Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31560) matyee válasza garage112 (#31558) üzenetére


matyee
őstag

24 órás szállítás mellett 3 napig nem jöttek... utána hívtam őket minden nap, telefonon mondták hozzák, nyomkövetés státuszon beírták, majd 1 perccel zárás után vmi kifogással meghiúsult... utána már ügyfélszolgálat nem volt... ez ment 5-6 napig még röhejesebbnél röhejesebb válaszokkal. Miután erélyesebben rákérdeztünk azt mondták nem találják a csomagot, írjak a kártérítésnek. Hosszú sztori de UK-ből jött egy szállítmányozó alkusz oldalról kereste ki feladó, és nem ment át a feladóvevényre a gép értéke... és itt jön be a mordori magyar paraszt leleményessége... látja csomag tartalma laptop, értéke 50gbp... és vhogy csoda módon a csomag elveszik. Ami tovább erősíti ezt a gyanút, hogy visszaküldik angliába, hogy a feladó átvette. Igen ám, csak a krix-krax ami a papírra volt írva nem egy aláírás, hanem két magyar irreleváns komment (se dátum semmi - britt paraszt úgysem érti). És ugye ami a legjobb, hogy a címzett nem reklamálhat, azt a feladó teheti, mindegy hogy én vettem fizettem a szállítást, ugye az csak áttételes... írtam egy szép levelet, tartalmát most nem írnám le, de lényegében a fenti jól megszervezett véleltlenek sorozatára hívtam fel a figyelmet és voilá, másnapra lett csomag... persze most jöttem a 6:20-as és minden csak véletlen. Az persze még csak hab a tortán, de se az eladót se engem nem érdekel ez után már, hogy 24 órás kézbesítésért elkértek 50GBP-t (ami azért közel 20k) és ezek után 15 napra ilyen műsor után adják vissza a csomagot. Bucharest beelőzött ez van.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.