem mellett ez mit jelent?Mit jelent az hogy lezárhatom a szobát?

(#12142) Geryson válasza szabod (#12128) üzenetére


Geryson
addikt

Mekkora ez a csupasz pisztolyos videó! :)) Mi az a hely, ahová 38 másodperckor bemegy?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#12143) Vahur válasza Geryson (#12142) üzenetére


Vahur
tag

Az a Majestic hotel a Central Park déli oldalán, a park multi körversenyiben az első balos egyirányú utca.

Azt hiszem megtenné "szocinak" is a filmhez, amiben én is szeretnék szerepelni :) Egyúttal én is javaslom a hétvégét forgatásra.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12144) Geryson válasza Vahur (#12143) üzenetére


Geryson
addikt

Köszi!

Filmforgatásban természetesen én is szívesen szerepet vállalok! 330 vagy mennyi különböző "ruhám" van! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#12145) Geryson válasza WhiteWalker (#12141) üzenetére


Geryson
addikt

Nem az a gond, hogy olyan szobába akarsz belépni, ahol a szoba megszerkesztője letíltotta azt, hogy futó játékba be lehessen lépni? Merthogy erre van lehetősége és én igazából nem hinném, hogy bármi router gondod lenne akkor még amikor már a szobákat vagy akár a játékosokat látod. A Games Need More Players szöveg szintén inkább másra utal, nem router beállításra sztem.

A korona azt jelenti, hogy Te vagy a főnök abban a szobába, a szoba megszerkeztője. Ez tulajdonképpen kapásból magyarázatot ad arra, hogy Te egy szobát csináltál és nem csatlakoztál valahova (merthogy akkor Te várhatod a koronát, de az bizony nem Te leszel). A játékindítás is ilyenkor nem megy úgy emlékszem, mert egymagaddal nem indít team szobát (ilyenkor írhatja ki az előbb említett szöveget).

Valami más lesz ott sztem, valahova nem megfelelően lépsz be!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#12146) Zozzy válasza WhiteWalker (#12141) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Pedig nyitni kell portokat a routeren, és könnyen lehet, hogy ez meg is oldja a problémád: a 88-as UDP és a 3074-es TCP/UDP is kell neki. Nekem így semmi gond a multival, bár az is igaz, hogy mielőtt a multit próbáltam, már nyitottam a portokat egyből, tehát nem tudom, mit tapasztaltam volna, ha nem teszem, mint te.

(#12147) Mariann294 válasza Szplöttyy (#12140) üzenetére


Mariann294
őstag

Látom Vlad betett neked.Takarodj el innen erre meghal a játék..LOL! :DDD
Bocsi. :B
Vegyél egy jobb VGA-t és nem lesz gond szerintem. ;)

(#12148) Szplöttyy válasza Mariann294 (#12147) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Tudom, van erre sok külön topic,de mégis itt tenném fel a kérdés:
Egy AMD Athlon X2 2.2ghz és 2giga drr2800as ram mellé, milyen VGA-t lenne érdemes venni?Nekem az is elég lenne ha 1280*1024ben LOW on menne, csak menjen, szépen, a grafika nem érdekel. Ja és a vga ára is "eléggé" meghatározó tényező :DDD

Smoke & Torque

(#12149) WhiteWalker válasza Geryson (#12145) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köszi szépen a választ,a lock-kal lezárom a szobát akkor az azt jelenti hogy a játékidő míg le nem telik addig nem lehet belépni?

Olyan is volt hogy nyomtam egy quick meccset akkor viszont kreált pályát,így viszont a router működik,mármint portnyitás nélkül.
Azt nem értem amikor szűröket beállítom milyen tipusu gamet játszak és kidob pl 10 szobát,és ott irja hogy "enter=join" a kiválasztott szoba fölé húzom az egeret és nyomok egy entert,hogy abba akarok belépni és ilyenkor írja ki ezeket a hülyeségeket.Este teszek fel képet hogy mire gondolok,úgy talán érthetőbb lesz.

(#12150) Mariann294 válasza Mariann294 (#12139) üzenetére


Mariann294
őstag

Már leirtam egyszer de mindegy.
Nvidia Geforce 9600 GT 512 MB-al.Nagyon jó ár és nagyon jó videókari. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.