Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Puma K válasza Tomate (#11784) üzenetére


Puma K
veterán

Azt hittem, hogy valami bug :B
De ha valóban van ilyen az USÁ-ban ( ;] ) akkor ezek az amerikaiak még hülyébbek mint gondoltam :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11802) Geryson válasza Tomate (#11799) üzenetére


Geryson
addikt

Nem a ház tetején van! :) Nézd meg a képet! A felhőkarcoló alja szélesebb és az egyre szükülő rész nem folyamatos (srég), hanem lépcsőzetes amely lépcsőkbe beleraktak ilyen kertecskéket! Eskü mostmár megkeresem a képet! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#11803) Newlocal válasza rup1u5 (#11800) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Nem húzom, egyszer próbáltam, és akkor ha jól emlékszem 3.2-t vitte alapfeszen és nem hibázott meg ilyenek. 4870 sok?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11804) Vahur válasza #91574272 (#11776) üzenetére


Vahur
tag

Ez a "You can not connect blah blah" eddig nem akkor jött fel csak ha én indítottam a szobát? Amennyire tudom akkor voltak ilyen problémáid, persze lehet hogy máshol is csak én nem tudok róla. Mindezek ellenére nehezen tudnék párhuzamot vonni a két dolog között, még ha ha csak az én "szobámban" fordul is elő. Egy dolgot tartok lehetségesnek: a szerver bizonyos számú próbálkozás után "magas pingűnek" könyveli el az adott klienst és végleg terminálja a session létrehozását, a többi játékos védelmében - hogy minél laggmentesebb legyen a szerver (persze így is laggol). Persze ez is csak spekuláció, ha lenne ennek a játéknak egy tetves konfigja ahol bele lehetne piszkálni a szükséges változókba, talán lehetne finomhangolni, de szerintem ezt is nagyon okosan automatizálták és persze szarul működik. Azon szoktam röhögni hogyha multiban véletlenül ALT+TAb-ot nyomok ( single módban semmi gondot nem okoz és más játék multijában sem) akkor ledob azzal a tréfás üzenettel hogy: diszkonnektált mert a gépem túl lassú. Hát lol, persze, a gépem lassú, nem a netkód bugos. Gondolom, ok , "ki vagyok lépve" és nem küld a játék keep alive-okat a szerverhez, de ez sem állja meg a helyét, mert néha ezt alt+ tab nélkül is csinálja. Tudom mindez amit írtam nem sokat lendít a helyzeteden, de ezek az ötleteim arra nézve hogy miért van, de a megoldás az számomra is kérdőjel. Ami szintén érdekelne, hogy a virtuális szervereink fizikailag/geográfiailag hol jönnek létre. Csak azért mert ugye a LIVE szolgáltatásnál kamu adatot adunk meg, lehet hogy ennek függvényében hozza létre a legközelebbi fizikai szerveren a szobát anélkül hogy a valós helyzetet nézné IP alapján, ez sem lepne meg. De szerintem amíg ingyen van a szerver addig kuss a nevünk a Rokksztár részéről. Végső elkeseredésemben talán újrahúznám a TCP/IP-t, ha az sem segít akkor a játékot és legrosszabb esetben friss, külön oprendszert húznák egy másik partícióra.

[ Szerkesztve ]

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11805) Tomate válasza Geryson (#11802) üzenetére


Tomate
veterán

Látom, hogy nem a teteje. Azt csak a példa miatt írtam. Itt BP-en i tudok egy ilyet. A Boráros tértől nem messze. Új házba bele van építve a fa. Kb mint itt.

(#11806) rup1u5 válasza Newlocal (#11803) üzenetére


rup1u5
nagyúr

semmi sem sok ennek a játéknak! :)
ha 4870-re van keret akkor mindenképpen azt javasolnám de 1 gigásat!.
vagy ha csak a gta 4 miatt vennél új vga-t akkor inkább 216-os gtx260.
de ezek közül bármelyiknek csak akkor van értelme ha húzod a procit!

ha nem fogod húzni a procidat akkor nincs értelme ilyen erős vga-t mellétenni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11807) fsb1000 válasza Geryson (#11789) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Találó ez az idézet.

(#11808) fsb1000 válasza Newlocal (#11797) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Newlocal:
ATI4670-vel már jól megy 1280x800-ban
ATI4830 és NVIDIA 8800GTS (9800GTX)-vel már igazán élvezhető 1440x900-ban is.
gtx285-vel pedig 1920x1200-vel is igen jól megy.

(#11809) fsb1000 válasza Puma K (#11801) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Magyarországon is találkozhatsz ilyen öko építésuzet szerüséggel.
Pl a West-End tetején.

(#11810) Geniust válasza heki02 (#11798) üzenetére


Geniust
tag

...........Vki könyörüljön meg heki-nek és írja le mit hogyan kell tenni a 11798-as hozzászólásánál:)

(#11811) heki02 válasza Geniust (#11810) üzenetére


heki02
tag

Köszönöm a támogatást! :R
Biztosan láma kérdés azért nem foglalkoznak vele a srácok. :W

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#11812) heki02 válasza kdave9 (#11733) üzenetére


heki02
tag

kdave9 MESTER már próbált segíteni küldött is pár mentést, de a játék nem hajlandó betölteni őket.
Vajon miért is?
Járt már valaki hasonló cipőben? :F

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#11813) fsb1000 válasza heki02 (#11811) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Idézet az első hsz.-ből:

Mentések backupolása:
Windows újratelepítések előtt, ha nem szeretnénk elölről kezdeni a játékot, érdemes a mentéseket biztonságba helyezni. A fájlokat (Vista alatt) a C:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\ mappában találjuk. Emellett nagyon fontos, hogy mentsük ki az C:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local\Microsoft\XLive\ mappát is, ugyanis a Games for Windows profilod itt tárolódik, és ez "össze van kötve" a GTA4 mentéseddel, ha nem másolod ki, nem fogod tudni visszatölteni a mentéseidet a Windows-újratelepítés után.

Úgy emléxem volt aki profil nélkül is meg tudta oldani a bemásolást.
Én csak úgy hogy profillal együtt másoltam.

Az meg úgye gáz, ha valaki multihoz is használja az accuntját.

(#11814) bognar110


bognar110
őstag

Hello mindenki, van egy problémám, egyik : nem eredeti a game :O másik: amikor játszok néha néha akad a processzor bírja megálapítotuk, vírus nincs semmi egyéb vírus irtó kikapcsolva, vagy razoros crack je van aszt attól akad, van benne azér baki főleg ez, én szerintem az a gond hogy nem eredeti. A zÉRt PLs!!!!!!!!!!!!! :W

(#11815) fsb1000 válasza bognar110 (#11814) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem eredeti is épp úgy akadna.

Milyen procid van? és Milyen VGA?

(#11816) bognar110 válasza fsb1000 (#11815) üzenetére


bognar110
őstag

amd 2 magos 6000+ 3,0ghz geforce 9600gt 512mb 3gb ram :K

[ Szerkesztve ]

(#11817) Lauda válasza Tomate (#11799) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor nem szóltam. :N

bognar110: proci kevés hozzá nagyon, ez akadni is fog. De pl. 64 bites vistán is akadozik nálam a magas fps ellenére, mondjuk ez nem a játék hibája, inkább ms-nél kéne rendet tenni.

[ Szerkesztve ]

(#11818) bognar110 válasza Lauda (#11817) üzenetére


bognar110
őstag

Kösszi nem olyan vészes ám az akadás kilehet bírni :)) ugyis veszek majd egy phenomot. Csak nem tudom hogy most meg vegyem -e a gta 4 eredetibe !
szerintetek ?

[ Szerkesztve ]

(#11819) heki02 válasza fsb1000 (#11813) üzenetére


heki02
tag

Sajna így sem megy! :W :W :W
Azért köszike! :R

Senki sem lehet tőkéletes, belőlem is hiányzik a hiba!

(#11820) #91574272 válasza Vahur (#11804) üzenetére


#91574272
törölt tag

Hát csak azóta van mióta a gépet felhoztam koliba, itt 150M/50M-es net van de nem érezni, hogy gyors. Nyilván dinamikus ip kiosztás van, azzal nem tudok mit csinálni. Valószínűleg a ping lesz túl magas. Viszont más multi játékokhoz gond nélkül tudtam csatlakozni, így ez érthetetlen. OS, game 2 hete lett újratéve mielőtt bejöttem koliba. Sajnos otthon nincs mégegy olyan gép ami vinné a GTA-t, így a hétvégi otthoni játék kilőve, viszont a hétköznapokon mikor a koliban vagyok azért jó lenne játszani, mert csak ekkor van rá lehetőség. Majd még esetleg azt próbálhatjuk meg, hogy mi van akkor ha én hozok létre szervert. Egyéb ötletem nekem sincs. Nem lenne jó ha emiatt most majd fél évig hanyagolnom kellene a ph-s team-et :( .

(#11821) Puma K válasza fsb1000 (#11809) üzenetére


Puma K
veterán

Valóban, de a West End tetején nem csak 2 db fa van úgy egymagában :U

Amúgy a játék elég meredek... Már pár órája megcsináltam a bankrablást is... ez valahogy jobban sikerült Nikonak, mint a GTA III-ban Mr Nemistudommianevének. :DDD
Meg az a langyos Florian... :D Áh az kész majd megpusztultam a röhögéstől amikor neki dolgoztam... azok az introk meg mikor kisérni kell a parkban és visítozik nekünk hogy kövessük meg a többi langyoska beszólása :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11822) Mariann294 válasza Puma K (#11821) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát igen nagyon nagy fgura én is röhögtem rajta jó sokat! :DDD Főleg ahogy a parkban fut!Tipikus langyos! :DD Meg ahogy olyan félig énekelve mondd néhány szót. xD

(#11823) bognar110 válasza bognar110 (#11818) üzenetére


bognar110
őstag

sikerült megcsinálni egyáltalán nem akad §'

(#11824) fsb1000 válasza heki02 (#11819) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnálom...

Mire kell a mentés? Free módban is bejárható a város.

(#11825) Źşë'


Źşë'
addikt

fene a lost damnedba, franko lett volna ha jott volna pcre is :(

intro filmben befigyel niko is :D de amelyik motoros ossze vissza nez ahelyett h az utat figyelne, picit furi

story gameplay
ennek a vége nagyon lol :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#11826) Vahur válasza #91574272 (#11820) üzenetére


Vahur
tag

Jó, akkor teszteljünk, nekem a ma este tökéletesen megfelel, csak arra figyelj ha szervert indítasz hogy a "private slots" legyen maxra állítva, hogy idegenek ne tudjanak bejönni.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11827) #91574272 válasza Vahur (#11826) üzenetére


#91574272
törölt tag

Majd akkor a beállításokról értekezünk, ha van msn-ed szerintem ott könnyebb és gyorsabb a megbeszélés.

(#11828) fsb1000 válasza Vahur (#11826) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor hívjatok...

Tegnap egy olyan RANKED szerveren voltam, ahol DM volt, de csak rakétával.

Nagyon jó volt, bár 20 perc után meguntam, de akkor az egyik játékos kitalálta, hogy helivel kombináljuk, maradtam még vagy 1 órát.
Na.. azokat a robbanásokat! Kb 10-ből 1x lehetett felszálni, mert mindig elkaptak.
A taktika végül kifinomult:
1. odamentem közel a helihez. (ha le nem lőttek addig)
2. megvártam mig a többiek jönnek leszedni.
3. Megpróbáltam én lerakétázni öket.
4. ha sikerült akkor volt kb 10sec hogy a helivel felszálljak.

Igazán pörgős játék volt. (még jó hogy sokat gyakorultuk egymás rakétázását PH! teammel)

Vannak ám "trükkös" vagy inkább pontszerző szerverek is.
Full amo sok játékos, kicsi pálya.
Gyak. egymás nyakára respwnolunk, nem is kell nagyon elmozdulni csak lőjük egymást.

Semmi értelme, de 8.000 pontot szedtem össze 20 perc alatt.
Meg is untam 1 játék alatt, de van aki egész éjszaka igy gyüjti a pontjait.
Mentem inkább teherautós RACE-ra. (azt tudom a legjobban vezetni, a többihez elég béna vagyok, de már alakul. csak a heli-t nem birom megtanulni....)

Csitterekkel nem találkoztam, hál istennek.
Ha lehetne javasolni, akkor PH! teamezésnél se használjunk semmit.
Önként vállalom, hogy a Player Selectort se használom, pedig az inkább csak poén a filmezés miatt.
Multkor kicsit elment a kedvem a heliket bespawnoló és antigravitációt használó csapattársunk láttán.
Olyanok leszünk mint a gazdag, de elhanyagolt gyerek, aki rengeteg játékkal van körülvéve, de nincs egy jó ötlete. Nem tud magával mit kezdeni.
Néha 22 barbibabánál jobb 2 db csuhébaba, ha van hozzá fantázia....

(#11829) Mariann294 válasza Źşë' (#11825) üzenetére


Mariann294
őstag

Wooooooooooowwwww ez nagyon zsír és nagggggyon LOL! :DDD :DDD :DDD :C

(#11830) Mariann294 válasza fsb1000 (#11828) üzenetére


Mariann294
őstag

Önként vállalom, hogy a Player Selectort se használom, pedig az inkább csak poén a filmezés miatt.
Multkor kicsit elment a kedvem a heliket bespawnoló és antigravitációt használó csapattársunk láttán.
Olyanok leszünk mint a gazdag, de elhanyagolt gyerek, aki rengeteg játékkal van körülvéve, de nincs egy jó ötlete. Nem tud magával mit kezdeni.
Néha 22 barbibabánál jobb 2 db csuhébaba, ha van hozzá fantázia....

Így igaz. :R
Szerintem a PS nyugodtan maradhat hisz az nem csit.Nem kapsz tőle életet,nincs végtelen lőszered meg semmi ilyesmi csak szimpla skin.Bár én mostanában elég ritkán használom.Idegesit hogy mindig be kell állitgatni. :)

Legszivesebben mindig Brucie-val lennék.Olyan dumái vannak hogy csak na! :C De hogy néz ki az ha egy lány fiú skin-ben van? :o Hát nem jól. :) Ezért néha vállalom hogy legyek ribi. :) Mármint a játékban.Az is tud olyanokat mondani hogy Hi,Thanks,bye meg ilyen alapvetőeket.(Legalább ennyit sem kell irni).

bencealex-től én is felkaptam a vizet.Talán kicsit irigykedtem hogy 12 évesen jobb gépe van mint nekem most 19 évesen.Meghát milyenek lehetnek a szülei hogy megvesznek neki egy +18-as játékot??!!De amikor láttam hogy csitel akkor már haragudtam is rá.Röviden ennyi.

Én sosem használtam csitet játékban.Legfeljebb akkor ha már végigjáccottam és már nagyon untam.Azt is csak a FUN kedvéért.Utálok csalni és utálom ha a szemem láttára csalnak.

Múltkor linkeltem egy képet 2 csiterről.Kicsit sem voltam rájuk ideges. :U
Nem tartom valami szép dolognak sőt utálom mert igy elveszik az egész játékélmény.Itt már nem arről van szó hogy ki milyen ügyes hanem arról ki rakott fel több csitet a játékba.Szerintem csak az örök vesztesek alkalmazzák ezt.De javitsatok ki ha tévednék. :)

Basszus gitár...kicsit hosszú lett most látom csak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11831) fsb1000 válasza Mariann294 (#11830) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De hogy néz ki az ha egy lány fiú skin-ben van?

Mariann:
Én jobban szeretem mikor lány karaktered van multiban.
Nem tudom miért, de az az egyszem lány (tudva, hogy nem kamaszfiú lánybörben) feldobja a játékot. És itt nem a szexuális célzásokra vagy a beszólásokra gondolok, nem is valamilyen bókolásra - hiszen más nemzedék vagyunk - hanem elég a jelenlét.

RANKED-ben is vannak női karakterek, de azokról vagy nem hiszem el, vagy nem érdekel. Nem befolyásolja a játék élményt idegenekkel a karakter tipusa.
A kis funnys multiban viszont igen. Legalábbis szerintem.
Ezért voltam dagadt motoros egy darabig.
Van egy "szelid motorosok" hangulata, bár a filmben 2 vékony srác szerepelt.

Kár hogy nincsenek szinész karakterek a játékban, Chaplintől.... BUD Spencerig.

vagy akár Schwarzeneggerig

[link]

(#11832) nicoka válasza fsb1000 (#11831) üzenetére


nicoka
tag

Kár hogy nincsenek szinész karakterek a játékban, Chaplintől.... BUD Spencerig.

Még az autók licencét sem vették meg. Sztárok meg nevüket adták volna ehhez a játékhoz? Nem hiszem. Max. Mickey Rourke... ;]

(#11833) fsb1000 válasza nicoka (#11832) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nemá....

liszenc kell ahhoz hogy autómárkát megjelenítsenek egy játékban?
A bruklin hídért ki fog perelni?
vajon COD fejlesztők megvették a II VH-s autómárkák liszencét?
És a fegyverekét?
Ugyanolyan az a szitu. nem?

A szinész tényleg perelhetne. De mondjuk nem kéne nevén nevezni, csak hasonlítana.
Jó... kicsit meredek.

De azért jókat lehetne röhögni bizonyos karaktereken.

(#11834) szabod válasza fsb1000 (#11833) üzenetére


szabod
senior tag

Igen, az autók licenszét meg kell venni. Ez miden autós játékban így van. GTA-kban azért vannak ilyen kitalált kocsik, mert spórolnak egy csomó pénzt vele, meg ha lenne is licensz, egy autógyártó sem nézné jónak, hogy sz@rrá törik a kocsijuk. Végülis GTA-kba nem is kell licensz, mert úgyis ráismersz minden kocsira, és legalább törik rendesen ;)
A fegyverek nem kerülnek annyiba, mint a kocsik.

[ Szerkesztve ]

(#11835) nicoka válasza szabod (#11834) üzenetére


nicoka
tag

Így van, jól mondod.

fsb1000: A Honda például az Undercover kampányból azért szállt ki, hogy ne keverjék bele a kocsijaikat illegális versenyzésbe. A Ferrari pedig azért, hogy ne lássák törve az autót, pedig az Undercover nem a törésmodelljéről híres, szerintem.

(#11836) Mariann294 válasza nicoka (#11835) üzenetére


Mariann294
őstag

Öcsém az ilyenektől sirni tudnék. :DDD Tök röhejes nem? :DDD
Úgyis tudja mindenki még a GTA-ban is hogy abban az ülő pacis szalonban Ferrárik vannak.
Meg pl a szobor. :U

(#11837) Vahur válasza #91574272 (#11827) üzenetére


Vahur
tag

E-mail megy hamarosan szerverbeállításokról, mert nincs msn a gépemen, kékhalálozik tőle a gépem, de csak a GTA óta :K .

FSB, Mariann és minden PH! multis kolléga:: én is azt mondom ne legyen semmi moddolt cucc, talán a player selectort leszámítva, ki ki kedve szerint mert az csak fun szerintem, az viszont egész egyszerűen elveszi a küzdelem értelmét ha car spawner-t használ valaki. Akkor oda az egész móka ami azzal jár hogy például összevadásszunk 8 buszt egy fotó és ugratás kedvéért, stb.
A másik meg az hogy így megbecsüli az ember a nehezen megszerzett helikoptert, kocsit, akármit. Ezek szerint már hárman biztosan egyetértünk.
Este találkozunk.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11838) nicoka válasza Mariann294 (#11836) üzenetére


nicoka
tag

Igen, ezért jó. Nem ér meg a Rockstarnak +5 millió dollárt az autó licencelése, úgyis tudja a játékos, hogy a Hummer az Hummer, a 3-as BMW 3-as BMW...stb. És szerintem kevesen veszik meg csak azért a GTA IV-et, hogy licencelt autókkal száguldhasson, amit úgyis összetör röpke 2 perc alatt...

(#11839) Vahur válasza Vahur (#11837) üzenetére


Vahur
tag

Még valami eszembe jutott: nem mindenki tudja pontosan mi kell egy privát szerver létrehozásához. Én sem tudtam, Geryson mesternek jár a pont, aki felvilágosított.
Méhecskék, virágok és így tovább...

Szóval lerajzolom referenciaképp a PH! team számára, mit is szoktunk beállítani:

Először telefon->Multiplayer->Player Match->LIVE->Create match ->Free Mode->Private slots menüben beállítod hogy Max, majd start Game.
Ezekután jön a lobby ablak, a képen látható módon állítsd be a szerver opciókat.

Ezekután már csak a meghívókat kell kiküldeni.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11840) Mariann294 válasza Vahur (#11839) üzenetére


Mariann294
őstag

Én a repteret szoktam mindig megadni kezdőhelyként.Onnan ha menni akarunk helivel gyorsan oda lehet érni.Meghát itt lehet a legjobbakat FUN-olni. :)
Respwn-nak az 1 sec sztem kevés legyen 5.(Lássa már ki végzett vele :P )
És nekem általában Morning/Clear megy hogy világos legyen és tiszta idő. :))

(#11841) #91574272


#91574272
törölt tag

Na hány óra körül lőjem be a szerót skacok?

(#11842) Vahur válasza Mariann294 (#11840) üzenetére


Vahur
tag

Csak azért jelölöm be teljes Libertyt hogy mindenhol legyen pick up. Ha elindítom a szervert akkor mielőtt kiküldöm a meghívókat elmegyek gyorsan reptérre és akkor ott spawnolnak a bejövők. 5 másodpercet én nem szeretek várni de ízlések és pofonok.
A Clear az valóban fontos, nem kell a köd meg az eső és a borús égbolt sem, főképpen a videózás miatt.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11843) Sonja


Sonja
veterán

Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned 'Full Frontal' clip, KATT! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11844) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Lesz ma multi srácok? Megyek énis... ;)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#11845) Chapel


Chapel
addikt

Valaki akinek sikerült már EZ az ugratás EZEN a helyen..mi a titok??? :F

Repülök vagy 100 métert vagy simán vagy 360 fokos vizíszintes vagy függöleges pörgéssel,kerékre esek, nem megyek neki semminek, volt h olyan magasan h majdnem a boltív tetejébe mentem,iszonyat messzről a hídról indulok sportkocsival padlógáz és az istennek sem sikerül csak Not Good enough :W :O

szerk közben jöttem félgázzal a rendőrök elől,nem kerékre estem hanem összetörtem és épphogy 20m-ha repültem és most megadta :F :F

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11846) nicoka válasza Chapel (#11845) üzenetére


nicoka
tag

Nem várhatod el, hogy ne legyen bugos. :B

(#11847) rup1u5


rup1u5
nagyúr

jó volt ez a mai kis repteres ökörködés!
kösz mindenkinek! :R
mentettem pár replayt majd megnézem milyen lett.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11848) Vahur válasza rup1u5 (#11847) üzenetére


Vahur
tag

Tessék szépen kirenderelni és megosztani :)

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#11849) _ak_ válasza rup1u5 (#11847) üzenetére


_ak_
addikt

az asztali gépemen játszottam, és most a laptopon kezdtem el keresni a video mentéseimet :W

btw már többen is írták, de leírom én is. tényleg szebb PC-n a gta4, noha csak féltapasztalatból beszélhetek, mert én majdnem minimumba játszom (ill az új patch óta feltettem 1024x768ba, de maradt minden min.), de azt én is látom h főként a view distance része jobb a pcnél, nem is kicsit. box esetén abból rendesen visszavettek pár száz méterre lévő dolgok, épületek mind erősen homályosítva vannak, a közeli dolgokkal nincsen baj leszámítva az AA hiányát, de ez ugye a pc-s verzióból is hiányzik.

Let's begin, de gozaimasu!

(#11850) Dj.darth


Dj.darth
tag

Ez milyen cég?

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.