Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) Vahur válasza Tomate (#12498) üzenetére


Vahur
tag

Egy glitch, bugos a fizika egy kicsit 2 hintánál is, ha nekimész és nyomod a gázt akkor elreptet. "Swing glitch" kulcsszavakkal sok videót találsz róla.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12502) Mariann294 válasza Robi86 (#12492) üzenetére


Mariann294
őstag

Nézegettem ezt a videót meg a többijeit is.Elképesztő!Komolyan már majdnem pötyögtek a könnyeim annyira hiányzik a vidék,és főleg a vadászgép! :( :)
Nem értem miért nem tudtak belerakni valami duplaszárnyút vagy ilyesmit... :(((

[ Szerkesztve ]

(#12503) Robi86 válasza Mariann294 (#12502) üzenetére


Robi86
senior tag

Sajnálom, nem ez volt a célom, hogy pötyögjenek( ? :) ) a könnyeid.

A videot egyrészt a minősége miatt linkeltem, mert követem én hogy miket alkottok ( :R ), és gondoltam itt egy kis inspiráció, másrészt pedig nekem nemcsak a vidék hiányzik, hanem a több légi jármű, és az átláthatóság. Jó tudom NY (bocsánat LC!) zsúfolt város, nade valami nem stimmel. Hónapok óta nyúzom a gamet, de tegnap találtam néhány utcát, ahol még nem is jártam...vagy éppen ez a jó benne? :)

[ Szerkesztve ]

(#12506) MS74hu


MS74hu
tag

Zsir vot a video meg a képek. :C (lehet hogy miattam? :DD ) :B Nemrég kezdtem én is a SA-t(persze miko idöm van rá) ott egy kicsit nagyobb a szabadság,de a gta4 se rossz. :R

Lenovo Y700

(#12507) bendzso


bendzso
senior tag

Lesz ma multi?( :K )

(#12508) WhiteWalker válasza bendzso (#12507) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jó lenne :DD

Rockstar is kapjja be a bal lábamat meg az összes kis csaló g*ci!!!
F@szom ,tök jót toltunk multiba DM voltunk kb 15-en erre jön egy köcsög csaló és tönkreb@sz mindent,kirúgni és letiltani sem lehet :W Akkorát beb@sznék neki ha itt lenne személyesen előttem meg a hozzá hasonlóknak,tök ideg vok :W

Öregem ezt miért nem csinálják meg rendesen,ha csaló vki legalább letiltani lehessen az adott játékból,menjen a rockstar is a fenébe!!!!!! :(( Adnék azoknak is 2 nagy pofont csak úgy nevelés céljából :D

[ Szerkesztve ]

(#12509) _ak_


_ak_
addikt

Xbox LIVE-on senki nem küldte? Ott is ennyi a cheater?

Let's begin, de gozaimasu!

(#12510) bendzso válasza WhiteWalker (#12508) üzenetére


bendzso
senior tag

Jaja, a mai nap egy cheateres nap. :( Tegnap délután 4 és 6 között nagyon jót játszottam multiban, ma pedig mindenki össze vissza cheatel. :O Én olyankor ki is lépek a szobábol, rajtam ne keressen pénzt. :D

(#12511) Mariann294


Mariann294
őstag

Ma felnéztem fél 11 körül de sajna csak 1 valaki volt fennt.. :( MS

(#12512) Silent77 válasza Mariann294 (#12511) üzenetére


Silent77
veterán

Én meg pont akkor mentem, mikor Te lejöttél :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12513) Mariann294 válasza Silent77 (#12512) üzenetére


Mariann294
őstag

Van ez így. :DDD

(#12514) bognar110


bognar110
őstag

Hétvégén én is multizok úgy néz ki :)) :DD :D

(#12515) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Egy valami nagyon idegesít a játékban. :U Amikor üldöznek a zsernyákok és rám nyitja a balos ajtót, egyből vége az egésznek, pedig ott a kezemben a gépfegyver. Nem lehet valahogy pofánlőni a szemeteket? :DDD

(#12516) Mariann294 válasza Lauda (#12515) üzenetére


Mariann294
őstag

Nyomd meg a "shift"-et aztán próbálj előre vagy hátra menni aztán hadd szoljon! ;]

(#12517) Lauda válasza Mariann294 (#12516) üzenetére


Lauda
félisten

Ok, köszi a tippet, este kipróbálom. ;) Néha azt szoktam, hogy elkötöm a swat-os kocsit és beállok valami oszlop mellé a bal felével, így nincs gond, csak egy idő után szétlövik a kocsit és elkezd lángolni. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12518) Mariann294 válasza Lauda (#12517) üzenetére


Mariann294
őstag

Hehe! :D

(#12519) Lauda válasza Mariann294 (#12518) üzenetére


Lauda
félisten

Múltkor a reptéri parkolóban másfél órán keresztül köröztem és gyakoltam őket a páncélkocsiból, szép kis mintázata lett. :DD

Ez a shift gomb micsoda amúgy?

Jó lehet a multi, gondolom ahhoz eredeti játék kell? Lehet megveszem én is. :)

(#12520) Mariann294 válasza Lauda (#12519) üzenetére


Mariann294
őstag

Shift gomb: Billentyüzet-et vágod mi?Ha nem:Sok picike gombocska van rajta kb 102.Na most.Van egy olyan feliratú gomb a baloldalon hogy SHIFT.Picike kis ujjacskáddal megnyomod és kész is! :DDD
Viccet félretéve arra szolgál hogy...motornál egyensúlyozás asszem előre felé.Ha meg a rendőr melléd kerül ki is irja a bal felső sarokba hogy: Nyomd meg a shiftet ha meg akarsz lógni.A gáz ebben csak annyi hogy mire elolvasod ezt már a börtönben vagy! xD Legalábbis én igy jártam elsőre. :B
A másfélórás üldözésedhez pedig GRAT! :DDD Te úristen nem haltál éhen közbe? xD
És igen a multi kizárólag eredetivel mükszik.Vagy nem..nemtudom mert nekem eredetim van és ne is kérdezz itt hogy hogyan van a crack mert senki sem fog segiteni max priviben irj valakire...hátha... ;]

[ Szerkesztve ]

(#12521) rup1u5 válasza Mariann294 (#12520) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

nem is tudtam, hogy motoron is lehet használni a shift-et!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12522) Robi86


Robi86
senior tag

rég volt már autókról kép :) Csajozós, és munkábajárós...Vajon melyik melyik? :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#12523) rup1u5 válasza Robi86 (#12522) üzenetére


rup1u5
nagyúr

munkábajárós :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12524) Mariann294 válasza Robi86 (#12522) üzenetére


Mariann294
őstag

LOL!A munkabejárós kissé sérült meg ott csüngenek rajta a vérpacák! xD
A másik persze kristálytiszta és csakugy csillog! :DDD

(#12525) Lauda válasza Mariann294 (#12520) üzenetére


Lauda
félisten

Ez tetszett :C , amúgy nincs is ráírva, hogy shift, csak egy felfelé mutató nyíl van a gombokon. :P ;]

Na akkor este cétcopatom a yardot, nem mintha ez eddig probléma lett volna, csak eléggé idegesítő, hogy nagy nehezen megszerzem a páncélkocsit, erre odajön egy nyomorék zseka és kezdhetem előről. :O

Köszi, igaziból azért csak másfél óra volt, mert meguntam és átűltem egy mocira, ott kampec is lett hamar.

Eszembe sem volt warezolni, csak azért kérdeztem, hogy érdemes-e próbálkoznom, de akkor kilőve a téma. :D

(#12526) Mariann294 válasza Lauda (#12525) üzenetére


Mariann294
őstag

Ja télleg.Rá sem néztem csak ugy gyorsan irtam.Valószinű hogy azért irtam mert a papám billentyűzetére rá van irva és ez valahogy belémragadt! :B :) xD

(#12527) MS74hu válasza Mariann294 (#12511) üzenetére


MS74hu
tag

Ako én valaki vok. :U :DDD

Lenovo Y700

(#12528) Robi86 válasza Mariann294 (#12524) üzenetére


Robi86
senior tag

kikérem magamnak, nekem tisztességes állásom van, azok ott nem vérpacák, hanem nonfiguratív vörös festés! :DDD optikai tuning :))

(#12529) Mariann294 válasza Robi86 (#12528) üzenetére


Mariann294
őstag

:C
Én kérek elnézést!!! :R :D
MS74hu: *De csak 1 Prohardveres barátunk volt fennt.Igy jó? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12530) bognar110


bognar110
őstag

Holnap veszem meg a gta-t akkor holnap remélem meg tudom csinálni, multira jó lenne majd ha írok segítsetek ha nem tudom megcsinálni !! Amúgy nehéz megcsinálni multira?????? :DD

[ Szerkesztve ]

(#12531) WhiteWalker válasza Robi86 (#12522) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:C
Ezen akkorát röhögtem,kuva nagy!!!! :R

(#12532) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nagy volt ez a park körüli verseny! :C :R

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12533) MS74hu


MS74hu
tag

Ya.yo vot :P :R

Lenovo Y700

(#12534) Lauda válasza Mariann294 (#12526) üzenetére


Lauda
félisten

Kipróbáltam ezt a shift gombot, semmi se változik, ugyan úgy kiszednek a kocsiból. Valami nagyon el van baxva a játékban, érdekes lenne, hogy egy gépfegyverrel a kezemben hipp-hopp letartóztat 1 db rendőr. :DDD :N

(#12535) Mariann294 válasza Lauda (#12534) üzenetére


Mariann294
őstag

Néha pedig beválik. :)

(#12536) Lauda válasza Mariann294 (#12535) üzenetére


Lauda
félisten

És mi történik olyankor? Elég vicces, hogy fegyverrel a kezemben letartóztat a zsernyák. :DDD

(#12537) Mariann294 válasza Lauda (#12536) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát mész tovább.. :)

(#12538) rup1u5 válasza Lauda (#12534) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Próbáld meg úgy hogy nyomvatartod a shift gombot de nyomd mellé valamelyiket a W S A D közül is, mintha ki akarnál térni oldalra a zsernyák elől. Nekem így működik.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12539) Lauda


Lauda
félisten

Mariann294, rup1u5

Úgy próbálgattam, de nem sikerült eddig, állandóan rám nyitja az ajtót. :O Este azért volt megint egy órás kergetőzésem a swat-os kocsival, csak állandóan sasolni kell, hogy nem jön-e rendőr balról. :P

(#12540) sesshou


sesshou
senior tag

Üdv nem tudom találkoztatok e már hasonló problémával, de nekem felmerült egy olyan gikszer ami már más játékokban is hogy az egér kb negyed vagy fél másodpercel később regál mint ahogy én valóban mozgatom nem tudja valaki hogy ez mi miatt lehet? ram vga esetleg cpu?
-amd 6000+
-2G ram
-radeon hd3870

(#12541) bendzso válasza sesshou (#12540) üzenetére


bendzso
senior tag

Nem lehet, hogy az egérrel van baj? :D
Amúgy nem tom', hogy észre vetted-e, de ez a GTA IV fóruma, tehát szerintem itt több eséllyel kapsz értelmes választ.

(#12542) rup1u5 válasza sesshou (#12540) üzenetére


rup1u5
nagyúr

cseréld le az egered!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#12543) Vahur válasza sesshou (#12540) üzenetére


Vahur
tag

Nekem ezt csinálta minden játék Vista alatt több konfigon is és akármit csináltam nem oldotta meg a dolgot. Érdekes jelenségként könyveltem el.

Lauda: én is ezzel küzdök és még nem jöttem rá a kombinációra. A megoldásom ilyenkor az hogy elkezdem tenyérrel ütni az összes billentyűt egyszerre és akkor az esetek 50 %-ában sikerül kitörnöm. Kicsit parasztos a módszer, elismerem.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12544) Vahur válasza sesshou (#12540) üzenetére


Vahur
tag

Nekem ezt csinálta minden játék Vista alatt több konfigon is és akármit csináltam nem oldotta meg a dolgot. Érdekes jelenségként könyveltem el.

Lauda: én is ezzel küzdök és még nem jöttem rá a kombinációra. A megoldásom ilyenkor az hogy elkezdem tenyérrel ütni az összes billentyűt egyszerre és akkor az esetek 50 %-ában sikerül kitörnöm. Kicsit parasztos a módszer, elismerem.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12545) Lauda válasza Vahur (#12543) üzenetére


Lauda
félisten

Ez jó. :DDD És melyik részét ütöd? :Y

(#12546) Mariann294 válasza Vahur (#12543) üzenetére


Mariann294
őstag

A megoldásom ilyenkor az hogy elkezdem tenyérrel ütni az összes billentyűt egyszerre és akkor az esetek 50 %-ában sikerül kitörnöm. Kicsit parasztos a módszer, elismerem.

Lauda: Amint észreveszed hogy a fószer nyitja az ajtót rögtön indulj előre vagy hátra és nyomogasd a shift-et(természetesen a bal oldalit)Ennél jobb ötletem nincs.Nekem általában beválik.Csak gyorsan kell csinálni...rádnyit és ha 0.5 mp alatt nem reagálsz akkor mehecc a börtönbe. :)

(#12547) Vahur válasza Lauda (#12545) üzenetére


Vahur
tag

Tulajdonképpen megpróbálom az összes mozgásbillentyűt lefedni csapkodás közben,
amit egyszerűen így tudok szemléltetni: WsSYAscqaDExswqaD
Persze nem feltétlenül ez a helyes sorrend :)

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#12548) Mariann294


Mariann294
őstag

Megfigyeltétek már hogy a kocsi fényszórójában még az égő is láccik? :Y :)
Íme

(#12549) bognar110


bognar110
őstag

Helosztok meg vettem a gta 4 et má csak a multi nem megy valaki segítsen lepésről lépésre hogy hogy kell megcsinálni.

(#12550) Lauda válasza bognar110 (#12549) üzenetére


Lauda
félisten

Múltkor olvasgattam épp Kommy hsz-ét, próbáld meg így.

Vahur: Ok, majd este kipróbálom ezt a módszert is, had rotyogjon a bill. :P :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.