Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Geryson


Geryson
addikt

Enyém a 10.000 hozzászólás!!! :D

_ak_: kinyírlak... :C :W

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10002) _ak_


_ak_
addikt

:)) :DD végre elvittem egy ilyet, egy csomószor terveztem, de midig elfelejtem, most először jött össze, ráadásul 10k :P

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#10003) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Aki már végigvitte: hogy lehet utána új játokot kezdeni? Valami megmarad a régi játékból? (fegyver, ruha...bármi).

Tök vicces a LIVE is. Van egy olyan archiment, hogy vidd végig az első küldetést. Na nekem az nincs meg... :DDD

Szerintem a héten még befejezem 100%-ra a játékot (87%-nál vagyok) és haverom is már 90% felett van. Összeszedhetnénk egy normális PH!-s multis brigádot...

MÁS: 9 véletlenszerű karakterrel találkoztam a 11-ből. Van rá bármi mód, hogy előcsaljam őket? (van kedvenc környékük, vagy valamit meg kell csinálni...?)

MEGINT MÁS: QUB3D játékban ki hogy áll? :D

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10004) Geryson válasza TazLeacher (#10003) üzenetére


Geryson
addikt

[Itt] a második térképen van segítség, hogy ki hol áll és [itt] meg tudod nézni, hogy esetleg időhöz van-e kötve, hogy ott áll-e.

Basszus, én még csak 45%-nál állok, mondjuk most minden szálon (missziók, emberek, ugrások, barátságok) egyszerre dolgozom, kivéve a galambokat az majd csak a befejezés lesz pl. motorral.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10005) _ak_ válasza TazLeacher (#10003) üzenetére


_ak_
addikt

Azt én sem kaptam meg, pedig emlékszem mintha kiírta volna. :U

Let's begin, de gozaimasu!

(#10006) TazLeacher válasza _ak_ (#10005) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Havernak megvan. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10007) TazLeacher válasza Geryson (#10004) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. Azt hol tudom megnézni, hogy mikor állnak ott? Már amelyik időhöz kötött... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10008) Mariann294 válasza Geryson (#9999) üzenetére


Mariann294
őstag

Na erre gondoltam! :K
Jer1cho:QUB3D nekem 13 000! :P

Egyébként amit a live-ban kapsz egy archivenért..pl győzd le valamelyik barátod billiárdban és kiirja h mittom én kaptál érte 50 G-t az mire jó?
Tök vicces..kivittem 100%-ra és kiir olyan archiventeket is ami kell a 100%-hoz de én persze h nem csináltam meg...mit gondol hogy lett 100%?LOL! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10009) Geryson válasza TazLeacher (#10007) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ott írtam! :D A második linknél ha beleolvasol a karakterekbe, akkor írja (azoknál ahol ez számít), hogy mikor található ott!

Más: megpróbáltam Playboy X-től örökölt lakásomnál leszállni a helivel. Ez ment is, de ahogy kiszálltam (pontosabban ahogy bementem az ajtón) eltűnt a heli. :( Néztétek már amúgy, hogy milyen erős az a repülőgépvontató, amit lefotóztam a házam előtt? Lassú, de bitang nagy ereje van! A kerékvastagság sem semmi amúgy...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10010) TazLeacher válasza Mariann294 (#10008) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az archimentekről:

Kicsit kifejtve:
A Microsoft kitalálta ezt az archiment rendszert, ami csak most kezdi bontogati a szárnyait PC-n, XBOX-on már működik. A lényege annyi, hogy minden LIVE-os játék 1000G (Gamescore) pontot ér. Ezt az archimentek megnyitásával lehet elérni. Az a fejlesztőkre van bízva, hogy mik ezek az archimentek, mennyi van belőlük, és, hogy melyik mennyit ér, a lényeg, hogy az összes archiment 1000G legyen.

Ami jó:
Igazából egy egészséges versengés. A LIVE accountod bármikor összehasonlíthatod a haverodével, így a vérpistikék, akik "kinyomtammárötszöragtanégyet" dumával jönnek könnyel le is ellenőrizehtőek. Egy újabb móka a játékban. Igazából semmi értelme, de a 100%-so végigjátszásnak sincs, mert azért se kapsz semmit, ezért se.

Ami rossz:
Egyelőre PC-n nagyon kevés (8-10) játék van összesen, így viszonylag szűk a kör. XBOX-on megjelent a sok vérpistike, aki pontokat vesz pénzért(!). Nem tudom, hogy csinálják, de veszik. Illetve szityok játékokat adnak el így. Láttam egy videót youtubon, ahol valami ótvar XBOX-os játékban 3 perc alatt megvolt az 1000G valami 4 vagy 5 archimentből. Ezzel próbálják vonzóbbá tenni a játékukat.

Amit sajnálok:
Ez egy nagyon jó lehetőség lett volna a játékosok "jutalmazására". Gondoljunk bele, hogy mekkora móka lett volna, hogyha ezeket a pontokat elkölthetjük. Minden LIVE-os jáékban lenne egy megnyitható "extra", ami csak egy kis plusz. Lenne egy shop, ahol elkölthetjük a pontjainkat. Pl. a GTA4-ben vásárolhatnánk multihoz cuccokat. Olyan ruhát, autót, helit ami nincs a többieknek, különleges szereplők a multihoz, stb. Szóval sokkal több lett volna ebben, mint ahogy kitalálták.

Akit még ezek után is vonz a dolog, és nem megy neki annyira az angol, itt egy magyar archiment lista.

Ja, QUB3D 16.500 pont! :P

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10011) TazLeacher válasza Geryson (#10009) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocs, az elején elakadtam. :B

Hálás köszönet! :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10012) _ak_ válasza TazLeacher (#10010) üzenetére


_ak_
addikt

Nem csak szimplán achievement? kell oda az az 'R' betű?

QUB3D pontjaimra kíváncsi vagyok én is, de asszem csak addig csináltam amíg nem kaptam meg az achievementet érte.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#10013) Mariann294


Mariann294
őstag

Huh,,köszönöm eme részletes tájékoztatót! :DDD
Hát akkor ennek sincs sok értelme..nem értem..akkor mi motivál valakit arra hogy megcsinálja ezeket?Versengés? :F Nem nagy cucc,

Amit sajnálok:
Ez egy nagyon jó lehetőség lett volna a játékosok "jutalmazására". Gondoljunk bele, hogy mekkora móka lett volna, hogyha ezeket a pontokat elkölthetjük. Minden LIVE-os jáékban lenne egy megnyitható "extra", ami csak egy kis plusz. Lenne egy shop, ahol elkölthetjük a pontjainkat. Pl. a GTA4-ben vásárolhatnánk multihoz cuccokat. Olyan ruhát, autót, helit ami nincs a többieknek, különleges szereplők a multihoz, stb. Szóval sokkal több lett volna ebben, mint ahogy kitalálták.

Hát igen..ez milyen jó ötlet lenne!!!Lenne motiváció!

Valamit nem értek.Ha jól tudom a Vice City-ben vagy San Andreasban ha kivitted a játékot 100%-ra akkor kaptál végtelen töltényt..meg ilyesmiket.Vagy pl megcsináltad a tüzoltós küldiket és utánna nem tudtál elégni.Nos ilyen a GTA IV-ben mi a fenéért nincs?Fogadjunk...fogadjunk hogy csak annak van végtelen tölténye meg minden extra aki XBOX 360-al vitte ki 100%-ra a játékot..ugyanis vhol ezt olvastam:

Bár minden egyes mellékküldetésnek és feladatnak megvan a maga jutalma, a játék természetesen díjazza a 100% elérését is. Amint elérted az említett értéket, a "100% Game Completion" felirat jelenik meg a képernyő bal felső sarkában. Ezen kívül - mint a legtöbb GTA-ban - a fegyverek végtelen tölténnyel fognak rendelkezni, tehát sohasem fogynak ki. Akik tagjai a Rockstar Social Club-nak, azok a 100% elérésekor bekerülnek a "100% Club"-ba.

100% Completion feliratot nem láttam de ez lehet bug..nem izgat.
100% Social Club:megnéztem...jéé benne vagyok de klafa... :(((
Végtelen töltény: Na nekem ilyen nincs. :(((

QUB3D-d hez fogadd gratulációmat!Szép eredmény! :C

[ Szerkesztve ]

(#10014) Mariann294


Mariann294
őstag

Az Xbox 360 tulajdonosok extra jutalma a "Key to the City" nevű, 100 Gamer-pontot érő Achievement.

Most nézem hogy ezt én is megkaptam...a 100%-ra...LOL!
Meg kell etetni a multival hogy XBOX-ról játszom vagy mi? :DDD

(#10015) _ak_


_ak_
addikt

gta 4: dlc boxra: [link] ha "csak" ennyi újítás lesz benne, akkor nem dobok hátast tőle. nem szeretek motorozni a gta4ben

btw miért DLC?

Let's begin, de gozaimasu!

(#10016) TazLeacher válasza Mariann294 (#10013) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hát akkor ennek sincs sok értelme..nem értem..akkor mi motivál valakit arra hogy megcsinálja ezeket?

Miért, arra mi motivált, hogy lelődd a 200 db galambot? Vagy, hogy megcsináld az ugratókat? Semmi. A történet szempontjából semmi értelme. Mégis megcsináltad, csak, hogy meglegyen a 100%.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10017) TazLeacher válasza _ak_ (#10012) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De... :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10018) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szeretnék szervezni egy PH!-s netes multis csapatot. Aki úgy gondolja, hogy néha-néha összejönne egy kis netes mókára (négyen egy autóba írtani a népet, meg miegymás) az dobjon rám egy privit a LIVE account-jával.

Én felveszem a barátok közé, és válaszban megküldöm az eddigi "tagok" listáját, akit még felvehet. Így egyből látjuk, ha a másik online a játlékban, és lehet nyomulni. Illetve a régebbi tagoknak folyamatosan küldöm az újabb tagok listáját...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10019) Mariann294 válasza TazLeacher (#10016) üzenetére


Mariann294
őstag

Hogy mi motivált?Mondjuk a végtelen töltény.
Erre tessék! :W

(#10020) TazLeacher válasza Mariann294 (#10019) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az minek, amikor úgysincs... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10021) Mariann294 válasza TazLeacher (#10020) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem én találtam ki:

Bár minden egyes mellékküldetésnek és feladatnak megvan a maga jutalma, a játék természetesen díjazza a 100% elérését is. Amint elérted az említett értéket, a "100% Game Completion" felirat jelenik meg a képernyő bal felső sarkában. Ezen kívül - mint a legtöbb GTA-ban - a fegyverek végtelen tölténnyel fognak rendelkezni, tehát sohasem fogynak ki. Akik tagjai a Rockstar Social Club-nak, azok a 100% elérésekor bekerülnek a "100% Club"-ba.

(#10022) TazLeacher válasza Mariann294 (#10021) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jó van...csak húzom az agyad. Egyébként én is vártam valami ilyesmire. Van helyette achivement, ami nem jó semmire. Nem kellene végtelen töltény, de legalább a házamban lennének a fegyverek, hogy ne kelljen érte elrohangálni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10023) Mariann294 válasza TazLeacher (#10022) üzenetére


Mariann294
őstag

Oké-oké értem én :))
Csak kicsit felbax a dolog h ezér az XBOC 360 átiratért fizettem ennyit... :W

(#10024) yako


yako
tag

Szevasztok!

Lenne egy kis gondom.
Eddig - eltekintve a telepítés és regisztráció bosszúságaitól - minden rendben ment a játékkal.
Ellenben a mai napon, az SC-ba való belépéskor mindenféle hibaüzenet nélkül megállt a bejelentkezés. Az ablakban hiányzó karakterek, és a Feladatkezelőben a 'Nem válaszol' státusz jellemzi a gondomat.
Folyamatosan követtem a topikot, de hasonló hibára nem emlékszem, de ha valakinek van tippje, azt kipróbálnám.
A játék eredeti.
Előre is köszönöm!

By Demons Be Driven

(#10025) Geryson válasza yako (#10024) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem a hétvégén volt 2-3 alkalommal, hogy visszadobta a bejelentkezésemet volt, hogy a jelszót is kérte mégegyszer (merthogy az egyszerűen eltűnt). Újraindításkor viszont nálam mindig rendbejött, én a kinti szerver sz@rakodására gondoltam...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10026) fsb1000 válasza TazLeacher (#10018) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én mennék (illetve takaródóig a fiam), de sehogy sem megy a WEB multi beállítás, pedig LAN-on jókat mókáztunk.

Egy kis segítség jól jönne.....

És hogy lehet beszállni egymás mellé autóba?
Mondjuk csak TDM-ben próbáltuk, de mindig kirángatás volt.
hajóról meg kiesés.

[ Szerkesztve ]

(#10027) yako válasza Geryson (#10025) üzenetére


yako
tag

Ilyen volt nekem is egyszer-kétszer, de ez most más.
Nincs semmilyen hibaüzenet, azt se mondja fapapucs.

By Demons Be Driven

(#10028) konas


konas
senior tag

mindig felhiv valami ember,hogy kesz vagyok e az interjura.
Nico meg azt mondja hogy,shit azaz nem..?
erre mi a megoldas?,

(#10029) Kommy válasza konas (#10028) üzenetére


Kommy
veterán

Talán meg kell csinálni az interjút! :U

(#10030) konas válasza Kommy (#10029) üzenetére


konas
senior tag

Meddig monja,hogy neeeem???

(#10031) TazLeacher válasza fsb1000 (#10026) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyelőre még sokan nem próbálták, ezért a kezdeményezés. Elvileg kell egy live acc, ami nem magyar. Célszerű USA-s vagy UK-s. Ez utólag nem változtatható, tehát ha már van magyar, akkor az szívás, csinálnod kell egy másikat. Ha jól vettem ki a lentiek szavaiból elképzelhető, hogy csak Vistán megy, de ez még nincs megerősítve.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10032) Geryson


Geryson
addikt

, Hölgyek, Urak, Aranyoskáim! :) Nagy az én gondom. Van egy ilyen [térképem], de hogyan kell megcsinálni a 7-es (Broker hídfeljáró) és a 19, 21-es stuntokat (középső sziget, keleti part)??? Pontosabban egyáltalán hol van a két utóbbilag említett? A 21-nél egy aluljáró van, fent rendőrség ami miatt már 4-es körözést kaptam. A 19-es meg a vizen van???

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10033) Kommy válasza Geryson (#10032) üzenetére


Kommy
veterán

a 7-es azt a hidon kell megcsinálni, ahol kettéválik az út, ez elválasztón kell elugrani úgy hogy a két pálya közé érkezzél, a 19-es igen a vizen van a 2 hajószerüség között, a 21-es meg be kell menni oda ahol jelzi fel kell menni a tetőre és onna kell leugratni utánna meg a kerítésnél lévő ugratón keresztül lehet menekülni a 4-es körözés elől (sztem ezt csak motorral lehet megcsinálni, meg mellény is kell hozzá, mert nem kímélnek a rendőrö)k.

(#10034) mafla


mafla
tag

Hello mindenki
Kéne egy kis segítség A Revenger's Tragedy cimü küldetésnél nem tudom irányítaní rendesen a helikoptert !!
De az is jó volna ha tul jutnék rajta!!

Elöre is köszi

[ Szerkesztve ]

---------Michael Schumacher forever--------

(#10035) Geryson válasza Kommy (#10033) üzenetére


Geryson
addikt

Csórtam egy helit és mostmár rájöttem én is, hogy bizony kettő vizes ugrató is van + akkor ez az ENSZ-palota utánzat. Na hát ez tuti, ennek az utóbbinak nem annyira örülök. A másik gáz, hogy 4 ugratóm van még a térképen és a gép szerint meg 5, örülök ha most kezdhetem megint előről az összeset, hogy melyiket x-eltem be és mégsem csináltam meg.

A 7-es megcsináltam, köszi. Az volt a gond, hogy nem kerékre érkeztem eddig. Mondanom sem kell, hogy qrvával az anyósülésen ugrattam! :D

mafla: elég egyszerű a helis irányítás, egy csomószor leírtuk már max. egy pici gyakorlás kell hozzá de sztem az egyik legjobb jármű. W, S, A, D (fel, le, jobbra dől, balra dől) és a nyilakkal irányítasz.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#10036) TazLeacher válasza Geryson (#10035) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem. Rohadtul nem egyszerű ANNAK a helinek az irányítása. Igen, a többi helié egyszerű, de az a helikopter elmehet a pi*ába. Én végig egér+bill-el nyomtam, de annál a helinél elővettem az XBOX joyt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10037) konas


konas
senior tag

Azt a missst kaptam h. varjak Jeff-re a Car Park-nal..A silicon st sarkan.
De nem jon?

(#10038) szabod válasza konas (#10037) üzenetére


szabod
senior tag

Ha jól emlékszem akkor be kell menni a kis utcába és onnan be tudsz menni a parkolóba. Jeff ott fog várni rád. ;)

(#10039) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy volt-e már szó róla, de valahol olvastam, hogy a dvd-nek bent kell lennie a meghajtóban, és pörögnie is kell. Ez mennyire igaz? Mert akkor egyszer csak elromolhat a dvd... Meg hogy próbáltak img-t készíteni róla, de azt nem fogadta el...
Meg most veszek gépet, és szerintetek mennyire jó grafikára, meg élményre számíthatok egy C2Q9300, és egy 4870 1gb társaságában? :R

(#10040) gV


gV
őstag

végigvittem a sztorit és csak lt jacobal és packieval tudok beszélni, brucie meg dwaynenél nem bánom h üzi rögzi fogad, de katenél (hamár ugy alakult h életben maradt) bip-bip helyett a hangját hallgatnám :U pláne h dimitri kinyirása után mintha azt dumálta volna h majd hívjam

(#10041) Mariann294 válasza Geryson (#10032) üzenetére


Mariann294
őstag

Menj fel a youtub-ra és ird be "stunt jumps". :)

(#10042) Mariann294 válasza gV (#10040) üzenetére


Mariann294
őstag

Kate él?És Roman?

(#10043) mafla


mafla
tag

Nincs meg valakinek a A Revenger's Tragedy cimü küldetés utáni MENTÉS mert a katonai helikopter irányítása nekem már 100x-ra sem sikerűl!!!!
Előre is köszönöm !!!!!

---------Michael Schumacher forever--------

(#10044) (Kolombusz) válasza TazLeacher (#10010) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kicsit utána kéne olvasnod az achievementeknek, egyrészt sok hülyeséget írtál, másrészt meg senki nem fogja komolyan venni a hozzászólásodat, ha még le sem tudod írni rendesen, hogy miről beszélsz. No offense, ez van.

(#10045) Mariann294 válasza (Kolombusz) (#10044) üzenetére


Mariann294
őstag

Akkor ird le hogy lenne helyes. :B :)

(#10046) gV válasza Mariann294 (#10042) üzenetére


gV
őstag

Ő halott.

(#10047) antento


antento
csendes tag

Hellósztok lenne egy problémám amit én nem took orvosolni remélem tuttok segíteni nagyon megköszönném.Az a gond hogy játszok gta 4 el egy darabig tök jól viszi a gépem amd 6000+ proci gainward 9600gt 2 gb ram és beakad ilyen 10 vagy 20 perc után nem tudom miért segítsen valaki nagyon meg köszönném. Előre is köszi

feeel

(#10048) _ak_ válasza bendzso (#10039) üzenetére


_ak_
addikt

Ha feltelepítetted utána már nem pörög, csak ellenőrzi azt, úgy h nem kell aggódni, nem lesz semmi baja a dvd olvasónak.

Grafikailag valószínű nem lesz sok problémád elméletben, azt viszont nem tudom, h a quadból vagy a magasabb órajelből profitál-e többet.

Let's begin, de gozaimasu!

(#10049) _ak_ válasza antento (#10047) üzenetére


_ak_
addikt

:Y took tuttok

Próbáld meg, h lejjebb veszed a beállításokat. ki kell kísérletezni, egyébként meg amióta kint van a játék ez visszatérő probléma, de csak azért nem mondom, h olvass vissza, mert már szét van spoilerezve a topik (tisztelet a kivételnek). patch fent? vga driver friss?

Let's begin, de gozaimasu!

(#10050) rup1u5


rup1u5
nagyúr

tegnap végre bekötötték a netet otthonra. meg is csináltam a szosölklábbos acc-omat és a weboldalon keresztül be is tudok lépni.
viszont ha a játékot indítom és ugy akarok belépni akkor nem tudok.
azt hiszem valami gebasz van a microsoft xlive-al vagy mivel, mert oda nem tudtam regisztrálni vagy belépni. email cimet meg jelszót kért de nem vagyok ott regisztrálva így nem is tudtam belépni. mit is kell itt pontosan csinálni?

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.