Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) |*HayHa*|


|*HayHa*|
aktív tag

(#9002) Gebriel válasza |*HayHa*| (#8996) üzenetére


Gebriel
veterán

Egy padon ül azt hiszem

(#9003) commanDOS válasza |*HayHa*| (#9001) üzenetére


commanDOS
senior tag

Durván összelehet csukni az autókat benne :D
Én a magasvasút sinein rohangálok autóval, pillanatok alatt rommá lehet törni, tényleg jól megcsinálták.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#9004) gamer0101 válasza Gebriel (#9002) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Igen és mikor kicseng a telefonja, felveszi és feláll... ..mármint a célszemély! :DDD Ki lehet emelni könnyen a tömegből, mindenki ül a padokon ő meg ácsorog, kezében a telefonnal. Feltéve, ha egy küldetésről beszélünk.. :U

(#9005) |*HayHa*| válasza gamer0101 (#9004) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Hát nekem nem úgy volt. Először ott volt a Hot Dog árus mellett, és onnan vette fel a telóját. Aztán elment a padra és leült. Odaálltam mellé, és felhívtam még egyszer. Végeztünk a dumával, felált és elrohant, én meg egy könnyed mozdulattal fejbe kaptam az AK-val.. :)

#### I <3 Deutschland ####

(#9006) N4r4ncs válasza gamer0101 (#8998) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Meg kell ölni mindenféleképpen.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#9007) Henker2


Henker2
addikt

Boldog Új Évet Kivánok Minden Kedves Fórumtársnak!

Üdv
Henker2

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#9008) |*HayHa*| válasza Henker2 (#9007) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Osztom! GTA hiba, és bug javító patchben gazdag 2009-es évet mindenkinek! :D

#### I <3 Deutschland ####

(#9009) gamer0101 válasza |*HayHa*| (#9005) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Hmm..hát, nekem mindig a padon ült. Mindegy, lényegtelen. Én most azzal a hintával hülyülök a South Slopes kerülteben .. xD Nagyon ott van! :DDD

(#9010) Henker2 válasza |*HayHa*| (#9008) üzenetére


Henker2
addikt

:C :C :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#9011) gamer0101 válasza N4r4ncs (#9006) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Igen, Vladot igen, rájöttem mostmár. :DD De azt az ipsét nem tudom, hogy ha megölöm akkor mi történik a sztorival, lesz-e valami változás. Tetőre kergetem és a végén könyörög az életéért, meg is lehet ölni, meg nem is. :))

(#9012) Mariann294


Mariann294
őstag

B.U.É.K! :DD

[ Szerkesztve ]

(#9013) gamer0101 válasza Mariann294 (#9012) üzenetére


gamer0101
aktív tag

...még 6 óra. :))

(#9014) |*HayHa*| válasza gamer0101 (#9013) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

De a parti nem sokára kezdődik :D

#### I <3 Deutschland ####

(#9015) Elmör


Elmör
senior tag

BÚÉK Mindenkinek! Még azért belefér az éjféli koccintás előtt egy kis GTA-zás! :DDD :Y :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#9016) gamer0101 válasza Elmör (#9015) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Evidens! :DDD Am, nem tudja valaki, hol a vérben van az a híd amit még építenek, szal hiányos és a végén lehet egy baromi nagyot ugratni? A világért nem találom... :(

(#9017) Pubszon válasza |*HayHa*| (#9001) üzenetére


Pubszon
veterán

De hát miért? :DDD

MÁS: B.U.É.K. mindenkinek. :C

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#9018) gamer0101 válasza Pubszon (#9017) üzenetére


gamer0101
aktív tag

A hinta tud még brutális dolgokat csinálni! Ajánlom figyelmetekbe! Oda kell állni a két lába közé és megvárni (kb. 2mp), hogy irtózatosan megpofozzon! XD Engem majdnem áthajított kocsistul együtt a másik szigetre...na utána az a Blista Combact se akarta venni a rükvercet. :DDD BUÉK!

(#9019) tib-bee válasza gamer0101 (#9016) üzenetére


tib-bee
tag

Ahol volt a második házad, északon egy kisebb sziget az út ki van pontozva a víz felett!

[link]

a felső kis sziget, a kis zöld hamburgeres alatt!
Remélem tudtam segíteni!

(#9020) TEF


TEF
csendes tag

Nekem lenne egy problémám, ATI kártyám van és elég furán megy a játék, a fények nagyon pixelesek. Mit állítsak be, hogy normális legyen? PLS HELP!

[kép]
[kép]
[kép]

(#9021) gamer0101 válasza tib-bee (#9019) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Northern Expressway folytatása. Hálám örökké üldözni fog! :R ;]

TEF: 800x600 & 56Hz-en és full-full low-on is picit pixelesek ám a lámpák! xD Am, nemtudom. Talán állítgass a beállításokban egy két dolgot, ha ennyire zavar. :) BUÉK!

[ Szerkesztve ]

(#9022) Pubszon válasza gamer0101 (#9018) üzenetére


Pubszon
veterán

Hol található ez a hinta?
Mert már láttam róla videót, de még nem találtam meg... :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#9023) |*HayHa*| válasza Pubszon (#9022) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Azon a linken amit beraktak 3hsz-el feljebb, megmutatja.. Hát én most kipróbáltam. Eszméletlen! Nagyon jókat fogok én még ott hülyülni látom :D

Bár az a baj hogy 10 ből 8 szor kiesek a kocsiból és meghalok. Ki kell dolgozni hogy nem esik ki.. na megyek szilveszterezni :D

#### I <3 Deutschland ####

(#9024) gamer0101 válasza Pubszon (#9022) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Van egy nagy diadalív szerű építmény, körülötte az úttal, ergo körforgalommal. Nem messze a Roman garázstól keresd. Ha megvan akkor, attól lefelé haladj azon a 2x2 sávos úton, a Pay 'n' Spray felé és a második úton be balra. Azon az úton addig haladsz amíg jobb oldalt nem látsz egy pofás kis parkot a végében a játszótérrel, ami SPOILER! egy roncstelepre néz! :DDD Remélem oda találsz! :P

(#9025) gamer0101 válasza gamer0101 (#9024) üzenetére


gamer0101
aktív tag

[link] Kicsit konkrétabban... :U

(#9026) |*HayHa*| válasza gamer0101 (#9025) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Igen, ott, de a linkelt videón el is mondja a srác!

#### I <3 Deutschland ####

(#9027) TEF válasza gamer0101 (#9021) üzenetére


TEF
csendes tag

EZEN beállítások mellet készültek a képek.

Valami ötlet?

(#9028) gamer0101 válasza TEF (#9027) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Catalyst? Friss? Ha nem akkor a 8.12-es a legfrissebb. Amúgy, nekem ezek a beállítások az álmok határát súrolják! Nekem 800x600-on és teljesen minimumra véve megy 15-20 fps-el...szóval, még nem estem kétségbe, ha feltűnt valami kóbor él, ami fűrészfogas volt..mert mind az! :DDD

(#9029) Mariann294


Mariann294
őstag

Valaki kivitte már 100%-ra? :(

(#9030) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Én még nem, azt tudom! :D Am, ti nem furcsálljátok a törésmodellt az autókon? Nagyon szép ez a játék, meg évekig lehetne olvasgatni, hogy mennyit dolgoztak rajta, meg hogy a csillagászati magasságba emelt gépigényével, hány embert kergetett világgá, DE! azért az ilyent egy kicsit kivitelezhették volna szebben is, ha már a tökéletességre utaztak... :((( Szerintem...A Flatout egy roncsderbis játék, oké, de abban mégis szépen meg tudták oldani azt, hogy elemeire hulljon az autó. Hasonlót elvártam volna a GTA-tól is. :U

A képen a zsernyákkocsi pöppet érdekesen tört össze, így azért már nem hinném, hogy lenne még bal fényszóró, meg járna a motor... :) BUÉK!

(#9031) Vekiboy válasza gamer0101 (#9030) üzenetére


Vekiboy
tag

Azért a gta nem roncsderbi, örüljünk hogy ennyi törés is van.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#9032) gamer0101 válasza Vekiboy (#9031) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Jó, jó. Van törés. Oké, örülök. :) Csak kár, hogy enyhén "unreal" a dolog... :U BUÉK!

(#9033) Vekiboy


Vekiboy
tag

BÚÉK!!!

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#9034) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Urak! 8 perc! :DD

(#9035) snataniel


snataniel
tag

B.Ú.É.K.!

Kárpátia!!!

(#9036) Lauda válasza snataniel (#9035) üzenetére


Lauda
félisten

B.U.É.K. mindenkinek! :K :R Kurva jó ez a GTA 4, csak nem értek egy kukkot se a szövegből. :DDD

(#9037) gamer0101 válasza Lauda (#9036) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Én se nagyon. Legalábbis a történet nagyon homályos. :)

De azért mindenkinek Boldog Új Évet!!! :DDD

(#9038) kokoato


kokoato
aktív tag

Hali, B.U.É.K. mindenkinek!

Azt hiszem hogy sikerült rájönni a fatal error resc10 hibaüzenetre, ami video-memória megtelt hibaüzenet! Nekem egy Sapphire Radeon HD 4870 x2-m van nem akartam elhinni, hogy ez előfordulhat, már pedig lett ilyen hibaüzim! No a következőket csináltam. Mivel ez a kocsog játék lehetőséget ad arra, hogy a video editorral videókat készíts, és azt elküld a
Rockstar Games Soc. Club-ba! No ez nagyon szép, de ehhez kell, hogy valamiből tudj összevágni egy videót, tehát nyersanyag, amit a gép játék közben, szépen, sunyin, laposan, 4 féle nézetben vesz 720-as felbontásban! Na, itt a gond, ez úgy falja video-memoriat, hogy beszarás! Aztán mikor már több ideje játszol egyszer csak elfogy a video-memoria! A megoldás a következő, betöltöd a save-t, vagy ha új játékot kezdesz, indulj el a pályán, és nyomj ESC-et! Menj a GAME menűpont-ba azon belül van olyan hogy CLIP CAPTURE, és ez alapból ON-on van, és ezt állítsd át OFF-ra. Innentől nem vesz fel semilyen videót és megszűnik a fatal error resc10! De feltétlenül a játék elindítása után, ahhogy leírtam, mert ha csak előtte mész bele a menübe, akkor nem ér semmit! Bár semilyen videót nem lehet szerkeszteni mivel nincs nyersanyag, tehát beküldeni sincs mit, de szerintem ennyit megér, hogy a game megy, anélkül hogy küldetés vége előtt megszopatna mielőtt birnál menteni!
Én már próbaltam 2 napon keresztül több mint 3-3 órát gameltam, és nem tálálkoztam fatal error-al! Ha valakinek volt ilyen hibája és alkalmazza az itt leírtakat kérem ossza meg velem, és közösséggel reménykedve abban , hogy nem csak valami véletlen folytán nem láttam ezt a hibát 2 napig, és ha tényleg ez a megoldás akkor mindenki nyugodtan gamelhat! És minden HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K

B.U.É.K.

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#9039) Bordoi


Bordoi
őstag

B.U.É.K.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#9040) snataniel


snataniel
tag

Phúúú itt X.-kerületben Úgylőnek mint állat II.WH-Feeling
Bocs a MEGA OFF-ért :B

Kárpátia!!!

(#9041) Lauda válasza kokoato (#9038) üzenetére


Lauda
félisten

Hú, köszi a tippet! :D Egyébként a felvett cuccot hogy tudom visszanézni?

(#9042) gamer0101 válasza kokoato (#9038) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Én ezt egyből beláttam, hogy ki kéne kapcsolni. Letojom, hogy nem tudok videót szerkeszteni. Legalább nyerek néhány fps-t az amúgy is kevés mellé. Szóval én nem hiba miatt csináltam, hanem, hogy játszható legyen valamennyire a játék... :)) A konfigom a profilomban, ha netán kérdés merülne fel a szaggatással kapcsolatban! :DDD No, go pezsgősüveg! BUÉK! :P

(#9043) Mans20


Mans20
addikt

Bujék!

Jó ez a GTA ,én most leszarom azt a majom Romant,csak idegesít,inkább repkedek a kocsival,és gázolok:) A kocsik rohadt jól törnek,jól van megcsinálva.

(#9044) Mariann294


Mariann294
őstag

B.U.É.K!

(#9045) Lauda válasza Mans20 (#9043) üzenetére


Lauda
félisten

Én is ezt csinálom. Semmit sem csináltam még, csak száguldozok és bűnözök, amerre járok. :DDD :DD

(#9046) snataniel


snataniel
tag

(#9047) gamer0101 válasza Lauda (#9045) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Akkor biztos tudod, hogy mit kell csinálni abban a küldetésben amikor... :DDD BUÉK! ÁÁHH! romlott pezsgőt ittam..vagy fél litert. Lesz valami bajom szerintetek? :F :DDD

(#9048) snataniel válasza gamer0101 (#9047) üzenetére


snataniel
tag

LoL! Romlott pezsgő...? Viccelsz vagy nem? :F

Kárpátia!!!

(#9049) South Velen


South Velen
addikt

B.u.é.k.

(#9050) commanDOS válasza gamer0101 (#9047) üzenetére


commanDOS
senior tag

Hülyeség, a szesz nem romlik meg, a gyomrodban meg a legtutibb helyen van! egészségedre! :)

B.U.É.K.!

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.