Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Sickboy25 válasza szabod (#11447) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem tudom hogy párosítottam e!!

hol tudom megnézni??

akkor elrontottam?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11452) Geryson válasza Sickboy25 (#11451) üzenetére


Geryson
addikt

Arra tutira emlékezned kell! Kijön egy figyelmeztetés játékon kívül, hogy párosítanod kell az accountot a live-al vagy nem is tudom mit mivel, de mondom, szól érte! Úgy emlékszem, hogy játszani is tudsz még nélküle mert van vmi skip gomb is. Mondom, ezt sima Windowsban kell kapnod!

Megkerestem Neked! Amikor kijön a szociális klub akkor ott "edit profile" és ott "account linking" (elvileg EZ a közvetlen linkje) és ott be kell, hogy legyen párosítva Games for Windows-nál az a neved, amit megadtál az angol oldalon történtő regisztrációnál.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11453) Sickboy25 válasza Geryson (#11452) üzenetére


Sickboy25
addikt

okés beállítva,de join-nál ugyanugy kidob az xbox-os oldalra

már látja a nevem vagy az xbox live-on is beállítsam?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11454) Vahur válasza Sickboy25 (#11450) üzenetére


Vahur
tag

Vettem annak idején pont ezért egy PS3-at 80 ezerért gépfejlesztés helyett, de nem voltam képes kontrollerrel célozni, el is adtam pár hét múlva és PC-be öltem a pénzt.

Kommy: igazad van a proci miatt, de akkor sajnos annyi pénzem nem volt hogy AMD-ről Intelre álljak át.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11455) Sickboy25 válasza Vahur (#11454) üzenetére


Sickboy25
addikt

igen kb pár hét kellett hogy az ember megszokja és utána már a pc-s verziót is gamepaddal nyomja!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11456) Sickboy25 válasza Geryson (#11452) üzenetére


Sickboy25
addikt

vagy rá se kéne mennem a játékban arra ,hogy join live?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11457) Geryson válasza Vahur (#11448) üzenetére


Geryson
addikt

Na mostmár én is kiváncsi voltam, hogy statisztikailag mit bír az én gépem, hát ezt:

Statistiken
Durchschnittliche FPS: 31.89
Dauer: 37.19 Sek
CPU-Auslastung: 92%
Systemspeicher-Auslastung: 68%
Videospeicher-Auslastung: 100%

Grafikeinstellungen
Videomodus: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texturenqualität: Hoch
Renderqualität: Hoch
Reflexionsauflösung: Hoch
Qualität Wasser: Hoch
Qualität Schatten: Hoch
Sichtdistanz: 50
Detaildistanz: 50
Detail-Level: Off
VSync: Off

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Szervizcsomag 3
Grafikkarte: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Video-Driver Version: 181.22
Soundkarte: SoundMAX HD Audio
Intel Pentium III Xeon processzor

Szerintem akkor ezek szerint panaszra semmi okom. Neked az 1 gigás kártyát ki is írja, hogy 1 giga a menüben? Nekem csak 580 körülre írja a 640-est... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11458) szabod válasza Geryson (#11457) üzenetére


szabod
senior tag

Nekem meg 614-nek írja a 640 helyett :U

Amúgy először csak lestem, hogy mi ez a sok német szöveg.
Aúmgy das GTA IV funktioniert sehr schön in deinen Computer ;)

(#11459) Sickboy25 válasza Geryson (#11457) üzenetére


Sickboy25
addikt

kérni szokta a serial numbert??

mert most ott járok

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11460) Vahur válasza Geryson (#11457) üzenetére


Vahur
tag

Szép eredmény, nem panaszkodhatsz.
XP alatt az 1 gigás karira 996 megát ír ki, vista alatt meg ha jól emlékszem pontosan 1024-et mutatott. Másnál is mutatkozik a jelenség, ez van :)

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11461) Vahur válasza Sickboy25 (#11459) üzenetére


Vahur
tag

Hajlamos rá. Megakadtál?

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11462) Sickboy25 válasza Vahur (#11461) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem lép be sehogy

sajna

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11463) Sickboy25 válasza Vahur (#11461) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem lép be sehogy

sajna

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11464) fsb1000 válasza G4ga (#11441) üzenetére


fsb1000
nagyúr

G4ga: Sajnos ilyen a GTA4.
Megvettem a legerősebb egymagos VGA-t (gtx285) a majdnem legnagyobb quadot (Q9550@3,6GHz) adtam neki 4GB rendszermemót és még igy is vannak gondok 1920x1200-ban HIGH texturán.
Meg volt a 40fps e6750-nel, most felmet 60 fölé quaddal, de igy is leakad néha, ha sokat játszom.
WIN7 alatt stabilabb, XP is oke, de csak 2GB rammal, Vistával a legpocsékabb.

És mindegyik OP /szoftver LEGÁLIS!!!!!

Az akadás miatt levettem MED-re a texturát. ALig van változás és segített.
Viszont az továbbra is megmaradt, ha ALT+TAB-val átlépek valahova játék közben akkor random módon várható a VID memory elfogyása.
BUG.

A fiam gépe E7300 + ATI4670/512 atomstabilan viszi a GTA4-et én meg bosszankodom egy gigásszal.

Ne költsetek gépre: nem múlik el a BUG

Statistics
Average FPS: 61.61
Duration: 37.09 sec
CPU Usage: 72%
System memory usage: 58%
Video memory usage: 90%

Graphics Settings
Video Mode: 1920 x 1200 (59 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: High
Reflection Resolution: High
Water Quality: Very High
Shadow Quality: Very High
View Distance: 31
Detail Distance: 52
Definition: Off
VSync: Off

Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 285
Video Driver version: 181.22
Audio Adapter: Speakers (High Definition Audio Device)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz

[ Szerkesztve ]

(#11465) G4ga válasza Geryson (#11457) üzenetére


G4ga
őstag

Csak a proci van huzva nálam, de az atom stabil ... 12 óra prime stabil...

csak ez a játék fagy...
és ime az bencsem
Statistics:
Average FPS: 64.67
Duration: 37.08 sec
CPU Usage: 67%
System memory usage: 74%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: High
: High
Water Quality: Medium
Shadow Quality: High
View Distance: 15
Detail Distance: 100
Verdák 100
shadow t9k9m tudja mi : 0
VSYNC: Off - bár ez bevan kapcsva
? : Off - ez is bevan kapcsolva, de offnak irja

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260
Video Driver version: 181.20
Audio Adapter: Hangszórók (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

ugye ez az tükrözi hogy minden további nélkül mennie kéne hiba nélkül, de nem!
És nem kék halál, leáll a gép, egyszerüen kapok egy hiba üzit és kész!

Konzolt nem fogok venni ... és nem tudnak meggyözni hogy azon jobb meg szebb meg nincs ijen! :) azt mondták az oblivionra is hogy boxon, azt ugyan ugy akadt :)
bakker átlag 64 fps... de nem tudom élvezni mert kifagy.

hogy vannak a szélesvásznu felbontások? 1440*900 alat mik vannak, megnézem talán kisebb felbontáson nem csinálja ezt.
ha régebbi grafrikára vágyok felteszem a San Andreast :)

szerk: a karin annyit állitottam hogy riva tunnerrel ált 75-80% venti mellet használom, hogy ne melegedjen, de huzva nincs a kártya...

[ Szerkesztve ]

(#11466) G4ga válasza fsb1000 (#11464) üzenetére


G4ga
őstag

akkor igen vicces a motorja, eddig a crysist szidtuk, most meg ezt fogjuk, tudom egyszerü lenne a megoldás, és nem kéne nyavajoknom, de akkor is vicces...

(#11467) Sickboy25 válasza G4ga (#11465) üzenetére


Sickboy25
addikt

pedig jobb 1000x xboxon ez tapasztalat!!

mint mondtam párhuzamosan nyomom és lényegesen jobb boxon és ez tény!! sajna:(

akadás nélkül. verhetetlen és annyiba kerül mint egy proci és az még csak egy proci

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11468) fsb1000 válasza G4ga (#11465) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Első körben a texturát vedd vissza med-re. Hátha...
1280x800 a következő 1,6-os wide felbontás, amit a monitorok gond nélkül méreteznek.

Crysis csak 2/3 ennyi fps-t produkált nálam full beállítással, tehát még mindig az zabálja legjobban a hardvert, de legalább sosem fagyott ki.

(#11469) Mariann294 válasza Sickboy25 (#11467) üzenetére


Mariann294
őstag

Gondolkodtam rajta én is h veszek xboxot.De nekem nagyon nem érné meg.
Multkor néztem a játék maga 19 000 ft-ba kerül!!!!! :Y
Mit ne mondjak majdnem elájultam.

Ráadásul nem lenne elég az xbox mert ahhoz kéne egy modernebb tv is.Nekem még kicsit régebbi fajta Samsung van,tudjátok apró betüket nehéz rajta olvasni közelebb mész pixeles. :)

És idegesitene hogy játék közben nem tudom hallgatni vagy nézni a tv-t hogy mi megy benne :)
Ráadásul amikor én jáccom édesanyám nézi a tv-t szóval max 10 percet ülhetnék előtte egy nap! :DD

Tudom egyéni szoc problem,ha lenne LCD tv-m nem haboznék az xbox-on.De igy :N

Egy játékért nem fogok ennyi mindenre költeni.Nem tehetem meg,és hülye lennék. :)

Csak leirtam szerény véleményemet mivel ez egy fórum.Tudom nem vagyunk egyformák.Bocsánat ha valakit esetleg megsértettem. :B ;)

Ennyi pénzből inkább egy jó procit veszek és akkor a többi játék is gyorsabb és nemcsak ezaz 1. :))

[ Szerkesztve ]

(#11470) Sickboy25 válasza Mariann294 (#11469) üzenetére


Sickboy25
addikt

igazad van nekünk az előfeltételek adottak voltak!

sógornak lcd -je nekem egy plazmám van( még fizetem)!

így azért más a felállás!!

19K egy játék nekem nem, mert az tényleg sajna nem engedhetem meg magamnak!Sajna nem sok fizuból élek és még egy pc-s játékot sem engedhetek meg magamnak!

Bocsánat a fejlesztőktől minden elismerésem az övék!,de ha 5K lenne senki nem töltené le a netről abban biztos vok!ismerőseim visszajelzése is ez! És kamatostul megtérülne a munkájuk.

Vagy játékot veszek vagy eszek és fizetem a részleteket!Ez a magyar átlag(sajna én is).Addig amíg ez nem változik addig én "modern kori kalóz maradok"!
És kérem olyanok kíméljenek akik tehetős szülőkkel és pénztárcával rendelkeznek,mert azok soha nem fogják megérteni az átlag embert!(lásd Veres úr 14millás audijának haszna című értekezését) :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11471) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Mi lehet a hiba?
Rákattintok a játék ikonjára és tölt egy kicsit és nem indul el :(
Az össze játéknál ez van...
Talán az lehet a baj, amikor bejön az asztal és betölt minden előjön egy olyan szöveg, hogy hiányzik 0xc000007b vagy valami ilyesmi..
Mi lehet a hiba? :F :F

(#11472) Kommy válasza Cimbooora (#11471) üzenetére


Kommy
veterán

Először is futtass víruskeresőt.
És mi az ami 0xc000007b a hibakóddal kiakad sokkal egyszerűbb lenne segíteni

(#11473) Sickboy25 válasza Cimbooora (#11471) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem jó az xp-d

valszeg service pack 3 hianyzik vagy vmi buherált változat lesz

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#11474) .volkovy. válasza G4ga (#11465) üzenetére


.volkovy.
tag

Nekem a benchmark része fagyott picit korábban, megjelent az első képkocka, a motor első kereke, és puff, kivágott.
Nem változtattam semmi a gépen, azóta hirtelen megjavult és OK :F
De a legjobb, a víz pixelhibázik nagyon ritkán, piros és zöld foltok. A kártya minden mással hibátlan?!
A játék zseniális, de nagyon elrontották a pécés konverzióját.

(#11475) Geryson válasza G4ga (#11465) üzenetére


Geryson
addikt

erre céloztam én is, hogy a Prime nekem is full stabil, látod a GTA4 meg eldobta magát néha. Furcsa...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11476) Vahur


Vahur
tag

Este kicsi Multi?
Olyan régen multiztunk.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11477) fsb1000 válasza Vahur (#11476) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet róla szó.

De.. újabb hibát fedeztem fel a GTA4-ben. (lehet nem is hiba)
F2-vel mentünk le klippet.
De ha egymás után többször nyomunk F2-öt akkor elvesznek clippek.
Nálam az első maradt meg.

Tegnap csináltunk egy 7 fős Rendőrautós versenyt és csak az eleje van meg!!!
Pedig a strat után az első kanyar-attrakciót követően 100%, hogy nyomtam mégegy F2-öt.
De az sehol se, pedig nagyon rákészültem erre a versenyfilmre.

Csak az eleje van meg... [link]

Ha valakinek van a rajtről Clipje (cli+tag) vagy kész videója akkor átküldhetné.
A motorosversenyt sem találom, de asszem azt másik gépen röhgzítettem.

(#11478) Vahur válasza fsb1000 (#11477) üzenetére


Vahur
tag

Huh, mekkora terror hangulata van ennek a videónak, nagyon bejööön! :R

Én is megfigyeltem hogy a klipek egy része eltűnik néha, de csak ritkán. Ami nálam jellemző hogy tartalmi átfedéssel menti le őket ha sűrűn nyomkodom az F2-t, de szerintem ez így is kell hogy legyen. Amire próbálok figyelni hogy kb 30 másodpercenként nyomjam a mentést, már amennyire lehet ezt figyelni....

Sajnos nem videóztam tegnap, kikapcsoltam a fagyások miatt hátha az a gond. Persze nem az volt, de már késő.

Most látom Geryson is rápihent, én is lefőztem a kávét, kecskéket bezártam, akkor találkozzunk Libertyben!

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11479) Geryson válasza Vahur (#11476) üzenetére


Geryson
addikt

Én egy laza délutáni alvással készület az esti programra, sőt már be is léptem galambászni és bármikor lépek át akkor multiba!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11480) Źşë'


Źşë'
addikt

csináltam pár videjót én is már, csak lusta vok felrakni őket netre, de az uccsó vidit felraktam gsre :D

remelem tetszeni fog ;) íme

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11481) Mariann294 válasza Vahur (#11478) üzenetére


Mariann294
őstag

Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDD :DDD :DDD
fsb1000: Nekem a link bejön de videó sehol. :(
Amúgy az én videómat megkaptad?Vagyis letudtad tölteni?

Próbáljátok ki ezt a PlayerSelectort vagy mit nagyon nagyon FUNNY.Minden karakternek természetes hangja van.Pl van Roman és neki ugye Romann hangja van!!! :))

(#11482) nepszter1


nepszter1
addikt

Szoval az elején tartok még olyan 20 % körül lehet Little Jacob adot küldetést, valami rozzant kocsival kell mennem megadodd helyre megadodd időn belül oda megyek dudálok semmi . Valami ötlet ?

(#11483) Kommy válasza nepszter1 (#11482) üzenetére


Kommy
veterán

Ez nem az amikor fel kell hívnod Jackobot és utánna kapod a melót, mert ha az akkor ki kell szállni a kocsiból és oda kell menni a faszihoz aki ott áll, és ennyi amúgy ez a drog szállítás 10 db van belőle.

(#11484) Lauda válasza G4ga (#11441) üzenetére


Lauda
félisten

Vistát felejtsd el, hulladék, Tegyél fel egy jó xp-t a 180.48-al és játsz. :)

(#11485) G4ga válasza Lauda (#11484) üzenetére


G4ga
őstag

lehet az lesz, feldobok egy win xp sp3 at elvegetálok még vele.
gondolkodtam már rajta... :)

(#11486) fsb1000 válasza Mariann294 (#11481) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ja... már nem elérhető. Leszedte a szolgáltató, mert túl nagy volt neki.
A freewebet meg nem tudom elérni..

Köszönöm a videót megkaptam, de végülis nem használtam fel.
Tulajdonképpen nem is erre gondoltam, hanem az eredeti clippre.
Amiből én renderelek videót.
De ma annyi anyagot gyűjtöttem, hogy már nem is kell.
Lesz egy hosszab film, csak azt nem tudom hova töltsem....

(#11487) Vahur válasza fsb1000 (#11486) üzenetére


Vahur
tag

Csinálj szerintem már egy Youtube vagy Vimeo accountot és oda tedd fel, sokkal többen meg tudják majd nézni. Youtubenál 1giga és/vagy 10perc az file upload limit.
A freewebről én is csak ilyen olyan trükkökkel tudom megnézni amit felraksz, mármint letöltés nélkül. Várom a videót!

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11488) TTomax válasza fsb1000 (#11464) üzenetére


TTomax
nagyúr

A procinak kenjed még,424X8,5 3.8Ghz-et kéne tudnia a RAMokat hajtsd túl amennyire birod stabilan de nagyon vigyázz mert a prime stabil gépek is itt buknak el.A vinyodat töredezetségmentesidsd a grafot ne vedd vissza,söt mindent húzz fel fullra!A VRAM foglalást ne állítsd 900mb fölé lehetőleg...A VGA-n ne húzz semmit,nincs értelme...én 185.20-as drivert használom a 64bites Win7 alatt,de nagyon vigyázni kell felrakás előtt mindent előző drivert le kell gyalulni,mert ha nem akkor megbolondul.Azóta amióta felraktam ezt a drivert megszűnt a RESC10 hiba... beállitásom...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#11489) Robi86


Robi86
senior tag

Üdv!

Költözés előtt állok, az új helyen még 1hónap amíg bevezetik a netet, de addig is szeretnék gamelni a Gta IV-el. Az lenne a kérdésem hogy offline regisztrációt tudok-e csinálni anélkül hogy újratelepítem a játékot. Előre is köszi.

(#11490) Kommy válasza Robi86 (#11489) üzenetére


Kommy
veterán

Elvileg ha nem elérhető a net akkor a mostani is átmegy offlineba mivel nem tud a nethez kapcsolódni, de ezt egyszerű kipróbálni, megfogod a hálózati kábel és kihúzod vagy pedig letiltod a hálókártyát.

(#11491) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok!

Nekem van egy C2D E8500-as procim. Hozzá egy Gigabyte 8800GTS G92 512MB DDR3 @ 802/2005/2200 + Accelero S1 rev.2, és 2 GB (2*1G 1066MHz 5-5-5-15@1200MHz 4-4-4-12) OCZ Reaper DDR2 memória.

A 2X1G memóriám ki lesz cserélve ugyan ilyen 2X2G-ra.

A kérdésem az lenne, hogy ez a változás hoz-e majd valami látványos javulást a GTAIV-ben?
Mik a tapasztalatok 2 illetve 4 giga RAM esetén.

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#11492) Kommy válasza Henker2 (#11491) üzenetére


Kommy
veterán

Valószínű , hogy hoz majd valamennyi javulást mivel, tegnap este multiztunk egy kicsit és monitoroztam a memória használatot, és 1 óra alatt felszökött 39xxMB-ra a 4GB ram ból , igaz nekem ki van kapcsolva a virtuális memória, de nem lépte át a memóriám méretét.

(#11493) Henker2 válasza Kommy (#11492) üzenetére


Henker2
addikt

Na az király. Akkor talán ezzel is érhetek el némi javulást! :K

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#11494) Robi86 válasza Kommy (#11490) üzenetére


Robi86
senior tag

Próbáltam már, épp ezért kérdezem, mert net nélkül nem indul a játék, nettel semmi gond nincs. Ja, és eredeti, mielőtt még valaki időelőtt lehordana :)

(#11495) szabod


szabod
senior tag

Ilyet tapasztaltatok már?

Meg olyat, hogy a videószerksztöben tölti az egyik klippet be, és nem jut tovább, csak a loading csík van.

[ Szerkesztve ]

(#11496) Kommy válasza Robi86 (#11494) üzenetére


Kommy
veterán

Megpróbáltam most , nekem megy minden gond nélkül szépen ugyan úgy bejelentkezik mintha be lenne dugva a hálózati kábel csak kiírja hogy offline.
Pontosan mire gondolsz , hogy nem indul el, a social clubbon is át lehet rakni offline módba

[ Szerkesztve ]

(#11497) commanDOS válasza szabod (#11495) üzenetére


commanDOS
senior tag

Nekem tegnap volt ilyen, de ha jól gondolom, akkor a főmenü maga egy homepage a rockstar oldaláról tölti be a nyitóképernyőt, mivel vannak ott videómegosztós cuccok is és valszeg nem volt elérhető a szerver. De ha offline vagy, akkor nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#11498) Depression válasza Henker2 (#11491) üzenetére


Depression
veterán

Én tunning ramokat cseréltem 4 giga Kingmaxra, igaz Vista alatt, de előtte játszhatatlan volt, most meg akadásmentes.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11499) Henker2 válasza Depression (#11498) üzenetére


Henker2
addikt

De a 4 giga előtt kevesebb RAM-od volt?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#11500) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Srácok mikor multiztok legközelebb?
Jönnék énis :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.