Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) RedCactus válasza Vahur (#11692) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem találom a szobát! Hogy tudnék csatlakozni?

(#11702) Mariann294 válasza TazLeacher (#11698) üzenetére


Mariann294
őstag

Én is várom a magyaritást.De most nem mentem volna vele sokra! :DDD Mindent skip-eltem...ugye beszélgetnek a kocsiban és be sem tudják fejezni a mondanivalójukat se néha. :DDD

Vahur köszönöm. :B :)

(#11703) mafla


mafla
tag

Tudna valaki Küldeni egy mentést a /A Revengers Tragedy / után???!!!
Nem tudom megoldani.
Előre is köszi!!!!

---------Michael Schumacher forever--------

(#11704) csimav


csimav
senior tag

hogykell kocsiba becsatolni az ovet? telot hogykell ugy elovenni h a csiteket betudjam irni(csak kiprobálom)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11705) Źşë' válasza csimav (#11704) üzenetére


Źşë'
addikt

en nem tok arrol h az ovet be lehet csatolni, a telos dolog meg 2x nyomod meg a teloelovevo gombot, majd a mozgas gombokkal lepkedsz a szamokon, es akciogombbal meg jovahagyod a szamokat, mikor benntvan a szam akk meg ramesz a callra... amugy ha csitelsz akk elvesz archivementeket, ill blokol vmi, meg kapsz szep ks csitbejegyzest a jatek info reszbe :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11706) Geryson válasza csimav (#11704) üzenetére


Geryson
addikt

Nincs biztonsági öv. A telót a felfelé mutató nyillal tudod elővenni!

Nem frissítettem időben... :(

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11707) Neoteric válasza Źşë' (#11705) üzenetére


Neoteric
addikt

nekem ha numpadon nyomkodom a számokat, úgyis jó.
nyíllal léptetés túl hosszadalmas.. xD

PSN: ne0teric_sAN

(#11708) Źşë' válasza Neoteric (#11707) üzenetére


Źşë'
addikt

na ezt nem is tudtam :D koszi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11709) csimav válasza Źşë' (#11705) üzenetére


csimav
senior tag

nekem nemmuxik a telo. nemtudok rajta számokat hivni... a multi részét meg nem tudom megcsinálni a jateknak.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11710) mafla


mafla
tag

Tudna valaki Küldeni egy mentést a /A Revengers Tragedy / után???!!!
Nem tudom megoldani.
Előre is köszi!!!!

---------Michael Schumacher forever--------

(#11711) kdave9 válasza mafla (#11710) üzenetére


kdave9
tag

Egy 100%-os mentést tudok küldeni, ha megfelel

-H-U-N-T-E-R-

(#11712) Mariann294


Mariann294
őstag

Csináltam egy hátteret gondoltam megosztom veletek.Majd csinálok még. :)

(#11713) Mariann294


Mariann294
őstag

Packie feje érdekes dolgokat rejt.
Kép 1
Kép 2
Kép 3

Szerintetek mi a franc ez?! :DDD

Pár multis kép a tegnapból :) :
Beálltunk
Mögöttem a csorda
Rajt!

[ Szerkesztve ]

(#11714) csimav válasza Mariann294 (#11713) üzenetére


csimav
senior tag

Mennék énis.. de amikor játokon keresztul belépek a live acc ba és kiirja h download profile,utána update... és nem csinál semmit... fél ora után is csak update...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11715) Vahur válasza Mariann294 (#11713) üzenetére


Vahur
tag

Köszi a képeket, már pont kérni akartam őket! Tegnap sajnos nem csináltam videót, kár érte, főleg a buszos ugratásért... Packie fejében az szerintem egy egeres dobókocka, az íreknél ezek szerint nem pöttyök vannak rajta.

Tegnap este azért érdekes volt az utolsó "szakadásom", leírom hogy én mit láttam, mert szerintem akkor ezért mindenki furcsán nézett rám és én is viszont.

Egyszer csak mindenki eltűnt, ki is írta bal felső sarokban szépen hogy mindenki elhagyta szobát. Ott maradtam egyedül a pályán és nem értettem hogy mi van, mert nem volt szó előtte pályaváltásról. Talán csak nem figyeltem...hmm? De figyeltem. Na jó mondom, szerintem mindenkit kidobott a szerver, szegénykéim, sebaj, szépen visszahívtam mindenkit. Erre ír Geryson hogy : "Új szoba?" Nézek bután, majd még butábban, mondom magamban ezt én kérdezem tulajdonképpen majd ugyanebben a pillanatban jön a meghívó Marianntól. Majd a kérdés is "Hogy most mi van?". Ekkor már teljesen össze voltam zavarodva. Jó, oké, biztos új szobában vannak. Ám ugyanezekben a pillanatokban elkezdett visszaszivárogni SzabóDávid, FSB, Geryson és így tovább. Majd jöttek a kérdések hogy ez mi volt, mondom mindenki eltűnt, erre pedig mindenki egyöntetűen azt állította hogy csak én tűntem el a pályáról, pedig én maradtam ott egyedül, az biztos. Ezek után már tényleg nem tudtam mihez nyúljak, (magamhoz?). Kicsit hosszú lett, de ha mással is előfordul akkor már tudja ez a "szerverduplikáció" is benne van a játék meglepetéseiben, ugyanúgy mint Packie fejében az egeres kocka.

Este kicsi multi?

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11716) Hunnia válasza Vahur (#11715) üzenetére


Hunnia
tag

Hogy kell multizni?
Telefonba rámegyek, hogy multi, meg lájv oszt semmi...

(#11717) Silent77 válasza Hunnia (#11716) üzenetére


Silent77
veterán

Én is pont ezt szerettem volna megkérdezni. :B
Haverommal akarunk nyomni, de nem jön össze. :(
Én még nem játszottam végig...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11718) fsb1000 válasza Mariann294 (#11713) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Dejók ezek a képek, csak kár hogy a reptéri világítás bekapcsolt és minden piros....

Kicsit sokáig tartott mig a buszokat összeszedtük, be is esteledett.

(#11719) rup1u5 válasza Vahur (#11715) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én már semmin sem lepődök meg gta4 multiban. Ma délelőtt nálam is olyan dolgokat produkált hogy csak néztem bután :F de az a srác is akivel épp versenyezni készültünk.
Röviden:
Sima RACE-be kezdtünk egy sráccal és amikor elindult a menet én az ő autóját láttam olyan kameraállásból mintha a sajátom lett volna és őt követte az én kamerám végig. Mondanom sem kell hogy így képtelen voltam irányítani a saját autómat. Ehhez hozzátartozik az, hogy az én karakterem kezdéskor nem az autóban ült hanem mellette állt, mint pl. free play mode-ban. :Y Márpedig autóversenyes modban ki sem tudsz szálni a kocsiból. A gyerek is csak nézett és kérdezte hogy ez mi a franc. Aztán pár percig így bénáztunk, míg végül az én kamerám "beesett" a föld alá és alulról láttam az egész MAP-ot és a kocsimat.
Ráadásul ujratelepítés óta fagyogatok. És a Vista sem akarja engedni, hogy a Catalyst normálisan települjön. Állandóan rinyál, hogy ez a driver nem jó az ön ATI kártyájához. Pedig ugyanezzel a 8.12-essel atomstabil volt eddig a GTA4 egy elöző rendszeren. Egyszerüen érthetetlen! Most megpróbálom mégegyszer lepucolni a drivert és visszarakni a 9.1 helyett a 8.12-őt.

Apropó!!
Nekem megvan videón a buszos ugratásunk! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11720) Vahur válasza rup1u5 (#11719) üzenetére


Vahur
tag

Azt hiszem ez a sztori mindenképpen übereli az enyémet! Rokkksztár :R

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11721) csimav


csimav
senior tag

sziasztok!
Ennél a képernyőnél meddig kell várnom?
Köszi.
Üdv. :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11722) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

huhúú. most toltam végig az egészet, kemény 2 hónap munkája van benne a 100% végigjátszásért. minden galamb, minden melléküldi, minden barát...... :C

(#11723) fsb1000 válasza rup1u5 (#11719) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor lássuk a videjót!!

csimav:
Inkább "manuálisan" telepítsd. Igy sosem sikerült még. Sajna nem tudom már honnan töltöttem le.

(#11724) Lauda


Lauda
félisten

Nekem mindig csak tizen pár másodperces videókat vesz fel, ez mitől lehet? Nektek hogy a fenébe rögzít több percet akár? Aztán meg nem tudom kimenteni 720p-be, hiába klikkelek rá nem akarja valamiért.

(#11725) *Z/\ck* válasza Lauda (#11724) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

beállitásoknál lehet h bennvan. nekem alapból okés volt. vagy használj frapset:DDD

(#11726) Lauda válasza *Z/\ck* (#11725) üzenetére


Lauda
félisten

Fraps azért nem jó, mert belassítja az fps-t és zavar. :)

(#11727) rup1u5 válasza fsb1000 (#11723) üzenetére


rup1u5
nagyúr

kevés időm jut mostanában az editorra de meglesz!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11728) mafla válasza kdave9 (#11711) üzenetére


mafla
tag

Részletes??Külön vannak a küldetések???

---------Michael Schumacher forever--------

(#11729) Silent77 válasza Silent77 (#11717) üzenetére


Silent77
veterán

Sziasztok!

Az első oldalra nem lehetne beírni, hogy a multit miként indítsuk..stb?
Most kezdtem átnyálazni a topicot, de már beleuntam, biztos leírtátok sokszor, de még nem találtam meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11730) Vahur válasza Silent77 (#11729) üzenetére


Vahur
tag

Itt olvashatsz róla bővebben Kommy jóvoltából.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11731) Mariann294 válasza Mariann294 (#11712) üzenetére


Mariann294
őstag

Senki sem dicséri vagy szidja a hátteremet? :DDD
csimav: Nekem ment.2 percet vártam kilépett a játékból és elinditotta a programot amit kellett.

(#11732) Silent77 válasza Vahur (#11730) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm szépen! :R
Kereshettem volna még 1 darabig. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11733) kdave9 válasza mafla (#11728) üzenetére


kdave9
tag

Na megcsináltam mégegyszer az utolsó küldetést (most elsőre sikerült), így van benne 6 mentés, 70 és 100%-os is. Így biztos megfelel. E-mailben elküldtem

-H-U-N-T-E-R-

(#11734) fsb1000 válasza Mariann294 (#11731) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hmm... a háttered nem nagyon tetszik. (bocs)
Legalábbis erős lenne, hogy ezt nézzem nap mint nap.
Szép homogén sötétzöld..... az számomra a jó háttér.

(#11735) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nincs most multi? nem csinált valaki szobát?
összeállhatnánk egyszer team deathmatch-be is egy csapatba mások ellen. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11736) rup1u5


rup1u5
nagyúr

teljesen ideg vagyok!
fagy a játék és nem tudok egy jót multizni.
ha meg sikerül akkor mindíg kib cheaterekbe botlok amíg ki nem fagyok.
nemigaz hogy mindenki csal! :((( és nem igaz hogy reinstall elött semmi problémám nem volt vele, azóta meg folyamatosan fagy!

Ja!
Itt a buszos ugratás.
nem sokat vacakoltam vele csak kinyomtam hd-be.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11737) Vahur válasza rup1u5 (#11736) üzenetére


Vahur
tag

Nem csináltam szobát mert senki nem ugrott ma a felvetésemre és nem is nagyon láttam senkit online. Ha nem akarsz cheatereket látni akkor ranked szerverekre menj, ott nemigen vannak. Plusz kapsz is extra ruhákat ha szintet lépsz.

Köszi a buszos videót, igazi kis vaddisznócsorda voltunk :)

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11738) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

szép video :C

(#11739) Źşë' válasza Vahur (#11737) üzenetére


Źşë'
addikt

épp tegnap talaltam egyet rankedban

az a mod volt ahol a vegen fel kell robbantani a nagy hajot, 2en voltunk

a gyerek eloszor beult a kocsiba mellem, majd a pancelkocsihoz hajtottunk, elszedtem, beult megintcsak mellem, es mar ott is voltunk a helinel :D mondom mivolt ez, lag?! es utana meg kapasbol helibol odateleportalt a nagy hajohoz, es ahogy odert mar meg is csinalta a kuldit :D lol?!

kovetkezo korben meg egyik helyrol a masikra es mire odaertem a pancelkocsihoz o mar javaban lote am direkt kerte h a fokozat legyen hard... lehagyta a penzszallito, en meg kocsival utanaeredtem, nezem e terkepet a gyerek kozelit felem mint a meszes, es olyan gyorsan futott mint a szemet, kb mint terminator2bol az a higanyember xD

elszedte a kocsit azt mar ment is megint a helihez, es megint vege lett a kornek, hat ezek igy lesznek 10es szintuek, en meg kinlodok az 5.ert wááá

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11740) Vahur válasza Źşë' (#11739) üzenetére


Vahur
tag

Hát ez bizony szomorú. Hol van akkor a játék élvezete? Sohasem értettem mire jó ez.Pont az ilyenek miatt hagytam ott a CoD 4 világát. Ezek szerint én eddig szerencsés voltam hogy ranked módban még nem láttam csítert, remélem a Rokksztár lép erre valamit hamarosan.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11741) fsb1000 válasza rup1u5 (#11736) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi a videót, jó lett. Jó kis funny volt a buszozás.

Sajnos a csitterek már rankeden is feltünedeznek.
Ráadásul finomodik a módszer, alig lehet eldönteni hogy tényleg csitel, vagy annyira prooofff hogy olyat még nem láttál.
2 amcsi gyerekkel mentünk DM-ről DM-re, és szinte mindenhol az első háromban voltunk szerencsétől függően. Általában 50-60%-val több pontunk volt mint a 10....20 helyeken kullogóknak.
Ez egy normális szórás, kiegyenlített játék.

A végen egy szabádságszobros pályát kaptunk és jött egy új gyerek. (8-as ranggal)
Ekkor már csak 6-an voltunk.
Úgy 1/3 időnél kezdett gyanús lenni a dolog, hogy az új gyerek már 3000 pontnál tart mi meg 500 környékén.
Ekkor megállapodtunk, hogy nem egymást, hanem csak OneShotMan-t löjük.

Egyszerűen megközelíthetetlen volt, mert lötávolság határól egyetlen lövéssel vagy sorozattal elintézett mindenkit.
Nem volt inmortál mert 4-5 rakétába belahalt (csak annyit kellet elérni, hogy az elsőtől repüljön egyet)
Elöször dicsértem milyen prooof, aztán kérdezték mit használ, de csak annyit mondott
hogy szerencséje van. Hát igen... lehet.
Mindegy... szokás szerint kiléptem a játékból. Hagytam veszni a pontjaim...

COD-nál is akkor jött el a végitélet, mikor a csitterek már közepesen jól játszottak és a csiteket okosan alkalmazták.
Egy kis falon átlátás WH (ami GTA4-ben alap...), egy picivel jobban birja a golyót, és egy kicsit rásegít AIM-mal a célzásra. Ennyi elég és nem feltünő.
Igy is toppon voltak és szinte lehetetlen volt a csitelést megállapítani, vagy rábizonyítani.
Pedig a mozgásukon látszott, hogy nem prook. Aki nem csitel az bujik, rejtőzik, mert félti az életét, hallgatózik a sarkon, mert nem lát át a falon, és igy tovább...
Ezért jártam csak OnlyPuska szerverekre. Ott kisebb a jelentősége a csitnek.

(#11742) fsb1000 válasza Źşë' (#11739) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezzel a futó emberel én is találkozhattam tegnap Rankeden.
Nem foglalkoztam vele, mert annyira nem zavart, de mások mondták neki hogy csitel.

Válasz: nem, csak laggol, vagy a kérdező laggol, vagy az egész szerver laggol...

Azt nem mondom, hogy utálom a fajtáját, mert a fiam is néha csinálja, de a havarjai (ahogy Geryson is írta a korosztályról) alapból használják. Mintha a játék része lenne.
És akikkel tudtam személyesen beszélni mind jogosnak és természetesnek mondta a csit használatát, hiszen a mások is használják.
És ha Ő nem, akkor hátrányban van.
Ennyi....

Ezért szoktam rá, hogy csak hétköznap és éjfél után COD-oztam, mert akkor ez a korosztály nagy valószinüséggel aluszik (még csenget is picit) és lehetett nagyjából jól játszani. Nyári/téli szünetben akkor nem....

Bocs a sok csitteres sztoriért. De nekem is tele a hócipőm ezzel a dologgal.

Nem tudom mennyire igaz a hír hogy ez miatt nincs kelet-európai régió a LIVE-on, de elképzelhető.

(#11743) rup1u5 válasza fsb1000 (#11741) üzenetére


rup1u5
nagyúr

pontosan ilyen volt tegnap nekem team deathmach-ben. gyanús lett hogy nem tudom megközelíteni az ellenséget és baromi távolról bekapott pár lövéstől már végem.
aztán szóvátettem, hogy ez valami cheat és a többiek is egyetértettek.
jó lenne egy jó és fair csapattal team deathmatch-eket nyomni ahol össze lehet hangolni a csapatmozgást és meg lehet tervezni a manővert, odafigyelve egymásra és kihasználva az ellenség gyengéit de azt hiszem ez már nem fog megvalósulni gta 4 multiban. :(
a csiterek miatt sem, meg az újonnan feltűnt állandó kifagyásaim miatt sem. :(
amúgy hogy hány pontom van meg milyen rankom, nekem vagy másnak az engem nagyon nem érdekel.
csak lehetne már egy jót játszani.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11744) AthlonXP válasza fsb1000 (#11742) üzenetére


AthlonXP
őstag

"Nem tudom mennyire igaz a hír hogy ez miatt nincs kelet-európai régió a LIVE-on, de elképzelhető."

Hát ha ez tényleg igaz akkor cs@@ék meg a csíterek! :(((
Én nem is értem, h multiba miért kell használni csítet?... Sztm pont az lenne a lényege, h egymással szépen elszórakozzunk, meg ilyenek, ezt a csítekkel csak elrontja az ember, mert azok játékát teszi tönkre ( vagy veszi el töle a kedvét ), akik nem tisztességesen játszanak. Én leginkább a COD-szerverein voltam anno, de ott is találkoztam nemegyszer csalókkal, akik "God modban" voltak, így persze lőhettük őket ezerrel mindhiába. :((( Ő meg közbe simán leszedett mindenkit. :U
Persze nem a csíttel van a baj, mert jó az néha, ha van, de legalább a multiba ne azt használja már az ember. Single gaméban mindegy, úgy csak a saját dolgát könnyíti meg esetleg, de ez azért mégiscsak más.

Sztm alap dolog, h multiban nem használunk csítet, ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#11745) *Z/\ck* válasza rup1u5 (#11743) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

hát igen. a sok cheat után kevéssel is beéri az ember.. :(

(#11746) fsb1000 válasza rup1u5 (#11743) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem az vált be, hogy csináltam egy külön particót a GTA4-nek.
Friss win és driverek és semmi más nem megy rá.
(jó... multkor kipróbáztam az új drivert, de le is szedtem mert fagyogatott)
Igy nagyjából stabil.

Egy gyors vinyó 12K. Ennyit még érdemes áldozni, ha nincs helyed.
Késöbb eladod, vagy bármire jó lesz.

(#11747) Geryson


Geryson
addikt

Megcsináltam a galambokat!!! :D De nem találom a helikoptert. :( Nem a Star Junctionnál kellene lennie egy Annihilatornak?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11748) rup1u5 válasza fsb1000 (#11746) üzenetére


rup1u5
nagyúr

igen. pont ezen gondolkoztam tegnap, hogy csinálok egy particiót csak a gta-nak, felnyomok rá egy xp-t és kész. már megvan az új, gyors 640-es samsung vinyóm. :) ha lesz időm rá megcsinálom.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11749) zsolt1129 válasza rup1u5 (#11748) üzenetére


zsolt1129
addikt

Na arra kiváncsi leszek. Nem rossz ötlet :D

(#11750) *Z/\ck* válasza rup1u5 (#11748) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

hát, hajrá!! :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.