Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#58401) 2018 válasza Balynt85 (#58396) üzenetére


2018
aktív tag

Nekem a g733qs van rtx 3080-al. Elég jó gép és tud majdnem mindent amit más gép egyszerre nem. Freesync, resizable bar, fhd 300 hz opto mechanikus bill, dolby atmos, kb 10 óra netezés akksiról, folyékonyfém hütés a cpu-n. Elégedett vagyok vele design is bejön, nincs a panelon black light bleeding sem, a szinek is jók, ahogy a fényerő is elég magas.

(#58402) Balynt85 válasza 2018 (#58401) üzenetére


Balynt85
csendes tag

Értem, köszönöm. Akkor rossz vásárt biztos nem csinálnék vele.

(#58403) Pocok256 válasza FőDudu (#58399) üzenetére


Pocok256
veterán

MBP 14 és 16 is jönni fog elvileg pár hónap múlva jó kis ARM el én tutter kivártam volna ha már alma fan vagyok.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#58404) gyépés válasza FőDudu (#58367) üzenetére


gyépés
aktív tag

Vegyél akkor olyan gépet, ami Type-C-n tudja a kijelzőt meghajtani, meg Power Delivery is van rajta. Viszont az nem ez a topic szerintem. Én is munkára kerestem gépet, és gamer gép lett belőle, mert más alternatívák heroin árban voltak. Vannak neked megfelelő notik, és ha nem kell a Vga, de az erős proci igen, akkor keress valamit Ryzen 7 4800U/5700U/5800U procival. Mikor én nézegezzem még nem volt piacon, de ezek pont olyasmik, amiket keresel, arra vannak kitalálva, hogy irodában dolgozz velük.
Most már tényleg vannak erős, keveset fogyasztó irodai gépek a piacon, inkább azt nézegetnék a helyedben.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#58405) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
Ez igen! [link] zephyrus... :Y
Bal oldali Billentyűzet szelet az micsoda?

Váltanék én is már ha elvitték volna az Acert... :C

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#58406) KillHates válasza ricogsm (#58405) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ennyiért biztos ad mellé egy bal vesét is :D
Az egy Razer Tartarus:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#58407) Raymond válasza ricogsm (#58405) üzenetére


Raymond
félisten

Ugy nez ki mint egy Razer Nostromo.

Szerk: majdnem :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#58408) kdavid23 válasza ricogsm (#58405) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Kicsit drága vezetékes számológép :DD ...

Dr. Dávid

(#58409) Pyttawrx válasza kdavid23 (#58408) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Lagalább szép színes. :U :D

(#58410) KillHates válasza Pyttawrx (#58409) üzenetére


KillHates
nagyúr

RGB nélkül már nincs is értelme a számítástechnikának:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#58411) Pyttawrx válasza KillHates (#58410) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:K :D :R

(#58412) ricogsm


ricogsm
őstag

Aaaaaa de készek vagytok!! :DD :D :)) :) :DDD
Bohóc 🤡 mindent visz.. :DDD

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#58413) ricogsm válasza KillHates (#58406) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi
Használ valaki ilyet? Vagy paraszt vakitas? :DD

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#58414) alces válasza ricogsm (#58413) üzenetére


alces
tag

Logitech g13 van nekem évek óta. Nem ennyire csillivilli, és sokkal kisebb mint egy teljes billentyűzet ha ezvszempont. Megszokás kérdése az ilyen gémpad, nekem is időbe telt mire barátok lettünk...

(#58415) Szotyi222 válasza RM007 (#58377) üzenetére


Szotyi222
aktív tag

Az az érzésem hogy érdekelhet ez a videó [link]

(#58416) RM007 válasza Szotyi222 (#58415) üzenetére


RM007
addikt

Nagyon megtisztelő ha azt gondolod én most hasonlóképpen nekiállok a dolgoknak. :DDD :DDD

Csak közlöm veled zenész vagyok és fingom sincs még megközelítőleg sem ebben a formában a témához.
(Még nem rég azon agyaltam nem-e az a gond mint amit olvastam valakitől fordításban, hogy valami ellenállást el kell távolítani arról a kártyáról C,D verzió... :DDD ..még a P5200 mentén (az enyém A verzió, talán mákom volt) Most nincs. Tegnap új rendszert tettem és a legelején feljött a kártya, mire újraindítottam a gépet a digitális aláírás ellenőrzés letiltása végett, már el is tűnt minden remény. Vagy mikor KH-t megkérdeztem privátban, mi lenne ha levágnék egy darabot a széléből ott ahol nincs semmi csak anyaszomorító dudor fejfájásnak. Ennyit erről :DDD )

Épp most fogom megbeszélni valakivel mikor mehetek hozzá vbios-t íratni. Megy rá a leglassabb MSI vbios, ha szerencsém van és rá tudja írni azt a hatalmas méretet hibátlanul. Néztem a hardverkulcsát a kártyának, még az nvidia driverben is benne van pontosan ugyanaz, meglátjuk. :R

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#58417) Bedepi válasza RM007 (#58416) üzenetére


Bedepi
tag

Azért kíváncsi lennék, hogy ami notebookcheck-en fent van mérés a 3070-ről az melyik kártyát takarja? mert külön nem látnám hogy írnák (vagy csak nem veszem észre) Ez alapján, nem vagyok hasra esve a teljesítménytől. Ennyit a 2070 super is tud. Most a játékok alatti teljesítményről beszélek, és nem a mindenféle csili villi benchmark-ról mert az nem érdekel. Biztos később tudják még ezt azért fokozni, de elöztetesen nem győzött meg. :(

(#58418) RM007 válasza Bedepi (#58417) üzenetére


RM007
addikt

Nézd ennél minden paraméter ugyanaz mint egy rtx 2080 super esetén, csak ugye tudjuk hogy az adott órajelektől ennek mentén fogyasztástól függ végül mit hoz. A notebookcheck -ről nem lehet mindent pontosan levenni, mert egy adott típusból is több van.
Jelenleg a mostanim a vram sebességen(kb a fele) bukik egy 1080-hoz képest, meg is látszik a méréseken....+ - a cpu nem olyan izmos, bár ez a rész elhanyagolható szerintem ameddig a mutató nem akad ki, vagy nem szól bele annyira.
Ennél a kártyánál már kapnék GDDR6-ot is több cuda mag, dlss......stb
Biztos hogy valamit nyernék vele. Talán az alacsony órajelek szopathatnának, viszont talán ha a kártya bírja tudok rajtuk emelni, mint ahogy a mostanimba is bele tudok szólni valamelyest, vagy később mehet rá más jobb bios.
Abban reménykedek hogy az új vbios felhasználóbarátibb.

Én nem a 30-asok sebesség rekordjára törekszem, csupán csak a mostani helyzetemnek a javításán, előrelépésén fáradozom, mert még egy jó ideig hosszabbítást szeretnék ennél a laposnál azon elgondolás mentén, hogy a grafikán ne kelljen a legújabb játékoknál,(amik majd most fognak megjelenni), még kicsit se butítanom. Valszeg nem akarok túl sokat.
Másodsorban hatalmas kíváncsiság, izgalom is övez erre az ízre. :)
Csak jobb lenne mint egy 300e ft-os poháralátét? :U

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#58419) Bedepi válasza RM007 (#58418) üzenetére


Bedepi
tag

Kimondottan nem neked akartam írni, hanem általánosságban. :) Tudom, hogy több verzió van, azért is örültem volna, ha odaírják, hogy ez a hány w-os kártya teljesítménye. Amúgy a te esetedre reagálva, meglátásom szerint, cserélheted akármekkorára a gpu-t sajnos a kapott eredménybe vastagon beleszól a proci is. Ergo, hiába lesz benne egy csúcs kártyád, ha mellé a procit nem tudod érdemben nagyobbra cserélni. A teljesítményed csak minimálisan fog nőni. Persze lehet nincs igazam, de a tapasztalat az, hogy a processzor max 2 generációval újabbat tud kiszolgálni, ha nem cseréled. Szerintem. :) Poháralátétet meg én sem vennék :)

(#58420) RM007 válasza Bedepi (#58419) üzenetére


RM007
addikt

Később cserélni fogok mást is, most nincs erre pénzem, addig meg szeretném használni. Nem egyszerre vásárolgattam eddig sem, hanem apránként, ezt is lehet oda sorolni, de aki komplett gépet vesz sokszor annak is rá kell még költeni.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#58421) Xerath404


Xerath404
aktív tag

Jelenleg elég szűk a választási lehetőség, melyik a célszerűbb vásárlás ?
Aorus 17 G XC vagy MSI GP76 ?

Az MSI ben erősebb a vga mert nem max Q de azért én keveslem azt a 144hz t ennyi pénz ért.
Aorus gyengébb vga 300hz s kijelző.
Hűtésben meg gyermek betegségben van valami kimagasló a két gép között ?

(#58422) Bedepi válasza RM007 (#58420) üzenetére


Bedepi
tag

Ebben teljesen igazad van. Ha tudod cserélni a procit erősebbre, és ki fogja hajtani a kártyát, akkor van értelme. :) Főleg a jelenlegi árak tükrében. Meg ha már ezekkel is bányászni fognak, akkor itt is elszaladnak majd az árak, mint az asztali piacon :(

(#58423) Bedepi válasza Xerath404 (#58421) üzenetére


Bedepi
tag

Ehhez a részéhez nem igazán értek, de a magas képfrissítésnek nem akkor van gyakorlati haszna, ha ki is hajtja a kártya? Persze gondolom a szemet sem erőlteti annyira. Mert ha jól gondolom, akkor mindegy, mert 300 fps-ed az életben nem lesz, normális minőség mellett. :D Ha nem így van, akkor írjátok meg, mert tényleg érdekelne. Sokszor gondolkodtam, hogy mi a fenének, mikor semmi nem hajtja ki, de gondolom, hogy megvan az oka, mert különben nem csinálnák. :)

(#58424) Darth_Revan válasza Bedepi (#58423) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én már csak azért se vennék 144 Hz-es kijelzővel szerelt gépet ha nem muszáj, hogy V-Sync ne okozzon mikroakadást.
P775TM1-G esetében figyeltem meg, hogy RTX 2080 mellett Rise of the Tomb Raider már elérte a 144 FPS-t néhány helyen. G-Sync mellett is szükséges a V-Sync bekapcsolása mivel ha 144 Hz-es kijelzőn 144 FPS fölé ment a játék, akkor kikapcsolt a G-Sync.
RoTTR esetében tökéletesen ment, azonban amikor elérte a 144 FPS/144Hz-et akkor V-Sync korlátozta, hogy továbbmenjen, azonban az látható mikroakadást okozott.
240/300/360 Hz-es kijelzőnél nincs ilyen baj, mivel a legtöbb játék nem fogja elérni azt a felső határt, így nem kell, hogy V-Sync beavatkozzon és ezzel mikroakadást okozzon. (V-Sync nélkül még rosszabb lett volna).

(#58425) Darth_Revan válasza Xerath404 (#58421) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezt miért vetetted el? [link]
Másik kettőhöz képest sokkal erősebb cpu, illetve a kijelző is jobb 2 dolog miatt:
1) tud freesync-et
2) tudod be/kikapcsolni lcd overdrive funckiót, így ha eSPORT játékot tolsz és nem zavar az apro képi hiba gyors mozgásnál, akkor 3 ms válaszidő mellett tudsz játszani, ha viszont casual gamer vagy akkor ki tudod kapcsolni, hogy picit lassabban de hibamentesen tud használni. Az AORUS tudtommal ilyet nem tud.

(#58426) #45687808


#45687808
törölt tag

A múlthéten meghalt Helios 500-al kapcsolatban most jelzett az Acer szerviz, hogy "alaplapi hiba került beazonosításra, jelenleg alkatrészre vár". Hogy ez tűpontosan mit takar, jó kérdés. Erre a válaszra még várok. Azt viszont megtudtam, hogy MX4-et használnak pasztázásnál, úgyhogy ha már úgyis kint van náluk a gép, akkor javítás után kenjék le vele. Meglátjuk mi lesz a vége az egésznek. :U

(#58427) Xerath404 válasza Darth_Revan (#58425) üzenetére


Xerath404
aktív tag

Nem is láttam, viszont ha ez is olyan mint a scarIII 731gv, -vagy nem is tudom milyen asus om volt már, azaz ilyen gagyi plasztik tapintásra akkor a jó isten óvjon meg tőle :R

(#58428) Bedepi válasza Darth_Revan (#58424) üzenetére


Bedepi
tag

van erre egy apró trükk. Ha korlátozod 2-3 fps-el az elérhető fps-t a kijelző frekvenciája alá, akkor nem lesz ilyen baj. a golbal beállításoknál alapból ajánlott a v-sync bekapcsolása g-sync mellé. Játékon belül, meg ki kell kapcsolni. Nekem így soha nem volt vele problémám, most sincs. 75-hz-en sem volt, és most 144-en sincs. :)

(#58429) FőDudu


FőDudu
addikt

UPS nem cicozik, nem karantenozik.

Tegnap delutan otkor irta Amazon, hogy Dispatched - ma itt a Razer.
Szombaton rendeltem. 24-i kezbesitest garantalt - annal joval hamarabb sikerult.

Hagyom kicsit melegedni, mert eleg hideg, SSD-t kikapom, leklonozom a nagyobbra aztan johet a hasznalatba vetel. :C

Az ujjlenyomatosodas az igaz - a tobbi dolgot majd meglatjuk. Elso ranezesre hozza a Macbook pro minoseget a kivitelezes.

FőDudu

(#58430) Bedepi válasza FőDudu (#58429) üzenetére


Bedepi
tag

Ők is féltek, hogy meggondolod magad. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Amúgy gratulálok hozzá, remélem azt kapod tőle, amire számítasz. :R

(#58431) hito válasza FőDudu (#58429) üzenetére


hito
nagyúr

A legjobb futárcég.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#58432) vakablak93 válasza FőDudu (#58429) üzenetére


vakablak93
őstag

Gratulálok a géphez, majd egy kis beszamolót azért rittyents már össze kiváncsi vagyok milyen részleteiben, ha már használod. :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#58433) Gawamatsu válasza FőDudu (#58429) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Nem hittem volna, hogy ebben vagy a következő évben, évtizedben ténylegesen veszel bármilyen nem Mac gépet.
Mondjuk ez a vásárlás nem zárja ki a visszaküldést (és most nem voltam gonosz, csak reális, látva az elfogultságot a macesek szemében)

(#58434) FőDudu válasza Gawamatsu (#58433) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem vagyok en Mac-es, csak hasznalok peldaul azt is.

Nagyobb rendszerekkel dolgozom.
Ott akad a linuxtol a Windows szerveren at a VmWare clusterig minden.

Privatban van Macbook pro, van iPad - de peldul az iPhone forditva mukodesetol hulyet kapok, igy Androidos telefonom van. Probaltam az iPhone-t, sehogysem tudtam megszokni a kotottsegeit - igaz az meg iPhone X es elotti verzio volt.

Azt hasznalok ami kielegiti az elvarasaimat az adott felhasznalasi modot illetoen.
Ha Mac, akkor azt - es ha kell rakok ra windowst is - ha windowsos gep akkor azt.
Most epp a Razer tunik kielegitonek a jovobeli terveimet illetoen.

Ettol fuggetlenul van Bootcamp is a Macemen - de kb havi 1x kapcsoltam be frissiteni.
Legalis is volt, vettem ra licenszt.

Ugyan ritkan vasarolok gepet magamnak, de akkor igyekszem jot vasarolni. ;)
Remelem nem nyultam melle most sem!

FőDudu

(#58435) FőDudu válasza vakablak93 (#58432) üzenetére


FőDudu
addikt

Termeszetesen!

Ha valami tesztet kertek, akkor irjatok le melyiket futtassam le - mert ugye nem gamerkent nem teszteket futtatok - es megcsinalom.

FőDudu

(#58436) FőDudu válasza hito (#58431) üzenetére


FőDudu
addikt

En is elegedett vagyok.

Visszaneztem az elmult par Amazonos rendelesemet, minden esetben 1 napon belul meghoztak a rendelest. Marmint az Amazon fele Dispatched uzenettol szamitva.

A mostani is elment Frankfurtbol Kolnbe, majd onnan Brnikbe repulovel, majd onnan hozzam (kb 150km).

FőDudu

(#58437) FőDudu válasza Bedepi (#58430) üzenetére


FőDudu
addikt

En is kivancsian varom mit produkal.
Most megy a mentes es klonozas - a tobbi majd kiderul.

LiteOn SSD van benne.

FőDudu

(#58438) k-adi válasza FőDudu (#58435) üzenetére


k-adi
nagyúr

végül melyik specifikációs razer ez?
(elvesztettem a fonalat :D )

[ Szerkesztve ]

(#58439) FőDudu válasza k-adi (#58438) üzenetére


FőDudu
addikt

2020-as verzioju Razer Blade Advanced 2070 Super GPU-val.
Most mennem kell vasarolni, majd kesobb befejezem a belakasat.

FőDudu

(#58440) Raymond válasza hito (#58431) üzenetére


Raymond
félisten

Az osszes kozul a UPS volt az egyetlen amelyik siman lerakta az ajto ele a csomagot es elmentek. Ugy hogy be se csongetett, a mail alertbol lattam hogy "Delivered", mentem volna megnezni melyik szomszednal van es ajtonyitas utan majdnem belerugtam. Ezt eljatszottak ketszer.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#58441) alces


alces
tag

[link]
Érdekességként.

(#58442) kisninja


kisninja
őstag

No sajnos megvan a chrome bezárások oka.... hibás vagy az egyik vagy mindkettő ramom.
Most megy a memteszt. Ti milyen ramot ajánlanátok ? 2x16gb kellene. Gondolom ez még garos lenne.... de kihez ? :D [-HERO-] -tól vettem, ő meg K.Dávid - tól.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#58443) KillHates válasza Raymond (#58440) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ugyanezt ,megcsinálták velem is; kaptam az értesítést, hogy reggel 8.30-kor a 15-ös Macbook Retina touch bar-t kéézbesítették. Aznap 13h-ra értem be; mentem egyből a portára és veszekedtem is, hogy fél kilenckor "átvették" a csomagot a rendszer szerint, most meg hol van...
Aztán megtaláltam a folyósón a földön... :W lerakták az irodaházban a folyosón a szervizem rácsos ajtaja elé (ami csak azt a szárnyat választja le!) gyári dobozában, csak egy kis azonosító volt rajta. Hadd lássa mindenki, hogy mi van benne :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#58444) RM007


RM007
addikt

Skacok hamarosan jelentkezem, úgy néz ki sikerült!!!! :DD Elnézést attól aki nem erre hajazott, sajnos sikerült megint. ;] :P :Y :R
(voltam vbios chip íráson) Még ma este jelentkezem!

Egy tartalék ssd rendszeren nézem most. Ez csak egy 80W TDP MSI vbios, viszont minden a helyén, mintha ehhez a géphez készült volna. Villámgyors boot semmi probléma. A kártya azonosító az nvmii.inf fájlban....meg sem kellett írni. :DD

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#58445) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. A 7 éves laptopomat szeretném újra cserélni. Igazából nem játszom a gépen, bár lehet vissza szokok ha lesz hozzá vas is de most nem az a lényeg. A véleményetek szeretném kérni erről a szériárol.
Az érdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van vele, milyen gondok vannak vele mennyire meleg és zajos? Valamit mennyire szép és fényes a kép, a billentyűzet mennyire hazsbakhato.
Én elsősorban munkára használom majd és minden más átlagos dolgokra. A munka itt egy távoli asztal elérést jelent.
Ami miatt gamer laptopot néztem ki az a teljesítmény. Inkább most kiadók rá nagyobb összeget bár tudom ez itt a gamer laptopok alja de remélem elég lesz ahhoz hogy újabb 5-7 évig ne keljen laptopot vennem.
Előre is köszönöm a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#58446) FőDudu


FőDudu
addikt

Nyomtam egy 3Dmark Time Spy tesztet - ezt talaltam ingyenesen leszedhetoben.
2070Super Max-Q, 10875H, Driver: 443.45

Overall: 7771
Graphics Score: 7478
Cpu Score: 9989

Default beallitason megy a gep - meg semmihez nem nyultam.
CPU hofok: 47-89 kozott
GPU hofok: 47-75 kozott

CPU megindul 4,8GHz-en, majd a graphics tesztek alatt osszevissza ugral es a CPU teszt alatt 4,1-4,2GHz kozott van.

GPU freki:
Mem: 1375MHz
Clock 1425Mhz. (neha felmegy 1770MHz-re)

Kepeket kesobb tudok feltenni ha valakit erdekel - meg nem jelentkeztem be semmilyen forumba az uj geprol.

(van screenshot, csak ugye az ingyenes verzioban a 3Dmark nem engedi menteni az eredmenyt)

FőDudu

(#58447) RM007 válasza RM007 (#58444) üzenetére


RM007
addikt

Simán felmegy a driver mindenféle mókolás nélkül, nem kell csinálni semmit. :))

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#58448) echterion válasza RM007 (#58444) üzenetére


echterion
nagyúr


:C

**********

(#58449) KillHates válasza RM007 (#58447) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezt örömmel olvasom! :C 👍
Izgatottan várom az eredményeket. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#58450) gurus válasza Jano_023 (#58445) üzenetére


gurus
aktív tag

Szia! Ezt véletlenül se vedd meg. rossz választás.itt írd be a keresőbe:ASUS TUF és látni fogod miért és mit ajánlanak a szakik helyette.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.