Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) rup1u5 válasza Mariann294 (#12300) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Fölnézek majd kicsit ma este is meg szombat este talán egy hosszabbra.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12302) WhiteWalker válasza Mariann294 (#12300) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én áltlalában minden nap fent vok este 6tól 10ig,küldj privit és mehet a móka :DD

(#12303) AthlonXP válasza Vahur (#12297) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ó, hogy áldjon meg a jó Isten!! :R :))
Már vagy 2 hónapja keresem azt a ro.. hintát, de nem találtam sehol. Vmiért a korábbi videókban látottak alapján én azt hittem, h az vhol a középső pályarészen van... :B

[ Szerkesztve ]

(#12304) Mariann294


Mariann294
őstag

Akkor mondjuk ma este 7 körül? :)

(#12305) Vahur válasza AthlonXP (#12303) üzenetére


Vahur
tag

Áldás, békesség!

Tulajdonképpen van két hinta is, lehet hogy ez zavart meg, a másik hinta Alderney szigeten található: LINK

rup1u5, Mariann: este megyek én is, hétvége magasságában meg jó lenne ha mindenki tudna jönni forgatni, jó lenne befejezni a filmet mert már szeretném egészben látni.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12306) AthlonXP válasza Vahur (#12305) üzenetére


AthlonXP
őstag

Aha, ő lesz az. :) Arra gondoltam ( akkor nem a középső, hanem a másik sziget, bocsi :B ). Köszönöm mindkét hintát. :R

(#12307) Geniust


Geniust
tag

3 Hinta van :D

(#12308) szabod válasza Vahur (#12305) üzenetére


szabod
senior tag

Igen, hétvégén forgatás lesz, úgy készüljön mindenki!!!
Eddig még nem volt gond, hogy kevesen voltunk, viszont a mamik vs rockerek jelenethez legalább 6-8 ember fog kelleni.

(#12309) bendzso válasza szabod (#12308) üzenetére


bendzso
senior tag

Én szívesen jelentkezek a válogatásra. :D :K

(#12310) MS74hu válasza fsb1000 (#12290) üzenetére


MS74hu
tag

Köszi szépen.aszem teszek egy probát :R

Lenovo Y700

(#12311) Źşë' válasza Geniust (#12307) üzenetére


Źşë'
addikt

hol a 3. hinta? :d az 1. szamu kozismert ami az 1. szigeten van az megvan, a 2. altalam ismert az a 3. sziget kikotojenel van, es az altalad emlitett 3. az merre van?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12312) rup1u5


rup1u5
nagyúr

megyek most föl multiba hintázni! :DDD
jöjjön aki tud!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12313) Vahur válasza rup1u5 (#12312) üzenetére


Vahur
tag

Este sikeresen leforgattunk jó pár jelenetet, megvannak az Oscar jelölések is, viszont a finálé még hiányzik: a Hello Mamik vs Rockerek vérontásra minél többen gyertek!

Többen szenvedtek a Player Selector hiányától, ismét belinkelem, hogy hétvégéig legyen idő kipróbálni.
Kis segítség: Hello mami karakter 237 kód, rocker 13,14,15 magasságában.
Nem kell végigpörgetni az összeset, csak Numpadon nullát nyomni és gyorsan beütni a kívánt számot.

Mégvalami: zenei aláfestéshez Herr Direktor ötleteket vár, akinek van ne tartsa magában!

ps:bocsi mindenkitől de a 11 órai ismételt szerverszétszakadás után már nem volt erőm visszamenni.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12314) fsb1000 válasza Vahur (#12313) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Carmina Burana?
Vagy valamilyen átdolgozott és nem védett verziója.

(#12315) Vahur válasza fsb1000 (#12314) üzenetére


Vahur
tag

Nem is rossz ötlet, az O Fortuna például nagyon illene az epikus zárójelenthez.
A Carmina Burana Ray Manzarek által átdolgozott rock verziója nagyon jól sikerült szerintem,
és illene is a filmhez, itt lehet meghallgatni: LINK
A 2:00-tól kezdődő rész nekem nagyon bejönne, pontosan egy perc hosszan minden benne van ami kell.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12316) Mariann294


Mariann294
őstag

Ma elég nagyot néztem. :DDD Belépek,meghivnak a játékba és Acceptelek.Amikor megkérdezi hogy biztosan csatlakozni akarok-e a "NEM" helyén volt egy piros "A" betű az "IGEN" helyén meg egy zöld "B' betű...LOL! :Y :DD
Megpróbáltam lefotozni de nem sikerült.. :(

(#12317) Mariann294


Mariann294
őstag

:C :DD :DDD :DDD :DDD :DDD
1 2 3
+18 ;]

(#12318) rup1u5 válasza Vahur (#12313) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kíváncsi vagyok az eredményre! :K
Movie Trailer nem lesz? :DDD

Én kihagyom a Selector használatát. Nem igazán lelkesít. Legfeljebb valami statiszta leszek a karakteremmel vagy egy gyalogos akit elgázoltok a furgonnal véletlenül. Az az igazság hogy tegnap már nagyon sok volt nekem az is amit a hintánál műveltetek. :( Hajók, meg minden lófasz oda spawnolása és föl-alá röpködés. Sajnos én arra számítottam, hogy bemegyünk és mindenki megy hintázni azzal amit útközben össze tud szedni. Nincs vele bajom, hogy ti ezt élvezitek de nálam már a Selector is egy nagy kegyelemdöfés a játék hangulatának. Spawner-ől nem is beszélve. :(

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12319) _ak_ válasza Mariann294 (#12316) üzenetére


_ak_
addikt

Akkor csinálja így, ha xboxos joy van a gépre kötve. Megváltozik az egész menüben és a játékban is. ha én hívtalak be akkor lehet, h miattam volt ilyen vagy ha más akkor lehet, h ő is joyjal tolja

Let's begin, de gozaimasu!

(#12320) Vahur válasza rup1u5 (#12318) üzenetére


Vahur
tag

Én is várom már, de nem hiszem hogy trailer lesz hozzá, azt leszámítva amit Herr Direktor korábban belinkelt.

A spawneres meglátásaiddal teljesen egyetértek, az az egyezségünk hogy a játékban max Player Selectort használunk, mert az nem cheat. Annyiban módosult a dolog átmenetileg a forgatás miatt hogy elő kellett venni már az elejétől a spawnert, mert például a nyitójelentnél becsülettel végigkutattuk egész Bohant de nem volt egy darab robogó sem, így hát magunk helyett ehhez nyúltunk.
Következő alkalommal meg speciel pont egy olyan robogó kellet, pont olyan színben, ahol abbahagytuk a forgatást, hát pont egy olyat találni azért lehet hogy egy óra is lett volna, ha egyáltalán sikerül.

Egyszóval csak és kizárólag a forgatásra használjuk, utána felejtős lesz, mindezek ellenére elismerem hogy tegnap elszabadultak az indulatok kicsit, néha előfordul. Személy szerint én sem támogatom a dolgot mert elrontja a játék örömét, szétcseszi a szervert is de vannak ilyen esték amikor az ünneplő tömeg egy része úgymond "megállatosodik".

Ha kész lesz a film nem lesz többet spawner használva és mindenki egyformán, egyforma esélyekkel élvezheti a játékot, mert az úgy jó.
PEACE

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12321) rup1u5 válasza Vahur (#12320) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A filmhez természetes, hogy kell. Azzal semmi gondom nincs. Na de ami a hintánál volt.....és annak semmi köze nem volt a filmforgatáshoz.
Megkerestem a buszt, elautózok vele a hintáig a fél városon át, ott meg az égből különböző közlekedési eszközök potyognak nagy halomba.

Más:
Nem tudom ki mennyire izgulna egy olyan multizásra ami viszonylag kisebb területen zajlana, úgy, hogy a radaron nem látható a többi játékos. Mondjuk 6-an, 8-an egy egész városrészben már egész izgalmas lenne keresni és levadászni egymást. Én személy szerint ezt tudnám a legjobban élvezni, mert ez áll a legközelebb a valósághoz. Az igazából nem kihívás, hogy a radaron lévő színes pöttyöket közelítjük meg és aztán headshot. Nagyon szeretek sznájperkedni és szerintem kellemes borzongást jelentene, hogy sosem lehetne tudni, hogy éppen lát-e valamelyik másik játékos és hogy nincs-e éppen a fejem a célkereszt közepén. Én ilyen valóság-kattant vagyok, ugyhogy nekem valami ilyesmi lenne a kedvencem. Próbálkoztam már vele nyitott free mode-os szobákban de nem igazán volt nagy a lelkesedés. Az emberek hamar kilépkedtek, mikor meglátták, hogy nem látnak engem a radaron.
Szóval ha más is izgulna egy ilyen session-ra akkor jelentkezzen nálam és szombat este nyomhatnánk is egy jókis vadászatot. ;] Minnél többen lennénk, annál izgalmasabb lenne.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12322) Vahur válasza rup1u5 (#12321) üzenetére


Vahur
tag

Pont erre mondtam hogy néha elszabadulnak az indulatok, este pont ez történt a hintánál.

Az ötleted jó, Szabod kolléga valamelyik este már mesélte nekünk hogy mit találtál ki, ki is próbáltuk azonnal. Egy apró hibája volt a dolognak, nevezetesen az hogy csak négyen vagy öten voltunk és egész Algonquint választottuk, persze később szűkítettük a kört a Central Park köré de még így sem nagyon találtuk egymást. Ha többen lennénk kisebb helyen
akkor nekem bejönne, mert ezt a pöttyös radaros dolgot én sem szeretem, sokkal nagyobb poén volt amikor pl egy ártatlan kinézetű taxi hirtelen rámfordult és SMG-vel szitává lőtt.
Lehet rettegni, sohasem tudod ki van a hátad mögött, ha túl sokat forgolódsz kiszúrnak, és így tovább. Annyi volt benne a kikötés hogy mindenki csak a megszokott default skinjét használhatta, semmi karakterváltás és hasonló. Frankón lehet aljaskodni, nekem tetszik.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12323) fsb1000 válasza Mariann294 (#12317) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kis pajzán...

(#12324) fsb1000 válasza rup1u5 (#12318) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Maximálisan egyetértek.
Mint írtam önként lemondok a PS-ről is, hogy a többi se legyen.

Abba beletörödtem, hogy a filmezés miatt kell ez a spawn izé, de ha vége, akkor inkább megyek lovat oltani.

Egyébként tegnap 11 után már csak Mariann volt OnLine.
Sajnos csak éjjel tudok jönni...

(#12325) rup1u5 válasza Vahur (#12322) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A Dock is jó terep lenne erre.
Örülök, hogy nektek is tetszik az ötlet. :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12326) Mariann294 válasza fsb1000 (#12323) üzenetére


Mariann294
őstag

;] :P
Én nem nagyon rajongok..az ilyen COD féle dolgokért de veletek belemegyek. :)
Csak akkor legyen Ranked hogy pénzt is kapjunk érte. :B :K

(#12327) fsb1000 válasza Mariann294 (#12326) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Autoversenyért is lehet pénzt kapni. Azt jobban szereted?

Sőt!! Helikopter verseny is lehet, csak az tovább tart.

Pénz csinálás:
Van 3 gépem és 3 acc-val bejelentkezek.
Indítunk egy kispályás versenyt.
1 perc alatt végig megyek a pályán és kapok 1000 akármit.
Mondjuk ezt 100x megcsinálni elég uncsi.

Ettől durvább a kispályás TDM ahol szinte egymásra spawnolódnak a játékosok és kb 5 sec-ig lehet élni.
Még a leggyengébbek is összeszednek 5.000-et husz perc alatt ha elég sok játékos van, mert még futni se nagyon kell csak löni. Abszolút semmi értelme.

Lehet van más trükk is "legális" pénzcsinálásra, én csak az utóbbiba csöppentem bele 1x.
Egyébként bombarakással és DM-el szereztem a legtöbb pénzt.

(#12328) Mariann294 válasza fsb1000 (#12327) üzenetére


Mariann294
őstag

Tudom jobban szeretem de mindig veszitek,mert elég sűrűn be laggolok és leelőznek :(

(#12329) _ak_ válasza Mariann294 (#12328) üzenetére


_ak_
addikt

Akkor valószínű egyikünknek lenne némi sikerélménye, ha egymás ellen versenyeznénk. :DD

Más. Kicsit multizgattam és belefutottam egy érdekes versenybe. Mindeki egyhelyről indul és valahola pálya végén vagy közepén van a cél. Természetesen kocsit nem kapunk, úgy h nem kis csata van az első járműért. Illetve csak lenne, ha a retardált nyomoronc etcetc csíterek nem rontanák el az egészet és ha az ember kickelné őket akkor inkább telespawnolják hajóval az egész pályát. :W :W

Let's begin, de gozaimasu!

(#12330) fsb1000 válasza _ak_ (#12329) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerencsére 2x is tudtam ilyen GTA race-t játszani RANKED-ben (mindig éjjel!!!), amikor nem volt spawnolos csitter.

Az egyiknél kb 25-30-an lehettünk és a börtönből kellett indulni.
Nem semmi volt, ahogy ennyi játékos fut. (fegyver nincs indulásnál)
Készül(get) róla egy videóm is.

Valószinüleg én leszek Geryson után a második, aki a legálisan megvásárolt GTA4-et letörli a gépéről. És nem másért, mint a csitterek miatt.
Éjfél után már elég jó a helyzet, de nappal már szinte játszhatatlan a multi.

COD-ban már együtt tudok élni wh-s és aim-os hack-os csitterekkel, legtöbbször csak nehezítésnek veszem.
De GTA4-ben totális hazavágják a multi élményt a csitterek.

(#12331) Źşë' válasza fsb1000 (#12330) üzenetére


Źşë'
addikt

ennek tuti lesz vmi kovetkezmenye, gta tul nagy nev ahhoz h engednek a sok nyomit hasznalni ezeket a dolgokat, amugy nekem volt egy car spawnerem ami meg regebbi verzio volt, es az uj 2. peccsel nem mukodott

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12332) bendzso


bendzso
senior tag

Mit használtok car spawner-nek? :B Mert én a kocsik miatt szeretem a legjobban a GTA sorozatot, és amit már próbáltam, az folyton lefagyasztotta a játékot. És megígérem, hogy csak single-ben fogom használni, mert nem akarok ezzel rosszat okozni másnak. :K :R

[ Szerkesztve ]

(#12333) MS74hu


MS74hu
tag

Hy.érdeklödnék hogy ti merre szoktatok kolbászolni a multiban mert ritkán találkozok hazaival.tegnap egy lengyel-német párossal voltam a dock-oknál és vadásztunk egymásra. :D nem volt nagy tömeg,de zsir vot. :DDD

Lenovo Y700

(#12334) AthlonXP válasza Źşë' (#12331) üzenetére


AthlonXP
őstag

Meg ahhoz is túl nagy név, h ennyire optimizálatlanul adja ki a Rockstar PC-re.. :U Itt most pl, az indokolatlanul nagy gépigényre gondolok, de más is van.. Persze ne értsd félre, jó ez a GTA 4 nagyon is, csak még vagy 2-3 hónapig halaszthatták volna a megjelenést.

[ Szerkesztve ]

(#12335) Źşë' válasza AthlonXP (#12334) üzenetére


Źşë'
addikt

2. pecs sztem szinte minden problemat megoldott... beleertve az optimalizalatlansagot, nagyon jo fps erheto el benne, es en azert megertem h megizzad sok gep alatta kvázi kell neki vas rendesen, mivel nemsemmi fizikai model van alatta na meg grafika sem semmi... és mindez 1 toltessel !! :))

az meg tobbek kozott engem is nagyon bosszant h ugye gta4 pcs vonalon szuletett, erre konzolra elobb megjelenik, na meg a dlc-k... semmi pc tamogatas, gepigenye is azert volt szvsz kezdetben nagy mert nem portoltak kellokepp konzolrol pcre, azaz itt is latszik h nem nagyon foglalkoznak/tak a pcsekkel ami igencsak elkeserito.

az meg talan szerencses megoldas h vga memot eszik, mivel koztudottam a vram sokkal gyorsabb a fizikai ramoknal, csak itt meg ugye abba a gatba utkoztek h nevesebb vga gyartok csesznek olyan vgakat kiadni melyek kello memoriatamogatassal birnak, nem is beszelve a lehuzunk meg 1bort a vevokrol sztori, de ez mar masik tema lenne :D es jol ki lehetne vesezni

saints row 2 vs gta4 --> gta4 elorol hatbasz**ja :D ill nem tudtak meg egy olyan jatekot sem felmutatni ami letaszitotta volna a "tronjarol" most van ez a wheelman az mekkora gagyisag :D kov gte remelem azert jon pcre, nem lenne szep toluk ha leallna a pcs vonal :O

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#12336) rup1u5 válasza MS74hu (#12333) üzenetére


rup1u5
nagyúr

küld el a gta 4 multis nickedet és bejelöllek barátnak. aztán az ismerőseim között megtalálsz nagyából mindenkit innen. bejelölgetsz mindenkit és onnantól kezdve tudni fogod mikor hol vagyunk. ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12337) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehetne jobb grafikát csinálni a sima alapjátékból...
Olvasgattam h a patch-ek jót tesznek,de eddig nem jártam szerencsével, mert eddig mindig kiírt vmit:S
Ati 4830-am van
Kérlek segítsetek!! :R :R :R :R :DD

(#12338) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Illetve lassú a játék, nem akadás hanem lassúság és ez zavar :B Nem vagyok nagy zseni ezen a gta 4 téren, meg amúgy is :P
Nem lehetne megosztani a fizikai memo-ból a videó memónak ? h a játék is észlelje :DDD

(#12339) Mariann294


Mariann294
őstag

Most néztem föl...sehunn senki?Kivéve G4ga... :F

(#12340) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

ha párosítva van a social és live acc, de viszont magyarország van bejelölve, akkor azt hogyan tudom átállítani?
2 hete szívok a multival. :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12341) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Bár én csak kb 2 hete nyomom,de engem is idegesitenek a csiterek.Nem értem a rockstar minek tesz a játékba csit "opciót" :W Kiszűrhetnék vmi auto robotprogrammal ,ami érzékeli a szerveren,hogy akinél be van nyomva,azt bannolja örökre,a serial alapján,de elöször azért kapjon figyelmeztetést és majd utána lenne szvsz!!! :D

eléggé tönkre vágják a játékélményt,de azt sem értem minek kell használni,mire jó,mit ér el vele,én sose csaltam egy játékban sem!!

(#12342) Silent77 válasza Silent77 (#12340) üzenetére


Silent77
veterán

Közbe reggeltem másik live accot, most meg az a gond, hogy a mentéseim nincsenek meg, csak a régi accon. :F
Hogyan lehet áthzozni?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12343) rup1u5 válasza Mariann294 (#12339) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hétköznap negyed éjfélkor mit vársz kedves? ;)
Munkából él az idősebbje és aludni is kell.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12344) WhiteWalker válasza rup1u5 (#12343) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ja én is akkor fordultam a másik oldalamra :DDD

összekéne hozni vmikor egy olyan csalás mentes partit és radar nélkülit amit fent emlitett az előző kollega, mondjuk vasárnap este 8 felé?? deatmatch-teamdm félét...

[ Szerkesztve ]

(#12345) rup1u5 válasza WhiteWalker (#12344) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szombat este 8-9 körül ?
tegnap próbálgattuk a radar nélkülit és egész jó volt.
volt amikor 6-8-an voltunk a kis szigeten és ugy már nagyon jó!
csak jó lenne egy zárt map ahol csak innen vagyunk, mert tegnap is megjelent pár unatkozó tizenéves csíter.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12346) Mariann294 válasza rup1u5 (#12343) üzenetére


Mariann294
őstag

Ekkorra érek haza...pihenek egy kicsit megnézem a barátok köztöt aztán hadd szóljon.Nekem ez a pihenés! ;)

(#12347) #91574272 válasza WhiteWalker (#12344) üzenetére


#91574272
törölt tag

A vasárnap este nekem tökéletes lenne, majd meglátjuk másoknak is jó lesz-e.

[OFF]Más:
Sajnálatos módon törölték a GTA 4 videóimat vimeo-ról. :(
Íme az e-mail egy szösszenete:
Vimeo does not allow game walk-throughs, game strategy videos, depictions of player vs player battles, raids, or any other video gaming video that simply depicts individuals playing a video game.

Hátha más több szerencsével jár, és talán még el is olvassa a szabályokat mielőtt feltölti a videóját :D .[/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#12348) bognar110


bognar110
őstag

Helosztok lenne egy kérdésem, Windows XP esetén hogyan kell kivenni a gta 4 ből a mentéseket mert én csak vistához találtam megköszönném ha valaki leírná.

(#12349) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok.Lenne egy olyan problémám,hogy a Ray Boccino-s küldetésnél a Majestic hotelbe kell menni,de a pályát nem tölti be.Loading...aztán semmi.Mit lehet tenni?

Poco F5 12/256 Gb

(#12350) Vahur válasza #91574272 (#12347) üzenetére


Vahur
tag

Akkor nem vagyok egyedül, az enyémet is lezúzták ugyanezzel a bájos kísérőszöveggel, marad a YouTube.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.