Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Mariann294 válasza Mariann294 (#11176) üzenetére


Mariann294
őstag

Képeket nem néztétek? :B
Jön valaki ma mulltizni?Nemrég voltam fent és nem volt fönn senki!!! :O

(#11202) Chapel


Chapel
addikt

Elkötöttem a fekte páncélozottat, beülök 2. kanyarban lerepültem egy felüljáróról és hogy estem be????? Én nem tudok kiszálni, ők nem tudnak beszállni és csak lövik....de azt meg örökre bírja :DD :DD :DDD :DDD

Muhaha

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11203) Mariann294 válasza Chapel (#11202) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez nagggggyon komoly!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD :C

(#11204) csimav


csimav
senior tag

#11194: :DDD

#11195: De szted meik a jobb GTA IV hez? XP SP3 vagy Vista SP1?

#11196:kikérem magamnak ;] :((( :(( :DD :D

Amúgymeg sztem vírusos a gépem és lehet hogy azért nemmegy a GTA sem..
ITT írtam a vírusról.
Üdv aLLz! :C :))

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11205) Chapel válasza Chapel (#11202) üzenetére


Chapel
addikt

Kb. 15perces közeli össztűz után csak kigyulladt, kiszálltam elmenekültem, vettem hotdog-ot meg felvettem egy páncélt, vizreszálltam (6-os körözés) és innentől nincs évge mert a vizen állandóan eléd scripteli a hajókat pofátlanul,megakartam állni h kilőjjem a helikoptereket erre ahogy felkeltem a kormánytól a csónak ment tovább én meg egyhelyben a vízbe estem..mondanom sem kell rongyá löttek persze, annyira felcseszett a dolog h rögtön ki is léptem...3 órája üldöztek :DDD :W :W

szerk: kipróbálnám multiba, mitkell tennem??

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11206) fsb1000 válasza Kommy (#11199) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Lenry segített picit és sikerült!

Sokkal jobban megy WIN7 x64 alatt, mint XP-vel.

Mariann: talán éjfél fele megyek, mert van egy kis munkám, de most is felnézek picit..
Tesztelem, hátha kifagy multi alatt.

(#11207) fsb1000 válasza fsb1000 (#11206) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még nem minden OK WIN7-vel
Live-ba be tudok lépni (látom a meghívókat), de multi mód nem indul el.
Tölt... tölt... tölt...

tüzfalat is lekapcsoltam már

[ Szerkesztve ]

(#11208) Mariann294 válasza fsb1000 (#11207) üzenetére


Mariann294
őstag

Már nem tudsz visszajönni?

(#11209) fsb1000 válasza Mariann294 (#11208) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kicsit dolgoznom kell, amúgy meg állandóan kidob a multiból.

Még állítgatnom kell ezen a WIN7-es verzión.
De döbbenetesen szép és folyamatos a játék mióta 1920x1200-ban full beállításokkal nyomom.

Tudom, hogy nem játszotok szívesen lövöldözős játékot, de mostmár kezdem érteni hogy a "nyugatiak" miért tudtak állandóin kinyirni nagy vassal.
Sokkal jobban lehet célozni, mozogni nagy fps és nagy felbontás mellett.

Remélem pár nap alatt megoldom a multis problémát is WIN7 alatt, aztán vihetsz sétarepülésre....

(#11210) Mariann294 válasza fsb1000 (#11209) üzenetére


Mariann294
őstag

Akkor ma már nem találkozunk....na majd máskor;)

[ Szerkesztve ]

(#11211) csavarlazito


csavarlazito
tag

Prezentálnám, hogy megy nálam a bolti új GTA4 frissen telepítve:
íme
Na most innentől game over, rockstar live social akármiből kéne indítani, és az se jön be. 3. újratelepítés után vagyok.
Valakinek erre van esetleg ötlete? :(

(#11212) Zozzy válasza csavarlazito (#11211) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Gondolom XP, de azon belül? SP3?
Milyen vason, milyen védelmi szoftvereid vannak, melyik drivereket használod?
Kitölthetnéd az adatlapod!

(#11213) antento


antento
csendes tag

Hello sziasztok aszt szeretném kérdezni hogy hol vannak a gta 4 mentései melyik mapába pls?

feeel

(#11214) bendzso válasza antento (#11213) üzenetére


bendzso
senior tag

1. hsz :U

(#11215) kokoato


kokoato
aktív tag

Valaki próbálta már a 2. patch-et? Tapaszatalatok?

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#11216) Geryson


Geryson
addikt

Tegnap akkorát multiztunk egyszerűen kimondható nevü társunk: Bradzje :) és Szabodavid társaságában, hogy az csak na. Egy olyan szobába mentünk be ahol kb. 30-an voltunk és nem volt Friendly Fire plusz mindezt a reptéren. Hát nem akarom ecsetelni, de az egyetlen cél az autó (vagy bármilyen jármű) és a gázolás volt, mindezt szerencsére teljesen "korrekt" módon semmi komolyabb cheat vagy ilyesmi (legalábbis nem olyan ami zavart volna bárkit is). Tulajdonképpen ha egy pár percre megállt az ember egy gép törzsén és lenézett, akkor az életéért futó játékosok tömegét látta. A pláne az az volt, hogy senki nem mert odamenni a helikopterekhez, ugyanis induláskoz azonnal 4 különböző irányból repülő rakétát kapott az arcába az illető - így teljesen felesleges próbálkozás volt felszállni. Az is jópofa volt, hogy a rakétavető birtoklása és védelme úgy zajlott, hogy rakétával lőttél bele a közeledő játékos előtti betonba, hogy az a robbanástól elszálljon a francba. Volt olyan gyerek akit 4x pattogtattam így, majd kifogyott a lőszerem és én kaptam tőle és a társaitól. Egy szó mint száz: tényleg nagyon jó móka volt és valahogy most egyszer sem fagytam ki végre.

kokoato: Simán, ha visszaolvasol sztem csak dícsérik és én is azt teszem!

antento: Apám, azért Te mindig alkotsz amikor megjelensz itt a fórumon...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11217) Mariann294


Mariann294
őstag

Legközelebb irjátok le hogy ki mikor ér rá.És akkor összegyülnénk jó sokan. :K
Tegnap meg máskor jót hülyéskedtünk,Zolee-val,G4ga-val,szabodaviddal,fsb1000-el,GABI90MR.
Bocs ha valakit kihagytam! ;)

(#11218) csavarlazito válasza Zozzy (#11212) üzenetére


csavarlazito
tag

Szóval akkor másnak nincs ilyen gondja, értem.
SP3, csak a Windows tűzfal van, Catalyst9.1 és az alaplapi drivercd ami minden mással stabil..
Valami a rockstar social club programmal lesz, egyelőre még keresgélek.

(#11219) rup1u5 válasza Geryson (#11216) üzenetére


rup1u5
nagyúr

olyan mintha a szívemet marcangolnád :O

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11220) Geryson válasza Mariann294 (#11217) üzenetére


Geryson
addikt

Szombaton nagyon jól indult (és nektek folytatódott is) a multimóka, csak nálam a sorozatos kékhalál megszüntette a játékélményt. Szerintem egyre többen leszünk és akkor nagyobb az esélye egy ilyen közös móka akár véletlenszerű összejövetelének. Tegnap is pont csak galambásztam amikor megszólítottak és már indult is a móka.

Más: Lehet csak nekem újdonság, de Brucieval úgy berugtam most 2x is, hogy nem tudtak beszállni a helikopterbe! Ilyen azelőtt soha nem volt nekem, mindig beszálltak (az autóba legalábbis). Most ez a pia miatt van (középső sziget, keleti parton az az elit tetőkerti "kocsma") vagy amiatt, hogy mostmár csak helivel vagyok hajlandó randizni menni?!

Mariann, nyugtass meg! Most jutott eszembe! Ugye nem kell mentenki akkor amikor galambászom? Megjegyzi, hogy melyik galambot lőtte le és melyiket nem, ugyi? Mondd, hogy igen... :D

rup1u5: Azt mondtad feltolod a Vistát! Még mindig nincs meg a vinyód?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11221) Mariann294 válasza Geryson (#11220) üzenetére


Mariann294
őstag

Sajnos nem. :O :(((
Sokszor szivtam ezzel amikor xp-m volt.Rengetegszer kifagyott és keresgélhettem ujra azokat a "repülő patkányokat" :DDD
Amugy mikor érsz rá egy kis multi mókára? ;)

(#11222) Geryson válasza Mariann294 (#11221) üzenetére


Geryson
addikt

Nem mondod, na akkor kezdhetem újra. :( Még szerencse, hogy csak 40 darabnál járok és még tudom, hogy melyik hol van. Szóval akkor mindig menjek haza aludni szépen amikor ilyet teszek és csak úgy menjek multiba.

Este ha lesztek egy páran akkor bejövök, de most megint írnom kell a cikkemet elvileg péntekig. De mondom, fél-egy órám azért lesz!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11223) Mariann294 válasza Geryson (#11222) üzenetére


Mariann294
őstag

Sajnos ez van.Ha elérsz sokat,vagy ha ugyérzed nehéz volt vagy bármi akkor ments egyből mert elveszik..
Más:
Ha msn-en vagy sosem vagy gépnél...tessék ott lenni! :D

(#11224) rup1u5 válasza Geryson (#11220) üzenetére


rup1u5
nagyúr

sajnos még nincs meg... :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11225) Geryson válasza Mariann294 (#11223) üzenetére


Geryson
addikt

Automatikusan "nincs a gépnél" az MSN és a Skype állapotom, úgyhogy nyugodtan próbálkozhatsz, legtöbbször ott leszek! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11226) Geryson válasza rup1u5 (#11224) üzenetére


Geryson
addikt

Ami késik, nem múlik! Szerinted nekem milyen fejem volt, amikor 5x fagytam ki kékhalállal? :D Láttad a képeket? Apám ott álltunk a park melletti zebránál királyabbnál-királyabb gépekkel. Az egyéb közlekedő autók sofőrjeit gépfegyverrel lőttük ki, hogy ne zavarjanak az indulásnál! A rajtmező teli volt vezető nélküli autókkal! :D Akkora versenyt szervezek itt hétvégére, hogy behalás, olyan ötleteim vannak!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11227) rup1u5 válasza Geryson (#11226) üzenetére


rup1u5
nagyúr

hol vannak azok a képek?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11228) Geryson válasza rup1u5 (#11227) üzenetére


Geryson
addikt

[link]

Bocsi, csak 2 kép, de az sokat mond a hangulatról! :D Előtte olyan volt, hogy parkolóházverseny meg mindenféle okosság...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11229) Mariann294 válasza Geryson (#11228) üzenetére


Mariann294
őstag

Sajna én később érkeztem meg te már nem voltál ott...de nagyon nagy FUN volt az egész! :DD :DD :DD

(#11230) antento válasza Geryson (#11228) üzenetére


antento
csendes tag

mi az az 1 hsz ?? aszt kérdeztem csak hogy hogyan kell a mentéseket kivenni a gta 4 ből

feeel

(#11231) #67688960 válasza csimav (#11204) üzenetére


#67688960
törölt tag

vista mindenképp jobb neki, vagy neked mert dx10-es a játék, így ott szebb is lesz
64-es vistát tegyél fel és avast-ot

(#11232) Kommy válasza antento (#11230) üzenetére


Kommy
veterán

Talán arra utalt , hogy el kéne olvasni az első hozzászólást mivel le van benne írva, hogy hogy található a mentés és, hogy hogyan kell kimenteni, hogy használni is tudd.

(#11233) rup1u5 válasza antento (#11230) üzenetére


rup1u5
nagyúr

szerintem kérj meg egy orvost hogy altasson el végleg!
de minimum el kéne köttetned a spermavezetékedet mert ennyi iq-val te már környezetszennyezésnek minősülsz!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11234) barnam_ válasza rup1u5 (#11233) üzenetére


barnam_
nagyúr

de minimum el kéne köttetned a spermavezetékedet mert ennyi iq-val te már környezetszennyezésnek minősülsz!
ez odabasz :DDD

(#11235) Chapel


Chapel
addikt

Nos ismét kérdezlek tietket, mit kell tennem h multiba játszhassak veletek???
GTA 4 fent, kijátszva, kövi lépés?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11236) nicoka válasza Chapel (#11235) üzenetére


nicoka
tag

Nem tudom, PS3-on elő kell venni a telefont és ott mész a menüben, és ott lesz hogy Multiplayer...

[ Szerkesztve ]

(#11237) Mariann294 válasza antento (#11230) üzenetére


Mariann294
őstag

óóóóóóóóóóóóóóóóóó istenem.És az ilyen lényeknek van "bika" gépük....
Na ezaz ami igazán idegesit!!!!!!!!! :W :W :W
Amugy hány éves vagy?10????!!!!

rup1u5 hát ez télleg odabax! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#11238) Geryson válasza antento (#11230) üzenetére


Geryson
addikt

Figyu, van olyan fórum, ahol Téged elfogadnak? Mondjuk csípnek vagy ilyesmi? Ha van, akkor nincs ott véletlenül egy GTA fórum számodra? :D

Mariann294: én megkerestem IWIW-en, eskü van egy, csakis 1 gyerek akit úgy hívnak mint ő és veszprémi. Nem kamuzok, az a gyerek 33 éves. El sem merem hinni, hogy ő lenne az, mert én még 10-nek sem nézem...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11239) nicoka válasza antento (#11230) üzenetére


nicoka
tag

Nem tudom anyukádék összerakták neked a géped, és odaadták a számlát, hogy leírhasd, hogy milyen géped van? Mert hogy nem értesz hozzá, az biztos. Ember, ha XP-d van szerinted hol lehet? Mi a GTA IV? Egy ceruza? Nem. Egy egér? nem. Egy program, ugye? Hol vannak a fájlok egy számítógépen? A helyi lemezen... Bemész Program files, lesz valószínűleg vagy egy Rockstar Games, vagy egy Grand Theft Auto IV mappa. Ott meg elkezded keresni. Olyan mappát keress amibe benne van ez a szó: "Save". Remélem segítettem.

Amúgy meg az "1. hsz" magyar megfelelője, tudod ez a metanyelvi szerep: első hozzászólás. Nyugi, először én sem tudtam, de józan paraszti ésszel ezt is ki lehet találni.

Modok, emberek: Elnézést az erős hangnemért, de ez már szánalom, hogy ennyit nem lehet magától megcsinálnia egy embernek (gyereknek :U).

(#11240) _ak_ válasza Mariann294 (#11237) üzenetére


_ak_
addikt

Nyugalom a hosszú élet titka, legalábbis többek közt, kár pazarolni az energiát ilyenre. ;)

Btw nem tudjátok boxos játszhat pcssel (mármint multiba)? Bár jut eszembe a kérdés költői, mert flashel boxal nem akarok liveozni, de vasárnaptól valszeg átállok boxos témára, igaz még egy ideig meglesz a pc, tehát még tudok párat multizni veletek.

Let's begin, de gozaimasu!

(#11241) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nem sértésnek szántám de ez úgy leverte nálam a biztosítékot, mint még soha senki, ph-s pályafutásom során. pedig nem tegnap regisztráltam. ez a srác már művész!!!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11242) Mariann294 válasza Geryson (#11238) üzenetére


Mariann294
őstag

Ha ez igaz most fogok infarktust kapni! :Y xD
nicoka ezt jól megmondtad!!! :C
ak:szerintem nálam türelmesebb ember nincs a földön.De az ilyen dolgok azért felkavarnak.Tudod az igazságtalanság..ezt nem tudom elviselni...

(#11243) Chapel


Chapel
addikt

Nagyon szeretném erősíteni a magyar "csapatot" mutiba de nem megy :(((

Telón belépek multiba azon belül player match (nem ez kéne?) ott Live... és erre kiírja h bekéne lépnem Games for Windows Live ...csakhogy bevagyok lépve!! Ha a home-t lenyomom ki is írja h online vok...nem értem :W

Help. Pc-n játszok amúgy. Ezt azért írom mert valami xbox-os magyar oldalra dobott kapásból regisztrálni megint....nem értem :(

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11244) fsb1000 válasza Geryson (#11216) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez jó lehetet....

Hajnalban sikerült valahogy megjavítanom a WIN7+GTA4 párost és multizgattam kicsit.
Jó ha ki van kapcsolva a Friendly Fire funkció... feltéve ha a csapattársak nem teljesen lámák.
Kétszeri is megtörtén hogy azonos írányba haladva csapattárssal közvetlen közelrő lerakétáztak háturól, csak mert a a másik csapat egy furgonnal megjelent a sarkon...

Viszont találkoztam nagyon ötletes csapatokkal is.
Szereztek két buszt, az egyiket keresztbe állították az uton és beszáltak a másikba, majd betolatak egy sikátorba pár méterrel odébb.

Persze száguldva érkeztem 3 fegyveressel a kocsimban, már lattam a térképen hol tobzódnak a pöttyeik, de bumm neki az üres busznak.

Erre elöjönnek a sikátorból a másik busszal és ránkálltak.. se előre se hátra nem tudtam mozdulni.
A busz ablakából meg löttek veszettűl. Szép halál volt..

(#11245) fsb1000 válasza Geryson (#11226) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hajrá!

(#11246) fsb1000 válasza rup1u5 (#11233) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Durva.. de jó!

(#11247) szabod válasza Geryson (#11238) üzenetére


szabod
senior tag

Megnyugodhatsz, akit találtál nem ő. Myvipen rákerestem, többet is kiadott ezzel a névvel, viszont megtaláltam az msn cím alapján. 15 éves, bár ez sem sokkal jobb mert kb egy 6 éves szintjén van ;]

(#11248) fsb1000 válasza Chapel (#11235) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Chapel: fel tudsz lépni multiba? ( eredeti játék, LIVE acc, stb)
Ha igen akkor valaki küld neked egy listát a LIVE-os nickekről és azoknak küldesz levelet a LIVE-on keresztül. ÖK felvesznek barátnak és innentől látod mikor belépnek.
Egymást lehet invitálgatni (Mariann mindig segít) vagy követni a többieket.

Listát küldhetek én is, de nekem csak 5-6 név van meg.
A legtöbb itteni multisnak a LIVE-os neve mellett "PH" jelzés van,.

(a felkiáltó jel mit jelent a PH után -> PH! )

(#11249) Chapel válasza fsb1000 (#11248) üzenetére


Chapel
addikt

eredeti game, live account van startkor ki is írja h online vok és nyomjak home-t ha kell.
Tehát kell egy friend és utánna majd kialakul szép lassan.értem. próbálgatom és szólok ha van eredmény!

lenyomom home-t akkor előjön a felső iconbar friends/players/messeges stb bármelyikre nyomok kiírja ezt.

Utánna pedig valami xbox-os oldalra dob ahol választhatok h kikapcsolódés csaáldi stb játék mod. ok. utánnam eg valami számlázási adatokat kér :W

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11250) Mariann294 válasza szabod (#11247) üzenetére


Mariann294
őstag

Huh kész szerencse...de még az a 15 is nagyon sok! :DDD
Ehh nekem még ilyenkor volt egy kemény 1.7 Ghz-es,256 RAM-os, (ez is ugy h cserélve lett),Nvidia geforce 2 MX kemény 64 megával (ez is cserélt),és egy 20 gigás vinyó. :DDD

fsb1000: Aranyos vagy de szerintem mindenki segitőkész itt! ;) Ill. ott :)

Chapel:: Próbáld meg hogy ujra linkeled a Social Klubban a dolgokat...Xboxlive Gamertagod megvan?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.