Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#57801) maross


maross
veterán

400k alatt van valami jo vetel mostanaban? Mondjuk egy ilyen rtx2060-as acer nitrot veve alapnak, ennel kellene vagy hasonlo olcsobban, vagy jobb hasonlo aron :). Koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57802) KillHates válasza vakablak93 (#57798) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az utóbbi idők legpoénosabb filmje!

Az a vicc az egészben, hogy pl. egy mai okosóra (pl. apple watch) számítási teljesítménye több milliószorosa annak a számítógépnek ami az embert eljuttatta a Holdra!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57803) vakablak93 válasza KillHates (#57802) üzenetére


vakablak93
őstag

Tudom, erre céloztam vele :D,
Egyébként nekem is bejött, szívesen találkoznék azzal akinek ez kibuggyant a fejéből, haláli arc lehet ha ezt megvalósította :DD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#57804) madao90


madao90
újonc

Helo. Az asus rog tuf fx705-nek jó a hűtése? És az MSI GP72MVR 7RFX-nek? Melyiket kéne megvenni: asus rog tuf fx705 (Ryzen 7 3750H, Nvidia Gtx 1650), MSI GP72MVR 7RFX (i7 7700hq, Nvidia Geforce GTX 1060) vagy Asus ROG 752V (i7-6700, GTX970M)? Kb. 250 ezer körül vannak. Az nem kényelmetlen, hogy az asusnál lentebb vannak a föl, le, oldalra nyilak pl. ha olyan játékkal játszok aminél azt használom meg a space-t. Ezért érdemes lenne megvenni az msi-t, mert ott egy síkba vannak? A tuf-ra van 2 év garancia. Van olyan is hogy Alienware m17 (i7 4710mq gtx860m). Esetleg ezt érdemesebb lenne-e megvenni azért, mert ki lehet cserélni a cpu-t meg a gpu-t, ha elromlik? Egyáltalán bele tudom majd rakni az újabbakat? Elvileg elég lenne szerintem az alienware is, mert dota 2-vel akarnék játszani. Ha ezt is figyelembe vesszük melyiket kéne venni? De mondjuk nem árt az se, ha jobb.

[ Szerkesztve ]

(#57805) KillHates válasza Mikulásbá (#57800) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én a MEDIUM-ot töltöttem le, de nincsen lelkierőm nekikezdeni. 😂🤣

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57806) gurus válasza KillHates (#57802) üzenetére


gurus
aktív tag

így igaz,de az a számitógép itt pár fórum társnak tetszene.Akkori elektroncsöves számítógép 3 m hosszú, és 2 m magas volt.igazi féltégla méretű mint amiről itt páran vágynak, laptop méretben

[ Szerkesztve ]

(#57807) echterion válasza KillHates (#57805) üzenetére


echterion
nagyúr

Én leszedtem, de nem estem hanyatt a graftól, szal majd boxon. Egyszer. Addig leszedtem a Control-t, arra kíváncsi vagyok, még régen kikölcsönöztem, de se mentett állás, se emlékkép nincs róla, szal nem volt elsőre nagy élmény. Talán majd most, hogy legálban tolhatom. :))

**********

(#57808) Pocok256 válasza Raymond (#57796) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem tudják mi a jó :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#57809) echterion


echterion
nagyúr

Nicsak, mit hozott ma a postás. :))

Már csak a megfelelő kártya hiányzik hozzá.

**********

(#57810) KillHates válasza echterion (#57809) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az bent van a gépedben, az ideiglenesen rákendácsolt VRM hűtéssel :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57811) echterion válasza KillHates (#57810) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, most nagyon elégedett vagyok a géppel úgy, ahogy van, ez tény. Még a 4k kijelzőn is gondolkodom, mert egy táppal játszva mindig állítgatni kellene a felbontást, hogy azért maradjon fps,így meg csak egy táp, ha este játszom kicsit.
A kábelről sajna még nem találtam semmit, de nem adom fel. :))

**********

(#57812) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok,
Ezekkel a paraméterekkel néztem ki magamnak egy Asus Strix Scar III-at, 9750H, rtx2060, 16GB RAM, 1TB SSD, 144Hz-s kijelzővel, jó áron, garanciával.
A Cpu/gpu hőfokok érdekelnének játék közben.
Amit csak tudtam megnéztem, itt helyben ill. Ytd+Gugli.
Most a felhasználói véleményeteket kérném :R :R
Ha volt valaha javítva, annak hogyan tudok utána nézni?

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#57813) KillHates válasza conqver (#57812) üzenetére


KillHates
nagyúr

90 fok CPU, 75 fok GPU
Csak ha szétszeded, az Asus nem vezet publikus szervizkonyvet a gepekrol. Szerintem belso nyilvántartása sincs...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57814) conqver válasza KillHates (#57813) üzenetére


conqver
aktív tag

Ennyit tudsz belőle kihozni mester?
Olvastam itt, hogy elég sok volt velük a problem.....
Asszem marad az R4

Shadow&Dust.....

(#57815) KillHates válasza conqver (#57814) üzenetére


KillHates
nagyúr

A "gyári" értékeket írtam. Le tudom nyomni 80 fok alá, meg le is tudom csekkolni, hogy volt-e babrálva.
Az R4-el nem kell foglalkozni, az már meg van kenve, de az sem lesz 60 fokos...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57816) RM007


RM007
addikt

Nagy nap a mai, "pénz (fizu mellé)" és kártya is jött házhoz. :))
Este folyamán neki állok a munkálatoknak. Ha bárki mondani akar valamit még megteheti. :R




Azt a 3 bigyuszt mint védő hülyeség leveszem. Nem is feküdne fel a hűtő. Na igen, a hűtőborda...fúrás faragás stb mindent megnézek. Ezt csak úgy gyorsan bedobtam nektek rögtön a postás után. :)

Remélem a 150W-os. :DDD

Aszem ezt is szemrevételeznem kell (levett fotó)

Fólia a hátára X bracket nélkül, csak hogyan. Meglátjuk jött minden. Gap pad a hátára :Y

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57817) echterion válasza RM007 (#57816) üzenetére


echterion
nagyúr

Good luck have fun! :)

**********

(#57818) Darth_Revan válasza RM007 (#57816) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nice, reméljük sikerül összehozni :R

Ez az ebay-es hírdetés amit franciából küldtek? Mert ha igen, akkor a képek alapján már van 1 dolog amiben füllentett egy picit a huncut eladó ...

[ Szerkesztve ]

(#57819) vakablak93 válasza RM007 (#57816) üzenetére


vakablak93
őstag

Gratula, sok sikert :K

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#57820) RM007 válasza echterion (#57817) üzenetére


RM007
addikt

Kicsit drága szórakozásnak.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57821) RM007 válasza Darth_Revan (#57818) üzenetére


RM007
addikt

Mi az?

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57822) RM007 válasza vakablak93 (#57819) üzenetére


RM007
addikt

:R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57823) Darth_Revan válasza RM007 (#57821) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez az a hírdetés? [link]

mert ha jól látom itt azt írja, hogy a doboz ki van nyitva, de amúgy vadi új.

"Neuve - Pour Laptop "
"Open box: An item in excellent, new condition with no wear. The item may be missing the original packaging or protective wrapping, or may be in the original packaging but not sealed. The item includes original accessories. The item may be a factory second. See the seller's listing for full details and description"

Lehet nálam van a szövegértéssel a baj, de nálama a "new" azt jelenti, hogy új, sose használt. Ez a képek alapján tuti nem új. 3 dolog árulkodik:

1) a magról nincs normálisan letakarítva a korábbi paszta és foltot hagyott
2) a csatlakozófelületen apró, legalább 1 beszerelésre utaló sérülések vannak...lehet csak por, de így nekem nem annak tűnik.
3) a bal oldali shield már láthatóan feszegetve volt és meg is van szakadva...

Szerintem ez nem egy új alkatrész, hanem egy bontott, gépből kiszerelt. GOndolom e közben gyűrödött meg a bal oldali shield is. Bár ha ha tudtad, hogy bontottat veszel, akkor okés :)

[ Szerkesztve ]

(#57824) RM007 válasza Darth_Revan (#57823) üzenetére


RM007
addikt

Igen ezt vettem. Jól látod, elsőre nekem is az jött le hogy új, de aztán láttam nem egészen.
Én azt a szöveget átlapoztam, teljesen mindegy számomra új vagy használt, bár tudom átlag vásárlóknak nem mindegy.

A fóliát és gap padot már rá is helyeztem a kártyára, mint a fotón lemásoltam. Jó hogy ott az a fólia mert egy parányi részen szarvasbőr féle anyaggal fog érintkezni a kártya. Nem akarok barkácsolni, tönkretenni semmit.
javít: Illetve lehet hogy az egyik levett szürke védő fóliát rakom oda. Bírnia kell a hőt. Csak a ragasztás maradjon a hátlapon és a gap pad.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57825) MaxxDamage válasza RM007 (#57816) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Grat hozzá, csapasd neki! :C

Más:

RAM kérdés.
Megfelelő helyről linkelem, de ott válasz nem igazán jön, mert laposról van szó.
Inkább itt kérek segítséget. :R
Pont ugyanezt akartam beszerezni, de kifogyott a forrás. :(((

OFF-ba is tettem.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#57826) echterion válasza RM007 (#57824) üzenetére


echterion
nagyúr

Erre hivatkozva viszont indíthatsz egy dispute-ot az ebay-nél, ha mégsem lesz jó a gépedben. Csak tedd el jó alaposan a képeket, hogy lásság a dátumot is benne, ha eseteleg oda fajulna a dolog.
Amúgy nem gúnynak szántam, bocs, ha félreérthető voltam, csak ilyenkor mindig van egy kis izgalom meg öröm, új cucc, új utak, amiken még nem jártál.

**********

(#57827) RM007 válasza echterion (#57826) üzenetére


RM007
addikt

:R
Most eltűnök mert el kell végeznem a napi munkámat(nehéz lesz), aztán este neki állok.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57828) RM007


RM007
addikt

Azért néha vagyok. 2 nagy probléma. (A gépem fut közben méricskélek a tartalék kellékeimmel)
1, A kártya mégsem fér be, a végén a lan és a power csati nagyon picit belóg. Ha lereszelném a végén lévő fekete valamiféle védőréteget mi picit kilóg akkor talán. Ezt a régi alaplapomnál érzékelem, tudom tesztelni.

2, A gpu chip felülete nagyobb mint a bordán lévő, vagyis a széleken körben nem lenne rajta semmi, mert kicsit sajna kiemelkedik, nincs egy szintben a bordával. A múltkor vettem réz lapokat, ha a 0,3mm lapokkal körbe raknám, hát valami ragaccsal, akkor majdnem egy szint, csak majdnem ahogy az ujjammal tapintásra végigszántom.

Bocsi ha ebből nem lesz semmi. Ehhez valószínűleg majd segítséget kell kérnem. Ezeket azért osztom meg veletek, hátha nem veszek észre valamit, jó ötletek, merjem-e stb.

A vásárlást még így sem bánom, nagyon régen szeretném ezt, szerintem jó a kártya csak a vásárló azzal szembesült amivel én is és gyorsan túladott rajta. Holnap visszajelzek neki hogy minden rendben, ez meg a jövő feladata lesz. Eladni a kártyát nem akarom, nem is tudnám, ahhoz látnom kell működni, gépet hozzá most nem tudok venni, meg nem is szeretnék.....talán megy a fiókba, de közben azért agyalok és eljátszadozom a régi alaplappal, tartalék bordával és megpróbálom összerakni mi lenne ha alapon. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57829) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok!

A laptopom a mai nappal több csíkozást csinál alap esetben chrom megnyitásnál is és indulásnál is.

Tegnap előtt telepítettem újra a gépet és mivel a win 10 nem rakja fel a frissítéseket az összes választható frissítést feltettem.

Kérdés az, hogy valamelyik nem oda való driver okozza vagy ez valami gép hiba lesz szerintetek?

Az indulást Itt tekinthetitek meg.

Mindenesetre leszedtem a gyári összes drivert most.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#57830) RM007 válasza Angel2014 (#57829) üzenetére


RM007
addikt

Mint laikus vga probléma, nem szoftveres, szerintem.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57831) Pyttawrx válasza Angel2014 (#57829) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Teszteld linux (live) alatt is, ha ott is csinalja, esetleg ramokat is nézd meg. Ritkán de az is okozhat ilyet

(#57832) KillHates


KillHates
nagyúr

A mai nap jó eseménydúsan telt el :C
Járt nálam Szilárd és Hito:

Sajnos Hito nem vállalhatta az arcát, mert kőrözött biztosítási csaló meg gerontofil drogdíler is, miközben az MI6 kötelékébe is tartozik, mint kettős -CIA és KGB- ügynök és megkért, hogy retusáljam ki; így PainHarold lett belőle :D

A kis GPD Max-ban VÉGRE le lett cserélve a gyári ablakgitt, így elmúltak a 90-100 fokok, lett belőle hetvenegynéhány és végre a ventilátorok sem fogfúrőgépként vonyítanak benne:

Jófajta Indiumot kapott:

A hőfokok magukárt beszélnek:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57833) hszilard666 válasza KillHates (#57832) üzenetére


hszilard666
veterán

Huuuu, GPD Win Max a jövő! Farzsebbe befér, és megy rajta a BF3! Pokoli kis masina! :K Ami viszont szuper, hogy nagyon jól van súlyozva az eszköz, nem dől semerre a kézben, és így hogy a hűtés rendbe van téve, nem is melegszik fel használat közben. A képen éppen mk11 ezünk, és síri csendben van a masina. Varázslat!

Jesszus látszik a pofázmányomon hogy ketaminos higító volt a reggeli, de nem baj, mert csak kettőt kell aludni karácsonyig! :C

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#57834) RM007 válasza KillHates (#57832) üzenetére


RM007
addikt

Hito-nak üzenem semmi baj hogy nincs arca :) , engem a mester még régen talán közös drónozás alkalmával buktatott le. Én viszont lefotóztam őt és felnyomtam a NotebookReview egyik topikjába, nehogy engem rohamozzanak a fanatikusok a kérdéseikkel az angol miatt na meg a technikai információ kiszivárogtatásának elmagyarázása......:D A munkát rábíztam a megkérdezése nélkül mint egy titkárnőre. :R Nem bírtam magammal. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57835) vakablak93 válasza KillHates (#57832) üzenetére


vakablak93
őstag

Az a kicsike állati lett :C , hito mostmár nyomhatja a zsebgaming-et mint állat. :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#57836) KillHates válasza vakablak93 (#57835) üzenetére


KillHates
nagyúr

Neked is elkészült ma egy járdalap-állat :K Majd posztolom azt is ide :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57837) KillHates válasza RM007 (#57834) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hito szégyenlős eléggé, mert nem igazán sikerült rajta a nemváltó plasztikai műtét :D

Köszönöm az ingyen reklámot :R Szomorúan olvasom, hogy nem fér be egy pár milliméter híján a nagy RTX :W :O Mondjuk azt is láttam (és erre én sem gondoltam :W ) hogy a GPU "magja" sokkal nagyobb mint a hővezető réz lap a hűtésen :B Ne bánkódj, ha nem jön össze, mert az a plusz rézlemezes megoldás, csak nagyon ideig-óráig lenne jó, utána megfőne nagyon hamar a GPU :K
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy egy olyan CLEVO-t kellene nézned amit ma szereltem. Na, az a gép amit aztén végletekig lehet tuningolni, moddolni!
Már csináltam rá olyan BIOS-t (matyee-val együtt!!!) ami fogadja a procikat 6xxx-9xxx-ig a kártyákat GTX-RTX-ig, már tudok rá csinálni extra fényeket is, meg minden finomságot :K
Kellene venned egy barebone-t vagy egy alap gépet MXM nélkül és hadd szóljon!! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#57838) vakablak93 válasza KillHates (#57836) üzenetére


vakablak93
őstag

:DD Alig várom hogy ideérjen hozzám ;],meg a posztot is :K , majd kapni fogja az ívet egyből betesztelem a magam módján ;]

#57828 RM007, hát bakker :( sok sikert, reméljük kitalálsz majd valamit hogy belemenjen.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#57839) RM007 válasza KillHates (#57837) üzenetére


RM007
addikt

Most elmegyek pihenni, majd jelentkezem. :R :R :R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#57840) hito válasza KillHates (#57837) üzenetére


hito
nagyúr

Jajj, ne csináld már, méghogy nem sikerült. Akkor miért hívogatsz mindig, amikor Cintia vagyok? :D

A retus viszont jobban sikerült, mint a TGC, kössz! ;] :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#57841) FőDudu


FőDudu
addikt

Nem lett Razerem. Ugy tunik a sors nem akarja. :((
2 het alatt 2x kaptam vissza az arat.

Most nem en surgettem - (hetfon kifizettem, ma rakerdeztem a trackingra) elado utalta vissza az arat. Rajta kivul allo okok miatt.
A keszleten levo darab serult volt, nem volt masik amit kuldjon. A serules miatt azonnal garizni kellett volna - azt meg nem akarta a nyakamba varrni.

Szoval a tortenet meg nem zarult le.
Tenyleg tragikomediaba illo... :C

FőDudu

(#57842) hito


hito
nagyúr

Na kapott az Omen egy Stix 1060-ast. Szép fekete, mint a kasztni ;] Azért megvan ennek az eGPU-nak a maga varázsa.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#57843) hszilard666 válasza hito (#57842) üzenetére


hszilard666
veterán

Kiiiirály! :C Álom konfig! Ha egyszer ott lesz a tech nálam is hasonló konfig lesz! Valami ultra hordozható cucc ami kivált egy ipadet és laptopot, otthon meg dockolva nagykonfig. Ezért várom nagyon a Project UFO-t!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#57844) hito válasza hszilard666 (#57843) üzenetére


hito
nagyúr

Bocs, tegnap tévedtem...tényleg van a Win 3-on TB, ráadásul 4! :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#57845) MaxxDamage válasza hito (#57844) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lehet nekem is kéne vennem egy ilyen kombót :D
Privátba írd már meg a teljes specet, infót, árat stb. és köszi! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#57846) FőDudu válasza hito (#57842) üzenetére


FőDudu
addikt

Pofas cucc. Mennyire hangos egy ilyen?
Marmint a belso tapja - hiszen a belerakott kartyat azt (altalaban) lehet tudni milyen hangos.

FőDudu

(#57847) FőDudu


FőDudu
addikt

Ligetcomp-ot ajanljatok?
Vagy hagyjam a francba es nem korrekt brigad?

Arban jo, ha jol latom US bill ahogy szeretem. A tobbi kerdeses - marmint az, hogyan jut el hozzam es hogyan fizetem. (marmint ugy, hogy ne huzzanak le).

FőDudu

(#57848) hito válasza FőDudu (#57846) üzenetére


hito
nagyúr

Az Omen szinte hangtalan, mert még csak idle sikerült tesztelnem, nem látja a gép :D Majd hétvégén lesz időm vele szórakozni. Full load biztos megjön a hangja is, de így nagyon halk, alig hallani a lapátokat.

Maxxdamage: a teljes szett notival együtt, vagy csak az eGPU?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#57849) MaxxDamage válasza hito (#57848) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Komplett, cakli pakli :)
Ár az külön-külön is írhatod. ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#57850) Ubul86 válasza MaxxDamage (#57849) üzenetére


Ubul86
őstag

az engem is érdekelne, ha nem gond, privátban :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.