Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) szabod


szabod
senior tag

Most végeztem a sztorival, eléggé tetszenek az utolsó küldik. :)
Végre van időm az egyéb dolgokkal is fogalakozni, úgyhogy elterveztem, hogy a haveri kapcsolatok ápolásával kezdem. Nézem Dwayne-t, és nincs választási lehetőség :Y Csak hívni lehet, akkor persze mindig az üzenetrögzítő jön be. :((( Utánanéztem , és kiderült, hogy van egy olyan bug, hogy amiko kinyírod PlayboyX-et akkor utána ugye felhív Dwayne, hogy köszöni, hogy nem őt ölted meg. Na és ezután írja ki, hogy Dwayne mostantól barátod... Szóval akinek ezt nem írja ki (mint nekem), az kezdje előről, ert addig úgysem voltak olyan nagyon bonyolult küldik. Én is kezdehetem az elejéről, kár, hogy csak most jöttem rá :W :W :W

(#11752) Vahur válasza Geryson (#11747) üzenetére


Vahur
tag

Gratula! A Bismarck Ave-n van egy yard ahol multiban fel szoktuk szedni a rendőrkocsikat. Nem csak helivel lehet felmenni a tetejére ahogy múltkor írtam, hanem fel is lehet mászni az épületre a hátsó sarkán, ahol a zöld szemeteskonténer van. Hol ott van az Annihilator, hol nincs. Nekem most pont ott vagyon :)

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11753) Vahur válasza szabod (#11751) üzenetére


Vahur
tag

Nekem ugyanez van, ugyan sohasem barátkoztam vele, mert nem volt kedvem szociális életet élni, megköszönte hogy él, azóta üzenetrögzítő. Talán meg akkor kellet volna vele barátkozni vele amikor a játék vége felé egyszer felhívott, nem tudom, de én elhajtottam a brébe. Nem hiszem hoy ezért újrakezdem, ha kell a fájás akkor felhívom Jacobot, engem remekül szórakoztat.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11754) Źşë' válasza szabod (#11751) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem u ez volt pici jakabbal :d es meg sem kaptam azt az archivementet h telozok bombaert grrr majd 1x ujraviszem, igy is vmi 780pontot szedtem ossze liveba D: de kene az az 1000 hisz az is kuldi :p

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11755) szabod válasza Źşë' (#11754) üzenetére


szabod
senior tag

Én is azért kezdem újra, mert kell az achievement, de nekem az, hogy 5 haverral legyek 90%-on. Vagy ahhoz jók barátnők is? Mert ha igen, akkor nem kezdem újra, csak ezt jó volna tudni. Meg azt, hogy Dwayne kell a 100%-os végigjátszáshoz.

(#11756) Kommy válasza szabod (#11755) üzenetére


Kommy
veterán

Dwayne nem kell a végigjátszáshoz .

[ Szerkesztve ]

(#11757) szabod válasza Kommy (#11756) üzenetére


szabod
senior tag

Köszi :R , akkor lehet hogy nem is kell újrakezdenem :DD

[ Szerkesztve ]

(#11758) mafla válasza kdave9 (#11733) üzenetére


mafla
tag

Hálám üldözni fog!!
De inkább próbáld erre elkűldeni: maflala@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

---------Michael Schumacher forever--------

(#11759) Geryson válasza szabod (#11757) üzenetére


Geryson
addikt

Engem egyszer hívott a főjáték kipörgetése után, gondoltam akkor menjünk. Sztriptíz klubbra vágyott a hosszú börtönévek után (elmondása alapján), elvittem. Ő leült én meg elkezdtem okoskodni mire ki is tört a verekedés, dobtam pár gránátot és futás haza. Amikor hazamentünk megköszönte csak mondta, hogy egy kicsit tovább maradt volna... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11760) szabod válasza Geryson (#11759) üzenetére


szabod
senior tag

Az a gond, hogy engem csak egyszer hívott, és azóta sosem, és a játék sem írta, hogy a barátom lett. Nem is érdkelne, egy gonddal kevesebb lenne. Viszont szükségem van rá, mert a 100%-kal ellenben a Liberty City (5) nevű achievementhez kell. Ugye azért van az az 5-ös ott mert 5 haverral kell alérni a 90%-os barátságot (na ezt jól megaszontam), és ezek Roman, Jacob, Brucie, Packie és Dwayne. :U
Tudták a Rockstarosok, hogy hogyan hosszabbítsák meg a játékidőt. ;]

(#11761) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Hali.

Azt a kűldetést hogyan sikerűlt megcsinálnotok, amiben fel kellett kapszkodni a helikopterre ( motorról ugorva vagy csónakból, attól függően, hogy korábban melyik lehetőséget választottuk az egyik feladatnál...) majd követni vele a célpontot. Nekem jelenleg Pegorino a célpont, de egyszerűen nemtok felkapaszkodni a helikopterre, mert leesik Nico. Hiába nyomkodom a Space-t, csak egy kicsit feljebb húzza magát, majd amikor már majdnem meglenne, ismét lejjebb csúszik. :W Ilyenkor meg már nincs idő újra visszahúznia magát, mert leesik és az egészet lehet előlről kezdeni. Már egy csomószor újrakezdtem, de nem tok vele mit kezdeni, kezd rohadtúl idegesíteni az egész.. :W
Nem tud esetleg valaki egy jó módszert amivel meg lehetne oldani ezt?
Felraktam mindkét javítást a játékhoz, h hátha lesz vmi javulás, de úgy látszik ezt a bugot ( mert szerintem ez az ) nem sikerűlt megoldaniuk. :(

(#11762) Geryson válasza AthlonXP (#11761) üzenetére


Geryson
addikt

Én ezt nem értem, hogy ezzel az aprósággal miért van ennyi gamernek gondja? :) Nyomd a SPACE-t mint az állat, pontosabban NE nyomd, hanem nyomogasd de mint az őrült! Rakd át esetleg másik gombra, lehet a gombot van egy kicsit már ki és nem veszi az ütögetést (volt, akinek ez volt a gondja). Kitartás, tényleg egyszerű rész...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11763) Źşë' válasza szabod (#11760) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja 100%hoz kell dwayne is, egy link itt minden megvan ami kell a 100%eleresehez

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11764) Vahur válasza AthlonXP (#11761) üzenetére


Vahur
tag

Legyen-e este multi, teszem fel a kérdést.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11765) Źşë' válasza AthlonXP (#11761) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon gyorsan kell nyomkodni hozza a kijelolt gombot, de lehet h igazad van h uaz a helyzet a billednel mint a legtobb egernel volt bowlingnal

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11766) Źşë'


Źşë'
addikt

jo kis multi vido

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11767) Geryson válasza Źşë' (#11766) üzenetére


Geryson
addikt

Ott a buszos karambol amit kitaláltam korábban! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11768) Tomate


Tomate
veterán

Internetkávézóban nem működik az E betű. valami megoldás? :U

(#11769) Geryson válasza Tomate (#11768) üzenetére


Geryson
addikt

Megveszed a játékot eredetiben?!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11770) Tomate válasza Geryson (#11769) üzenetére


Tomate
veterán

Értem... Akkor legközelebb nem a biztonsági másolatról telepítek :R

(#11771) AthlonXP válasza Geryson (#11762) üzenetére


AthlonXP
őstag

Źşë'; Geryson: Köszi, de épp ezt csinálom.

Folyamatosan és gyorsan nyomogatom a Space-t, sikerűl is magát felhúznia egy darabig, még a kamera is vált, hogy segítene neki Roman, de akkor hírtelen megint lejebb csúszik és ennyi, aztán meg leesik. :W Már sokszor próbáltam, de mindíg itt akad meg. A billentyűzettel tuti nincs baj, két hónapja vettem és ennyi idő alatt még nem vertem szét ( na majd most a GTA 4-el ;] :D ), de lehet átteszem akkor másik gombra amit nem használok, hogy még csak véletlenűl se az legyen a baj, aztán kiderül..

Szerk: Ja a Bowling is elég érdekes volt, elszórakoztam vele rendesen, mire sikerűlt rájönnöm, hogy is kell elgurítani a cuccost, mert a leírásban egyszerűnek tűnik, de azért kicsit nehezebb volt megcsinálni. Most már persze könnyen megy, viszont a biliárd még mindíg nem a kedvenc időtöltésem a játékban, mert nagyon nem esik kezemre ez az egérrel való kezelés, sokszor csak alig sikerűl megütni a golyót, de majd gyakorolok.. :)

[ Szerkesztve ]

(#11772) szabod válasza Źşë' (#11766) üzenetére


szabod
senior tag

Látom ők is ismerik, hogyan kell oldalán fekvő járművel pörögni :))

(#11773) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sok multis videóban látható egy "autógyílkos hinta" aminek ha nekimennek autóval, akkor az levegőbe dobja a kocsit mint állat. Ezt a hintát hol lehet megtalálni a játékban?

(#11774) fsb1000 válasza Vahur (#11764) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én most megyek. Kb 1 órát. (hivj meg ha bent vagy)

Aztán RANKED bombásat játszom.

(#11775) Źşë' válasza AthlonXP (#11771) üzenetére


Źşë'
addikt

ha tudsz akk billt cserelj, az talan megoldja a problemadat

en azert gondolom mert vannak egerek amik hasonlokepp mukodtek jatekban bowlingnal - nem volt kellokepp erzekeny (v ellentetje) az eger jatek szerint :D es ezert nem lehetett iranyitani, gondolom billnel is ez lehet h nem erzekeli kellokepp a sebesseget ahogy nyomkodod

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11776) #91574272


#91574272
törölt tag

Egyre több problémám van mióta visszajöttem a koliba. Többször is előfordult, hogy nem tudtam kapcsolódni hozzátok, de egyre rosszabb a helyzet, ma már az írja, h: Nem tudok csatlakozni, mert kirúgtak a játékból :( :W :F
Valakinek van ötlete?

(#11777) Lauda


Lauda
félisten

64 bites vistán miért megy ilyen sz@rul a game? Akadozik rendesen, pedig az fps 50-60.

Tomate: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11778) AthlonXP válasza Źşë' (#11775) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát az a helyzet, h már átcseréltem másik billre, de továbbra is ugyanaz a helyzet, mindíg leesik, pedig nyomkodom mint állat, de hiába. :( Sajnos csak a kiosztást tudom átváltani másikra, mert nincs másik billentyűzetem, de ez is 2 hónapos, szal jónak kéne lenni ennek is, na mindegy.
Egyenlőre elegem lett belőle, nem foglalkozok vele, most kb 63% körül vagyok, itt megálltam, már csak szórakozgatok benne ( galambok, versenyek, ugratók, stb.. ezekkel nem foglakoztam eddig ). Talán majd egyszer újra megpróbálom..

(#11779) Tomate válasza Lauda (#11777) üzenetére


Tomate
veterán

Ne vicceljünk, hogy ezzel a konfiggal akadozik :) Nekem is 64-es a Vistám, de nem akadozik, habár az fpsem csak 30 körüli. Egy töredezettségmentesítés lehet jót tenne.

Más: Néztem, hogy aluljáróban, meg néhol a járdák tele vannak virággal. Ez valami bug?

(#11780) Puma K válasza Lauda (#11777) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem semmi bajom nincs. Nem lehet, hogy valami háttérben futó program miatt akadozik? Nézd meg feladat kezelőben esetleg hátha megtalálod.

Amúgy a játékkal el vagyok mint a befőtt :DDD Végre tudtam venni ODD-t és fel tudtam tenni... (LG ODD-t ne vegyen senki mert 1-2 év után megdöglenek és nem írnak rendesen és nem olvassák a DVD-t sem... mondom ezt a 3. LG ODD elfogyasztása után) Data2 hibát írt ki folyamatosan pedig 2 eredeti GTA IV is itt van nálam és nem akarta az LG-vel vettem egy Pioneer-t és máris sikerült feltenni. Tegnap délután óta szinte folyamatosan nyomom a gamet és áááh... nagyon ott van. :DDD

Kocsma powa! :C :D
Kb 2 órát azzal töltöttem el hogy mindig mentem a kocsmákba majd megpróbáltam vissza vinni az ivó társamat néha több-kevesebb sikerrel ;] Konkrétan párszor sikerült karambolban meghalnom mert valahogy mindig nekimentem valaminek és kiszálltam a szélvédőn keresztül

Ha a rendőrök elkapnak akkor mindig elveszik a fegyvereimet? Nincs valami hely ahol vissza adják? GTA III-ban mintha lett volna valami ilyesmi... hogy a rendőrkapitányság mellett voltak a fal mentén felsorakozva.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11781) Lauda válasza Tomate (#11779) üzenetére


Lauda
félisten

Nem vicc, az fps 50-60 közötti, de pillanatokra meg-megakad a game és nagyon zavar. :) Nem töredezett a vinyó. Gondoltam hátha van erre már valami patch, sok helyen panaszkodnak emiatt.
Csak vista alatt szarakodik, xp-n egy röccenés sincs soha.

Puma K: Nem fut semmi olyan és a gép sincs leterhelve egyáltalán, everest-el naplóztam.

[ Szerkesztve ]

(#11782) Puma K válasza Tomate (#11779) üzenetére


Puma K
veterán

Az aluljáróban nekem is virágos az aszfalt.
Patchelt verzió ellenére még találkoztam bugokkal:

Kép1

Kép2

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11783) Mariann294 válasza Geryson (#11759) üzenetére


Mariann294
őstag

xD :C

(#11784) Tomate válasza Puma K (#11782) üzenetére


Tomate
veterán

A 2. képen mi a baj? :U

(#11785) Mariann294


Mariann294
őstag

Pár kép:
Szagolnak:)
Bizony bizony ott vagyok a könyv mellett
Na ezt csinálja utánnam valaki! :DD
Közelebbről
A szentirás
Most láttam csak hogy erre a könyvre van irva valami.Valaki letudja forditani?Számomra tul sok benne az idegen szó de azért utánnanézek. :)

[ Szerkesztve ]

(#11786) fsb1000 válasza Mariann294 (#11785) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép volt!!!! Gratula.

(#11787) Lauda válasza Tomate (#11784) üzenetére


Lauda
félisten

Ott van két fa a felhőkarcoló oldalában, a motorosok felett. :Y

(#11788) Geryson válasza Mariann294 (#11785) üzenetére


Geryson
addikt

Elküldtem egy szakfordítónak (apám élettársának) és már keresi is a megfelelő fordítást. Furcsa, hogy ha beütöd a google-be, akkor jönnek fel találatok, tehát ezek szerint ez valami használatos idézet lehet...

Na majd csörgök ha van vmi!

Ja, amúgy gratula részemről is! :D

Puma K, Lauda A felhőkarcoló a fákkal kivételesen nem bug, ez valóban létezik az egyik felhőkarcoló aljában New Yorkban, ha megtalálom a képeim között akkor átdobom!

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11789) Geryson válasza Mariann294 (#11785) üzenetére


Geryson
addikt

hehe, nagyon jó! :D

"send us your brightest your sharpest your most intelligent
yearning to breathe free and submit to our authority
watch us trick them into wiping rich peoples asses
while we convince them its a land of oppurtunity"

"Küldjétek hozzánk a legkiválóbb, legokosabb, legintelligensebb,
szabadság utáni vággyal fűtött polgáraitokat, bízzátok ránk őket,
és csak figyeljétek, hogyan bírjuk rá őket, hogy kinyalják a gazdagok seggét,
miközben elhitetjük velük, hogy Amerika a korlátlan lehetőségek hazája"

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11790) rup1u5 válasza Geryson (#11789) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD
ezek szerint nagyából jól értelemztem.
szép fordítás!

tegnap este egyszer sem fagytam ki multizás közben! :C

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11791) nicoka


nicoka
tag

Konfigomon kb. hogy menne szaggatás-mentesen?

(#11792) rup1u5 válasza nicoka (#11791) üzenetére


rup1u5
nagyúr

2600XT-vel? 2400Mhz-es procival? szaggatás mentesen?
felejtsd el szerintem :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11793) nicoka válasza rup1u5 (#11792) üzenetére


nicoka
tag

Low grafon sem?

(#11794) -=Sziszi=- válasza nicoka (#11793) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Szerintem menne minimumon szaggatás nélkül, de ha van PS-ed akkor semmi értelme szendevni PC-vel.

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#11795) nicoka válasza -=Sziszi=- (#11794) üzenetére


nicoka
tag

Csak ha unatkozok laptopon...

(#11796) Mariann294 válasza Geryson (#11789) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszönöm a forditást! :R LOL! :DDD

(#11797) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Milyen vidkarit érdemes venni a profilomban található konfighoz, hogy normális és élvezhető legyen a játék? Van XBOX 360-am is és megvan hozzá a game, de nem tudok (egyelőre) megbarátkozni a kontrollerrel. :(
Meg nekem jobban bejön a PC verzio :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11798) heki02


heki02
tag

,,Tudna valaki Küldeni egy mentést a /A Revengers Tragedy / után???!!! "

Sziasztok!

Hasonló problémával küzdök mint /mafla/ koléga.
Egyszerűen miútán átszállok a csónakból a vadászhelikopterre, nem működik a kamera utánfordulása /állandóan egy irányba néz, nem fordul hiába mozgatom az egeret vagy fordulok a helikopterrel. Vagy ez valami hibája a játéknak ami csak nálam jelentkezik?/, és csak a saját helikopterem látom, azt is csak alulról, felette az éggel és így mindig nekimegyek valaminek. Már két napja durván 18-20 órája küzdök vele mert úgye mindig az elejéről kell elkezdeni, miután lezuhanok.

Szóval jó volna egy SAVE a /Revengers Tragedy/ utánról. :R :R :R

Valaki könyörüljön rajtam! :O :O :O

Esetleg még annyi,hogy hová kell bemásolnom? :C

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#11799) Tomate válasza Lauda (#11787) üzenetére


Tomate
veterán

Az feltűnt, de nem gondoltam, hogy bibi lehet. Ültetnek felhőkarcolók, házak tetejére fát.

(#11800) rup1u5 válasza Newlocal (#11797) üzenetére


rup1u5
nagyúr

procit húzod?
minél erősebb kártyát teszel mellé annál jobb!
szerintem egy 9800 gtx vagy egy 4850 már elég lenne, de csak akkor ha 3-3.5 ghz közé húzod a procid. ha alapon használod és nem is akarsz tuningolni akkor szerezz egy használt 8800gt-t.

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.