Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Vahur válasza vergilx (#11949) üzenetére


Vahur
tag

Ezt nekem akkor csinálta amikor egy hete újrahúztam és csak az első patchet tettem fel. Nem volt kedvem bohóckodni vele, feldobtam a második patchet és elindult.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11952) vergilx válasza Vahur (#11951) üzenetére


vergilx
őstag

én is fölraktam,de vmiért nem jó :F

(#11953) G@bi90MR válasza rup1u5 (#11948) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Nagyon jó a linkelt videó! :Y :R 1 hete én is videót szerkesztek, ha miden igaz ma lesz kész.

rup1u5: Szerintem a parkban állt vagy két játékos és azok klippeiból meg tudta csinálni. Eszméletlen munkát csinált a gyerek, nem most kezdhette, jogokat is megszerezte a zenére, lehet ilyen suliba jár, vagy komolyan űzi ezt a hobbit.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#11954) Kommy válasza vergilx (#11952) üzenetére


Kommy
veterán

Rakj fel mindent az első dvd Resource vagy valami hasonló nevű mappájából és utánna restart és elvileg mennie kell a játéknak

(#11955) Vahur válasza vergilx (#11952) üzenetére


Vahur
tag

akkor: FIX for FATAL ERROR WS10″ (its about the xlive program) u have to manually install the xlive redis from the dvd u browse and u go to GTA IV folder then to the Redistributable folder and u install the xliveredist program afther that u copy the 3 files that start with the name xlive from (Windows - System 32 ) into the folder where GTA IV is installed and restart the computer then start the game

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11956) vergilx válasza Vahur (#11955) üzenetére


vergilx
őstag

ujra letöltöttem patch et és most jó,köszi a helpet:)

(#11957) fsb1000 válasza szabod (#11947) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Részemről OK, de a forgatókönyv megírása lenne az alap.
Nem kell 10perc, elég lenne 1 percessel próbálkozni, hogy egyáltalán képesek vagyunk rá.
Pl a kocsi indulások nagyon szofisztikáltak, vagy mikor a keritésen ugranak át és a kamera merőlegesen mozog. Ott is időzitve van ki mikor ugorjon.

rup1u5:
Azon én is gondolkodtam (mesterlövész jelenet), de arra jutottam hogy ha a kamerázó helis akkor meg lehet csinálni.
A film fel van gyorsítva és a kamera free modban a heli alatt van.
Persze ekkor van rotor hang is.

A másik lehgetőség hogy a mesterlovész a kamerás és csak a kamera van távolítva 1 sec időn belül, attól olyan gyors. Nem emléxem, de mintha FOV is változna.

Majd kipróbázom.

[ Szerkesztve ]

(#11958) Mariann294 válasza szabod (#11944) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem rossz,sőt.Nagyon nagy csapat munka kell hozzá és persze jó kis editing.Ha mi összefognánk simán meegtudnánk csinálni. :)

(#11960) Kommy válasza #24302336 (#11959) üzenetére


Kommy
veterán

A vga miatt semmiképpen nem megy el, a minimum egy x1900-as

(#11963) Kommy válasza #24302336 (#11962) üzenetére


Kommy
veterán

Nem akarlak elkeseríteni, de ez a kártya se jó kb semmire (játék terén) Amúgy itt van a VGA-d tulajdonságai és 1-2 játékteszt. [link]

(#11964) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Szeretném megkérdezni, hogy jelentkezett már valakinek olyan hiba, hogy tudott játszani, a játékkal, de amikor kilépett akkor más játékkal már nem?! :(
Igazából szeretnék jáccani mindegyikkel, de eddig csak az volt a megoldás, hogy újratettem a Windows-ot és akkor jáccottam a másik játékokkal, DE ami feltűnt nekem, hogy egyik játéksem indult, viszont a far cry 2 indult és nem tudom miért:S(amúgy azért nem indult mert vagy kiírta h nem megjeleníthető ezért bezér ablakkal fogadott vagy egyáltalán nem csinált semmit csak egy kicsit töltött s ennyi)
Ati RHD 4830 kártyám van, és lehet valami videókártya hiba lehet?
vagy is videókari progi hiba?!
Tehetetlen vagyok most:S
Nem eredeti a játék,de tudatommal ez nem jelent semmit mert sok barátnak, havernak ugyan úgy nem eredeti és még is megy.... :O

(#11965) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Elkészült a 18.-án felvett multizásról a video.

Talán ez volt eddig a legélménydúsabb multizásunk.
Remélem a video is tetszeni fog.
Kicsit felbátorodtam és kb. 4 perc hosszú, de igy jó minőségben 100MB lett a méret.
Ha túl nagynak találjátok, akkor lerenderelem kisebbe is, de igazából HD-ban élvezhető.

Ebben a videóban már "szinkron" hangok is vannak.

[link]

(#11966) csimav


csimav
senior tag

ma mikor lesz game?Nemlehet karaktereket leszedni netrol? Mert a player skinbe kevésfélevan..:S

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11967) Vahur válasza fsb1000 (#11965) üzenetére


Vahur
tag

Azt hiszem sikerült elkészítened azt a videót, ami nekem eddig legjobban tetszik a PH!-s multikról. Gratulálok! :R A " te meg mit keresel itt? "kezdetű résznél majdnem leestem a székről, azt nagyon elkaptad és a folytatás... LOL :K Csak így tovább Mester!

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11968) Geryson válasza fsb1000 (#11965) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ez egyre komolyabb, minden elismerésem. Látszik (és gondolom érzed is), hogy minden egyes videóval hozzátanulsz a szerkesztéshez és egyre jobbak lesznek. Meglásd fiam, egyszer még büszkék leszünk Rád, hogy a PH!-ban együtt fórumoztunk, a repülőtéren együtt lőttük egymást és Te már nagy hollywoodi producer leszel! :D

Bocsi a többiektől este, de beálmosodtam és a Párom galád módon elcsalt a géptől alvadni, így én már 11-kor húztam a lóbőrt...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11969) HSM


HSM
félisten

Atisok figyelem! Friss saját tapasztalat: a 9.2-es driver nálam nagyon sokat dobott a GTA4 sebességén, Vista 32bit alatt! :Y Nem nőtt a max, de az átlag és a minimum rengeteget! :K Mondjuk gondolom ehhez legalább 4 processzormag kell..... :U

(#11970) Mariann294 válasza HSM (#11969) üzenetére


Mariann294
őstag

Ááááááááá ba*ameg!!!!!!!!!
Kész a videóm látom hogy már az utolsó pár másodpercet exportálja ki erre nem lefagy??!! :W :W :W
Ah...kész...elegem van.Öröm a szerencsétlenségben hogy jobb hogy lefagyott mert észrevettem egy hibát. :DDD
fsb később majd megnézem a videódat most kezdhetem előlről ezt az egészet! :(

UI:Véletlenül a "válasz"-ra kattantam az uj helyett..bocsi :B

[ Szerkesztve ]

(#11971) rup1u5 válasza fsb1000 (#11965) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Elismerésem mester! :R
nagyon jó lett!
Különösen a Bud Spencer és Terrence Hill szövegek dobnak sokat a hangulaton. A váltások kicsit hirtelenek de igy is nagyon jó!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11972) dokee78


dokee78
félisten

Az számit a GTA4-nek,hogy milyen RAM van a gépben?
Úgy értem 2x1GB 800MHz vagy 2x1GB 1000MHz CL4?

(#11973) csimav


csimav
senior tag

Srácok és Mariann:D 21:00 kor gyertek gamelni:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11974) vergilx


vergilx
őstag

na hali,elakadtam egy küldinél,mikor jimmy kocsiját az elején vissza kell lopni,a kijelölt helyen nem nyilik a garázskapu

(#11975) #91574272 válasza fsb1000 (#11965) üzenetére


#91574272
törölt tag

Ejj miből maradtam ki :( . Amúgy a videó tényleg nagyon komoly, vasárnap este már ismét be tudok szállni a mókába én is remélem nektek is lesz hozzá kedvetek :DDD

(#11978) Vahur válasza vergilx (#11977) üzenetére


Vahur
tag

Látom nem adod fel. Próbáld meg Take 2 Interactive release-t. Itt sokan azzal tolják.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11980) Źşë' válasza Vahur (#11978) üzenetére


Źşë'
addikt

:D találó ;)

nem tudom miért sajnál oly sok ember kiadni egy jó játékért 10kt, multi isteni, na meg a többi is egy élmény - talán épp a multi az ami életben tartja a játékipart... deszarlenne ha nem lenne gta5 :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11981) Źşë' válasza vergilx (#11979) üzenetére


Źşë'
addikt

nem :W , arra utalt h vedd meg EREDETIBEN! :N

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11982) Geryson válasza Źşë' (#11980) üzenetére


Geryson
addikt

Elmondom, hogy én 6 (HAT) ezer forintért vettem meg eredetiben egy gyerektől, akinek tudjaafranc, de 2 példánya volt. Szerintem csak keresni kell a neten és vannak ilyen ajánlatok.

Na jövök multizni egy picit!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11984) Źşë' válasza Geryson (#11982) üzenetére


Źşë'
addikt

mi a gta4es nicked? felveszlek azt mennek en is ha nem baj :B

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11985) Mariann294 válasza Źşë' (#11984) üzenetére


Mariann294
őstag

GTA4 Nick: GerysonHUN

:DDD :DDD :DDD

Végre kész a videóm most töltöm felfele.Meddig lesztek?Nemtudom mikor tudok menni. :(

(#11986) Geryson válasza Źşë' (#11984) üzenetére


Geryson
addikt

:O :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11987) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Érdemes PCre beszerezni?
Én xbox 360ra vettem meg eredetiben és ott nagyon csodálatos a garfika, lenyűgöző. Már kipörgettem, de a mellékküldetéseket is megcsinálom. Csak a multi része pénzbe kerülne hogy játszak, mármint az éves vagy hónapos xbox 360 live előfizetés.
Van ez a konfigom C2D E6750 2,6GHZ , 2GB 800mhz KINGMAX ram, Sapphire X1950 PRO 512 mb, és szerintem nem lenne elég a játéknak a vasam:( Szaggatna erősen szerintem...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#11988) Lauda válasza vergilx (#11983) üzenetére


Lauda
félisten

*** A warez az Alapelvek értelmében tiltott az egész fórum területén. ***
Igen, ebben a topicban is!

Olvasd el végre és ha valamit nem értesz, elmagyarázzuk. Annyi eszed lehetne, hogy pü-ben informálódsz warez ügyben, ezért tuti bannolnak.

(#11989) dokee78


dokee78
félisten

Most ha én valakitől megveszem az eredetit,akkor azzal már tudok multizni?
Mert attól tartok,hogy pl megveszem és nem fog menni a multi,mert már az a CD kulcs be van regisztrálva a Social Clubbon.

(#11990) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Húzzatok bele a multiba. Mert csak úgy lehet videjót csinálni.
Egyébként sokat tanultam mások videóiból. Őgyhogy mindenki mutassa meg mit csinál mi az ami neki jobban tetszik, hogy tetszik.

Ha még nem alszotok nemsokára megyek én is...

dokee78:
Több telepítéshez és több géphez is lehet ua. kulcsot használni.
Sőt azonos IP címről lehet egyidőben vele 2 gépről multizni.
Viszont különböző IP-ről nem tudom hogy menne,

(#11991) dokee78 válasza fsb1000 (#11965) üzenetére


dokee78
félisten

Nagyon komoly videó,beszartam a röhögéstől ahogy a 2 kövér trappol.
:R :C :R :C

[ Szerkesztve ]

(#11992) Mariann294 válasza fsb1000 (#11965) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez k*va nagy!!!!!!!!!!!!Nagyon jó lett!!!!!!!!!!Grat!!!! :C :C :C :R
Majd megszakadtam a nevetéstől!A gyorsitott felvétel amikor elütlek,meg a Bud Spencer és Terence Hill szinkron!Remek! :R
Bár még mindig fura hogy itt ott más a zene..de ez fantasztikus. :)
Nah végül is elkészült az én videóm is,bár ez most nem poénos. :)

Im bad!

Köszönet FSB-nek aki leirta anno a "Movenent" funkció használatát! :R

(#11993) fsb1000 válasza Mariann294 (#11992) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kicsit fura hogy egymás videoit dicsérgetjük, de úgy gondolom az "Im bad" jól sikerült, és ha egyszer lesz videó archivumunk, akkor ott a helye.
(kicsit jobb minőségben)

Talán megengedhető ez a körbedicsérés, mert egy részt full amatőrők vagyunk, másrészt egészen más stilust követsz (vagy csinálsz), mert nálad ez egész egy összefüggő valami amiből átjőn egy érzet, érzés. vagy mi az izé.
Én meg csak geg-ek sorazatát rakom össze.

Kiváncsian várom, hogyha elkészül a forgatókönyv (amiről multiban volt szó), akkor azt hogy valósítjuk meg.

Egyébként érdekes, hogy 2 rövid párbeszédből ráismertetek gyermekkorom kedvenc filmjére a "Különben dühbe jövünk"-re.
Láttam vagy 15x olyan mozi(k)-ban amik ma már nem is léteznek.
Béke, Fény, Palota

(#11994) Zozzy válasza dokee78 (#11989) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Én vettem egy használt eredetit ajándékba, semmi gond nincs vele. Uninstallkor ugyanis a kulcsot lehet inaktíválni is. Persze az is lényeg, hogy megnézd, kitől veszed. Mint minden használt cuccal, természetesen ezzel is pórul járhatsz, ha rossz szándékú az eladó.

(#11995) gyurci76


gyurci76
csendes tag

Sziasztok.
Tud valaki nekem arra magyarázatot adni, hogy kb. 3-4 óra játék után szétesik az egész grafika, holott addig faszán megy....Gép restart fél óra pihi, és utána megint megy....Nem értem komolyan.

Asus P5B Deluxe, intel core2 quad q6600 2400Mhz, 4x1 giga dual ddr2 geil ultra, WD 250 giga sata2, Plextor dvd iró, Asus EN9600 GT Top 512 MB, Chieftech 500W táp

(#11996) Źşë' válasza gyurci76 (#11995) üzenetére


Źşë'
addikt

veletlenul nem passziv huteses (semmi venti) vgad van? lehet felmelegszik es mire visszahul addigra mar megint tudsz jatszani. v pedig nagyon huzod a vgadat..

nezzel vmi hotesztet rajta (pl a gpuz nevu progi tudja merni, sensors ful alatt) de legjobb lenne egy Hardware Sensors Monitor nevu program am mindennek meri a homersekletet - min max - atlagot is)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11997) kobe24


kobe24
tag

Hello!
Megcsináltam mindent ami az első hsz.-ben le van írva a mentés visszahozására, de mikor belépek a játékba mégsincs ott egy mentésem sem, és mindig új játékot kezd. de mit csinálhatok rosszul?

(#11998) Lauda


Lauda
félisten

Lehet béna vagyok, de hogyan tudom kimenteni fájlba az editorban elkészült videót? :O

(#11999) rup1u5 válasza Lauda (#11998) üzenetére


rup1u5
nagyúr

editorban alul kell nyomni a web, 720p, vagy az 1080p gombokra, attól függően, hogy melyik minőségben kívánod kiexportálni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12000) Lauda válasza rup1u5 (#11999) üzenetére


Lauda
félisten

Addig ok, rányomok és ki is írja, hogy folyik a mentés, de nem kérdez se helyet se formátumot. Vagy ezt akkor nem is lehet állítani gondolom. Ilyen bik kiterjesztésű fájlokat kapok, ezzel mit kezdjek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.