Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1481) Kobe válasza Spirit (#1480) üzenetére


Kobe
veterán

hacsak apuci pötyögni szeretne talán még az elektroakkuszikus sem kell, hacsak nem akarja mindenáron gépre, kombóra kötni a drága papa :)
én pécsi viszonylatokat ismerem, 35 vagy 36 magyar ezredesért volt egy Ibanez cutawayes vagyis nem körte alaku hanem az egyik oldalán kivágással tálalt akkusztikus....35 körül az ember már kap becsületes márkákat is ilyen téren, érdemes bemenni boltba és elmagyarázni a szitut eladónak, legtöbb helyen készséggel elmondják mi a stájsz, sőt még meg is mutatják (legtöbb eladó igen még zenélni is tud a kínált hangszereken :) ) bár az én javaslatom hogy ne feltétlenül a tajti féle tömeg-mennyiségben áruló boltokba menjél, mert lehet h nem érnek rá foglalkozni veled, vagy nem akarnak, illetve az ilyen boltok mindig a nagytömegben eladható holmikat árulják, az igazi gyöngyszemekre mindig kiskerben akad rá az ember
ha pesti vagy és megér egy sétát, érdemes lehet örülnézni a következő boltokban:
Triál RT ben (BP Rákóczi út 80) vagy www.trial.hu)
CODA hangszerbolt (Bp József körút 30-32)
Oroszlánbarlang (itt főleg márkás elektronyosok vannak de akkusztikus akad minőségi darab, lehet drágának találod, de azér itt a címe : Bp Pozsonyi út 30)
Lyra hangszerbolt (Bp, VII. ker Almássy út 3)

sztem ha 1-2 napod van rá, kérj ki szabit ha tudsz, márha érint a dolog, egyik nap alatt végigjárod, eldumcsizol az eladókkal, másnapra döntesz és visszamész megvenni a cuccot

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.