Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#58062) FőDudu válasza echterion (#58057) üzenetére


FőDudu
addikt

kb. 2150 Euro volt - 22% afaval volt 2250 hazhoz szallitva. Persze kiszallitasi datum ismeretlen.

Annyiert (szerintem) a 2080S/1TB/FHD 300Hz/10875H eleg jo konfig volt.
Geizhals.eu-n 2080s szurovel kb 1 db Acer nitro 5 modellt talalt hasonlo arban - attol meg valoszinuleg jobb a Razer jelenlegi csucs verzioja. Minden mas konfig dragabb volt.

Nezegetem a 2070S/2080S tesztet, de nem tudom van-e erdemi kulonbseg koztuk.
Nem tiszta. Van ahol a 2070S veri a 2080S-t, valoszinuleg a teszteles menete nem egyforma.

Es persze varom a 3070/3080 verzios Advanced modellt. Marmint az eredmenyeit.
Elobbi kb 2500-2600 Euroert (QHD kijelzovel) szerintem megfelel majd mindenre - igazabol csak az 1 SSD ami most visszatart a 2070/2080 verziotol. Az ujban ugyanis 2 SSD slot van.

Ha a 3070 epp csak eleri majd a 2080S eredmenyeit, akkor csak a 2SSD ami elonye lesz es nyugodtan veszem meg a regebbi verziot. Ugyanis abba is befer a 4TB SSD es idotallo lesz.

Azaz probalom megtalalni a gepre betervezett kb 3e Eurobol a leheto legjobban passzolo megoldast az alabbi felteteleimhez:
- napi hasznalatban nema mukodes (web/office)
- jo kijelzo (144Hz/165Hz/240Hz/300Hz/360Hz - minimum 300 nites fenyero)(Oled 60Hz: nem tudom, sokan kopkodik a frissitesi freki miatt)
- eros proci (nem 10980, de 6 v 8 mag nem art)
- eros VGA (legyen ha kell, megvan ra a penz)(NVenc miatt)
- USB toltes (ne kelljen hurcolaszni a toltojet)
- TB3 (kilovi a Ryzen procis verziokat)
- 5-6 oras akku (netezes/YT)
- bovithetoseg (ssd es ram cserelhetoseg - macbookot ezert huzom teljesen ki)(2 SSD is jo lenne, csak bepattintom a fiokban levot)
- business kinezet (Razerre mehet Dbrand skin es fekete Macbook lesz belole)
- 2 kilo koruli suly
- biometrikus azonositas (Infra kamera vagy ujjlenyomat olvaso)

Sok mas konfigot vegig bujtam - Thinkpad vonal, Dell XPS, HP Zbook - ez maradt mint lehetoseg. Biztosan van olyan Workstation ami ezeknek megfelel - csak az meg 19 helyett 28mm vastag es nem 2kg. :((

Naponta jonnek a frissitesek az arakrol, uj Razerek varhato szallitasi ideje 18.02. Itt tartok jelenleg.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.