Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) fsb1000 válasza Mariann294 (#11649) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen... a fraps erőforrás-zabáló felvételkor.

Jobb ötletem most nincs....

(#11652) fsb1000 válasza rup1u5 (#11650) üzenetére


fsb1000
nagyúr

rup1u5: te nem voltál ott mikor a gyorsétteremben Mariann tetkóját bámultuk?
A legutóbbi videómban meg öregasszony volt az első jelenetben.
(a nyakánál fogva szedték le egy mociról....)

Szerintem a Player Selectort használta mikor most láttad.
MOD, de lehet cheat-nak is nevezni. Szerintem ennyi belefér, ha "funnyzunk".

Ahhoz mit szoltáltál volna mikor egy igazi csitter legyorsulta a sportkocsimat kamionnal, majd a reptéri ugratóra ráhajtott és a reptér felét átrepülte.

(fura a GTA4 fizikája.. úgy tünik a nagyobb tömegű testek nagyobbat repülnek ua. erő hatásra. Valószinüleg ezért estem ki multkor is frontális ütközésnél.)

(#11653) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Tegnap megvettem a játékot, gyermekeim örültek nagyon, meg én is, hogy végre, kipróbálhatom a multit.
Telepítés megvolt (jó sokáig tartott) felrakom az 1.0.2 patchot, indítanám a játékot, és WS10 hiba. :W
Szedtem le hozzá no dvd exe-t, azzal sikerült elindítani, ment is szépen egészen a mai napig, most nem tudom a mentésem betölteni, mert állandóan LIVE-ra akar menni, és ez a kép fogad, még van vmi szöveg, az nem tudom miért nem látszik. Ha beakarok jelentkezni akkor ezt írja ki. :(
Tegnap mikor még nem reggeltem a LIVE-ra nem volt semmi gond.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11654) rup1u5 válasza fsb1000 (#11652) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem voltam sajnos. :(
hosszú idő után most működik megint rendesen a multi az újrahúzott vistán.
nem merem visszarakni a mentett állásaimat, mert félek hogy megint úgy járok mint multkor és elmegy a multi. ugyhogy lehet hogy hanyagolni fogom most egy darabig a single-t és ha ráérek inkább multizok. amúgyis ott van a far cry 2 single-je amit már 4 hónapja nyomok és még csak 50%-nál járok. és még van jópár játék ami várakozik.
player selector még belefér a mókába. lehet én is kipróbálom.
cheatből jutott tegnap is. elpusztíthatatlan öreglány rakétavetővel, meg multkor a röpködő emberek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11655) fsb1000 válasza Silent77 (#11653) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Silent77
Új LIVE accountot kéne készíts, ahol régiónak nem Magyarországot állítod be.

Nem egyszerű, mert automatikusan felismeri a régiót a weboldal, át is vált magyarra
Korábban valaki linkelt egy LIVE-os regisztrációs URL-t, ami angol.
Én is azon keresztül reggeltem és Ausztria lett a régióm.
Ez van... hiába EU tagság.
(linket fejből nem tudom 1x használtam)

Az új Live acc-ot ismét kell csatlakoztasd a SocialClubboshoz.

(#11656) t-shirt válasza Zozzy (#11647) üzenetére


t-shirt
veterán

Gyalázat, de csak annyi volt a hiba hogy elírtam a file nevét :B

(#11657) R00kk0


R00kk0
csendes tag

Sziasztok!
Szerinetek ezen a gépen hogy futna a GTA 4?
ALAPLAP: GIGABYTE GA-EP35-DS3
Ház táppal: GIGABYTE GZ-X2 + GIGABYTE SUPERB 460W
Optika: Pioneer DVR-216DBK fekete
Winchester: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2
CPU:Intell dual core 2,5 Ghz E5200
Mem: {KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800 Mhz } x2
VGA: Sapphire HD4670 512Mb
Ha a Sapphire HD4830 512Mb-s videokártya érezhetően jobb lenne akkor olyat vennék, a procit pedig felhúzatnám kb 3 Ghz-re ha szükséges de akkor persze egy Ac freezer 7 pro hűtőt is vennék hozzá.
Válaszokat előre is köszi.

Chuck Norris egyszer rúgott mellé, azóta kék az ég.

(#11658) Silent77 válasza fsb1000 (#11655) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm szépen, este kipróbálom! :R
a no dvd exe nem gond, mert 3om fájlt is felül kellett írni?
Nem értem miért nem oldják meg úgy, hogy ne kelljen hozzá dvd... :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11659) fsb1000 válasza Silent77 (#11658) üzenetére


fsb1000
nagyúr

3 file-t????
Az nem valami crack volt?

A "hivatalos" NOCD csak 1 file-t tartalmaz.

(#11660) Mariann294 válasza rup1u5 (#11650) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez nem cheat.Sohasem csaltam és nem is fogok.Ez csak a skin-t változtatja meg semmi mást.Szerintem nagyon vicces.A legközelebbi videóm nagyon jó lesz majd. ;]
Lehetsz akár Brucie (mostanában ez vok nagyon imádom),Roman,Dimitri (hogy dögölne meg :DDD ill.neki már vége ;] ),meg lehecc bármelyik járókelő..akárki.330 körüli karakter van.
Csak azt nem értem,miért nincs ott Niko? :F

(#11661) Mariann294 válasza 7600 GS (#11644) üzenetére


Mariann294
őstag

(#11662) kanmajom


kanmajom
tag

heló!
kaptam a brucie egyik haverjától egy mms-t hogy lopjak el egy bentleyre hasonlító (asszem pcj 600 vagy mia neve) fehér verdát. le is nyúltam de se a megbízó faszit se bruciet nem tudom hívni az ügyben. hova vigyem a kocsit???

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#11663) Mariann294 válasza kanmajom (#11662) üzenetére


Mariann294
őstag

A legfelső szigetre(azthiszem Bohan) ott jelzi a garázst.Ha beszálsz a megkeresett kocsiba ki kell hogy irja hogy megtaláltad a kocsit máskülönben nem jót viszel el.

Az aláirásod nagyon jó! Mikor meghallottam ezt a reklámot majdnem leestem a székről a nevetéstől! :DDD :DDD :DDD :C

(#11664) kanmajom válasza Mariann294 (#11663) üzenetére


kanmajom
tag

köszi!
kiírta hogy jó verdát kötöttem el, csak ezexerint elkerülte a térképen a jel a figyelmemet...

Szeretne ingyen pókerezni? Nem kell mást tennie, csak regisztrálni, befizetni huszonöt dollárt és már kezdheti is!

(#11665) 7600 GS válasza Mariann294 (#11661) üzenetére


7600 GS
addikt

THX!

Na szóval akkor nem is kell újraraknom a játékot?(#11644)

(#11666) rup1u5 válasza Mariann294 (#11660) üzenetére


rup1u5
nagyúr

tudsz valami linket dobni ahonnan leszedhető ez a karaktermicsulázós cucc és leírás a használatáról?
nem vágja tönkre a single játékot?
nem nyekereg a játék, hogy cheatelsz?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11667) Mariann294 válasza rup1u5 (#11666) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem vág tökre semmit.Nem nyekereg,mivel nem cheat. :)
[link]
fsb1000 irta még anno.

[ Szerkesztve ]

(#11668) Silent77 válasza fsb1000 (#11659) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor lehet. :B
1 linket nem tudnál küldeni, akár privtába is, mert én csak ezt találtam. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11669) rup1u5 válasza Mariann294 (#11667) üzenetére


rup1u5
nagyúr

zsír! :)
és ezt hogy kell használni?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11670) fsb1000 válasza R00kk0 (#11657) üzenetére


fsb1000
nagyúr

R00kk0: van egy hasonló gépem (e5200@3,2GHz) és 4670-vel megy elég szépen, de 30fps alatt szokott lenni a GTA4.
Ha teheted vedd a 4830-at, lehetőleg az 1GB-os verziót (4670-nél elég az 512)
Elég ennyi., de egy quaddal jobban menne.

Silent77: [link]

(#11671) Mariann294 válasza rup1u5 (#11669) üzenetére


Mariann294
őstag

Mindkettőből bemásolod az asi. + dll. fájlokat a GTA IV főkönyvtárába.De az oda is van irva. :)

(#11672) gzoli2


gzoli2
tag

Sziasztok !
Sosem hittem volna hogy 10 éves pc múlttal egy gyári játék elindítása kifogna rajtam , de megtörtént :W :W
Konkrétan a Gta elindítása csonttá fagyasztja a gépemet, csak a reset segit :((
Jah a windows live sem indul valami hotfixet akar leszedni de nem irja, hogy melyiket dd
Van vki aki sp 2 -es xp-vel elindulásra birta a Gta 4-et???
Mára feladom.....................

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#11673) bendzso válasza gzoli2 (#11672) üzenetére


bendzso
senior tag

Első hsz.-be le van írva, hogy lehet megcsinálni, hogy az sp2-es gépet sp3-asnak lássa a játék...

(#11674) rup1u5 válasza Mariann294 (#11671) üzenetére


rup1u5
nagyúr

igen. most vettem észre hogy ott van a leírás. :B
már harmadszorra fagy ki a játék és nem értem miért.
az egyetlen változás az hogy 8.12 helyett 9.1-et tettem fel a vista reinstall után.
azelött semmi iyen nem volt.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11675) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Van arra valami mód, hogy a 1.20 patch et "kiszedjem a játékból? Én barom felraktam...

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#11676) Silent77 válasza fsb1000 (#11670) üzenetére


Silent77
veterán

Hálás köszönet, ezzel a live is elindul, nem kellett újra reggelni. :R
Viszont 1 kérdés...ha net nélkül akarom játszani, hogyan töltöm be a mentéseket? :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11677) Silent77 válasza Silent77 (#11676) üzenetére


Silent77
veterán

Nem szóltam, megy ez net nélkül is. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11678) snataniel


snataniel
tag

Nem tudjátok Hogy sima 1.0.-játékhoz(sima) Van-e ? Player selector és ASI.-loader?

Kárpátia!!!

(#11679) fsb1000 válasza snataniel (#11678) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van. De az még nem jól müködött.
Kevesebb karakter volt benne, és az életerőt 100%-ra állította (csít?), fegyvereket etvette váltáskor.

És ami a legrosszabb, hogy csak első induláskor müködött, tehát pálya váltás után nem.
És persze másik ASI Loader is kellett hozzá!!!

[ Szerkesztve ]

(#11680) Geryson


Geryson
addikt

Este ugye multi? :)

Szégyelem, de az elmúlt két napban is hívtak PH!-s kollégák, de annyira fáradt voltam, hogy nem volt lelki erőm menni.

Ellenben fontosnak tartom megjegyezni, hogy 120 körüli galambnál járok! :) Most találtam Youtube-on videót, asszem ma megcsinálom még lehet akár az összeset is!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11681) Vahur válasza Geryson (#11680) üzenetére


Vahur
tag

Multi, bizony multi!

120 galamb nem rossz, kitartó vagy. Ha adhatok egy ötletet a Szabadság/Hapyness szobor orcájáról helikopterrel karcold le őket, nagyon jó érzés, mintha flexelnéd őket:)

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11682) Geryson válasza Vahur (#11681) üzenetére


Geryson
addikt

Honnan szedek Annihilatort??? :R :Y

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11683) Źşë' válasza Vahur (#11681) üzenetére


Źşë'
addikt

nem csak fegyoval leht oket loni? pl en baseball utovel is probalam :DDD de :N ment
erdemes amugy bejelolgetni kulon terkepen a mar kilot peldanyokat mert konnyen belegabalyodhatsz, pl nem mented le az allast, kilep a jatek hibaval... en ugy csinaltam h csak akkor mentettem a kepet ha a jatekot is mentettem ami meg utana volt akk meg mind1volt mar ha kilep

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11684) Vahur válasza Geryson (#11682) üzenetére


Vahur
tag

Ööööö, öhmm, most lebuktam... a polgári Maverick heli is megteszi. A rotor azon is rotor! :)
A becsületes módja az Annihilator megszerzésének például hogy lopok egy polgári helit, majd az Algonquin rendőrörs tetején leszállok és viszem cserébe az ott parkolót, 1 csillag jár csak érte. Mostanában csítekkel kóborlok Libertyben ha unatkozom, azokat a galambokat amiket kinyírok meghagyom későbbre is ( értsd nem mentem) hogy maradjon későbbre is darálnivaló. Videóba effektnek, levesbe, kocsonyába egyaránt jók és a valós életben is utálom őket, mert az erkélyemet csúnyán el szokták intézni.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11685) szabod válasza Vahur (#11684) üzenetére


szabod
senior tag

Nekünk van otthon vagy 20-30 galamb, már olyan sokan vannak, hogy az öreg példányokat szoktuk légpuskával lövöldözni. Viszont a fiatalokból jó húslevest lehet csinálni :) (nem vicc)

(#11686) Vahur válasza Źşë' (#11683) üzenetére


Vahur
tag

Most pedig egy szomorkás, számomra is megrendítő hangvételű hangvételű vallomás: úgy néz ki valóban nem tudom őket megölni őket a rotorral, most éppen próbálom megint vagy fél órája a flexelést mert le is szeretném "filmezni" de nem megy. Ezt azért írom mert az előző hsz-em valóban azt sugallta hogy nekem ez sikerült, pedig nem. Gerysonnak dobtam fel ezt a labdát mint kihívást mert ő szeret galambászni. Tegnap este GTA fagyásteszt gyanánt 4 órát csak helikopterezem és többek között a szobor fáklyájára próbáltam leszállni, persze nem ment, sötétben pedig a narancssárgán fluoreszkáló dögöket rotorral piszkálgattam. Lelőni le tudtam őket, amikor már ideges voltam, de abban a hitben voltam hogy azért nem pusztulnak meg mert nem pontosan találom el őket, de lehet hogy az van ami a baseballütővel és nincs is értelme kísérletezni, kár pedig. Ha valakit esetleg megvezettem azoktól elnézést kérek, főleg Gerysontól mert őt hülyítettem, de még van egy utolsó esélyünk Mariann személyében, ő igen precízen tud helikoptert vezetni és talán bebizonyíthatja hogy lehetséges a dolog.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11687) Mariann294


Mariann294
őstag

Huh..nekem ugye 100% után jött helyre a multi szóval nem kaptam meg sok archieventtet.Újra kellett jáccanom. :) a 30 óra alatt végigjáccásra hajtottam.Nos sikerült végigjáccanom 15 óra alatt!!!! Jójózik a szemem...egyik küldinek vége irány a másik!Mentés nagyon ritkán! :DDD Bizonyiték:

Kép

60% mert ez csak a sztori és ez volt az archievent lényege. :)

(#11688) Vahur válasza Mariann294 (#11687) üzenetére


Vahur
tag

Minden elismerésem! :R Nagyon szép statisztika, bár nekem a "people killed" szám kissé alacsonynak tűnik, persze ebben a rohanásban érthető :)

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11689) Hunnia


Hunnia
tag

Srácok én nemtudom mi van, de mindig kifagy a game. Van mikor 1óra múlva, van mikor 5 perc. 4870-ből 3db-ot próbáltam, mindegyik új volt, most 285 van a legújabb driverrel. Volt egy zsir új samsung 2343nw, azzal "not optimum mode...", fagyott ki, most van egy samsung 2343bw. Most a kép kimerevedik úgy fagy ki, és ha be tudom zárni, a gép marhára belassul a következő újrainditásig.
Semmi másnál nem csinálja ezt a konfigom.

Mi lehet?

(#11690) Vahur válasza Hunnia (#11689) üzenetére


Vahur
tag

Mi lehet?
Hát szerintem a leírásod alapján a GTA IV.
Komolyra fordítva, nem vagy egyedül, tapasztalatom szerint érdemes kipróbálni különböző driver/oprenszer/patch kombinációkat mert nincs általános recept. Én 3 oprendszert próbáltam ki, érdemes szűz rendszerre felrakni és csak a minimálisan szükséges dolgokat feltelepíteni. Nekem így maradt az XP (Vista és Vista64 után ). Persze felraktam jó pár dolgot amióta kijátszottam a gamét, azóta fagyogat is szépen, teljesen véletlenszerűen.
Próbálkozz, jah, ha húzva van a géped akkor azt vedd vissza alapra a próba kedvéért mielőtt ezt-azt cserélgetsz. Én is elmondhatom hogy semmi másnál nem csinálja ezt a konfigom.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11691) G4ga válasza Vahur (#11690) üzenetére


G4ga
őstag

Hi!

Ez csinálja nekem is!
GTX 260 + 3.6 Quad ... gondolotam magban ez csak elviszi majd a high beálitást...
El is vinné, akadás mentesen tudok játszani van hogy 1 órát van hogy 5 percet!
Sokan azt mondják a Vista miatt van... kikéne már probálnom XP-vel...
Addig marad a Textura Medium beállitás... érdekes ha igy játszok nem csinálja ezt!

Neked is ezt tudom javasolni / Hunnia állitsd vissza mediumra a texturát.
Sajnos elkell fogadni hogy szarul lett megirva a játék! Hibába a jó konfig, még ha el is kéne vinnie kifagy!

Este lesz valami?

(#11692) Vahur


Vahur
tag

MEGCSINÁLTAM A MULTI SZOBÁT TESSÉK SZÉPEN BEFÁRADNI !

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11693) fsb1000 válasza Vahur (#11692) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, jövök... Most próbálom ki a legújabb drivert. lehet fagyni fog.

(#11694) csimav


csimav
senior tag

Hali:D bocs a kérdésért... Hogy lehet gta ban csalni? telot ha eloveszem akkor csak multizni tudok... ILYENKOR félni kéne?:D

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11695) Hunnia válasza G4ga (#11691) üzenetére


Hunnia
tag

Na azért ez elég gáz,nem?! Mindenkinél más miatt, de mindenkinél szar. Ez ám a rablás. Nálam xp-n van és, újrahúzás után lett telepitve a progi.
Próbálgassak patch-et, drivereket és ezek kombinációit?! Meg én jöjjek rá, mi a gáz, egy 13e ft.-ért vásárolt játékon?!
Hát nagy szart inkább széjjeltöröm ezt a szart oszt b....k rá, de hogy többet az én pénzemet nem látja ez a tervzőgárda, kiadó stb. az tuti.

ya, ls megyek cod5 multizni...

[ Szerkesztve ]

(#11696) Geniust


Geniust
tag

Nekem jó megy 1680*1050 be:).Igaz néha a kép eltünik de amugy jóó:D.Meg minek kép ugyis elütök mindenkit ha van kép ha nincsen :D :DD
Amugy az mitöl lehet h néha 1 ms -re a talaj és néha derékig elszürkül a kép játék közben??

[ Szerkesztve ]

(#11697) Źşë'


Źşë'
addikt

na ja srácok, minek az a vista?! tok felesleges, latjatok csak "szivtok" vele... nagyobb inkompatibilitás mint xp nél, azt a rendszert sztem mikrofos mar hanyagolja hisz jon a w7 amibe fektetik a fő idejüket, mert vista csak szivas volt nekik, na meg nekunk is...

en ezt nem ertem miert dobjak el az emberek azt ami jol mukodik, mert vista sok pluszt nem tartalmaz, inkabb csak negativumokat pl bazinagy eroforras igeny (tobb ram, erosebb cpu, erosebb vga-uazzal a vgaval jobb fpst elerni xpn :S)

amugy ati kariknal nem csodalom h kilepked, kifagy... hawernak 4870je van es bios update megoldotta a gta problemat, csakhogy nemsemmi áron, befleshelte nem valaszolt a rendszer es azt hitte h megfagyott a gep, azt resi, ezek utan mar kep se volt... szerencsejere sikerult visszahoznia egy masik vga segitsege mellett :D de megizzasztotta ill hat para volt de rendesen, mert nem olcsoert vette. Flashelve meg ment neki fagyas nelkul, na ezt adjatok ossze :D

...nekem ezert nem kell ati, mert sok kritikat hallottam rola haweri tarsasagban, eppugy mint lg optikai meghajtoirol, ill hat errol nekem is van volt szemelyes tapasztalatom h mennyire sz/*-+ok.

- ami még megoldhatja esetleg a problemat, egy uj xp oprendszer, vistat nem ajanlom en senkinek, bar sokan mellette allnak... semmi codecpakot nem feltenni, ill egyeb progikat ha nem muszaj, uj vga driver amit ajanlanak a jatekhoz, ill legujabb dx frissites, game patchek, ugyelj ra h ne legyen huzva a rendszer nagyon, ramok nem hibasak-ramteszt, hatterben futo felesleges progikat kiloni, pl egy xfire is okozhat effele hibakat...

sajnos vegig kell zongorazni minden lehetseges variaciot h megtudd mi okozhatja a hibat, es ez sokszor nem 1szeru, de ez a szep az informatikaban :)) kell egy kis kihivas :D

ui sry a hosszu hszert

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11698) TazLeacher válasza Mariann294 (#11687) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én erre készülök...csak megvárom a magyarítást.

Mellesleg üdv mindenkinek...mostanában elhanyagolom a GTA-t. Heti szinten 1-3 órát játszom, akkor nyomok valami Single game-et azt annyi...sajnos ennyi. Néha felnézel LIVE-ra, hogy kik hogy nyomják, és a topic-ot olvasom. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11699) Źşë' válasza Geniust (#11696) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem vagy azert mert keves a video memoria, v mert szimplan game bug v mert meg vannak adva az objektumok -pl egy ut- es ahogy rajzolod az utat editorban az egy téglatestben helyezkedik el, akár van benne kanyarulat akár nincs, es ezeket még borithatjak texturak (pl az ut alap texturaja nagyon kicsi felbontason, olyannyira h csak az altalanos szinet latni) amiket kirajzol a teglatestre. :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11700) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nem tudom mi van.
fagyok.
most a load képernyőt néztem vagy 5 percig miután meghaltam multiban de meguntam.
eddig semmi gondom nem volt vele.
vista reinstal volt és 9.1. más nem változott. azelött egyszer sem fagyott.
visszarakom a 8.12-őt és jövök.

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.