Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Gouseppe


Gouseppe
csendes tag

*** A warez az Alapelvek értelmében tiltott az egész fórum területén. ***
Igen, ebben a topicban is!

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Megjelent: 2008 December 3.

Rendszerkövetelmények
Támogatott operációs rendszerek:

Windows Vista SP1
Windows XP SP3 (Microsoft .NET Framework 3.5)

Minimum:
* Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
* Memory: 1.5GB
* Free Hard Drive Space: 16GB
* Video Card: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900
* DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
* Keyboard
* Mouse

Ajánlott:
* Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
* Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista)
* Free Hard Drive Space: 18GB
* Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
* DirectX 9 compatible Surround Sound Card
* Keyboard
* Mouse

Telepítés DVD-rol:

A GTA 4 telepítése közben regisztrálni kell a Games for Windows - LIVE-ba és a Rockstar Social Clubba. A regisztráció nem kötelező az egyjátékos módhoz de multiplayerhez elengedhetetlen!
Annak érdekében, hogy megtapasztald a Grand Theft Auto IV maximális funkcionalitását, úgymint: többjátékos mód, saját készítésű videók, statisztikák megosztása barátokkal és más játékosokkal, erősen ajánljuk, hogy regisztrálj mindkettőre.

A Games for Windows LIVE rendszerbe való helyes regisztrációhoz, a Games for Windows LIVE játékon belüli használatához, a játék offline aktiválásához és deaktiválásához itt található segítség magyarúl.

Lépések:
1: Helyezd be az első lemezt a DVD meghajtóba
2: Elöszőr telepítsd a Rockstar Games Social Club programot
- Kövesd a képernyőn levő utasításokat.
- A program telepítésére szükség van ahhoz, hogy játszani tudj a Grand Theft Auto IV-el, de nem szükséges bejelentkezni a Rockstar Games Social club weboldalára, hacsak nem akarsz többjátékos módban játszani, vagy videót megosztani.
3: Telepítsd fel a Grand Theft Auto IV-et, kövesd a képernyőn levő utasításokat.
4: Ha nem rendelkezel Games for Windows - LIVE fiókkal akkor létre kell hozni egyet. Szükség van rá hogy élvezni tudd a többjátékos módot és egyéb LIVE funkciókat.

Games for Windows Live és Rockstar Social Club regisztrációk

FONTOS!

LIVE regisztrációnál amerikát vagy angliát kell megadni székhelynek, mert Magyarország nem támogatott régió!

Fake name generator

5: Létrehozunk egy Rockstar Games Social Club fiókot.
6: A telepítő ellenőrzi a kiadás dátumát miután minden telepítésre került.
- Internetkapcsolat hiányában ezt a lépést egy másik számítógépen el kell végezni.

Aktiválással és visszavonással kapcsolatos információk.

FONTOS!

A játék uninstallálása esetén minden esetben vonjuk vissza, revoke-oljuk a sorozatszámunkat! Ha ezt elfelejtjük megtenni akkor 10 telepítés után érvénytelenné válik a sorozatszám és a LIVE nem fog engedni belépni. Ez pedig annyit jelent, hogy bye-bye multiplayer!

Revoke info.

Steam-es változattal rendelkezőkre ez nem vonatkozik, mert ott nincs limitálva a telepítések száma.

9: Ahhoz, hogy játszani tudj a Grand Theft Auto IV-el az első lemeznek a DVD meghajtóban kell lennie.
-Indítsd el a Rockstar Games Social Club programot.
-Gyöződj meg róla, hogy be vagy jelentkezve a Rockstar Games Social Club-ba, hogy élvezni tudd az online funkciókat.
-Ezután Rockstar Games Social Club programban "PLAY" gombra katt és el fog indulni a Grand Theft Auto IV.
10: Első alkalommal meg kell adni a CD kulcsot, ami egy egyszeri aktiválás.
-Ha a gépednek nincs internet hozzáférése akkor ezt a lépést egy másik számítógépen kell elvégezni ami kapcsolódik az internetre.
Bővebben a manuális aktiválásról.

Felhasználói fiók létrehozása képekben.

(Thx to Kommy)

Térkép:
[link]

Hasznos lehet:

Hivatalos oldal

Az egyik legnagyobb magyar GTA4 rajongói portál.

GTA 4 processzortesztek - A "Hogy futna a gépemen?" kérdéseket megelőzendő
Gyakori problémák (hibaüzenetek) és megoldásaik!
Gyakori problémák (hibaüzenetek) és megoldásaik! 2.
Gyakori problémák (hibaüzenetek) és megoldásaik! 3.
Ha lassú a játék... - angolul

Driverek (hozhatnak néhány fps-t)

nVidia

ATi

Contig.exe:
Contig.exe
Használata: Bemásolod a játék főkönyvtárába, csinálsz róla parancsikont, majd a célba beraksz egy -s kapcsolót, és elindítod. Ha lefut, kész! Nagyjából azt csinálja, amit a töredezettségmentesítő, 3-4 további FPS-t lehet vele nyerni.
Példa kép:
[link]

Mentések backupolása:
Elöször is ha azt szeretnénk, hogy mentéseink egy esetleges újratelepítés után is megmaradjanak a következő könyvtárakat kell elmentenünk.

Windows XP:
- Windows XP:
- X:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\ (így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)
- X:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive\ (így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)

Windows Vista/7:
- X:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Rockstar Games\
(így megmaradnak a beállításaink is, de ha csak a mentések a fontosak akkor \GTA IV\savegames mappát mentsük le.)
- X:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Microsoft\XLive\

Ha szükségünk van a játék során felvett klippekre akkor azokat a következő mappát mentsük le.

Windows XP:
-X:\Documents and Settings\<felhasználóineved>\Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\Videos\

Windows Vista/7:
-X:\Users\<felhasználóineved>\Dokumentumok\Rockstar Games\Videos\

Példavideó a teljesség igénye nélkül, fsb1000 jóvoltából.
Egyben egy kis ízelítő a PH!-s multizásból. :)

Saját zenék használata:

Windows XP:
-X:\Documents and Settings\<felhasználóineved>\Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\User Music\

Windows Vista/7:
-X:\Users\<felhasználóineved>\Dokumentumok\Rockstar Games\GTA IV\User Music\

Mappákba kell bemásolni azon zenék (mp3) shortcutjait, amelyeket hallgatni szeretnénk az autókban.
Játék közben lépjünk ki a menübe (ESC) és menjünk az audio fülre és ott a legalsó menüpontot (complete scan) válasszuk ki. Így berakja a saját zenéinket, ha sok zenét raktunk be és egyből végez akkor valami gond van. Ha rakunk be új számot az eddigiek mellé akkor elég az utolsó elötti menüpontot (Quick scan) választanunk.
Úgy tudjuk őket hallgatni, hogy a rádiót az Independence FM-re rakjuk.

Archivementek leírása.

Ha multizás közben kilépünk az asztalra (Alt+Tab) akkor bomlik a kapcsolat és kiesünk az adott játékból.

Windows 8, GTA IV és iCEnhancer 2.1

Bizonyára akik Windows 8-at használnak, a GTA IV során számos problémával találták magukat szemben, mint ahogy én is az elmúlt napokban, főleg az iCEnhancer 2.1-el, miután sikerült megoldanom a játék hibaüzeneteit ,
el indult , mivel 1.0.7.0-as Patch-et használok gondoltam hogy felteszem az iCEnhancer 2.1-et.
Nos ezután jött még egy probléma, úgy-e elakartam indítani a játékok (LaunchGTAIV.exe) és arra lettem figyelmes hogy nem indult, a folyamat feladatkezelőben futott , de a játék nem indult.
Nos kicsit keresgéltem különböző fórumokon, hogy Windows 8 felhasználóknak miért is nem működik a játék iCEnhancer-el, végül is találtam megoldást, d3d9.dll miatt nem indult, nos ezután annyi volt a dolgom hogy letöltöttem a XVI32-őt ,
megnyitottam a GTAIV.exe-ét XVI32-vel, megkerestem benne a d3d9.dll-elt és átírtam d3fx.dll-re, és elmentettem a GTAIV.exe-ét.
A GTA IV főkönnytárában úgy-e megtalálható a d3d9.dll, ezt csak átkel nevezni d3fx.dll-re.
Ezután megint le töltöttem az iCEnhancer 2.1-et, úgy-e be másoltam mindent fájlt, a d3d9.dll-elt is, mivel előzőleg átneveztem úgy-e d3fx.dll, így már nyugodtam átmásolhattam d3d9.dll-elt amit az iCEnhancer.rar tartalmazott, az egyéb fájlokat együtt.
Ezt a megoldást kell az EFLC-vel is elvégezni, vagy is az EFLC.exe-vel, ha használni akarjuk hozzá az iCEnhancer-t )
Nos ezután már lás csodát, elindult a játék.
Csak a fent le írtak után telepítsd az iCEnhancer-t !
A GTA IV feltelepítése után végezzük el a megoldásokat hogy ne hibaüzenetekkel induljon a játék, fontos hogy csak ezek után végezzük el a fent le írtakat, illetve addig ne telepítsük iCEnhancer-t !
Miután meggyőződtünk róla hogy a játék mindenféle hibaüzenet nélkül elindult, neki állhatunk fent le írtaknak

Fenti megoldások alapján el készített gtaiv.exe bármilyen gtaivlauncher-el használható, innen letölthető
a fájl letöltéséhez regisztrálni kell a 4shared.com-ra.
(EFLC-hez tartozó exe-ét nem tartalmazza, mivel még nem telepítettem fel, de hamarosan ezt is publikálni fogom )

Megoldás a hiba üzenetekre, illetve a GTA IV feltelepítése után ezeket kell el végezzünk! ;

1, Videokártya driver frissítése.
2, Net Framework 3.5 telepítése
3, NET Framework 4.0/4.5 telepítése
4, Visual C++ 2005, 2008, 2010, telepítése
5, GFWL telepítése
6, Games for Windows Client telepítése, ezt tartalmazza a GFWL.
8, Patch 1.0.7.0
9, ezt letöltjük be másoljuk C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\ ( rar. fájlban található windows live mappát másoljuk át a shared mappába, úgy-e ott alapból nincs windows live mappa )
Ezt után uninstall GFWL, és Games for Windows Client
Majd install GFWL.

Aki a fent le írtakat nem végzi el az vagy, seculauncher; failed to start application. [2000], hiba üzentetett kapja, vagy el indul a játék, rá megy az indításra, betöltés helyet fekete képernyő, [nincs loading screen], de hang van, és leáll az egész játék.

PH! Játékosok :

ak voloszad
b4bylon
Bendzsoo
BiggestSparrow
Bradzje
CHDAVE
Cserteg
d4v3tm
Daffni
DarkKillerMark
Elmorka
feka007
fsb1000
G4ga
Gabi90MR
GerysonHUN
Ginkrp
gta4maci84
hun rash
KommyKT
Mariann294
mcdermott87
misiizsai
MS74HU
Nakebond
Norbee85
RaaberSpeed
retekgta4
Roter76
senki13
szabodavid
SzPeti91
TwofacedDisc
UltraRoyce
vahurstar
Viti74
Zolee0
Zolee007
zsegian00

[ Módosította: CoolMan ]

Cool Baby!

(#2) HolloW válasza Gouseppe (#1) üzenetére


HolloW
senior tag

Ez a kép allítolag fake. Majd megköveztek, ha nem jól tudom ;]

STEAM - KOBRA KAI!

(#3) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Teljesen új alapokra kell építeni a GTA-t , ha azt akarják, hogy továbbra is sikeres legyen.
Szerintem a San Andreas sem volt olyan jó mint ahogy szerettük volna.Szerintem.

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#4) Type-R válasza HolloW (#2) üzenetére


Type-R
őstag

Jól tudod ez a kép egy fake!

(#5) Gouseppe válasza Type-R (#4) üzenetére


Gouseppe
csendes tag

En nem tudtam hogy fake! Ezt honnan tudod?:F:F

Cool Baby!

(#6) Type-R válasza Gouseppe (#5) üzenetére


Type-R
őstag

Több oldalon is fent volt ez a kép pár hónapja, és mindnehol irták hogy fake.

(#7) R@ymonD válasza mr.ki (#3) üzenetére


R@ymonD
tag

Egyet értek!! De azért nekem bejön!! :DD

(#8) Type-R válasza R@ymonD (#7) üzenetére


Type-R
őstag

Ez lehet izlés kérdése, de nekem nagyon bejött az SA, és ahogy az R*-t ismerem biztos überelni fogják, csak az a kérdés mikor jön ki, mert lehet kell rá még várni pár évet.

(#9) R@ymonD válasza Type-R (#8) üzenetére


R@ymonD
tag

Hááát... egy pár évet!! :DD:DDSztem se fog kijönni egyhamar!!Báár kíváncsi leszek rá milyen lesz ha majd kijön ...!

(#10) mr.ki válasza Type-R (#8) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Biztos jobbat fognak csinálni csak az nem mindegy hogy hogyan.Pl.: Stadion volt VC-ben is itt meg szétbontották 3 darabra, az autószalon viszont sokkal rosszabb lett szerintem mint a VC-ben volt. A bandaháborúk is jók lettek volna, de a bandatagjaink elég idióták voltak. Az AI-n mindenképpen sokat kell fejleszteniük.

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#11) raczger


raczger
őstag

Hali!

Nem tudjátok, hogy honnan lehet ezt a két programot letölteni?:
DFF plugin
3dsmax5.1
Autókonvertáláshoz kéne.

Amúgy nézzétek meg a honlapomat:(San Andreas-os) Bővebben: link:DD

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#12) BenJoe válasza raczger (#11) üzenetére


BenJoe
senior tag

Ahogy ismerem a 3dsmax-ot. szerintem az millió forintos kat., talán DC++, bittorrent...:(

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#13) raczger válasza BenJoe (#12) üzenetére


raczger
őstag

kössz:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#14) R@ymonD válasza raczger (#13) üzenetére


R@ymonD
tag

Valaki tud valami jó oldalt GTA 4-ről??!! Aki tud lécci linkelje be ide nekem!!! Köszz

(#15) BenJoe válasza R@ymonD (#14) üzenetére


BenJoe
senior tag

Bővebben: link

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#16) R@ymonD válasza BenJoe (#15) üzenetére


R@ymonD
tag

Kössz a linket!

(#17) Silencer83 válasza R@ymonD (#16) üzenetére


Silencer83
addikt

csak az a gáz,h ez a SA, és nem a 4;]

(#18) R@ymonD válasza Silencer83 (#17) üzenetére


R@ymonD
tag

LEvűgtam már nem baj??!!!:(((:(((

(#19) R@ymonD válasza Silencer83 (#17) üzenetére


R@ymonD
tag

Fel van írva hogy GTA San ANdreas! Tudok ám olvasni!!:(((:(((:(((

(#20) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Amuyg ez az egész GTA 4 egy hülyeség....... Mivel ha a VC-t nem kiegészitőnek vesszük akkor már a VC a 4. rész de ha az kiegészítő akkor meg a San Andreas a 4. rész.......szerintem... vagy rosszul tudom......?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#21) Dilikutya válasza Kiskokó (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha már itt tartunk, a GTA: London 69-et is lehetne a 2. résznek venni, mivel önálló játék, annak ellenére, hogy a GTA első részéhez készült kiegészítőként. Ilyen alapon a San Andreas már a 6. önálló GTA játék PC-n :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) BenJoe válasza Dilikutya (#21) üzenetére


BenJoe
senior tag

Look, homie. :))

GTA: Felülnézet pixeles
GTA 2: Felülnézet 3d-s pixeles
GTA3 + VC: 3D
San Andreas: 3d egy kis Sims-szel..
:DDD

Mindeig azt kell figyelni, hogy van -e grafikai ill.. Játékmenetbeli különbég.. ÉS azért SA nem= GTA3-mal... :P

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#23) BenJoe válasza BenJoe (#22) üzenetére


BenJoe
senior tag

Vaszap szizsi? :DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#24) mr.ki válasza BenJoe (#22) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Ez nem biztos hogy olyan jó:F

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#25) Dilikutya válasza BenJoe (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk az a hülye, aki erre fecsérli az erejét, hogy azon filozofálgasson, hogy melyik rész melyik a sorban:) Ha már itt tartunk, ha a GTASA nem GTA4, akkor mi? A GTA3 kiegészítője? Látod, értelmetlen ezen filózgatni. A topik pedig nyugodtan annihilálható, senki sem mondta eddig még, hogy lesz új GTA. Addig pedig csak egy tizenéves kissrác topikja marad, aki elmondhatja magáról, hogy megnyitotta az első GTA4-es topikot. Olyan ez, mint a Diablo3 és a Starcraft2 topikja. Senki se mondta, hogy lesz, de azért csak megnyitja, mert a keresőben ilyen még úgysincs.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) BenJoe válasza Dilikutya (#25) üzenetére


BenJoe
senior tag

Nem filóztam, csak kötözködtem, akárcsak most! ;]:P

Ui.:;)

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#27) BenJoe válasza mr.ki (#24) üzenetére


BenJoe
senior tag

Háááát... A GTA3 ehhez képest börtön!:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#28) Type-R


Type-R
őstag

''PS3
Quote:
GTA 4: Rebuilt from the Ground Up

The next GTA game is going to look really good. Actually, maybe that should be feel really good. It's a no-brainer that on the most powerful games console yet, one of our favorite series will have better graphics. But, base on developer Rockstar North's technical research, GTA4 will be more about immersion than just mere eye candy.

Rockstar North is creating a specialized game engine for PS3 that will rbing GTA 4 to life to a degree that the PS2 games could only hint at. Speciafially, they're going to be using the high data transfer bandwidth of the Cell CPU, RSX GPU, and Blu-ray Disc to use several streams of game info simultaneously. The game's city- unfortunately yet to be even hinted at- will still be free roaming and seamless, but broken down into smaller, more deatailed areas at the engine level, into which the game designers are going to eb able to pour more textures, more oject variety, and tons of details (such as discareded soda cans with their own physics), just for starters. The goal is a city that's less repetitive and where everything - and everyone- looks and acts mroe like they would in the real world on every level.''

(#29) Dilikutya válasza BenJoe (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amúgy ezzel a hozzászólással semmi újat nem mondtál el :P. Mellesleg a GTA: SA ugyanazt az engine-t használja, mint a GTA3, csak kicsit kipofozva. Különben mivel magyaráznád, hogy barátnőm Celeron 2GHz/256Mb RAM/64Mb integrált GF4MX konfigján is igen jól megy? Nem, a konfighoz semmi közöm, a kapcsolatunknál ez sokkal régebbi:)

#28: Ezennel részemről a Blu-ray/HD-DVD probléma megoldva. Én a Blu-ray mellett teszem le a voksomat :P

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Megtörtént. Bejelentették: [link].
Megjelenés 2007. október 27-én.
Honlap: [link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) Type-R válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Type-R
őstag

Látszik, hogy a GS mennyire utálja a Sony-t, mert eléggé elferdítik a hírt, az M$ csak azt érte el, hogy egyszerre jöjjön X360-ra és PS3-ra, am ielég nagy dolog, mert eddig úgye fél évvel elöbb jött a Sony konzoljára mint a többire.

(#32) bLaCkDoGoNe válasza Type-R (#31) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez az ''először XBOX-ra jelenik meg'' beszólás azért kicsit randa volt a GS-tól.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) Type-R válasza bLaCkDoGoNe (#32) üzenetére


Type-R
őstag

Valóban, igaz ez elég nagy dolog, asszem a bejelentés úgy történt meg, hogy az XBOX divízió vezetője felhúzta az inge úját, és alatta volt egy GTA VI tetoválás.
És mint tudjuk a a PS2 elég sok eladást köszönhet a GTA sotozatnak.

(#34) Kiskokó


Kiskokó
veterán

én ez az egéz xbox ,ps2 meg stb harcot nemértem.. ki kivel van stb..
örülök neki hogy lesz új gta ... hajrá..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#35) Type-R válasza Kiskokó (#34) üzenetére


Type-R
őstag

Nem olyan bonyi ez, a Sony fizetett anno sok $-t a Take2/R*-nak azért, hogy a GTA3/GTA:VC és GTA: SA fél évvel elöbb a PS2-re jelenjen meg, a többi verzió elött.
És még ott van a GTA:LCS és GTA: VCS amik PSP-re jönnek, elöbbi még PS2-re is ezek teljesen PS exluyív anyagok.
Viszont ott az új next-gen GTA, amit most az E3-on jelentettek be, ez lesz a GTA VI, és ez már egy időben jelenik meg az X360-ra is meg PS3-ra is. Utóbbira talán szebb lesz kicsit, mivel erősebb a hardver. Ez hatalmas meglepetés volt, mivel köztudott, hogy a GTA sorozat a PS2 legjobb húzócíme, és most elvesztette exlusivításat. Ennyi.

(#36) Kiskokó válasza Type-R (#35) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ahha értem! amugyszeritnem ez angy szemétség de hát PÉNZ PÉNZ PÉNZ (PIN@) :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37) Janoska26


Janoska26
addikt

Hát ami azt illeti ideje volna valami nagyobb változtatást bevinni a játékba kissé unalmas már a 3. rész mindenféle vátozata az elején annomég tetszett is a játék, mert azért akkor eléggé az újdonság erejével hatott, de most hogy már a San Andreasnál tartunk ami új városrészeket meg újabb fegyvereket takar, na és új küldetést, egy új karakterrel,de azon felül nem sok minden változott, és nemtom ki hogy van vele de szerintem a 3. szériából amit lehetett kisajtolták, úgyhogy izgatottan várom a következő generációt, amit remélem nem fognak ennyi ideig nyúznimint a 3-at. :U

(#38) Remington válasza Janoska26 (#37) üzenetére


Remington
őstag

Hát nem azért de a san andreasban nagyon sok újítás van. :U Pl. karakter teljes testreszabhatósága(haj, tetkók, ruhák...), rpg elemek, autótuningolás, stb,stb,stb

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#39) Janoska26 válasza Remington (#38) üzenetére


Janoska26
addikt

Kinek mik az igényei ugyebár, szerintem azért egy ilyen kaliberű játéknál mint ez, nekem több kellett volna így, 20 perc játék után a lomtárban végezte :)

(#40) Remington válasza Janoska26 (#39) üzenetére


Remington
őstag

Sztem 20 perc alatt nem is láttál belőle sokat. ;)
Gondolom a nagyobb újdonságokat a 4-be tervezik, nem akarták az összes puskaport most ellőni. :) De nekem ennyi újdonság is elég a SA-ba.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#41) axel_foley


axel_foley
tag

hát igaz hogy izlések és pofonok..., de szerintem azért nagyon jo játék volt a SA. még az elödjeihez képest is. sokkal szebb, változatosabb és nagyobb táj, a küldetések is nagyon változatosak voltak (pl autougráltatás, lopakodás stb..) másrészt ebben lehetett elöször repülövel/helikopterrel menni. szoval azért volt benne ujitás. de hát akinek nem tetszik/tetszett, ugyse lehet meggyözni :)

(#42) Remington válasza axel_foley (#41) üzenetére


Remington
őstag

A GTA 3-ban is lehetett repülővel menni meg a VC-ben is helikopterrel meg hidroplánnal. :)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#43) Eagl3 válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Eagl3
veterán

Fűűű, holvanazmég... :) addig még 3x csúsztatják.
Ettől függetlenül remélem, h. sok változtatás lesz a játékban, GTA3 és SA. nekem egy kalap volt. Jólenne egy új grafikai motor, szép efektek grafika...

[Szerkesztve]

(#44) Icedevil válasza Remington (#42) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Mik voltak azok a SA-ihoz képest. :F

(#45) Remington válasza Icedevil (#44) üzenetére


Remington
őstag

SA-ban annyiba más h több van

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#46) Icedevil válasza Remington (#45) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Az biztos.De mégis számomra emberibb kinézete volt.

(#47) nemcso válasza Icedevil (#44) üzenetére


nemcso
senior tag

Hát például helit vezetni a Vice City-ben sokkal nagyobb élmény mint a San Andreas-ban. :P

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#48) Icedevil válasza nemcso (#47) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Minenkinek megvan a véleménye.Vezetni jó volt azt is meg a Gta3-ba a repülőt.De a SA-ba mégis jobban hasonlítottak az adott tárgyhoz.

(#49) nemcso válasza Icedevil (#48) üzenetére


nemcso
senior tag

Hát látod, a GTA3 Dodo-ját én utáltam vezetni, plusz azok a csökött szárnyak...na azok utálnivalók voltak. :)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#50) Makaveli válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Makaveli
senior tag

Háháááá akkor most PS3-as menő gyerekek, mehettek haza egy ideig, mi meg bőven nyomjuk mikor ti még csak a videókat nézitek a neten! Hiába Microsoftnak több pénze van! De én azért inkább a PC-seknek szurkolok!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.