Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) Vahur válasza fsb1000 (#11300) üzenetére


Vahur
tag

Hát ez nagyon tutti kis video lett!!! :C
Valóban nem vagyunk ikrek, nem csak szemüveg van rajtam de a nadrág is más.Ma délelőtt már jól haladtam ez első multiplayer videoval, most pedig folytatom hajnalig

A csoportképek is frankók, köszi Neked is meg Mariannak is.
Köszi mindenkinek a tegnap esti mókát!

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11302) Compaku


Compaku
tag

Hali.Magyar szerverek multiplayeren azért vannak?Közeljövőben multiznifogok vele ezért érdeklődtem.Előre is köszönöm.
[KATT IDE]

PÜ-re illik válaszolni!

(#11303) rup1u5 válasza Compaku (#11302) üzenetére


rup1u5
nagyúr

magyarázd már el nekem légyszives hogy jön ide ez a video!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11304) -=Sziszi=- válasza rup1u5 (#11303) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Gondolom a Gamecsillag GTAIV pályázatára készült video. 3 GTA IV-et sorsolnak ki.[Bővebben]

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#11305) Mariann294


Mariann294
őstag

Jó kis videó lett csak rövid :)

Nem tudok csoport képet késziteni.Szarakszik a felvevőm.Van amikor visszanézem és pl csak 3 mp-et vesz föl.És sok minden gyakran lemarad.De azért a video kész márcsak ki kell exportálni.Majd holnapra valamikor meglesz! :)

Kerestem hozzá zenét a játékban egyet találtam ami még ugy ahogy illik rá.Viszont böngészgettem a zenék között és elkapott az ihlet!!!

Meghallottam ezt a számot.És egyből beugrott egy kép.Összeállhatnánk és csinálhatnánk rá autós táncolos videót.Olyasmit mint az Isuzu Gemini-k.Ha nem ismernétek:[link]

Na mit szóltok?Ki akar benne lenni?Szerintem nagyon tuti lenne!!!!!!!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#11306) Mariann294 válasza Compaku (#11302) üzenetére


Mariann294
őstag

Ha nem lenne ilyen idiota baromság a zenéje még el is menne...bocs. :)

(#11307) fsb1000 válasza Mariann294 (#11305) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jó az az autós cucc. Valamikor régen kötelékben motorozgattunk. Érdekes volt.

Igen a videoim rövidek, a file méret miatt.
Szerinted, vagy szerintetek mi az a max méret amit még valaki hajlandó direktben letölteni hogy megnézzen egy GTA-s videót?

5MB?
10MB?
20MB?
50MB vagy több is?

Nálam 10-nél van egy határ..
Ezek nem YouTube-s videok, igy nem lehet töltés közben megézni.
Lehet inkább youtobozni vagy vimeozni kéne... de nekem elég idegen terep.

.

(#11308) Mariann294 válasza fsb1000 (#11307) üzenetére


Mariann294
őstag

Szerintem sokkal jobban járnál ha feltöltenéd vimeo-ra.És ha valakinek tetszik le is tudja tölteni teljes egészében szép minőségben! :))

(#11309) bendzso válasza fsb1000 (#11307) üzenetére


bendzso
senior tag

Én 50 megánál többet is letöltenék, hogy nézzem a multitokat. :K
Pénteken én is csatlakozom, mert akkor kapom meg a gépemet! :C

(#11310) Malklar


Malklar
tag

Sziasztok lenne egy kis problémám a .NET Framework 3.0-vál. Amikor elindítom a telepítést csomagol majd Telepítés közben ezt az üzenetet kapom: A termék (Micrisoft .NET Framework 3.0 x86) telepítéséhez és beállításához a Vezérlőpult "Windows-szolgáltatások be- és kikapcsolása" párbeszédpaneljét kell használnia. A panelt meg is találtam a Programok és szolgáltatások ablakban de fogalmam sincs mit kéne kipipálni vagy épp bepipálni. Oprendszerem Windows Vista Ultimate SP1. Valakinek ötlete esetleg tapasztalata?
Csupán azért kérdezem itt is mert GTA IV-hez kellene mer enélkül nem akar menni.

(#11311) Geryson válasza bendzso (#11309) üzenetére


Geryson
addikt

És másik PH-karaktert mikor választasz magadnak? :Y :C :W :)) :DD

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11312) G@bi90MR válasza fsb1000 (#11307) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Nem nehéz használni a youtubet. Bereggelsz, Upload és onnastól egyértelmű miden. Tageket szóközzel elválasztva, írsz vmit a videóhoz, hogy miről szól meg adsz neki címet és szépen lassan feltölti.

Én akármennyit letöltenék, csak legyen helyem. :DDD Max 3GB.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#11313) szabod válasza -=Sziszi=- (#11304) üzenetére


szabod
senior tag

Hmm, ez érdekes. Próbaképp feltöltöm a GTA IV - Madness első részét. Majd reklámozom egy csomó helyen végülis csak egy eredeti GTA IV a tét.

[ Szerkesztve ]

(#11314) szabod


szabod
senior tag

Fel is töltöttem. Nézzétek meg minél többször:
Nyeményjátékos videóm
Mindenkinek köszönöm aki, megnézte/meg fogja nézni :R

(#11315) G@bi90MR válasza szabod (#11314) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

:R
Nyereményjáték címke benne lehet? Mintha olyasmit olvastam volna hogy annak nem szabad benne lenni, Nálad viszont fennt van. Nehogy kizárjanak miatta.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#11316) Źşë' válasza barnam_ (#11293) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon szépen köszi! ;) :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11317) szabod válasza G@bi90MR (#11315) üzenetére


szabod
senior tag

Hát lehet, az a kár, hogy utólag már nem tudom szerkeszteni. Vagy csak én vagyok olyan éna, hogy nem találom. hogy hol kell. Max kizárnak, elnézve a többi videót, nem hiszem hogy pár nap alatt ez is fel tud menni a szintjükre.

(#11318) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon jó benne a helikopter. Azt hittem gáz lesz irányítani.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11319) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kipörgettem boxon a gta 4 et:) Jómóka volt. De még az archik miatt meg kéen csinálnom egy két mellékküldtést, meg az összes galambokat kiírtani:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#11320) Fodika


Fodika
csendes tag

Hali!
Gondban vagyok....
Utolsó elötti küldetésnél vok és nemtom h mit válasszak...a pénzt vagy a bosszút?
Szerintetek?
És h a következménye befolyásolja e a játékot?
Előre is KÖssz Haller

Kellemes Ünnepeket!

(#11321) nicoka válasza Fodika (#11320) üzenetére


nicoka
tag

Ha a pénzt választod akkor azt hiszem Roman hal meg vagy a barátnője, Mallorie, de nem biztos. Ha a bosszút, akkor az akkori barátnőd.

[ Szerkesztve ]

(#11322) Geryson válasza Fodika (#11320) üzenetére


Geryson
addikt

SPOILER!

Egy picit azért pontosítanék... :)

Ha a pénzt választod, akkor az esküvőn Roman hal meg és Kate (akit azért nem feltétlenül hívnék a barátnődnek) annak ellenére nem lesz elérhető többet, hiába nem hal meg. Itt kapsz cserébe 250.000 ropit.

Ha a bosszút választod, akkor egy elég komoly misszió közepette leszeded Dimitrit és az esküvőn "véletlenül" lelövik Kate-et, aki mint mondottam számomra teljesen jelentéktelen volt, de az esküvőre vele kell menned.

Az utolsó misszióban értelemszerűen Dimitrit kell leszedned (aki megöleti Románt az esküvőn), vagy Pegorinot (aki megöletne Téged, de véletlenül Kate-et lövi le).

You choice...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11323) Fodika válasza Geryson (#11322) üzenetére


Fodika
csendes tag

Thx a válaszokat....
Hát asszem megyek kinyirom dimitrit... :D
Ti kiakasztottátok már? :)(mármint a játékot)

[ Szerkesztve ]

Kellemes Ünnepeket!

(#11324) Geryson válasza Fodika (#11323) üzenetére


Geryson
addikt

Én 93%-nál járok, galambok vannak plusz még egy pár haveri kapcsolat ápolása, amivel eddig nem foglalkoztam...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11325) nicoka válasza Geryson (#11322) üzenetére


nicoka
tag

De Kate a barátnőd, ugye? Ezen nincs mit beszélni. Mert amikor mész hozzá, akkor nem úgy mész, hogy K, hanem úgy, hogy ott van egy szív. Azt, hogy te nem foglalkoztál vele, és azért nem nevezed barátnőnek, arról nem tehetek. Vagy nem tudom neked miért nem barátnő ő. Mindegy. Amúgy azért nagy a dilemma, mert ugye Roman azért kéri, hogy pénz, mert hogy gyönyörű nászútra mehetnének...stb.

Apropó pénz: Packiékkel való bankrablás után tkp. mi értelme van a játéknak? Azok mellett, hogy rohadt jó a grafika, a hangulat, meg minden, nagyon egyben van, meg minden, oké. De azok előtt engem az hajtott, hogy legyen pénz, amivel megveszem a skúlót, meg a kevlárt...

(#11326) Fodika


Fodika
csendes tag

Huuh nem is olyan könnyű ez a küldetés...:D
Na még1x megpróbáljuk:D
Am nem azért de elég rövidre sikerült a game nem?:(

Kellemes Ünnepeket!

(#11327) antento


antento
csendes tag

hello mindenkinek kése egy kis segítség, el inditom a gta 4 et és aszt irja ki hogy AZ ALKALMAZÁST NEM SIKERÜLT ELÍNDITANI, MERT WMV CORE DLL NEM TALÁLHATÓ. AZ ALKALMAZÁS UJRATELEPÍTÉSE MEGOLTHATJA A PROBLÉMÁT ujra telepítettem és igy se jó vaalaki segítsel pls :O

feeel

(#11328) szabod válasza antento (#11327) üzenetére


szabod
senior tag

Sürgősen menj el egy nyelvtantanárhoz, és akkor megoldódhat a problémád. Vagy sajátgépben jobb klikk a C meghajtóra és formázás. ;)

(#11329) -=Sziszi=- válasza szabod (#11328) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

A formázás nem fog menni, mert azon van a Windows is, úgyhogy marad a nyelvtanár:)

antento: Kiírta hogy mi a baja, akkor mi nem világos?[EZT] a "C:/Windows/system32" mappába talán megoldja a problémád.

Üdv Szisz

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#11330) antento válasza szabod (#11328) üzenetére


antento
csendes tag

amúgy úgy írtam hogy nem néztem oda

[ Szerkesztve ]

feeel

(#11331) bendzso válasza antento (#11330) üzenetére


bendzso
senior tag

Akkor úgy írd, hogy odanézel. ;) ;]

(#11332) Kommy válasza antento (#11330) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor legközelebb ha azt szeretnéd, hogy segítsenek is akkor nézz oda és , érthetően írjál, mert szerintem senki sem akarja megfejteni, hogy éppen mit akarsz írni, mivel nem a te fejeddel gondolkodunk. Meg illik átolvasni mielött elküldöd a hosszászólást, mivel ez nem msn hanem egy fórum.

(#11333) antento válasza Kommy (#11332) üzenetére


antento
csendes tag

Ok bocsi leformázni nem fogom mert most raktam újra a számítógépem, valami más ötlet nincsen ? mert kikészít ez a gta 4 :W

[ Szerkesztve ]

feeel

(#11334) -=Sziszi=- válasza antento (#11333) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Az egy dolog, hogy írni nem tudsz, de olvasni azért kéne tudni, mert valaki segítene, de te nem tudod elolvasni.

#11329 feljebb

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#11335) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Hi all!

randi cimszó alatt ellehet vinni csajokat helikopter túrára?
most vinném elöször Kate-et és eszembe jutott hogy lehetne e de ha nem akkor fölöslegesen nem autózom át a fél várost.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11336) nicoka válasza rup1u5 (#11335) üzenetére


nicoka
tag

Azok közül az opciók közül választhatsz, amik megjelennek a csaj felszedése után.

(#11337) Geryson válasza nicoka (#11325) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem Kate nem volt a barátnőm soha, ennyi...

Hogy mi az értelme a játéknak? A bankrablás az a maga 250.000 pénzével valóban nem rossz, de ha ügyesen kipörgeted akkor 1.000.000 dollár felett jársz, én most vagyok úgy 850.000 dollárnál, hogy több mint 100 ropit elnyomtam kórházra. A bankrablás még nagyon az eleje sztem, utána lesz igazán mozgalmas a játék (bár maga a misszió tényleg elég bonyolult)!

Fegyvert amúgy LJ-től tudsz majd olcsóbban venni, kevlárt meg az utcán találsz egy csomót, arra ne nyomd el a pénzed.

PS.: Tulajdonképpen a pénz ebben a játékban a kórházi kezelésedre kell gyűjteni... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11338) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma esti multi?

Megpróbálok dagadt rocker lenni egy game erejéig

(#11339) rup1u5 válasza nicoka (#11336) üzenetére


rup1u5
nagyúr

zsír :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11340) fsb1000 válasza fsb1000 (#11338) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hohó... ez a Playerselector cucc nem megy az új patch-val.
Legalábbis nálam kiakad.

(#11341) antento válasza -=Sziszi=- (#11334) üzenetére


antento
csendes tag

nem leet jó

feeel

(#11342) Geryson válasza fsb1000 (#11338) üzenetére


Geryson
addikt

Mindenképpen! Még dolgozom, de be vagyok lépve egy meghívó fogadására! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11343) rup1u5 válasza Geryson (#11337) üzenetére


rup1u5
nagyúr

tudsz térképet a kevlárok helyéről?
én még nem találtam egyet sem utcán csak küldetések közben.
mindíg veszem.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11344) Geryson válasza rup1u5 (#11343) üzenetére


Geryson
addikt

Térképek

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11345) rup1u5 válasza nicoka (#11336) üzenetére


rup1u5
nagyúr

hát ez bizony nem működött. :(
hiába látható a helikopter ikon a térképen mikor éppen randira viszem a bulát, ha odamegyek egy helikopter sincs a betonon.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11346) Geryson válasza rup1u5 (#11345) üzenetére


Geryson
addikt

Szerintem ő úgy értette, hogy a telefonban amikor kiválasztod a nevét, ott kell állnia a "helikoptertúrának", de én bevallom ilyet még nem tapasztaltam. Én csak felhívni vagy elhagyni tudom őt, ezenkívül úgy tudom ő csak a billiárdot, dartsot és a jópofa, nem túl drága kajáldákat szereti.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11347) rup1u5 válasza Geryson (#11346) üzenetére


rup1u5
nagyúr

na akkor legközelebb dartsozni viszem.

ph addikt lettem! :C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11348) leroyclub


leroyclub
senior tag

Ma szakitott velem carmen mert elviitem bowlingozni és utána nem lehetett haza vinni meg semmi. Ugyhogy meglöktem erre meg elfutott és utána mondta hogy szakit. Feltudom ujra szedni? A játék sztoriját már végigvittem

(#11349) Mariann294 válasza antento (#11327) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát ez CSÚCS! :C xD
rup1u5:Grat! ;)

Ja és Geryson.Eleinte án is bajban voltam a korházzal.Nagyon sok pénzt kasználnak! :Y
Egy jó tanács.Bár tudom a nagy részén tul vagy de hátha valakinek segit.Mentsetek minden küldi után vagy legalább 5 után..ahogy érzitek.Amikor korházban vagytok csak betöltitek az előző mentést és voálá nincs pénzveszteség! :))

[ Szerkesztve ]

(#11350) Geryson válasza rup1u5 (#11345) üzenetére


Geryson
addikt

Simán! Velem Kiki szakított egyszer, mert a szeme láttára öltem meg egy taxisofőrt (kellett egy kocsi, no)! :) Utána megint internet, egyeztetés, felhívás és úgy állt ott, mintha nem is ismerne...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.