Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14866) RM007 válasza echterion (#14862) üzenetére


RM007
addikt

Nekem ilyen van. És bár rajta tartom a lapost nem fújatok rá. Túl hangos úgy együtt, és jóformán csak a hdd hőmérséklete csökken valamit, pedig az én laposom alváza is lyukacsos. Egy másik régi clevo laposomnál a bios menü hűtési beállítása segített igazi eredménnyel ahogy próbálgattam azt a rengeteg mindent, miről fogalmam sem volt mit változtat, de 8-9 fokot rögtön levett. Igaz ahhoz kellett az a bizonyos mxm kártya(8800m gtx) különben a bios menüben nem találtam az opciót, szegényesebb volt a beállítás menü. Régi szép idők. A mostani msi bios menü már nagyon szegényes, meg gondolom máshol úgyszintén, a gyártók szűkítik a hozzápiszkálás lehetőségeit.

(#14864) Pocok256: Talán mert az alienware alulról szívja be a levegőt. Vagyis akkor tényleg laptopfüggő. Egyszer a youtubon néztem egy tesztelős házi videót. Egy srác hűtővel és anélkül kb 8 percig tesztelte stopperrel terhelés alatt és az eredmény ugyanott volt. :) Jól ki volt kelve magából.

Egyébként, ha nálad ez a helyzet, akkor az én laposom egész jól teljesít azzal az 1 ventivel. Még ebben a kánikulában sem használok hűtőt, inkább a szobában, asztalon lévő légterelőt nyomatom időnként. Játék alatt a cpu max 76 a gpu 80 fok jelenleg, tegnapi hosszú tesztelés szerint(közel nem teljes fordulatszámon). Ezt talán még elbírja a rendszerem.
Na jó az is igaz nálad sokkal erősebb cucc fekszik. :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.