Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#59005) RM007 válasza RM007 (#59002) üzenetére


RM007
addikt

Na, az a helyzet hogy eddig vártam a csodára és hát nem jött össze, mert köztudott csak ésszel lehet, amiből nekem nem sok jutott :( :R ...... Eredetileg mikor fejembe vettem hogy vga csere lesz abbahagytam a CP2077 játék befejezését(a kedvencem, nagyon tetszik), miszerint majd folytatom jobb minőségben forgatókönyv szerint, aztán nem úgy lett ahogy elképzeltem.....a hardver nem azt hozza amire számítottam úgy komplett, viszont a kártyatulajdonságok miatt normális hőfokban tudom hozni a nálam mindig is számító folyékony futtatást alapon. Az nálam v-sync 30 fps minimum.....nem mintha nem tudnám megkülönböztetni az ugyanilyen 60 képkockánál, de ez is jó nekem. Ez van :R . Azért mert melegszik rossz hűtés mentén, meg nem tudok elég áramot adni a vga-nak, attól még jelenleg boldogan meg tudok vele lenni, és használom úgy ahogy segítség nélkül ki tudtam harcolni. :) :R
Egy fotó a hőfokokról....ezt tartja alap dlss alatt(v-sync 30 fps), aminél a látvány még nem romlik szemem szerint. Ennél sem a gpu sem a cpu nincs kihasználva, alulteljesítenek, de én megkaptam azt amit akartam. És ez a lényeg, ezért harcoltam. :R
(Innentől leszarom a számokat.) :)

Csak hogy ragozzam, azért akartam új kártyát hogy azt az élményt amit eddig kaptam azt továbbra is tudjam élvezni akár még jó pár évig hardver kukázás nélkül. Szerintem teljesült.
Persze azért még próbálok valamit összehozni hűtés terén és akkor minden még jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.