Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27488) jlaudio válasza madgie (#27468) üzenetére


jlaudio
tag

Már kezdtem elbizonytalanodni az xt-3-al kapcsolatban :D Na mindegy mire meglett a pénz rá mindenütt kifogyott az ezüst változat :W Ma megrendeltem a 35 f2 obit fekete szinben, persze ebből is elfogyott az ezüst változat, mondjuk nem igazolták vissza de remélem nem szivatnak meg, mert még soha nem vettem tőlük semmit de jó árban volt valami 340 euró, na de lehet, hogy ez a jel, hogy inkább XH1-et vegyek? (mert az fekete és megy hozzá az obi):N
Mondjuk elbizonytalanodtam rendesen, mert jó ajánlat van rá és a mostani Nikon d5100 fogására hasonlit amit amúgy nagyon szeretek meg ez még japán gyártmány? (vagy tévedek?) 3 réteg festékel boritva meg ugye az IBIS ami nem tudom, hogy nekem kellene e fotózásra? Egész nap ezen filóztam, hogy XH1 vagy XT3, mondjuk fotókról sokkal nagyobnak tűnik a h1 mint az t3 de lehet, hogy nem lenne zavaróan nagyobb... Na vasárnapig el kéne döntsem, hogy vegyem a h1-et vagy nem, mert lejár az ajánlat, mondjuk a akku gippes változat amiből a gripre nem feltétlenűl lenne szükségem de a 2 plusz aku az jó lenne belőle. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.