Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) Kommy válasza siofok (#11050) üzenetére


Kommy
veterán

Amikor megakad nem kezd el tölteni a vinyó, mert akkor valószínű,hogy megtelik a memória és a nem fontos adatokat kiírja a vinyóra és emiatt belassul.
Talán ez a progi segít, én nem használtam: Contig.exe:
Contig.exe
Használata: Bemásolod a játék főkönyvtárába, csinálsz róla parancsikont, majd a célba beraksz egy -s kapcsolót, és elindítod. Ha lefut, kész! Nagyjából azt csinálja, amit a töredezettségmentesítő, 3-4 további FPS-t lehet vele nyerni.

(#11052) leroyclub


leroyclub
senior tag

én boxon tolom és ott néha van olyan hogy egy egy auto eltünik a házam elöl... Valakinek volt már ilyen?

(#11053) Kommy válasza leroyclub (#11052) üzenetére


Kommy
veterán

Valaki ellopja az utcán , előfordul, nekem akkor szokta ezt eljátszani amikor úgy szállok ki a kocsiból , hogy nem hagyom becsukni az ajtó, sőt már vitték el az orrom elől az autót , meg is lepődtem , de sokáig nem jutott vele :DDD

(#11054) Geryson


Geryson
addikt

Videósok! Azt olvastam, hogy moviemakerrel lehet betenni alá saját mp3-at, de miért is kell a moviemaker? Nekem amúgy is már mp3-am van, de egyáltalán merrefelé kell betenni, hogy lássa az editor?

leroyclub: Nekem az utolsó szigetnél volt az a narancssárga Infernus amit az egyik misszióért kapsz. Na most ez f@szán el is tűnt, pedig soha nem mentem vele kivéve amikor megkaptam. :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11055) siofok válasza Kommy (#11051) üzenetére


siofok
őstag

értem,köszönöm.
ismerem a contig exe-t.,köszi! :K

OnePlus nord 2t

(#11056) leroyclub válasza Geryson (#11054) üzenetére


leroyclub
senior tag

jaja. Nekem is az infernus tünt el elöször. Egy párszor azért vittem vele a csajokat. :D Valahol lehet olyat találni?

(#11057) kdave9 válasza leroyclub (#11056) üzenetére


kdave9
tag

Nekem egy rendőrségi üldözés után tűnt el, bementem a hotelba menteni, kijöttem, és ahol korábban az Infernus meg egy Hammer állt, csak két összetört rendőrautó maradt :W

-H-U-N-T-E-R-

(#11058) Macka


Macka
veterán

9.1-es Catalystet próbáltátok már?

(#11059) Geryson válasza kdave9 (#11057) üzenetére


Geryson
addikt

Rohadt autótolvajok... :U

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11060) Vahur válasza Geryson (#11054) üzenetére


Vahur
tag

Geryson, snataniel köszi a hszeket.

Geryson, azért kell a moviemaker mert a saját "MP3 Independence FM " nem szerepel az editorban, nem is tudod elővarázsolni, sőt csak az adók és előadók bizonyos hányada használható. Gondolom ez egyedi megegyezés volt a Rockstarral, hogy kinek a zenéjét használhatja a közösség zenei aláfestésként. Sajnos már irtják a YouTuberól a videók alól az illegális hanganyagot. Egyébként valóban nincs mondanivalója a múvimnak, nem is állt szándékomban ilyesmit beleszőni :))

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11061) Geryson válasza Vahur (#11060) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ma du. én is kipróbáltam és tényleg dolgozhattál vele rendesen, nagyon f@szák a kamerabeállítások. Ez a moviemaker akkor az, hogy itt megcsinálom a videót és azzal meg berakom alá?

Bazzeg, színyór tag lettem! :D

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11062) RedCactus válasza Vahur (#11060) üzenetére


RedCactus
senior tag

nekem is leszedték EZT. Pedig egész jó lett szvsz...

(#11063) szpal17


szpal17
őstag

Soha nem telepítettem még ennyiszer egy játékot mint a GTA 4-et de egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. :W
Állandóan ledobja az fps számot 0-1-re pedig volt amikor teljesen folyamatos volt 30-40 fps között. Mostmár ott tartok, hogy teljesen új operciós rendszer(xp), mostmár a menüben is akad...nem tudok rájönni mi okozza. Új catalist, javítások fent..és már a menüben akad.. :(
Commandline semmit nem segít, grafikai beállítások nem segítenek(bár menüben nem hiszem hogy sok jelentősége van)...
Tanácstalan vagyok...

(#11064) Kommy válasza szpal17 (#11063) üzenetére


Kommy
veterán

Vista alatt nem próbáltad a játékot? Ha jól emlékszem több embernek is segített az ilyen beakadós problémán.

(#11065) Mariann294 válasza Geryson (#11039) üzenetére


Mariann294
őstag

:C

(#11066) rup1u5 válasza RedCactus (#11062) üzenetére


rup1u5
nagyúr

már láttam korábban is ezt a videódat.
nem tudom, hogy akkor mondtam e de nagyon egyedi a megközelités. van hangulata és ez nekem nagyon tetszik így!
pedig ezt a számot amit aláraktál mindig is rühelltem de ezzel a videóval bejön. mindkétszer végignéztem.
az a kategória amit ha az ember egyszer már elkezdett nézni akkor muszály végignéznie.
és ez nem kis teljesítmény!
szóval őszinte elismerésem!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11067) szpal17 válasza Kommy (#11064) üzenetére


szpal17
őstag

Vista lenne a megoldás?Sokáig használtam de vistát, de mielőtt kijött a játék visszatértem xp-re...lehet megpróbálkozok vele..
Köszi a tanácsot...

(#11068) Mariann294 válasza RedCactus (#11062) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezt te csináltad?! :Y
Huh ezer RESPECT.Nekem a zenéje is tetszik! ;) F*sza! :R
És mi az hogy leszedték?! :Y

[ Szerkesztve ]

(#11069) RedCactus válasza Mariann294 (#11068) üzenetére


RedCactus
senior tag

Igen én csináltam. Az eredeti szám adta az ötletet.

Egész pontosan a Bronski Beat miatt, mivel az a WMG tulajdona és decemberben lejárt a szerződésük a YouTube-al, amit anyagi okokból nem hosszabbítottak meg. Szóval most szedegetik le azokat, amik szerzői jogokat sértenek

Köszönöm a a dicséretet! És rup1u5-nak is!

[ Szerkesztve ]

(#11070) Mariann294 válasza RedCactus (#11069) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem töltöd fel Vimeo-ra?Mert le akarom szedni.... :B

(#11071) RedCactus válasza Mariann294 (#11070) üzenetére


RedCactus
senior tag

Biztos jobban mutatna ott, de túl nagy az eredeti anyag.

(#11072) Mariann294 válasza RedCactus (#11071) üzenetére


Mariann294
őstag

:O :O :O
Hagyd ugy a géped... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11073) Zozzy válasza RedCactus (#11062) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Beállnék a sorba, szerintem is eszméletlen hangulatos kis klip lett! :R

(#11074) RedCactus válasza Zozzy (#11073) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszönöm :)

(#11075) Mariann294 válasza RedCactus (#11074) üzenetére


Mariann294
őstag

PPPPLLLLLSSSSS!!!!!! :O

(#11076) Vahur válasza Geryson (#11061) üzenetére


Vahur
tag

Tulajdonképpen nem csak a moviemaker jó, bármi más, kisezer ingyenes próbaverziós videoszerkesztő van a neten, én pl Adobe Premieret használtam

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11077) Vahur válasza RedCactus (#11062) üzenetére


Vahur
tag

Én is láttam már korábban és osztom rup1u5 véleményét, überkirály videó :R

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11078) bogyo33


bogyo33
tag

Hy all

help :B A clean getaway résznél akadtam el, ellopom a kocsit addig minden ok de utána nem hív fel a Vlad és én sem tudom felhívni és nem tudom elvinni a kocsit a mosóba! Nem tudom hogy miért van ez már néztem videót is róla, csak nálam nem jó? :F remélem valaki tud segíteni! :R

XFX Play Hard!!!

(#11079) Chapel


Chapel
addikt

Hátha valakinek új a téma ITT találjátok a TUNNING VERDÁT ;)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11080) Geryson válasza Vahur (#11076) üzenetére


Geryson
addikt

Áááá, ez kapásból gátat vet a videómnak basszus. :( Én úgy szerettem volna egy videót megcsinálni, hogy egy régi TV-sorozat zenéjét megszereztem és pontosan alá szerettem volna betenni a videót, azaz a ahol a zene változik ott változott volna a videó is. Süketen (zene nélkül) esélyem sincs olyan pontosan megvágni a videókat, hogy utána a zenét alátöltve pont tökéletes legyen... :( Semmi rohadt már megoldás nincs? A Te zenédet is így tetted fel? Amúgy nagyon ütös kis zörej!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11081) parvus válasza bogyo33 (#11078) üzenetére


parvus
tag

Hy! Én is a Clean gateway résznél akadtam el,én egészen eljutok a lemosott kocsival a garázsig ja és fel is hívom de nem nyílik ki az a k...ajtó. MIÉRT???
Gondoltam a patchre de azt,hogy tudom leszedni?Csak újra install?
Én is néztem már videókat mindig mindenhol nyitva csak nálam nem :O :O :O :F
bogyo 33 minket sz......k.

menjünk inkább kapálni!

(#11082) Buldozer99 válasza RedCactus (#11062) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Jó lett, grat! ;)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#11083) Kommy válasza parvus (#11081) üzenetére


Kommy
veterán

Gondolom, nem eredeti a játékotok, mert akkor szoktak ilyen anomáliák előfordulni a 2. patch felrakása után, ez olyasmi mint, hogy a netkávézóban nem ül le a gép elé. Ha eredeti akkor meg nem tudm én 3-szor vittem végig eddig a sztori rész és semmi bajon nem volt egyszer se, sőt 2 gépen vittem még azt se mondható, hogy ugyanazon a gépen, sőt 32 bites Vista alatt 2-szer és 64 bites alatt is végigvittem 1-szer

(#11084) rup1u5 válasza Geryson (#11080) üzenetére


rup1u5
nagyúr

csinálhatod a régi jólbevált papír-ceruza módon.
elindítod a számot és szépen fölírod hogy pontosan hol vannak azok a váltások ahol a videódnak is váltania kéne és ez alapján vágod meg a videódat. igy minimális lesz az eltérés amit windows movie makerben simán ki tudsz küszöbölni úgy hogy eltolod a hangsávot egy picit. én is így csináltam meg azt hogy a videómban pont akkor induljon be a subbass mikor belevágódik az autó a taxiba.
de hogyha profi vagy akkor ilyen utólagos igazgatásra sem lesz szükség.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11085) parvus válasza Kommy (#11083) üzenetére


parvus
tag

Én is erre gondoltam!
Direkt így van csinálva a 2 patch!
Megoldás erre csak a reinstall vagy a bolt?
:U

menjünk inkább kapálni!

(#11086) Lacika001 válasza parvus (#11085) üzenetére


Lacika001
aktív tag

Megoldás erre csak a reinstall vagy a bolt?

Úgy,ahogy mondod!

(#11087) Vahur válasza Geryson (#11080) üzenetére


Vahur
tag

Azért ne add fel! Csináld meg a videót az editorban "süketen", és külső szerkesztővel tudsz később vágni már zenével alatta, egy kis igazgatás és össze lehet hozni.Persze rohadt időigényes, szóval én nem is tettem meg türelem hiányában. Szimplán aládobtam a zenét, van ahol véletlenül passzentosan jön ki a vágásoknál, van ahol nem, pont ezért szerkesztettem az aláfestő zenét egy sima, pörgős - benszülöttes -dübörgős loopra, így kevésbé feltűnő hogy nincs igazán szinkronban minden meg nem is szedik le copyright miatt.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11088) kdave9 válasza parvus (#11081) üzenetére


kdave9
tag

Már elérhető a javítás, csak keresni kell

[ Szerkesztve ]

-H-U-N-T-E-R-

(#11089) Geryson válasza rup1u5 (#11084) üzenetére


Geryson
addikt

Vahur + rup1u5: Megnézem így akkor, köszi. Kár lenne emiatt a zene miatt bukni az ötletet, mert hihetetlen jó dolgok jutottak eszembe. Este meg a hétvégén már játszom ill. videózom is végre!

Többieknek is! Gyertek este multizni!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11091) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Warezre utalások továbbra is kerülendők !

Törölve az ezt megelőző hsz.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11092) bogyo33 válasza Lacika001 (#11086) üzenetére


bogyo33
tag

Hát ez faxa! :((( Ha újrateszem akkor jó lesz? Mert nekem is fent vannak a patch-ek, már nem tom hogy hányszor próbáltam de sehogy sem jó! :(

XFX Play Hard!!!

(#11093) Mariann294 válasza Geryson (#11080) üzenetére


Mariann294
őstag

Én is tervezem hogy igy csinálok egy vidit.
Kimásolom a psp-mre a zenét és videószerkesztés közbe lejáccom! :DDD Neked nincs vmi ilyesmi szerkentyűd?Vagy mp3?Vagy egy másik pc?

Ja és ki ér rá este multizni?Geryson-on kivül ;)

[ Szerkesztve ]

(#11094) Lacika001 válasza bogyo33 (#11092) üzenetére


Lacika001
aktív tag

Telepítsd újra és csak az első patch-et rakd fel.Akkor nem lesz gond vele.

(#11095) bogyo33 válasza Lacika001 (#11094) üzenetére


bogyo33
tag

Rendben már csinálom az újra telepítést! De meg tudnád nekem mondani hogy melyik az első patch vagy hol találom? köszi :R

XFX Play Hard!!!

(#11096) AthlonXP válasza Kommy (#11083) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hali.

Vista alatt hogy indítodtad el a gamét? Nekem állandóan azt írja ki, indítsam újra a gépet, de nem indul el. :F
Most csak emiatt van 3 oprendszer a gépemen, mert fel kellett tennem hozzá az XP-SP3-at, h menjen. Ott mondjuk tökéletesen megy, csak jó lenne megoldani, h Vistán is menjen, mert csak egy játék miatt fenntartani az XP-t semmi értelme.
A 3. oprendszerem a Win 7, azon is próbáltam, ott elindúlt, ugyan de akkorákat akad, mint állat, pedig fps volna 40-50 ( 1280*960 50%-os látótáv és minden más high ), csak néha lemegy 1-2-re is, utánna persze visszaáll, de így játszhatatlan. :(

(#11097) Kommy válasza AthlonXP (#11096) üzenetére


Kommy
veterán

Rakj fel mindent a 1. dvd re... valami ilyen nevű mappájából szerintem utánna megoldódik.

(#11098) AthlonXP válasza Kommy (#11097) üzenetére


AthlonXP
őstag

"Redistributable"?..
Namost az a helyzet, h abból nemtok telepíteni, mert azt írja "nincs elég tárolóhely". :F Mindeggyiknél, asszem. Pedig helyem van, próbáltam úgy is, h bemásoltam a gépre a mappát, de akkor is ezt írta ki.. :F
XP alatt asszem nem is használtam ezt a mappát, csak felraktam, meg leszedtem a Live-ot és ami még kellett neki, aztán ment. Amúgy nem raktam fel hozzá a javítást, érdemes azt felrakni, láttam kijött már a 2. is hozzá. Egyik haverom aki felrakta a javítást a játékához, azt mondta, h neki teljesen hazavágta a játékot, újrakellett telepítenie, mert nem indúlt többé. Most félek felrakni én is emiatt, amúgy a gamém nem crackelt.

(#11099) bogyo33 válasza Lacika001 (#11094) üzenetére


bogyo33
tag

Kösz a segítséget újraraktam és az első patch-et raktam fel és jó!!!! :DD :K Már tovább tudok menni! thx :R

XFX Play Hard!!!

(#11100) Kommy válasza AthlonXP (#11098) üzenetére


Kommy
veterán

Igen az a mappa. Hát ha eredeti a játék akkor nem lehet semmi baja a patch-től , mert valószínű a Rockstaros srácok úgy oldották, meg , hogy akinek nem eredeti annak ellehetetlenítsék a játszást.
Mi a pontos hibajelenség Vista alatt, mert úgy könnyebb segíteni, ha pontosan tudjuk mi a baj.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.